International Montessori Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره ما

International Montessori Institute (IMI) یک مرکز تخصصی در آموزش و پرورش مونتسوری با هدف روشن است: ارائه یک آموزش کلاسیک و دقیق مونتسوری بر اساس منابع اصلی دکتر ماریا مونتسوری سازگار با نیازهای آموزشی فعلی، جمع آوری در یک مرکز آموزش تک بهترین سنت ایتالیایی و انگلوساکسون.

برای انجام این کار، مربیان را از هر دو پروفیل انتخاب کردیم، بنابراین دانش آموزان ما دیدگاه وسیع و منحصر به فردی از آموزش مونتسوری را ارائه می دادند.

کارکنان تدریس ما با توجه به تجربیات گسترده بین المللی، با هدف انتقال تمام ثروت روش مونتسوری، به دقت انتخاب شده اند.

این ترکیب جالب، IMI را یک نقطه ملاقات مونثسری در جهان می داند که باعث می شود گفت و گو بین مونتسوری که وفاداری به ایده ها و چشم انداز دکتر ماریا مونتسوری را فراهم می کند.

ماموریت ما

در IMI ما می خواهیم آموزش و پرورش مونتسوری به مدرسه دولتی برسد. هدف ما این است که همه کودکان می توانند از طریق این روش یاد بگیرند. یک کلاس مونتسوری یک محیط آماده است که در آن کودکان با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و توان بالقوه خود را توسعه می دهند. کودکان به مرکز همه چیز تبدیل می شوند. ریتم های یادگیری متفاوت هستند، بنابراین فعالیت ها باید بر روی آن ریتم تمرکز کنند، بنابراین آنها باید فردی باشند.


چشم انداز ما

پیوندهای ما با سازمان های دولتی و خصوصی مختلف، ملی و بین المللی، به طور فزاینده ای شرکت می کنند و ما را تشویق می کند تا به طور فعالانه در ایجاد آموزش نوآورانه ادامه دهند. یکی از بزرگترین چالش های ما تقویت حضور ما در سطح ملی و در نتیجه افزایش حضور ما در سطح بین المللی است. برای این، علاوه بر آموزش آنلاین ما، ما سمینارها و آموزش چهره به چهره در کشورهای مختلف و قاره ها را انجام می دهیم. اجرای آموزش های جدید در زبان های مختلف، انگلیسی، ایتالیایی و به زودی پرتغالی، ما را قادر خواهد ساخت تا روش مونتسوری را فراتر از مرزهای ما انتقال دهیم.

ارزش های ما

اصول اخلاقی که در آن فرهنگ مرکز ما پایه ریزی شده و دستورالعمل های رفتار ما را نشان می دهد، همانند دکتر مونتسوری در زندگی است. به همین دلیل، نگرانی اصلی ما کودکان است. ما به جامعه مبتنی بر انسجام اعتقاد داریم. جامعه ای که مبتنی بر ارزش هایی است که از دوران کودکی گرفته شده و با یک سیستم آموزشی که فرزند را به عنوان یک مرکز قرار می دهد، و امنیت و اعتماد به نفس را تضمین می کند؛ ارائه ابزار لازم برای توسعه آن به طور کامل.


کیفیت آموزش ما و انعطاف پذیری فن آوری های جدید باعث شده است که ما مرکز مرجع را در آموزش در آموزش و پرورش مونتسوری. با تشکر از یک استاد برجسته و یک تیم انسانی که مایل به ارائه بهترین ایده های خود هستند، IMI در حال حاضر یک شرط امن است.

از زمان افتتاح اولین مدرسه مونتسوری در رم، در سال 1907، آموزش مونتسوری تا حد زیادی گسترش یافته است که در حال حاضر بیش از 25،000 مدارس مونتسوری در سراسر جهان وجود دارد. ماریا مونتسوری تحصیلات را با ایجاد مواد آموزشی که به یادگیری کمک می کند و آموزش و تمرکز بر این ایده است که اگر چیزی برای تغییر داشته باشد، باید آموزش داد، نه کودک.

همه دانش آموزان ما می توانند از پیشنهادات شغلی که در پورتال اشتغال پردیس مجازی ما منتشر شده اند بهره مند شوند که از مراکز مختلف مونتسوری در همه کشورهای جهان دریافت می شود.

در طول سال 2017، ما بیش از 1700 دانش آموز جدید را که از کلاس های مختلف از چهره به چهره، آموزش های تلفیقی و آموزش آنلاین گذشت، لذت برده ایم. دانش آموزان از زمینه های مختلف مانند: آسیا، ایالات متحده، مکزیک، آرژانتین، اکوادور، ونزوئلا، شیلی، آلمان، فرانسه، انگلستان و غیره و، البته، کل قلمرو ملی.

به همین ترتیب، بسیاری از دانش آموزان ما قبل از پایان دوره آموزش، در مراکز مختلف ملی و بین المللی مونتسوری مانند هنگ کنگ، دبی، مکزیک، ایالات متحده، آرژانتین، فرانسه و آلمان تمرین می کنند.


مراکز و سازمان های همکاری


مونتسوری چیست؟

  • تأثیر جنبش بر یادگیری: جنبش قابل توجه کمک به یادگیری و بهبود توانایی حفظ مفاهیم است؛ استفاده از دست یک کانال با شکوه ورود اطلاعات به مغز است.
  • انتخاب و کنترل درک: هر یادگیری عمیق تر و آسان تر است زمانی که مردم انتخاب آنچه که ما می خواهیم برای یادگیری و ما می توانیم نظارت بر این یادگیری است.
  • جوایز و انگیزش بیرونی در یادگیری دخالت می کنند: انگیزه ذاتی فرد مثبت است و باید تشویق کنیم.
  • یادگیری از همسالان، فهمیدن را آسان می کند: گفتگو همگانی یک کلید بسیار قدرتمند برای یادگیرنده و یادگیرنده است.
  • زمینه های یادگیری قابل توجه: هر موضوع علمی را می توان با روش معقول درمان کرد و این امر شدت آنچه را آموخته است را بهبود می بخشد.
  • تعلیم و تربیه باید بالاتر از تمام توسعه وظایف اجرایی ما باشد: (برنامه ریزی، تصمیم گیری، تصور، صحیح خود، خودآگاهی یا استراتژی را در میان دیگران انتخاب کنید)؛ این تنها با تمرین واقعی این مهارت ها امکان پذیر است.
  • نظم در محيط (فيزيکی، تاريخی و غيره) به ساختن مغز منظمی کمک می کند.
  • بسیاری از عناصر دیگر که باعث ایجاد آموزش مونتسوری می شوند، مانند اهمیت نظم جسمانی برای ساختن نظم ذهنی یا اهمیت حذف استرس، در میان دیگران، برای پیشرفت سالم و متعادل مورد تایید قرار گرفته است.

مکان ها

ویلافانت

Address
Carrer Comerç,44
17740 ویلافانت, کاتالونیا, اسپانیا

رم

Address
“Istituto Comprensivo Bruno Munari”, Casa de Niños.
Via Angelo Mauri 5

رم, لاتزیو, ایتالیا

بارسلونا

Address
Universitat de Barcelona–Facultat d'Educació, Campus de Mundet, Universitat de Barcelona, Passeig de la Vall d'Hebron, 171
08035 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

بارسلونا

Address
Universitat de Barcelona–Facultat d'Educació, Campus de Mundet, Universitat de Barcelona, Passeig de la Vall d'Hebron, 171
08035 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا