Instituto Marítimo Español

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در دنیای جهانی که شیوه تدریس و یادگیری در حال تغییر است ، اصلی ترین چالش Instituto Marítimo Español دستیابی به اشتغال 100٪ برای دانشجویان ما است. این چالش فقط بر اساس آموزش خوب امکان پذیر است و دانشجویان با داشتن شبکه ای از مخاطبین در سطح مشاغل که شبکه را در بخش دریایی تسهیل می کند ، می تواند دانش آموزان متخصص باشد.

Instituto Marítimo Español موسسه‌ای است که در سال 1984 تأسیس شد و از آن زمان به آموزش دریایی در شعب مختلف خود اعم از تکنیکی قانونی و تجاری و عملیاتی اختصاص یافته و بدین ترتیب شکاف آکادمیک در فعالیت دریایی را در بر گرفته است.

روابط ما با دنیای آکادمیک با شریک اصلی اصلی آموزش ما ، دانشگاه پونتونیک کامیلا ، یک دانشگاه Jesuit که در آن مطالعات دریایی بیش از 35 سال تدریس شده است ، به طور خاص ، و به طور خاص دوره های کارشناسی ارشد و تخصصی با همکاری موسسه ما به دست می آید.

همچنین شرکای دانشگاهی دیگری مانند :

 • Bureau Veritas Training بخش آموزش تخصصی شرکت بین المللی Bureau Veritas است که بیش از 20 سال سابقه دارد و با آن از سال 2011 برنامه های مشترکی را در حمل و نقل و باد دریایی ایجاد کرده ایم.
 • دانشگاه لاس پالماس از طریق استاد مشترک در تعمیر کشتی ها و واحدهای دریایی که ما از سال 2018 به همراه صنعت دریانوردی قناری توسعه داده ایم.

از طرف دیگر ، در سال 2019 ما با دانشگاه کاتولیک مورسیا یک صندلی از دریا را توسعه داده ایم ، که هدف آن کار با دریا و توسط متخصصان آن ، ارتقاء حرف های دریایی است. برای دستیابی به اهداف خود ، صندلی از متخصصان برجسته ای از بخش دریایی برخوردار است ، متعهد به تدریس ، تحقیق ، ورزش و تجارت هستند که بخشی از شورای مشورتی صندلی ، مسئول ارتقاء و توسعه همان .

از زمان شروع IME در سال 1984 ، ما بیش از 4000 دانش آموز را در رشته های مختلف فعالیت های دریایی ، نه تنها در اسپانیا ، بلکه در آمریکای لاتین نیز آموزش داده ایم ، که امروز معیار آموزش دریایی ، توسعه قراردادهای آموزشی و دوره های آموزشی هستیم. با دانشگاه های خارجی ، عمدتاً در آمریکای مرکزی و جنوبی .

IME عضو کمیته اجرایی خوشه دریایی اسپانیا است ، همچنین رهبری کارگروه آموزشی این نهاد را بر عهده دارد. از سال 2010 وی عضو هیئت مدیره سازمان جهانی شهرها و سکوهای تدارکاتی بوده و از سال 2019 با هماهنگی پلت فرم خوشه آبی برای آمریکای لاتین همکاری می کند.

یكی از اصلی ترین ارزشهای افتراقی كه IME در اختیار دارد ، كاركنان مشهور اساتید آن ، همه افراد متخصص و معتبر ، با تجربه گسترده در حوزه تجارت دریایی ، دولتی و خصوصی و ظرفیت كامل آموزشی است كه در تمام این سالها به اثبات رسیده است. .130883_pexels-photo-70418.jpeg مالی مودر / پیکسل

کارشناسان مشاوره و مشاوره در بخش دریایی

به عنوان یک فعالیت مکمل برای آموزش ، IME در ژانویه 1985 با انجام مطالعات مشاوره برای این بخش آغاز شد ، که در این دوره حدود 100 مطالعه برای اداره ، اشخاص و شرکت های این بخش انجام داده است.

از برجسته ترین مطالعات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مطالعات در مورد برنامه های امکان سنجی
 • مطالعات فنی و تجاری
 • مطالعات در مورد استراتژی ها ، نرخ ها و بهینه سازی ها
 • ایجاد رجیستری قناری
 • مطالعات در مورد بخش کشتی کروز

ما همچنین برای دولت و شرکتهای خصوصی که فعالیت خود را در جزایر بالئاری انجام می دهند مطالعات برجسته ای انجام داده ایم ، از جمله این موارد:

 • کنفرانس حمل و نقل BALCON: پروژه بازرسی کنفرانس حمل و نقل شبه جزیره با جزایر بالئاریک
 • تجزیه و تحلیل ساختار هزینه یک کشتی نوع ، مطالعه و تنظیم تعرفه
 • همکاری و مشاوره در تهیه برنامه زنده ماندن برخی از شرکت های حمل و نقل مستقر در جزایر بالئاریک
 • مطالعه "هزینه انسداد در حمل و نقل مسافر"
 • بررسی امکانات جدید و سازماندهی مجدد و سرمایه گذاری در بندر پالما دی مایورکا.

مکان ها

جامعه مادرید

Address
Pº Castellana, 151 - 10º A
28046 جامعه مادرید, اسپانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: