International University of Catalonia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گزینه صفحه مدرسه 1

روح دانشگاه

حرفه برای یادگیری و تغییر جهان

دانشگاه شامل دانش، پژوهش و انتقال دانش. با این حال ما به بیش یابند.
ما کسانی که زمان و تلاش ما برای یادگیری به منظور تغییر جهان قرار داده اند. شما می توانید این جاه طلبی در فعالیت های UIC بارسلونا را ببینید. این در DNA ما است.

تجربه دانشگاه شما همیشه از رویای

قرار دادن هر دانش آموز در قلب همه چیز بدان معنی است که شما شخصیت در UIC بارسلونا هستند.

این تعهد ما به شما، منعکس شده توسط توجه فردی، گروه کلاس کوچک، بدن آموزش دوستانه، خدمات حمایتی، و همه چیز شما نیاز به بهبود مهارت های خود را است.

ساخت پل به واقعیت حرفه ای

ما به جامعه و به شرکت متصل می شود. کلاس های عملی و تدریس شده توسط حرفه ای فعال هستند. آنها با یک برنامه قرار دادن کار تکمیل شده است. به همه این دلایل، UIC بارسلونا یکی از بهترین نرخ اشتغال در سیستم دانشگاه کاتالان است.

در بارسلونا و در ارتباط با جهان

چند فرهنگی بارسلونا پس زمینه فراگیر استعداد و دانش فراهم می کند.
ما همچنین توافقنامه های بین المللی و برنامه های تبادل با دانشگاه در خارج از کشور. برخی از برنامه های تحصیلی ما تا حدی به زبان انگلیسی تدریس؛ شما حتی می توانید برنامه تحصیلی خود را تمام را در این زبان است.

اعتباربخشی

را دانشگاه بین المللی د کاتالونیا رسما فعالیت های علمی خود را در اکتبر سال 1997 آغاز شد. قانون آلی 11/1983 اصلاح دانشگاه، (LRU) همراه با 26/1984 پارلمان قانون کاتالونیا، چارچوب قانونی مناسب برای ایجاد یک دانشگاه با ظرفیت گواهی مدرک رسمی جایزه شد. بنیاد آشنا CATALANA (بنیاد خانواده کاتالان) مسئولیت کامل برای انجام این پروژه دانشگاهی صورت گرفت.

گزینه صفحه مدرسه 2

دلایل بالا چرا یک دانش آموز باید در نظر تحصیل در UIC بارسلونا

 1. تجربه بین المللی در یکی از شهرستانها خروج ترین در جهان: بارسلونا
 2. بسیار از استادان مجرب و حرفه ای که عشق را به آموزش با طرز فکر بین المللی
 3. مدارک تحصیلی رسمی و آموزش عملی
 4. کارآموزی بین المللی
 5. میزان بالایی از اشتغال
 6. راه مطلوب برای بهبود مهارت های زبان
 7. مربیگری شخصی و مشاوره برای تمام برنامه ها و به همه دانش آموزان
 8. شبکه و اطلاعات تماس
 9. توسعه مهارت های رهبری و کارآفرینی
 10. ادامه تحصیلات: کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد و دکترا

خدمات

محل اقامت: اگر شما نیاز به اقامت در طول زمان خود را در دانشگاه شما قادر به برای رزیدنتی دانش آموز، آپارتمان و اتاق که به ویژه برای نیازهای شما طراحی شده است اعمال می شود.

ورزش ها: تحصیل در UIC بارسلونا معنی در حال تحول کلی به عنوان یک فرد. ما دانش آموزان در فعالیت های ورزشی و فیزیکی درگیر می شود را تشویق کنند. دانشگاه ترویج و سازماندهی فعالیت های ورزشی، مسابقات و فراهم می کند DIS-تعداد و مزایای دیگر را به دانش آموزان به طوری که آنها می توانید دسترسی به دیگر امکانات و سازمان ها در بارسلونا.

