توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا بازاریابی در IM انجام می شود؟

اگر شما بازاریابی دیجیتال را مطالعه می کنید، در IM شما آموزش حرفه ای خود را چند برابر کنید

20 دلیل برای انتخاب IM:

کیفی، آموزشی، کارگری، اقتصادی و فنی

دلایل کیفیت

I. مطالعه در بزرگترین مدرسه کسب و کار دیجیتال در جهان است. بیش از 150 استاد که کلاس را از مراکز ما تدریس می کنند، در سرتاسر اسپانیا، ایرلند، مکزیک، کاستاریکا، گواتمالا، نیکاراگوئه، هندوراس، کلمبیا و غیره پخش می شود؛ بیش از 40 برنامه تخصصی بازاریابی دیجیتال، بیش از 7000 دانش آموز از 26 کشور مختلف، و یک چاپخانه شخصی با بیش از 14 کتاب منتشر شده.

دوم درجه دو دانشجو پس از پایان برنامه آموزشی، یک دیپلم معتبر توسط دانشگاه Abat Oliba و در سطح حرفه ای توسط IM دریافت خواهد کرد. موسسه بازاریابی بین المللی

III ما دارای گواهینامه ISO 9001: 2008 در مدیریت کیفیت است، ما مطابق با استاندارد UNE 66181 است که کیفیت ما آموزش آنلاین را به رسمیت می شناسد.

IV همکاران و معتبر از دانشگاه Abat Oliba، دانشگاه Cenfotec از کاستاریکا، و ما بخشی از FEDE (فدراسیون اروپایی مدارس)، ANCED (انجمن ملی آموزش الکترونیکی و مراکز تفریحی) و Adigital (انجمن اسپانیایی اقتصاد) دیجیتال)، در میان دیگران.

پدیده های علمی

V. Pedagogy Effective: ما از اطلاعات پرکننده فرار میکنیم، ما موثر هستیم. هر دو در یادداشت ها، به عنوان معلم.

آزادی برای سازماندهی به همان اندازه که می خواهید، در نظم که میخواهید و زمانی که میخواهید تحقق بخشید.

VI کارکنان آموزش فرایند جستجوی معلم شدید و سخت است. ما حرفه ای بازاریابی دیجیتال داریم که لذت بردن از انتقال تجربه آنها را دارد. معلمان ما ما را بزرگ می سازند

VII پشتیبانی کامل از معلمان: شما نه تنها در حالی که سوژه خود را مطالعه می کنید ، تمام معلمان را در طول تمرین دارید.

هشتم مرکز پشتیبانی یکپارچه: ما می خواهیم بسیاری از سفیران IM که در جهان پیش می روند. ما همه چیز را در قدرت ما انجام خواهیم داد تا برای شما آسان تر شود. ما موانعی را نمی بینیم

IX شرایط مطالعه ما با توجه به نیازهای دانشجویان، سه روش را ارائه می دهیم: آموزش الکترونیکی (100٪ آنلاین)، آموزش الکترونیکی ترکیبی (ترکیبی از چهره به چهره و آنلاین) و مدرسه تابستانی، دوره های شدید در طول ماه های ژوئن و ژوئیه.

X. ما 3 نوع مختلف از کلاس ها ارائه می دهیم:

 1. کلاس ها *:
  کلاسهای پویای طراحی شده برای اعمال تئوری دانش به زمین عملی ترین.
 2. کلاس های مجازی:
  کلاس های آنلاین بر روی حل شک و تردید دانش آموزان به شیوه ای عملی تمرکز داشتند
 3. استرسهای چهره به چهره:
  کنفرانس های سخنرانان واجد شرایط برای انتشار آخرین تحولات در بازاریابی دیجیتال، که دانش آموزان می توانند در بارسلونا شرکت کنند، و یا مشاهده از طریق دانشگاه مجازی ما.

دلایل شغلی

XI کار و کارآموزی بیش از 40 درصد از دانشجویان ما که کارآموزی می کنند، توسط شرکت ها استخدام می شوند.

XII ارتباط با بخش: این بخش نیاز به کارگران دارد و دانش آموزان به کار نیاز دارند. ما به عنوان یک اتصال دهنده برای تامین نیاز و تقاضا عمل می کنیم.

XIII. قرارداد با شرکت های بزرگ دیجیتال مانند ای بی و در حال حاضر، در همکاری با گوگل، LinkedIn، توییتر، فیس بوک و غیره ... علاوه بر این، ما به وزارت استخدام اسپانیایی در پروژه کارآفرینی کارآفرینی و استراتژی استخدام جوانان متصل می شویم.

XIV. در آموزش شرکت توصیه های متخصص برای شرکت ها، ما به بخش منابع انسانی کمک می کنیم تا بهترین آموزش را با توجه به نیازهای کارمندان شرکت خود انتخاب کنیم

دلايل اقتصادي

XV دموکراتیزه کردن آموزش در IM ما می خواهیم همه بتوانند در سطح بالا بازاریابی دیجیتال را مطالعه کنند، به همین دلیل است که ما قیمت تمام برنامه های آموزشی ما را تنظیم می کنیم، که رقابتی ترین در بازار است.

XVI تامین مالی رایگان. در IM ما امکان تامین مالی آموزش خود را با ما به صورت رایگان و بدون هیچ مشکلی ارائه می دهیم، یا اگر بخواهید اقساط بیشتری بخرید و یا در زمان تقسیم آن، می توانید آن را با Banc Sabadell با سود 0٪ انجام دهید.

XVII آموزش پاداش برای همه کارکنان از طریق بنیاد سه جانبه. اگر شرکت شما اعتبار کافی داشته باشد، آموزش ما 100٪ تخفیف دارد.

XVIII ISIC کارت بین المللی همه دانش آموزان ما در بیش از 120 کشور از کارت شناسایی بین المللی دانشجویی با تخفیف و مزایای منحصر به فرد (موزه ها، الکترونیک، فروشگاه ها، سفرها و غیره) استفاده می کنند .

دلایل فنی

XIX امکانات تمام کلاس های درس ما دارای یک کامپیوتر برای هر دانش آموز از آخرین نسل HP **، تخته های دیجیتال، فضاهای گسترده و مدرن و یک فیبر نوری شبکه (300 گیگابایتی) با عملکرد بالا با تجهیزات آروبا، پیشرفته ترین از بازار است.

XX پلت فرم آموزشی محوطه مجازی ما خیاطی است که برای ما و نیازهای دانشجویان ما ساخته شده است. این یکی از کامل ترین و قابل استفاده است که وجود دارد. 24 ساعته در دسترس برای همه دانش آموزان، معلمان و معلمان شخصی که در طول آموزش شما همراه شما هستند.

(*) این روش فقط برای دانشجویان چهره به چهره

(**) تجهیزات موجود در ستاد بارسلونا. بقیه دفاتر، برای مشورت.

چه کسی به آمریکا می رود؟

ارائه بهترین آموزش در بازاریابی دیجیتال و آن را برای همه در دسترس است . بازاریابی دیجیتال نباید مالکیت چند شرکت باشد.

بنابراین، هر سال ما شغل بیشتری تولید می کنیم و حرفه های بیشتری را برای ادغام در بازار کار آماده می کنیم . صرف نظر از مبدأ دانش آموزان، با فرصت های برابر برای همه .

ما آموزش، الهام بخشیدن و همکاری با جامعه دانشجویان، فارغ التحصیلان، استادان و متخصصان بخش ایجاد یک شبکه پر جنب و جوش و فعال. یک سیستم ارتباطی برای حمایت از یکدیگر در محیط دیجیتال پیچیده.

