Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شکل گیری به جهان باز است

مؤسسه Seneca ، مرکز بین المللی پست مدرک، که در مادرید مستقر است و در زمینه آموزش بیش از 20 سال حضور دارد، یک سری برنامه ها را طراحی می کند که به نیاز به بازار حرفه ای های واجد شرایط در زمینه های تقاضای زیادی برای تخصص بالا در زمینه روابط بین الملل ، ارتباطات ، لجستیک و مدیریت .

پیشنهاد آموزش موسسه Seneca شامل دوره های فنی ، با اعتبار دانشگاه ، با هدف به دست آوردن یا به روز رسانی دانش جامع در مورد موضوع، به کارشناسی ارشد با مدرک دانشگاهی و اعتبار ECTS ، طراحی شده در منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA)، از طریق دوره های تخصصی و دیپلم های تخصصی .

112126_foto2.jpg

بیش از دو دهه است که ما را مورد تأیید قرار می دهد، آنها از دستاوردهای دستنشانده حفاظت از آموزش کارشناسی ارشد حرفه ای بیش از 75 ملیت در پنج قاره را به حساب می آورند، که ما برای رسیدن به اهداف حرفه ای خود به آنها کمک کرده ایم، دانش و مهارت های به دست آمده در هر موضوع، و نیز شیوه های محلی یا بین المللی.

ما یکی از کامل ترین در هر یک از آموزش و مطالعه مواد خود ما برنامه عمل توسعه، که نشان دهنده برای دانش آموز یک اقتصاد واقعی از تلاش، تمرکز محتویات تمام جنبه شما نیاز به در مورد یک موضوع مطمئن شوید و یا منطقه مدیریت

تمام دوره ها و مدرک کارشناسی ارشد را می توان در نسخه یادگیری ترکیبی یا کاملا آنلاین دنبال کرد . در اولین مورد، موسسه Seneca گواهی های لازم برای دریافت ویزای دانشجویی برای دانشجویان ساکن خارج از اسپانیا را فراهم می کند، و در مورد دوم، آموزش و تعامل با دانشجویان مراقبت می شود. آنها احساس می کنند که در طول مدت فعالیت های ساختگی یکپارچه و پشتیبانی می شوند.

با ما تماس بگیرید و ما می توانیم شما را در یک دوره آموزشی که دانش شما را به روز می کند، هدایت کنیم، که آنها را از طریق تخصص گسترش می دهد یا شما را مجبور به انجام حرفه ای حرفه ای می کند.

112766_shutterstock_556870582.jpg

مکان ها

مادرید

Address
Calle de Velázquez, 86, 28006
مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: