Instituto de Estudios Cajasol

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ

در طول 30 سال سابقه خود ، Instituto de Estudios Cajasol به عنوان یکی از بهترین مدارس تجاری ملی ، به ویژه در منطقه اندلس با شرکتهایی که با آن ارتباط نزدیکی برقرار کرده است ، شناخته شده است.

در سرچشمه Instituto de Estudios Cajasol فعلی Instituto de Estudios Cajasol به ال مونته د پیداد و Caja de Ahorros de Sevilla که کار اجتماعی مشرق زمین و مشاوره را ایجاد کرده اند برمی گردد تا پرس و جوها را از مشتریان و کارگران حل کند. اولین جلسات آموزشی وی درمورد مالیات بر درآمد شخصی بود و در سال 1983 اولین دوره بلند مدت در مدیریت SME آغاز شد.

هنگامی که مونته د پیداد تصویر شرکت خود را تجدید کرد و به ال مونت تغییر نام داد ، اولین دوره مشاوره مالی برتر در استاد فعلی در مشاوره مالی ظاهر شد.

در این سالها فقط بنیاد سان تلمو ، کنفدراسیون کارآفرینان سویا و اتاق بازرگانی فعالیت می کنند. این موسسه بسیار مورد تقاضا است.

انستیتوی مطالعات حقوقی و بازرگانی به مرکز آموزش حرفه ای ها و مدیران سویل و محیط اطراف آن تبدیل شد. پس از ظهور Cajasol ، که از ادغام بانکهای پس انداز ال مونته و سان فرناندو ناشی می شود ، این مؤسسه که اکنون با نام Cajasol خوانده می شود ، جنب و جوش جدیدی کسب می کند ، زمینه های آموزشی و فعالیت خود را برای حرفه ای ها گسترش می دهد.

در سال 2015 ، باشگاه مدیران اندلس تحت عنوان Instituto de Estudios Cajasol و بنیاد Cajasol متولد شد ، در حال حاضر یک مجمع جلسات و بحث و گفتگو برای مدیران و روسای شرکتهای معتبر در صحنه ملی است.

در حال حاضر ، Instituto de Estudios Cajasol می تواند با آموزش سه نسل از متخصصان ، که به موقعیتهایی با مسئولیت متفاوت نهادهای اندلس و اسپانیا تقسیم شده اند ، مباهات کند.

در این 30 سال از زندگی ، ما در توسعه اجتماعی و اقتصادی محیط خود بازیگرانی فعال بوده ایم.

رسالت و ارزشها

مقادیر IEC

کیفیت ، نوآوری و تجربه

 • Instituto de Estudios Cajasol ارائه صحیح ترین آموزش های تحصیلات تکمیلی برای متخصصان موفق است. برنامه های ما بر اساس سازگاری مداوم با واقعیت اقتصادی و اجتماعی ، رونق کار برای دانشجویان ما را تضمین می کند.
 • ما متعهد به آموزش برای پیشرفت حرفه ای ، رهبری جدید و تحقق شخصی هستیم.
 • ما بیش از 30 سال تجربه پشتوانه داریم که در آن ما بیش از 22000 مدیر ، متخصص و فارغ التحصیل دانشگاه را آموزش داده ایم که هم اکنون الگوهای بهترین شرکت های ملی و چند ملیتی را ادغام می کنند.
 • کارشناسی ارشد ، دوره های تخصصی و تخصصی ما در زمینه های درخواستی بازار ، یک مرجع ملی و بین المللی است.

یک شبدر معتبر

 • بیش از 600 متخصص تعالی.
 • بهترین متخصصان کشور در هر تخصص. یک مخفیگاه ناهمگن که دارای اساتید دانشگاهی ، بازرگانان ، متخصصان فعال از بخش خصوصی ، مدیران و مقامات ارشد مدیریت دولتی است.
 • اساتید با کیفیت عالی انسانی و فکری ، روی توجه شخصی دانش آموزان متمرکز شده و به آموزش مدیران ارشد عادت کرده اند.
 • کلیه فواید یک روپوش با روابط باشکوه در محیط های حقوقی و تجاری اصلی.

تأیید بنیاد Cajasol

 • یک مدرسه تجاری با ضمانت بنیاد Cajasol.
 • با حمایت و حمایت بنیاد Cajasol ، با یک حرفه اجتماعی قوی ، تصمیم گرفت از طریق آموزش های تحصیلات تکمیلی از توسعه اقتصادی حمایت کند.
 • تمام ارزش ها و مزایای دخالت عمیق بنیاد Cajasol در پارچه تولیدی و تجاری در اندلس.
 • تماس با شرکت ها و موسسات با خصوصیات ملی و بین المللی.

جامعه دانشجویان Instituto de Estudios Cajasol

 • سیستم های انتخاب دقیق که از کیفیت انسانی و فکری دانش آموز ممتاز هستند.
 • گروه های جمع و جور و همگن که در آنها کار گروهی ، ارتباطی ، جو دوستانه و روابط انسانی مورد علاقه قرار می گیرند.
 • یک انجمن دانشجویی فعال با دفتر مرکزی خود در انستیتو ، که در آن اوراق قرضه ویژه اتحادیه که توسط مؤسسه با دانشجویان و معلمان آن تأسیس شده است بیان می شود. نقطه ملاقات برای نسل های مختلف دانش آموزان. یک گروه اعتماد که وظیفه مهم هدایت دانش آموزان را انجام می دهد. و برنامه گسترده ای از فعالیت ها ، داخلی و خارجی: مشاوره حرفه ای ، آموزش از طریق دوره های مونوگرافی و همایش ها و ابتکارات تفریحی.

حداکثر تسهیلات تأمین مالی

 • بورس های تحصیلی و کمک به تحصیل کارشناسی ارشد ، توسط بنیاد Cajasol.122457_pexels-photo-1438072.jpeg هزاره ساله Buro / Pexels

پیشرفته ترین امکانات

یک hacienda قدیمی روستایی ، با ارزش عالی و هنری ، با قابلیت های یک مرکز آموزشی مدرن ، تقریباً با 4000 متر مربع مساحت ساخته شده ، با پیشرفته ترین امکانات ، بازسازی و سازگار است.

یک محیط ممتاز برای زندگی دانشگاهی ، که به نفع تمرکز و تبادل تجربیات است.

آنتونیو پولیدو گوتیرز ، رئیس بنیاد Cajasol

این به عنوان زمان تحولات بزرگ اقتصادی به یاد خواهد آمد ، که اگرچه آنها بی ثباتی و عدم اطمینان ایجاد کرده اند ، اما در دراز مدت به تحولات عمیق اجتماعی و شیوه های جدید درک زندگی منجر می شوند.

رفته ساختارهای قبلی بر اساس اعتقادات و ارزشهایی هستند که همانطور که نشان می دهد تکامل اقتصادی - اجتماعی اشتباه بوده است. لازم است که به سمت یک الگوی زندگی کمتر ماتریالیستی ، عادلانه تر با محیط اطراف خود و حمایت بیشتر از دیگران بروید.

این امر نیاز به صلاحیت و خلاقیت زیادی دارد ، زیرا این امر در پی یافتن یک سیستم تولیدی و رشد مبتنی بر فعالیت های پویا و رقابتی است ، اما در عین حال از نظر اقتصادی ، اجتماعی و زیست محیطی پایدار است.

این تحول همچنین در حال تغییر ارزش ها و اصولی است که در حرفه ای ها و مدیرانی که منجر به پیشرفت شرکت های فعلی می شوند ، مورد نیاز است. علاوه بر تسلط و تطبیق با نوآوری های دیجیتال فن آوری و دیجیتال ، شرکت ها به افرادی با دانش نیاز دارند ، بلکه همچنین با دید استراتژیک ، توانایی در مدیریت تغییر و اصول منصفانه و اخلاقی در جنبه های حرفه ای خود مانند سخاوت ، همدلی ، شفافیت ، فروتنی. و روحیه تیمی

غوطه ور در این سیر تحول بزرگ جهانی ، در سال 2018 ما سی امین سالگرد Instituto de Estudios Cajasol جشن گرفتیم ، رویدادی که ما از این فرصت استفاده کردیم تا نقش خود را در جامعه بازتاب دهیم. در طی این مسیر که با خدمات مشاوره ای و آموزشی حرفه ای آغاز شده است ، این موسسه که هم اکنون متعلق به بنیاد Cajasol است ، خود را به عنوان یک مرجع مرجع برای حرفه ای ها ، مدیران و کارآفرینان ، یک انجمن تبادل ایده و خلاقیت ، تاسیس کرده است. و مروج توسعه اقتصادی اقتصادی اندلس.

از طرف بنیاد Cajasol ما تأیید می کنیم ، از طریق انستیتوی مطالعات ، تعهد ما به آموزش ، آموزش و تحقیق برای کمک به سازگاری دانش آموختگان و متخصصان جوان با تجربه با نیازهای جدید. برنامه های ما با هدف ترویج ذهنیت جدید در اندلس و تطبیق شرکت های ما با ارزش هایی که در توسعه به شیوه ای پایدار و عادلانه نقش دارند.

مکان ها

سویل

Address
Hacienda Cartuja, Av. del Aljarafe, s/n, 41940 Sevilla
41940 سویل, اندلس, اسپانیا