توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه فناوری بارسلونا یک پروژه آموزش و پرورش پیشرو که توانمند سازی حرفه ای بعدی که به صنعت دیجیتال تبدیل شده است.

چشم انداز

تغییر و تحول دیجیتالی حال تغییر است تمام جنبه های جامعه انسانی، و آن را فقط یکی از این محدودیت، تخیل است. اکوسیستم های دیجیتال تبدیل شده است وضعیت موجود جدید، آن را در حال تغییر است کل صنایع و کسب و کار، روابط و هر جنبه ای دیگر از زندگی ما. ما در آینده ای بهتر با شکل دیجیتال اعتقاد دارند. اما، به منظور حصول اطمینان از آن، ما نیاز به استعداد آماده به درایو دگرگونی های دیجیتال.

ماموریت

ارائه به اکوسیستم تکنولوژی حرفه ای که صنعت دیجیتال نیاز دارد. تعالی بین المللی توسعه استعداد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Master in Digital Transformation Leadership - BTS

انقلاب دیجیتالی نیاز به رهبران قادر به درک فن آوری های مخل و ​​مزایای خود را دارند و عواقب، و همچنین رهبران قادر به مدیریت دگرگونی های دیجیتال. ... [+]

انقلاب دیجیتالی نیاز به رهبران قادر به درک فن آوری های مخل و ​​مزایای خود را دارند و عواقب، و همچنین رهبران قادر به مدیریت دگرگونی های دیجیتال.

چه خواهد شد را یاد بگیرم؟

استاد در رهبری تحول دیجیتال شما فراهم می کند با درک عمیق از فن آوری های در حال ظهور و شما می دهد ابزار به درایو استراتژی های موفق کسب و کار دیجیتال.

شما قادر به توسعه مهارت های دیجیتال مانند استراتژی دیجیتال، فن آوری های مخل، رهبری و مدیریت تغییر، امور مالی مدرن، کسب و کار داده ها، امنیت سایبری، نوآوری و تفکر خلاق، در میان افراد دیگر خواهد بود.... [-]

اسپانیا بارسلونا
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی