Marbella International University Centre

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا تحصیل در MIUC؟

مرکز دانشگاه بین المللی ماربلا یک موسسه علمی جهانی ارائه نوع جدیدی از تجربه یادگیری بر اساس برنامه درسی پیشرفته، تکنولوژی برش لبه ها و محیط زندگی منحصر به فرد است. MIUC طول می کشد افتخار در کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه های پویا آن است، که ترکیب شیوه های تدریس تعاملی با دولت از امکانات هنری و خدمات دانشجویی شخصی.

واقع در قلب از اسپانیایی شهرستان بندر ماربلا، MIUC متعهد به توسعه نسل جدیدی از رهبران در است کسب و کار، سیاست، رسانه ها و تبلیغات.

پیشنهاد ما بولونیا برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد معتبر با تمرکز قوی بر روی جنبه های جهانی دانش، مهارت و تواناییها و ظرفیتهای مناسب برای عصر مدرن است. کلیه رشته های ما به زبان انگلیسی تدریس می شود، برای اطمینان از موفقیت در آینده دانش آموزان در فزاینده ای رقابتی بازار کار بین المللی است. همانطور که از سال تحصیلی 2016/17، MIUC فرصتی برای کسب مدرک بریتانیا به عنوان دوره MIUC خواهد شد توسط دانشگاه غرب لندن، انگلستان دانشگاه دولتی معتبر، به نام به عنوان شماره دارند 1 دانشگاه مدرن در لندن برای اشتغال فارغ التحصیل.

علمی برنامه هفتگی

مرکز دانشگاه بین المللی ماربلا فراهم می کند آموزش عالی برای هر دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد، در چهار قسمت عمده است:

تجارت جهانی بازاریابی و تبلیغات: ارتباطات و روابط عمومی روابط بین المللی رسانه ها و روزنامه نگاری

رویکرد دانش آموز محور در MIUC ترکیبی از گروه های مطالعه کوچک با امکانات تولید قرار دادی، حصول اطمینان از دانش آموزان ما با مجموعه مهارت های خاص مورد نیاز برای پیشرفت در جهان امروز جهان از امور بین المللی، کسب و کار و رسانه ارائه شده است. توسعه و پیاده سازی از تفکر تحلیلی عملی داده شده است شهرت خاص، با دانش آموزان برای دادن آینده در صنایع چند فرهنگی بین المللی آماده شده است.

ترکیبی از روش های تدریس پیشرفته و برش لبه تکنولوژی در کلاس تضمین دانش آموزان ما به عنوان افراد در نظر گرفتن مسئولیت، اعتماد به نفس در تصمیم گیری های خود و بالاتر از همه، از توانایی تبدیل رویاهای خود را به واقعیت از MIUC آمده است.

برنامه های ما توسط دانشگاهیان موفق و حرفه ای صنعت که وقت خود را بین تحقیقاتی قوی و عمل کسب و کار نوآورانه تقسیم تدریس می شود. A، رویکرد مدرن تکنولوژی زرنگ و دانا در کلاس توسط کارگاه تخصصی اجرا شده توسط رهبران کسب و کار ارشد و بازیگران سیاسی با نفوذ کامل می شود. ما همچنین ارائه آموزش کسب و کار های پیشرفته برای مدیران سطح میانی و ارشد برای تقویت عملکرد خود به عنوان یک رهبر و شما در درایو، جاه طلبی و دانش لازم برای موفقیت در کسب و کار امروز.

هدایت و نظارت شخصی از اساتید اختصاص داده شده به رشد شخصی student's و توسعه حرفه ای

هر یک از دانشجویان یک معلم خصوصی به ثبت نام که در دسترس خواهد بود برای آموزش خصوصی به تأمل در پیشرفت کلی دانش آموز، برنامه ریزی برای توسعه و تقویت مناطق ضعیف بیشتر اختصاص داده است. علاوه بر این، کلاس های پشتیبانی علمی طراحی شده اند که برای تنظیم دقیق مهارت های لازم برای موفقیت تحصیلی مانند روش پژوهش، چگونه برای نوشتن A + تجزیه و تحلیل و صحبت های عمومی در میان دیگران. دانشکده MIUC دانش آموزان با ترکیبی منحصر به فرد از تئوری های علمی و عمل ثابت حصول اطمینان از هر فارغ التحصیل شده است با مهارت های که آخرین عمر مجهز شده است.