مربیگری و مشاوره: خدمات مشاوره و مربیگری طراحی شده برای دانشجویان برای رسیدن به چالش های شخصی و حرفه ای خود را.

زندگی دانشجویی

خدمات دانش آموزان: کمک می کند تا شما برای رسیدن به آنچه مهم است: اهداف شخصی خود را.

این سازماندهی طیف گسترده ای از فعالیت های فرهنگی، مرتبط با ورزش، اجتماعی و علمی. خدمات اطلاعات و راهنمایی در مورد مسائل علمی، اداری و فوق برنامه در دانشگاه فراهم می کند.

خدمات دانشجویی از UIC در اتهام از اطلاع رسانی و مشاوره با دانشجویان دانشگاه در مورد نحوه مدیریت کارهای اداری خود و همچنین دیگر مسائل فوق است.

فارغ التحصیلان: UIC بارسلونا فلسفه دانشگاهی خود را به جامعه از طریق جامعه خود را از 12.000 فارغ التحصیلان رله. این فلسفه است: تعالی در محل کار، فرد قرار داده شده در مرکز همه چیز، تمایل به خدمت و جستجوی مداوم برای حقیقت است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

مدرک کارشناسی ارشد در رشته معماری Biodigital

Campus تمام وقت September 2017 اسپانیا Barcelona

ما به شما این فرصت را به شرکت در برنامه معماری برای اولین بار است که به بررسی موضوع از دیدگاه های بیولوژیکی و دیجیتال. برنامه درسی آوانگارد و جدید، مفهوم 21 قرن را در نوک انگشتان خود را. شما این فرصت را داشته [+]

