PC Carrier

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما از سال 1987 مدرسه ی رسمی فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) را داریم . کاتالوگ ما درخواست های فراوان را توسط شرکت ها، تحت سه سیستم آموزشی برای دانشجویان ما انتخاب می کند:

  • آموزش گروهی (چهره به چهره و یا مخابراتی)
  • آموزش شخصی (متناسب با دانش آموز)
  • آموزش INCOMPANY (سفارشی به شرکت)

معلمان، استادان و معلمان ما دارای مدرک مناسب و آمادگی گواهینامه توسط شرکتهایی هستند که دارای نرم افزارهایی هستند که با آن همکاری می کنیم. دوره های ما در بسیاری از موارد با ماژول های کارآموزی تکمیل شده است که می تواند پرداخت شود یا نه بسته به نوع دوره و مدت زمان و موافقت نامه ها با شرکت های ما.

تمام دوره های ما که از ستاد ما در A Coruña طراحی شده و مورد بازبینی قرار گرفته اند، استاندارد ISO 9001: 2008 را دنبال می کنند تا تضمین کیفیت فرایندهای آموزشی و کیفیت مدل آموزش مجازی پرطرفدار ما را همزمان (همزمان) (کلاس مجازی گروه) و ناهمزمان (آموزش های فردی در مورد محتوا).

ما دانش آموزان خود را با ماژول های خاص ارائه می دهیم تا بتوانند گواهینامه را به عنوان یک حرفه ای در ارتباط با فناوری های مختلف اطلاعات و ارتباطات به دست آورند: سیستم های سیسکو، اوراکل، مایکروسافت، لینوکس، SAP، Adobe، Savia Amadeus و غیره

دانش آموز درخواست و انجام تماس برای بررسی در یک ICT خاص و با غلبه بر آن ما آن را در ثبت نام شناسه بین المللی (IDE) که آن را در سراسر جهان در این فن آوری قبل از هر بدن دولتی یا خصوصی accredits آن ثبت نام کنید . دانش آموز از آنجا می تواند به عنوان تکنسین رسمی شرکت معتبر شناخته شود، از آرم های رسمی برند استفاده کرده و مزایای توزیع نرم افزار و مواد را که برای متخصصان آن مشخص شده است، بدست آورد.

مکان ها

یک کوروشا

Address
Rua Enrique Dequidt Hevia,10
15005 یک کوروشا, گالیسیا, اسپانیا