Marbella International University Centre

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا تحصیل در MIUC؟

مرکز دانشگاه بین المللی ماربلا یک موسسه علمی جهانی ارائه نوع جدیدی از تجربه یادگیری بر اساس برنامه درسی پیشرفته، تکنولوژی برش لبه ها و محیط زندگی منحصر به فرد است. MIUC طول می کشد افتخار در کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه های پویا آن است، که ترکیب شیوه های تدریس تعاملی با دولت از امکانات هنری و خدمات دانشجویی شخصی.

واقع در قلب از اسپانیایی شهرستان بندر ماربلا، MIUC متعهد به توسعه نسل جدیدی از رهبران در است کسب و کار، سیاست، رسانه ها و تبلیغات.

پیشنهاد ما بولونیا برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد معتبر با تمرکز قوی بر روی جنبه های جهانی دانش، مهارت و تواناییها و ظرفیتهای مناسب برای عصر مدرن است. کلیه رشته های ما به زبان انگلیسی تدریس می شود، برای اطمینان از موفقیت در آینده دانش آموزان در فزاینده ای رقابتی بازار کار بین المللی است. همانطور که از سال تحصیلی 2016/17، MIUC فرصتی برای کسب مدرک بریتانیا به عنوان دوره MIUC خواهد شد توسط دانشگاه غرب لندن، انگلستان دانشگاه دولتی معتبر، به نام به عنوان شماره دارند 1 دانشگاه مدرن در لندن برای اشتغال فارغ التحصیل.

علمی برنامه هفتگی

مرکز دانشگاه بین المللی ماربلا فراهم می کند آموزش عالی برای هر دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد، در چهار قسمت عمده است:

تجارت جهانی بازاریابی و تبلیغات: ارتباطات و روابط عمومی روابط بین المللی رسانه ها و روزنامه نگاری

رویکرد دانش آموز محور در MIUC ترکیبی از گروه های مطالعه کوچک با امکانات تولید قرار دادی، حصول اطمینان از دانش آموزان ما با مجموعه مهارت های خاص مورد نیاز برای پیشرفت در جهان امروز جهان از امور بین المللی، کسب و کار و رسانه ارائه شده است. توسعه و پیاده سازی از تفکر تحلیلی عملی داده شده است شهرت خاص، با دانش آموزان برای دادن آینده در صنایع چند فرهنگی بین المللی آماده شده است.

ترکیبی از روش های تدریس پیشرفته و برش لبه تکنولوژی در کلاس تضمین دانش آموزان ما به عنوان افراد در نظر گرفتن مسئولیت، اعتماد به نفس در تصمیم گیری های خود و بالاتر از همه، از توانایی تبدیل رویاهای خود را به واقعیت از MIUC آمده است.

برنامه های ما توسط دانشگاهیان موفق و حرفه ای صنعت که وقت خود را بین تحقیقاتی قوی و عمل کسب و کار نوآورانه تقسیم تدریس می شود. A، رویکرد مدرن تکنولوژی زرنگ و دانا در کلاس توسط کارگاه تخصصی اجرا شده توسط رهبران کسب و کار ارشد و بازیگران سیاسی با نفوذ کامل می شود. ما همچنین ارائه آموزش کسب و کار های پیشرفته برای مدیران سطح میانی و ارشد برای تقویت عملکرد خود به عنوان یک رهبر و شما در درایو، جاه طلبی و دانش لازم برای موفقیت در کسب و کار امروز.

هدایت و نظارت شخصی از اساتید اختصاص داده شده به رشد شخصی student's و توسعه حرفه ای

هر یک از دانشجویان یک معلم خصوصی به ثبت نام که در دسترس خواهد بود برای آموزش خصوصی به تأمل در پیشرفت کلی دانش آموز، برنامه ریزی برای توسعه و تقویت مناطق ضعیف بیشتر اختصاص داده است. علاوه بر این، کلاس های پشتیبانی علمی طراحی شده اند که برای تنظیم دقیق مهارت های لازم برای موفقیت تحصیلی مانند روش پژوهش، چگونه برای نوشتن A + تجزیه و تحلیل و صحبت های عمومی در میان دیگران. دانشکده MIUC دانش آموزان با ترکیبی منحصر به فرد از تئوری های علمی و عمل ثابت حصول اطمینان از هر فارغ التحصیل شده است با مهارت های که آخرین عمر مجهز شده است.

یک شبکه جهانی

قراردادها تنظیم شده تا با همکاری دانشگاه دانش آموزان این فرصت را به صرف یک یا دو ترم در موسسات بین المللی شناخته شده به عنوان مدرسه IPAG کسب و کار (پاریس، فرانسه)، دانشگاه Teikyo (توکیو، ژاپن) و دانشگاه Singidunum (بلگراد، صربستان). اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه طرف ما.

اپل افتخاری برای هر دانش آموز

همه کلاس های درس با وایت برد های هوشمند تعاملی و دوربین هایی که تصویر ضبط و صوتی از همه سخنرانی مجهز شده است. این ضبط، و همچنین اسلاید سخنرانی که از طریق تخته سفید تعاملی رفتن به تخته سیاه، یک سیستم مدیریت محیط یادگیری مجازی و البته این است که از پیش نصب شده در iPad تعریف هر دانش آموز بر ثبت نام دریافت آپلود. ویژگی های اصلی تخته سیاه شامل چت دانشجو، دانش آموز به معلم موضوعات بحث ها، محتویات البته، دسترسی درجه و تسلیم انتساب آنلاین اجازه می دهد دانشجویان و استادان به راحتی به اشتراک گذاشتن افکار، سوال، ایده و دانش

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

MA in Marketing and Advertising: Communications & PR

Campus تمام وقت 1 - 2  October 2018 اسپانیا Málaga

[+]

24/7 پشتیبانی دانشجویان روزانه

* برای پیش پرداخت های سالانه، تخفیف 5٪ را ارائه می دهیم.

* به غیر از بیمه درمانی که ما برای شما فراهم می کنیم، شما همچنین باید یک بیمه مسافرتی که مورد نیاز برای روادید است ارائه دهید.

همه دانش آموزان برای ثبت دوره ها در هفته اول ترم نیاز دارند. نگران نباشید در کلاسهای بعدی در ترم تحصیلی شما را از تعهدات مالی یا تحصیلی برای دوره هایی که قبلا ثبت نام کرده اید آزاد نکنید. ... [-]


MA International Business Management

Campus تمام وقت 1 - 2  October 2018 اسپانیا Málaga

توسعه در عمق دانش کسب و کار. یاد بگیرید چگونه به فکر و کار یک مدیر بین المللی است. [+]

توسعه در عمق دانش کسب و کار. یاد بگیرید چگونه به فکر و کار یک مدیر بین المللی است.

رشته های کلیدی تحت پوشش:

روش تحقیق اجتماعی

از کاندیدانی که قبلا در یک مدرسه یا کشور انگلیسی صحبت نکرده اند.آزمایش و حداقل نمره قبول کنیم عبارتند از: IELTS 7

[-]

MA International Relations

Campus تمام وقت October 2018 اسپانیا Málaga

[+]

کارشناسی درجه رونوشت (رسما به زبان انگلیسی یا اسپانیایی ترجمه)

پس از آن عملی و بسیار تعاملی با دانشجویان هم است، این باعث ایجاد یک جو تعاملی، که درگیر دانشجویان بیشتر است.

ثبت نام دوره هزینه های مطالعه و مواد آموزشی دسترسی به یادگیری تخته سیاه دسترسی کامل به کتابخانه بیمه خصوصی خصوصی مشاوره و پشتیبانی ویزا و مهاجرت 24/7 پشتیبانی دانشجویان روزانه

* برای پیش پرداخت های سالانه، تخفیف 5٪ را ارائه می دهیم.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

Msc تجزیه و تحلیل کسب و کار و داده های بزرگ

Campus تمام وقت February 2018 اسپانیا Málaga

بدست آوردن دیدگاه عملی جمع آوری داده ها و بهره برداری از داده ها برای بهبود عناصر مانند رویه های مربوط به هزینه، ارزیابی مشتریان یا سلامت انسانی جهانی. [+]

بدست آوردن دیدگاه عملی جمع آوری داده ها و بهره برداری از داده ها برای بهبود عناصر مانند رویه های مربوط به هزینه، ارزیابی مشتریان یا سلامت انسانی جهانی.

مدت زمان: 2 ترم، 1 سال

زبان انگلیسی

مدرک تحصیلی: بولونیا مدرک کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات (90 ECTS)

امروزه، رایانه در کسب و کار برای مدیریت اطلاعات حیاتی ضروری است. با استفاده از هر واحد از فن آوری، یک رکورد حاوی اطلاعات جدید مربوط به یک فعالیت خاص به طور بالقوه می تواند ردیابی می شود. بنابراین، آسان است تصور کنید مقدار زیادی از اطلاعات موجود برای کسب و کار است که می تواند تجزیه و تحلیل به منظور یادگیری تا آنجا که ممکن است از آن و بهبود عناصر مانند رویه های مربوط به هزینه، ارزیابی مشتریان و یا بهداشت جهانی.... [-]


تماس

Marbella International University Centre

آدرس Marbella International University Centre Avenida Don Jaime de Mora y Aragón, s/n Finca El Pinillo Marbella
29601 Málaga, اسپانیا
وب سایت http://www.miuc.org/
تلفن + 34 952 860 000