International University of Catalonia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

روح دانشگاه

حرفه برای یادگیری و تغییر جهان

دانشگاه شامل دانش، پژوهش و انتقال دانش. با این حال ما به بیش یابند.
ما کسانی که زمان و تلاش ما برای یادگیری به منظور تغییر جهان قرار داده اند. شما می توانید این جاه طلبی در فعالیت های UIC بارسلونا را ببینید. این در DNA ما است.

تجربه دانشگاه شما همیشه از رویای

قرار دادن هر دانش آموز در قلب همه چیز بدان معنی است که شما شخصیت در UIC بارسلونا هستند.

این تعهد ما به شما، منعکس شده توسط توجه فردی، گروه کلاس کوچک، بدن آموزش دوستانه، خدمات حمایتی، و همه چیز شما نیاز به بهبود مهارت های خود را است.

ساخت پل به واقعیت حرفه ای

ما به جامعه و به شرکت متصل می شود. کلاس های عملی و تدریس شده توسط حرفه ای فعال هستند. آنها با یک برنامه قرار دادن کار تکمیل شده است. به همه این دلایل، UIC بارسلونا یکی از بهترین نرخ اشتغال در سیستم دانشگاه کاتالان است.

در بارسلونا و در ارتباط با جهان

چند فرهنگی بارسلونا پس زمینه فراگیر استعداد و دانش فراهم می کند.
ما همچنین توافقنامه های بین المللی و برنامه های تبادل با دانشگاه در خارج از کشور. برخی از برنامه های تحصیلی ما تا حدی به زبان انگلیسی تدریس؛ شما حتی می توانید برنامه تحصیلی خود را تمام را در این زبان است.

اعتباربخشی

را دانشگاه بین المللی د کاتالونیا رسما فعالیت های علمی خود را در اکتبر سال 1997 آغاز شد. قانون آلی 11/1983 اصلاح دانشگاه، (LRU) همراه با 26/1984 پارلمان قانون کاتالونیا، چارچوب قانونی مناسب برای ایجاد یک دانشگاه با ظرفیت گواهی مدرک رسمی جایزه شد. بنیاد آشنا CATALANA (بنیاد خانواده کاتالان) مسئولیت کامل برای انجام این پروژه دانشگاهی صورت گرفت.

دلایل بالا چرا یک دانش آموز باید در نظر تحصیل در UIC بارسلونا

تجربه بین المللی در یکی از شهرستانها خروج ترین در جهان: بارسلونا بسیار از استادان مجرب و حرفه ای که عشق را به آموزش با طرز فکر بین المللی مدارک تحصیلی رسمی و آموزش عملی کارآموزی بین المللی میزان بالایی از اشتغال راه مطلوب برای بهبود مهارت های زبان مربیگری شخصی و مشاوره برای تمام برنامه ها و به همه دانش آموزان شبکه و اطلاعات تماس توسعه مهارت های رهبری و کارآفرینی ادامه تحصیلات: کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد و دکترا

خدمات

محل اقامت: اگر شما نیاز به اقامت در طول زمان خود را در دانشگاه شما قادر به برای رزیدنتی دانش آموز، آپارتمان و اتاق که به ویژه برای نیازهای شما طراحی شده است اعمال می شود.

ورزش ها: تحصیل در UIC بارسلونا معنی در حال تحول کلی به عنوان یک فرد. ما دانش آموزان در فعالیت های ورزشی و فیزیکی درگیر می شود را تشویق کنند. دانشگاه ترویج و سازماندهی فعالیت های ورزشی، مسابقات و فراهم می کند DIS-تعداد و مزایای دیگر را به دانش آموزان به طوری که آنها می توانید دسترسی به دیگر امکانات و سازمان ها در بارسلونا.

مربیگری و مشاوره: خدمات مشاوره و مربیگری طراحی شده برای دانشجویان برای رسیدن به چالش های شخصی و حرفه ای خود را.

