Jaume I University (Universitat Jaume I)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Universitat Jaume I (UJI) در 27 فوریه 1991 به عنوان یک مرکز آموزش عالی و تحقیقاتی به منظور پاسخگویی به تقاضای یکپارچه اجتماعی در منطقه Castello شکل گرفت. این همچنین میوه یک سنت در آموزش و پرورش به ارث برده شده از مطالعات آموزش معلم در کالج قدیمی دانشگاه کاستله (Col·legi Universitari de Castelló، CUC)، که از سال 1969 متولد شد. در سال اول، ده سخنران در CUC به 21 دانشآموز علوم و 85 نفر از فلسفه و هنر، کلاسها داد. CUC در پایان سال 1979 بخشی از Universitat de València شد.

دانه های آنچه که اکنون UJI است ، در دسامبر 1989، هنگامی که رئیس جمهور دولت محلی والنسیا در آن زمان، جوآن لرما، اعلام کرد، ایجاد یک دانشگاه جدید در کاستلو را کاشت. یک سال بعد، در 15 اکتبر 1990، دولت منطقه ای والنسی به عنوان مدیر پروژۀ Francesc Michavila به عنوان مدیر پروژه برای ایجاد جوئیت اول دانشگاه تاسیس شد و در نهایت به لطف یک قانون که با تصویب همه احزاب سیاسی به تصویب رسید که مجلس منطقه ای Valencian را تشکیل داد. هدف اصلی موسسه جدید گسترش فعالیتهای آموزشی و پژوهشی خود را به کل بخش شمالی والنسیا گسترش داد.

اولین سال تحصیلی در سپتامبر 1991 آغاز شد و این مرکز رسما با سخنرانی توسط برنده جایزه نوبل شیمی، استاد Aaron Klug افتتاح شد. از لحظهای که تاسیس شد، UJI تلاش کرده است که دانشگاهی مدرن و با کیفیت با مدرک اروپایی باشد که هدف آن دستیابی به سطح بالایی از آموزش، تحقیق و خدماتی است که جامعه به آن ارائه می دهد.

Universitat Jaume I در حال حاضر مرکز آموزشی و پژوهشی برجسته در شمال جامعه والنسیا است و به طور مداوم به دنبال توسعه اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جامعه است که از طریق ایجاد و انتقال دانش غوطه ور شده است. به این ترتیب، UJI همیشه می خواست نقش فعال خود را بازی کند، همانطور که از ابتکاراتی مانند باز کردن دفاتر جدید خارج از دانشگاه در مناطق مختلف در سراسر استان کاستلو، فعالیت های فوق العاده آن و یا همکاری آن با UJI جامعه فارغ التحصیلان و دوستان (SAUJI).

امروز دانشگاه Jaume I خود را به عنوان یک دانشگاه پویا و پرآوازه متحد کرده است. در حال حاضر حدود 15000 مدرک و دیپلم برای حدود 15000 دانش آموز وجود دارد. این ارقام به دانشگاه اجازه می دهد تا توجه دانشجویان خود را به خود جلب کند و از مشکلات بیش از حد پرستاری که اغلب دانشگاه های دیگر رنج می برند، باقی بمانند. مجتمع مجتمع جدید و جذاب آن، که به خوبی با شهر کاستلو ارتباط دارد، به حفظ این سیاست با تشویق روابط انسانی نزدیک تر کمک می کند.

Universitat Jaume من برنامه های درسی جدید و انعطاف پذیر و برنامه های آموزشی را آموزش می دهد که دانش آموزان را قادر می سازد تا به راحتی با هر چالشی که توسط جامعه مدرن برآورده می شوند مقابله کنند. ماهیت بین رشته ای Universitat Jaume من تضمین خودمختاری دانش آموزان را تضمین می کند و شانس شغلی را در آینده به لطف تدریس کار برای همه دانش آموزانی که در دانشگاه ما ثبت نام می کنند افزایش می دهد.

Universitat Jaume I دارای شبکه گسترده ای از تماس های بین المللی که از حدود 145 همکار دانشگاهی در اروپا، ایالات متحده آمریکا و آمریکای لاتین تشکیل شده است، باعث ایجاد برنامه های تبادل بین دانشجویان و بین اعضای هیات علمی و همچنین آموزش و پرورش و پروژه های تحقیقاتی.

Universitat Jaume من در تمام برنامه های بین المللی اجرا شده در سراسر اتحادیه اروپا، مانند سقراط اراسموس، لئوناردو، Tempus و آلفا، و همچنین کسانی که توسط دولت اسپانیا سازماندهی شده است، از جمله برنامه همکاری بین المللی، شرکت می کند. دانشگاه به طرح های جدیدی کمک می کند که به بهبود کیفیت آموزش و تحقیقاتی که در اینجا انجام می شود، کمک می کند. برخی از برنامه های قابل توجه تر مربوط به آموزش شامل صندلی یونسکو در فلسفه صلح، رئیس اداره ی Jean Monnet و اقتصاد اروپا، برنامه های EURINSA و EURUJI برای آموزش مهندسین در اروپا و در نهایت برنامه ی کارشناسی ارشد مدارک تحصیلی در آمریکای لاتین، در میان بسیاری از طرح های دیگر.

مکان ها

Castellón de la Plana

Address
Castellón de la Plana, جامعه والنسی, اسپانیا

برنامه ها

کارشناسی ارشد
این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: