توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Media Business School یکی از سازمان های حرفه ای آموزش حرفه ای در اروپا است، متخصص در کسب و کار بخش سمعی و بصری.

MBS یک سازمان غیر انتفاعی است که در سال 1991 با حمایت برنامه رسانه های اتحادیه اروپا و وزارت فرهنگ اسپانیا (ICAA) تاسیس شده است و در طول 20 سال گذشته، یک برند قوی برای تحقق برتری را ایجاد کرده است، در حال توسعه و قادر به پاسخگویی به فرصت ها و چالش های عصر دیجیتال است.

همه ابتکارات MBS توسط حرفه ای حرفه ای حرفه ای در زمینه های صوتی و تصویری از سراسر جهان طراحی شده اند و بسیاری از آنها از زمان تاسیس آن با MBS همکاری کرده اند.

ابتکارات MBS برای ارائه بالاترین درجه آموزش، رانندگی حرفه ها و پروژه هایی از شرکت کنندگان، کمک به ایجاد کسب و کارهای پایدار که قادر به شناسایی فرصت ها و رقابت در بازار بین المللی هستند، طراحی شده است.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Media Business School

به علاوه مگا نه ماه، مبتنی بر پروژه، برنامه کارشناسی ارشد بشود به حرفه ای های جوان که مایل به سریع حرفه خود در صنعت سرگرمی طریق آموزش های تخصصی در است ... [+]

مگا پلاس - استاد اروپا در سمعی و بصری زمینه T حمایت از نسل جدید به رشد و موفقیت ژوئن 2013 -March 2014 مگا به علاوه یک نه ماه، مبتنی بر پروژه، برنامه کارشناسی ارشد بشود به حرفه ای های جوان که مایل به سریع حرفه خود در صنعت سرگرمی طریق آموزش های تخصصی در مدیریت شرکت های سمعی و بصری و تولید محتوا است. مگا علاوه طراحی شده است برای آماده سازی نسل بعدی کارآفرینان صنعت و مدیران برای ورود به بخش با مهارت ها و می دانم که چگونه نیاز به در، مخاطبان رانده صنعت دیجیتال عمل می کنند، افزودن ارزش به پروژه ها و شرکت های آنها با کار. با 90٪ مگا نرخ مناقصه و استخدام تبدیل به یک مرجع مشهور هم برای حرفه ای های جوان که می خواهند به وارد و رشد در بخش سرگرمی، و برای شرکت های سمعی و بصری اروپا به دنبال استعداد کسب و کار جدید. محتوای دوره پروژه توسعه (توسعه خلاق، داستان سرایی transmedia در، روند همکاری و شناسایی مخاطبان هدف)؛ استراتژی پروژه و برنامه ریزی کسب و کار؛ تامین مالی پروژه. پروژه تجزیه و تحلیل، بسته بندی و تعیین موقعیت؛ تولید فیزیکی (فیلم و تلویزیون)؛ توزیع (کراس پلت فرم)؛ بازاریابی (سنتی و دیجیتال)؛ بازارهای بین المللی، فروش و خرید شرکت؛ حقوقی و کسب و کار امور؛ مدیریت شرکت و مدیریت کسب و کار؛ در حال توسعه Crossmedia تامین مالی، استراتژی های تولید و توزیع؛ صنعت جدید تلویزیون؛ ارائه و مهارت های ارتباطی؛ و مهارت های رهبری و مدیریت.... [-]

اسپانیا Madrid Ronda
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی