توضیحات رسمی را مطالعه کنید

راننده ای که نیاز به موفقیت در اقتصاد دیجیتالی دارد.

ما شما را از مهمترین ستون های اقتصاد دیجیتال از پایه های آن در برنامه ریزی به جهان کسب و کار از طریق تکنولوژی و کارآفرینی ایده های جدید و مدل های کسب و کار هدایت می کنیم.

Nuclio Digital School شما آموزش های Nuclio Digital School ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تا از سطح مبتدی تا سطح کارشناسان پیش بروید.

هدف ما

بدون شک تقاضای زیادی برای متخصصان دیجیتال وجود دارد و در حال حاضر اغلب نیاز به تجدید دانش وجود دارد، Nuclio Digital School به عنوان هدف اصلی ایجاد و تجدید پروفایل برای نیازهای واقعی صنعت است تا ما اطمینان حاصل کنیم که این پروفایل آماده تولید می شود. از لحظه ی اول در هر شرکتی که به آنها نیاز دارد.

تمرکز در ایجاد یک مسیر موفقیت برای دانش آموزان ما

ما معتقدیم که کلید موفقیت، سطح کیفیت است که دانش آموزان ما این آموزش را به پایان می رسانند.

درست همانطور که ما موفقیت های حرفه ای را پس از اتمام دوره، تضمین می کنیم، روند ورود به آنها نیاز به الزاماتی دارد که نامزدها باید غلبه کنند، بنابراین ما می توانیم کلاس های سطح را با مهارت های لازم برای هماهنگ شدن با موضوعات ایجاد کنیم.

اعتبار مهارت هایی که صنعت نیاز دارد

ما برای هر کدام از برنامه های ما گواهینامه ارائه می دهیم. در پایان دوره، می توانید مدارک تحصیلی خود را نشان دهید. شما دیپلم چاپی و امضا را دریافت خواهید کرد.

اهداف چارچوب گواهینامه Nuclio Digital School این است که یک سیستم معاصر و انعطاف پذیر ارائه دهد که:

  • اعمال به عنوان نقطه مرجع برای توسعه برنامه درسی که منجر به صدور گواهینامه حرفه ای Nuclio Digital School
  • پشتیبانی از مسیرهای آموزش و پرورش صنعت است که دسترسی به گواهینامه هایی را فراهم می کند که به افراد اجازه می دهد به آسانی بین مدرسان مختلف و نقش های صنعت حرکت کنند
  • یک مسیر روشن برای پیشرفت حرفه ای را تعریف می کند.
  • این اجازه می دهد تا سطح هماهنگی با دیگر نقش های بین المللی در صنعت.

کارلوس بلانکو

رئیس

"بین آنچه که مورد مطالعه و آنچه که شرکت ها می خواهند، تغییر بزرگی وجود دارد. مشکل این است که کسانی که در مورد تکنولوژی و بازاریابی آنلاین می دانند معلمان نیستند. امروز یک برنامه تخصصی مفید تر از یک برنامه دانشگاه است. "

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Nuclio Digital School

یک برنامه آموزشی پیشرفته و مدرسان متخصص برای برنامه 16 روزه غیروابسته تمام وقت ما ... [+]

تصمیمات خوب همیشه براساس داده هاست

با استفاده از مجموعه داده های دنیای واقعی و یادگیری از کارشناسان صنعت با یک برنامه آموزشی مبتنی بر پایتون، تخصص خود را در زمینه ی داده ها ایجاد کنید. کارشناسی ارشد ابزار و تکنیک های مناسب برای حل مشکلات واقعی کسب و کار و پیشرفت حرفه ای خود را امروز.

نتایج واقعی بگیرید

تیم حرفه ای ما به شما کمک می کند تا نقاط قوت خود را شناسایی کنید، اهداف خود را بهبود بخشید و با بیش از 200 همکار Nuklio ارتباط برقرار کنید تا آرمان های حرفه ای خود را به یک واقعیت تبدیل کنید.... [-]

اسپانیا Barcelona
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
پاره وقت
16 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nuclio Digital School

کشف چگونگی ایجاد، جذب، تست و پیاده سازی کمپین های بازاریابی دیجیتال با نتایج واقعی. ... [+]

گسترش و تقویت مهارت های بازاریابی دیجیتال خود را.

اینترنت به شیوهای که ما برای مشتریان و ذینفعان ما ارتباط برقرار کرده و بازار را تغییر داده است، تبدیل شده است. طیف وسیعی از ابزارها ما را قادر می سازد تا بر اساس داده ها با دقت و دید بیشتری تصمیم گیری کنیم تا هر زمان که خواستیم.

استفاده از استراتژی های بازاریابی دیجیتالی موثر نمی تواند سازمان خود را در حالی که رقبای دیگر رشد می کند را ترک کند. این استاد فشرده به شما کمک می کند تا یاد بگیرید که چگونه به تمام کانال های بازاریابی دیجیتال، از استخدام به نگهداری بروید، و ابزار و دانش را برای رشد در سازمان خود به دست آورید. طیف گسترده ای از رویکردهای بازاریابی دیجیتال را کشف کنید و یک تفکر تکرار مداوم و یادگیری برای دستیابی به نتایج ایجاد کنید.... [-]

اسپانیا Barcelona
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
پاره وقت
16 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی