Instituto Universitario de Posgrado (IUP)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه آلیکانته، دانشگاه مستقل بارسلونا و دانشگاه کارلوس III دانشگاه مادرید همراه با Santillana Formación در سال 2001 Instituto Universitario de Posgrado (IUP) از Instituto Universitario de Posgrado (IUP) برای توسعه برنامه های تحصیلات تکمیلی آنلاین به منظور حرفه ای ایجاد کرد.

از زمان آغاز آن، IUP به مدرسه کسب و کار پیشرو برای آموزش آنلاین در اسپانیایی تبدیل شده است.

ما رهبران هستیم

  • برای سطح معلمان و حرفه ای ها.
  • برای میزان رضایت دانشجویان ما.
  • برای خدمات شخصی و شبکه های ارتباطی بین المللی در هر مدرک کارشناسی ارشد.
  • برای مشخصات حرفه ای دانش آموزان ما از بیش از 40 کشور.
  • برای کیفیت کارشناسی ارشد
  • برای روش شناسی و سرمایه گذاری در فن آوری

انعطاف پذیری بزرگ


کیفیت بالا از استادان IUP به حرفه ای ها اجازه می دهد به طور موثر به روز رسانی دانش و پیشرفت خود را در حرفه خود. علاوه بر این، انعطاف پذیری بزرگ آن، معمول روش متداول در خط، تسهیل آشتی مطالعه با زندگی حرفه ای و شخصی است.

با شخصیت بین المللی


موسسه دانشگاه تکمیلی دارای تخصص بین المللی است و دانش آموزان آن از بیش از 47 کشور آمده است که به طور قابل ملاحظهای فراگیری یادگیری و دانش از واقعیت های مختلف حرفه ای را غنی می کند. علاوه بر این، آن دارای دفاتر در 12 کشور آمریکای لاتین است.

تیتراسیون سه گانه توسط بهترین متخصصان


در IUP دانش آموزان از بهترین متخصصان دانشگاه و دنیای کسب و کار، دریافت درجه سه معتبر معتبر از دانشگاه آلیکانته، دانشگاه مستقل بارسلونا و دانشگاه کارلوس III از مادرید.

محتویات استادان IUP به طور مداوم به روز می شوند و به ویژه از طریق روش های خود از طریق اینترنت طراحی شده و با موارد عملی و موقعیت های مختلفی که دانشجویان باید در زندگی حرفه ای خود با آن روبرو شوند، طراحی شده اند.

آموزش کارشناسی ارشد برای سازمانها طراحی شده است


برای پاسخگویی به نیازهای استراتژیک و سازمانی شرکت ها، IUP از طریق بخش توسعه انفرادی خود طرح هایی را برای شرکت ها طراحی و ارائه می دهد که در قالب توسعه حرفه ای و سیاست های استعدادی طراحی شده است.

مکان ها

مادرید

Address
Instituto Universitario de Posgrado
C\ Torrelaguna 60

28043 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

برنامه ها