زندگی دانشجویی

خدمات دانش آموزان: کمک می کند تا شما برای رسیدن به آنچه مهم است: اهداف شخصی خود را.

این سازماندهی طیف گسترده ای از فعالیت های فرهنگی، مرتبط با ورزش، اجتماعی و علمی. خدمات اطلاعات و راهنمایی در مورد مسائل علمی، اداری و فوق برنامه در دانشگاه فراهم می کند.

خدمات دانشجویی از UIC در اتهام از اطلاع رسانی و مشاوره با دانشجویان دانشگاه در مورد نحوه مدیریت کارهای اداری خود و همچنین دیگر مسائل فوق است.

فارغ التحصیلان: UIC بارسلونا فلسفه دانشگاهی خود را به جامعه از طریق جامعه خود را از 12.000 فارغ التحصیلان رله. این فلسفه است: تعالی در محل کار، فرد قرار داده شده در مرکز همه چیز، تمایل به خدمت و جستجوی مداوم برای حقیقت است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • Spanish (Spain)

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید گواهی های کارشناسی ارشد » بازدید کنید BBAs » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

مدرک کارشناسی ارشد در هنر و مدیریت فرهنگی

Campus تمام وقت October 2018 اسپانیا Barcelona

شروع آموزش خود را به عنوان یک مدیر فرهنگی و موقعیت خود را در یک صنعت در حال ظهور است که ایجاد شغل. برنامه درجه UIC در بارسلونا کارشناسی ارشد در هنر و مدیریت امور فرهنگی، رویکرد عملی بین المللی در این زمینه را طول می کشد. [+]

سال تحصیلی 2016-2017: نسخه 8

شروع آموزش خود را به عنوان یک مدیر فرهنگی و موقعیت خود را در یک صنعت در حال ظهور است که ایجاد شغل. برنامه درجه UIC در بارسلونا کارشناسی ارشد در هنر و مدیریت امور فرهنگی، رویکرد عملی بین المللی در این زمینه را طول می کشد.

شما در عمق دانش از دیدگاه کارآفرینی در مورد فرآیندهای کار درگیر در محصولات و خدمات فرهنگی به دست آوردن. علاوه بر این افراد در مناطق کلیدی، این برنامه همچنین شامل افراد که ترویج رهبری و استفاده از فن آوری های جدید.... [-]


مدرک کارشناسی ارشد در کارآفرینی، سرمایه گذاری و سهام خصوصی

Campus تمام وقت 10  October 2018 اسپانیا Barcelona

درجه این استاد شما را با دانش و تجربه شما نیاز به ارتقا کارآفرینی، با تاکید ویژه بر بودجه به عنوان مسئله اصلی فراهم می کند. در چارچوب اقتصاد کلان فعلی، با توجه به عدم وجود اعتبار موجود، صنعتی سرمایه گذاری و شرکت سهام خصوصی به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک جایگزین بودجه در حق خود برای شرکت ها. [+]

درجه این استاد شما را با دانش و تجربه شما نیاز به ارتقا کارآفرینی، با تاکید ویژه بر بودجه به عنوان مسئله اصلی فراهم می کند. در چارچوب اقتصاد کلان فعلی، با توجه به عدم وجود اعتبار موجود، صنعتی سرمایه گذاری و شرکت سهام خصوصی به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک جایگزین بودجه در حق خود برای شرکت ها.

بارسلونا و خارج از غرفه از آن دارای یک تعداد زیادی از اشخاص متخصص در هر دو بخش خصوصی و در امور مالی شرکت که حمایت و تامین مالی توسعه از شرکت های جدید.... [-]


ویدئو ها

WE ARE UIC BARCELONA

International University of Catalonia - Barcelona

UIC Barcelona | International exchange students

تماس
آدرس محل سکونت
Barcelona campus Inmaculada, 22
Barcelona, 08017 ES
رسانه های اجتماعی