کشف Biodigital معماری ما به شما این فرصت را به شرکت در برنامه معماری برای اولین بار است که به بررسی موضوع از دیدگاه های بیولوژیکی و دیجیتال. برنامه درسی آوانگارد و جدید، مفهوم 21 قرن را در نوک انگشتان خود را. شما این فرصت را به استفاده از دولت از هنر، فن آوری با امکان تولید جدید داشته باشد. و تمام جهان جدید از ابزار باز خواهد شد تا به شما، افزایش مدارک حرفه ای خود را و مهارت های شغلی. آیا شما آماده برای دیدن امکانات در انتظار شما در زمینه معماری biodigital؟ چرا انتخاب Biodigital معماری؟ آموزش نوآورانه آزمایش با نرم افزار ژنتیکی رانده می شود، فرآیندهای تکاملی، سیستم های در حال ظهور و برنامه نویسی. چشم انداز جدید از فرآیندهای سایبرنتیک دیجیتال و زیست محیطی کاوش مفاهیم مانند زیستی یادگیری و مورفوژنز. رویکرد بین المللی و هیات علمی برتر بدانید با بدنه آموزش های بین المللی که سهم قابل توجهی در این زمینه برش لبه جدید معماری biodigital ساخته شده است. کارشناسی ارشد UIC بارسلونا در Biodigital معماری یک برنامه پیشرو که ترکیبی از معماری، زیست شناسی و روند دیجیتال جدید است. از سال 2000 این برنامه یک روش منحصر به فرد معماری از دیدگاه بیولوژیکی و دیجیتال ارائه شده است. برنامه آموزش ایجاد نقاط تماس بین تکنیک های جدید سایبرنتیک دیجیتال و زیست محیطی-زیست محیطی. این تکنولوژی از مفاهیم تجربی، روش ها و آثار که با استفاده از نرم افزار ژنتیکی رانده می شود، فرآیندهای تکاملی، سیستم های در حال ظهور، الگوریتم، مدلهای پارامتری و برنامه نویسی. یک نمای جدید از معماری است که از مناطق تساوی مانند ژنتیکی در مقابل مولد، طبیعی در مقابل دیجیتال و تاثیر بیپرپرتینس جدید است. معماری آوانگارد و برنامه طراحی است که ادغام آخرین تحولات در مفهوم و طرح ریزی تکنولوژی: تولید داده محور، CNC ماشین های کنترل عددی، پرینتر 3D ... در کوتاه مدت، یک شکل غیر استاندارد از معماری است که اعمال و ترویج اصول ژنتیکی و دیجیتال از تنوع، جهش و هیبریدیزاسیون. دانشجویان آینده نگر اگر شما یک مدرک دانشگاهی در معماری، مهندسی، هنرهای زیبا، طراحی، محوطه، زیست شناسی و ژنتیک، این مدرک کارشناسی ارشد سمت راست برای شما است. بدون دانش تخصصی قبلی سایبرنتیک یا محیط زیست مورد نیاز است. فرصت های شغلی معماری، مهندسی، طراحی، هنر، آموزش و پژوهش. ترکیبی از تکنولوژی های پیشرفته دیجیتال اعمال شده به معماری و دانش بیولوژیکی باز خواهد شد تا جدید، به عنوان بازار هنوز دست نخورده. مجوز رسمی دانشگاهی کارشناسی ارشد دانشگاه (رسمی)، که شما را قادر به انجام مطالعات دکترا. امکانات آزمایشگاه تولید دیجیتال و ژنتیک آزمایشگاه. برنامه درسی و موضوعات سمینارها و کنفرانس ها در: متافیزیک و محاسبات نظریه های ظهور اصول ژنتیک در پیدایش ماهیت زندگی دستکاری محیط زیست ژنتیک در مقابل مولد ابزارهای دیجیتال و فرم های آلی جدید بیوگرافی و دیجیتال تکنیک های کار آنتونی Gaudi و سالوادور دالی به عنوان یک منبع Biodigital معماری سیستم های اطلاعاتی: ابزارهای دیجیتال و فرم آلی: برگزاری کلاس های عملی با آموزش در ابزارهای دیجیتال مانند نرم افزار مولد، نرم افزار انجمنی پارامتری، برنامه نویسی، ابزار تولید و CAD / CAM ماشینکاری، مربوط به طرح توسعه ژنتیک و Biodigital طراحی معماری: استودیو و کارگاه های آموزشی از جمله آموزش های شخصی به منظور توسعه طرح ها و انجام تحقیقات کارشناسی ارشد پایان نامه: ارائه نهایی طرح تحقیقاتی. [-]

مدرک کارشناسی ارشد در کارآفرینی، سرمایه گذاری و سهام خصوصی

Campus تمام وقت 10  October 2017 اسپانیا Barcelona

درجه این استاد شما را با دانش و تجربه شما نیاز به ارتقا کارآفرینی، با تاکید ویژه بر بودجه به عنوان مسئله اصلی فراهم می کند. در چارچوب اقتصاد کلان فعلی، با توجه به عدم وجود اعتبار موجود، صنعتی سرمایه گذاری و شرکت سهام خصوصی به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک جایگزین بودجه در حق خود برای شرکت ها. [+]

درجه این استاد شما را با دانش و تجربه شما نیاز به ارتقا کارآفرینی، با تاکید ویژه بر بودجه به عنوان مسئله اصلی فراهم می کند. در چارچوب اقتصاد کلان فعلی، با توجه به عدم وجود اعتبار موجود، صنعتی سرمایه گذاری و شرکت سهام خصوصی به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک جایگزین بودجه در حق خود برای شرکت ها. بارسلونا و خارج از غرفه از آن دارای یک تعداد زیادی از اشخاص متخصص در هر دو بخش خصوصی و در امور مالی شرکت که حمایت و تامین مالی توسعه از شرکت های جدید. در برخی از محافل بارسلونا در حال حاضر، در راه همان است که دره سیلیکون در ایالات متحده در یک زمان ارائه شد ارائه شده است. در UIC بارسلونا هدف ما ترویج روحیه کارآفرینی و ایجاد شرکت در جامعه ما و به همین دلیل ما به شما ارائه بهترین آموزش و پرورش در این زمینه. دلایل به مطالعه کارآفرینی، سرمایه و سهام خصوصی این یک برنامه منحصر به فرد برای در مورد کارآفرینی یادگیری، سرمایه و سهام خصوصی است شما خواهد آموخت که چگونه به راه اندازی و هدایت پروژه های نوآورانه در شرکت های بزرگ، کوچک و متوسط ​​و شروع یو پی اس در بخش های مختلف. شما خواهید آموخت که توسعه مهارت ها و توانایی به منظور قادر به گرفتن در یک موقعیت در بخش سهام خصوصی یا شرکت هایی که به بازارهای بین المللی باز است. برنامه های بین المللی به زبان انگلیسی با تمرکز عملی قوی تدریس می شود. شما را به نظریه بر اساس موارد واقعی بر اساس روش مورد و مهارت سمینارها یاد بگیرند. بارسلونا بهترین مکان برای مطالعه به عنوان بسیاری از شرکت های تخصصی در این بخش وجود دارد واقع شده است. برنامه درسی و موضوعات ترم اول کارآفرینی، استراتژی و کسب و کار مدلسازی فن آوری، نوآوری و رهبری حقوق صاحبان سهام و جوی پیشرفته امور مالی شرکت خصوصی تامین مالی-کارآفرین سرمایه کارآفرینی اجتماعی بازار یابی حقوقی و مالیات مدیریت مالی و سیستم های گزارش دهی نیمسال دوم کارآموزی در یک شرکت پروژه کارشناسی ارشد نهایی چه کسی است که با هدف درجه این استاد است برای شما اگر: شما فارغ التحصیل اخیر مقطع کارشناسی مدیریت بازرگانی و مدیریت و یا مهندسی می باشد. شما یک حرفه ای جونیور شما می توانید به زندگی حرفه ای خود را به سمت راه اندازی یک کسب و کار جدید، در حال توسعه یک مفهوم جدید و یا منطقه کسب و کار در یک شرکت خاص حرکت می کند. اگر شما می خواهم به تخصص در سرمایه گذاری، سهام خصوصی، خدمات معامله و یا امور مالی شرکت. فرصت های حرفه ای سرمایه گذاری و صندوق های سهام خصوصی بخش خدمات معامله و موقعیت مالی شرکت در شرکت های حسابرسی و شرکت های مشاوره مالی. سرمایه گذاری و بخش های سهام خصوصی در بانک های سرمایه گذاری. مشاغل در مشاوره و امور مالی شرکت های استراتژیک است. پذیرش مدارک مورد نیاز مدارک زیر به اطلاعات و پذیرش خدمات: فتوکپی گواهی اصلی مدرک دانشگاهی فتوکپی اصلی گواهی گواهی تحصیلی با نمرات نامزد مدارک دانشگاهی تکمیل گواهی صادر شده توسط دانشگاه به خانه بیان کرد که درجه حق نامزد تحصیلات تکمیلی در کشور که در آن از آن صادر شد دو عکس گذرنامه کپی از گذرنامه به روز رسانی CV نامه انگیزه فتوکپی گواهی شده از دیگر مدارک دانشگاهی، از جمله درجه کارشناسی ارشد اگر زبان از اسناد است اسپانیایی، نامزد باید یک ترجمه اصلی گواهی به زبان اسپانیایی از مدرک دانشگاهی و گواهینامه دانشگاهی ارائه گواهی تسلط به زبان انگلیسی و یا شواهدی از مهارت های زبان پیشنهاد برای یک ایده کسب و کار و یا پیشنهاد پژوهش (2 صفحه) [-]

ویدئو ها

WE ARE UIC BARCELONA

International University of Catalonia - Barcelona

UIC Barcelona | International exchange students