یک شبکه جهانی

قراردادها تنظیم شده تا با همکاری دانشگاه دانش آموزان این فرصت را به صرف یک یا دو ترم در موسسات بین المللی شناخته شده به عنوان مدرسه IPAG کسب و کار (پاریس، فرانسه)، دانشگاه Teikyo (توکیو، ژاپن) و دانشگاه Singidunum (بلگراد، صربستان). اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه طرف ما.

اپل افتخاری برای هر دانش آموز

همه کلاس های درس با وایت برد های هوشمند تعاملی و دوربین هایی که تصویر ضبط و صوتی از همه سخنرانی مجهز شده است. این ضبط، و همچنین اسلاید سخنرانی که از طریق تخته سفید تعاملی رفتن به تخته سیاه، یک سیستم مدیریت محیط یادگیری مجازی و البته این است که از پیش نصب شده در iPad تعریف هر دانش آموز بر ثبت نام دریافت آپلود. ویژگی های اصلی تخته سیاه شامل چت دانشجو، دانش آموز به معلم موضوعات بحث ها، محتویات البته، دسترسی درجه و تسلیم انتساب آنلاین اجازه می دهد دانشجویان و استادان به راحتی به اشتراک گذاشتن افکار، سوال، ایده و دانش

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

MA روابط بین الملل

Campus تمام وقت October 2017 اسپانیا Málaga

بدانید برای مقابله با مسائلی که رهبران جهانی روبرو هستند و به عمیق تر در این مطالعه از جنگ، صلح و دولت است. [+]

بدانید برای مقابله با مسائلی که رهبران جهانی روبرو هستند و به عمیق تر در این مطالعه از جنگ، صلح و دولت است. مدت زمان: 1 سال زبان: انگلیسی عنوان برنامه: روابط بین المللی مدرک کسب: علوم سیاسی MA به گزارش روابط MA بین المللی در یک راه ابتکاری برای ارائه به دانشجویان با دانش، مهارت ها و شایستگی های مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل انتقادی و تفسیر بر گفتگو های نظری نظریه های سیاسی پست مدرن با تمرکز ویژه در روابط بین المللی و حل تعارض طراحی شده است. رشته های کلیدی تحت پوشش: دخالت های بین المللی شهرستان و سیاست: فضای عمومی مفهوم سیاسی زیست سیاست و Necropolitics تبلیغات سیاسی و توسعه یکی از قوی ترین نقاط از برنامه های ما است که بحث روابط بین الملل روش در یک محیط کلاس درس چند فرهنگی، با توجه به پس زمینه جهانی از دانش آموزان ما. در واقع، برخی از این بحث در حال حاضر در سازمان های بین المللی متعدد و مذاکرات تکثیر در سراسر جهان. MIUC آموزش نسل بعدی رهبران سیاست برای مقابله با مسائل پیچیده ای از یک دنیای جهانی شده. روابط بین المللی MIUC دانش آموزان با یک ترکیب منحصر به فرد از تئوری و عمل متناسب با یک سناریوی به چالش کشیدن بین المللی و چند فرهنگی است که اغلب سریعتر از ظرفیت و توانایی ما به آن تجزیه و تحلیل تغییرات ارائه شده است. فرصت های شغلی پس از اتمام این روابط MA بین المللی، دانش آموزان ممکن است طیف گسترده ای... [-]

بازاریابی کارشناسی ارشد و تبلیغات: ارتباطات و روابط عمومی

Campus تمام وقت October 2017 اسپانیا Málaga

توسعه بازاریابی، نام تجاری، تبلیغات و روابط عمومی موثر دانش و افزایش حرفه ای آینده خود را در این زمینه ها. [+]

توسعه بازاریابی، نام تجاری، تبلیغات و روابط عمومی موثر دانش و افزایش حرفه ای آینده خود را در این زمینه ها. مدت زمان: 1 سال زبان: انگلیسی عنوان برنامه: بازاریابی و تبلیغات: ارتباطات و روابط عمومی مدرک کسب: MA ارتباطات هدف از این برنامه برای ایجاد حرفه ای تحصیل کرده که قادر به تفکر انتقادی و می دانم که چگونه به نحو احسن تحقیق، تأیید و اطلاعات بازار، محصولات و خدمات و کارشناسان خلاق در زمینه های بازاریابی، تبلیغات و ارتباطات می باشد. رشته های کلیدی تحت پوشش: استراتژی ارتباطی بازاریابی دیجیتال و تبلیغات تحقیقات بازار تبلیغات در موتورهای کاوش اینترنتی هدف اصلی از این برنامه MA است به دانش آموزان خود را با معنی دار، با کیفیت بالا و آموزش و پرورش معاصر بر اساس کسب دانش نظری است که به نمونه های عملی استفاده می شود، به دانش آموزان این فرصت را به هم ارتقاء شغلی فعلی خود و یا به بعد گام علمی در مطالعات خود را پس از نهایی کردن BA به منظور افزایش اشتغال است. این حرفه ای قادر به انطباق با بازار همیشه در حال تغییر، شناسایی نیازها و ارائه راه حل های ملموس از طریق بازاریابی، نام تجاری و محصولات و خدمات تبلیغاتی خواهد بود. فرصت های شغلی پس از اتمام بازاریابی و تبلیغات MA، فارغ التحصیلان ماهر خواهد بود، خلاق، حل مساله، تصمیم گیری حرفه ای قادر به دنبال فرصتهای شغلی در زمینه های زیر: روابط عمومی و ارتباطات مدیریت مطبوعات مدیریت بازاریابی بازاریابی دیجیتال محصولات و مدیریت نام تجاری هماهنگی کمپین... [-]

کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار بین المللی

Campus تمام وقت October 2017 اسپانیا Málaga

توسعه در عمق دانش کسب و کار. یاد بگیرید چگونه به فکر و کار یک مدیر بین المللی است. [+]

توسعه در عمق دانش کسب و کار. یاد بگیرید چگونه به فکر و کار یک مدیر بین المللی است. مدت زمان: 1 سال زبان: انگلیسی عنوان برنامه: مدیریت کسب و کار بین المللی مدرک کسب: مدیریت MA - کسب و کار بین المللی همیشه در حال تغییر دنیای جهانی که در آن زندگی یک سری از مسائل و چالش های کسب و کار در سراسر جهان برای ایجاد کرده است، تأثیر اقتصاد ما به عنوان یک کل. با این حال، همچنین درها را به فرصت هایی برای توسعه افتتاح شد. رشته های کلیدی تحت پوشش: روش تحقیق اجتماعی مدیریت بازاریابی گزارشگری مالی و کسب و کار تصمیم گیری امور مالی شرکت مدرن روش های پیشرفته حسابرسی این برنامه استاد طراحی شده است برای ایجاد کارشناسان در زمینه های مالی و بانکی، حسابداری و حسابرسی، بیمه، بازاریابی و همچنین مدیریت کسب و کار. این مجهز به دانش آموزان با مهارت های ضروری مانند تحقیقات اجتماعی، مدیریت بازاریابی، گزارشگری مالی و تصمیم گیری، تشکیل حرفه ای با مهارت های کارآفرینی و رهبری عالی خواهد شد که دارایی های با ارزش به هر کسب و کار. به همین دلیل ما مطمئن شوید که دانش آموزان ما قادر به اعمال دانش نظری آنها به کار عملی در قالب پروژه های عملی و تکالیف به دست آوردن جایی که آنها را به تحقیق، حل مسائل کسب و کار پیچیده از طریق روش ها و روش های خاص و همچنین به اینترلینک دانش از زمینه های مختلف. این مهارت ها را به آزمون در پایان نامه... [-]

تماس

Marbella International University Centre

آدرس Avenida Don Jaime de Mora y Aragón
29601 Marbella, Spain
وب سایت http://www.miuc.org/
تلفن + 34 952 860 000