در IM، شما پیدا خواهید کرد

 • احترام به مردم، موسسات و آنچه که آنها نمایندگی می کنند.
 • دفاع از رفتار اخلاقی، یکپارچگی و آزادی اندیشه.
 • مدل یادگیری باز ، ترکیب روش های رسمی و غیر رسمی برای استفاده از فن آوری های جدید و امکانات آنها.
 • پویایی بازار کار، ارتباط دانش آموزان و شرکت ها. بازسازی پروفایل در بازار کار.
 • کیفیت در فرایندهای ما، خدمات و مشارکت مشارکت مشارکتی در فعالیت های ما.
 • دموکراتیزه کردن آموزش
 • Cercanía به ارائه فاصله و آن آنلاین می شود چیزی نزدیک و آشنا.
 • نکته: هدف ما همانند دانش آموز است، که بهترین حرفه ای در بازاریابی دیجیتال از موسسه خارج می شود.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

تبدیل به حرفه ای بسیار حرفه ای برای کار در بازاریابی دیجیتال حضور در RRSS تسلط بر ابزارهای اساسی را به دست آورید. ... [+]

کارشناسی ارشد بازاریابی دیجیتال ناشی از نیاز به بازار 2.0 است که تقاضا از طرف متخصصان بسیار حرفه ای در تمام عرصه های بازاریابی دیجیتال مورد نیاز است

چرا استاد حرفه ای در بازاریابی دیجیتال و شبکه های اجتماعی؟

بازاریابی دیجیتال در پاسخ به نیازهای بازار 2.0 بوجود می آید و مستلزم پیوستن حرفه ای های بسیار حرفه ای در تمام زمینه های آن است. این رشته شامل استراتژی های بازاریابی سنتی با روش های جدید است که قادر به استفاده از ویژگی های رسانه دیجیتال و پیش بینی آینده است.... [-]

اسپانیا Barcelona Madrid
سپتامبر 2019
اسپانیایی
پاره وقت
14 ماهها
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

کامل ترین و عملی ترین برنامه تخصصی بازاریابی دیجیتالی که تا به امروز موجود است. این شامل تمام رشته های بازاریابی آنلاین است که شما نیاز به استاد. ... [+]

چرا این برنامه؟

دنیای دیجیتال است که دیگر یک گزینه اما یک نیاز. شرکت ها، که تا همین اواخر با ترس و شرم دیجیتال بودند، به ساختارهای تکامل که در آن دیجیتالی یک واقعیت عمیق و پیچیده (ارتباطات، تدارکات، بازاریابی، فروش، منابع انسانی، و غیره) است. این زمانی است که تقاضا بی امان برای حرفه ای آموزش دیده ناشی میشود که برای دیدار با خواسته های بازار جدید است.

کارشناسی ارشد مديريت ديجيتال، شما را به همه چيز نياز دارد که به صورت روان در محيط الکترونيکی حرکت کند، و حرفه حرفه ای خود را با شرايط آموزش ناپذير طراحي کنيد.... [-]

اسپانیا Barcelona Madrid
سپتامبر 2019
Spanish (Spain)
تمام وقت
2 سال ها
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

ساخت یک کسب و کار آنلاین از ابتدا، مراقبت از هر جزئیات. پروژه تجارت الکترونیک خود را ایجاد کنید و ابزارهای بازاریابی دیجیتال را برای ایجاد انگیزه در فروش خود به روش خلاقا ... [+]

سال پس از سال، گردش مالی در بخش فروش آنلاین رشد می کند. بازار کار نیاز به حرفه ای بیشتر و بیشتر دارد که بتواند به طور موثر ایجاد، مدیریت و نظارت بر تجارت الکترونیکی را داشته باشد.

چرا استاد حرفه ای در بازاریابی دیجیتال

گردش مالی در بخش فروش آنلاین هر ساله افزایش می یابد و بازار کار نیازمند حرفه ای هایی است که قادر به ایجاد، مدیریت و نظارت بر تجارت الکترونیک می باشند.

کارشناسی ارشد بازاریابی دیجیتال... [-]

اسپانیا Barcelona Madrid
سپتامبر 2019
اسپانیایی
پاره وقت
14 ماهها
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

با این برنامه اجرایی خواهد دانش و مهارت لازم را کسب به منظور افزایش کسب و کار شما در محیط دیجیتالی. ... [+]

چرا این برنامه؟

است تعداد زیادی و انواع ابزار دیجیتال است که شما می توانید به نفع کسب و کار شما وجود دارد. سوال این است، آیا می دانید؟ و از همه مهمتر، آیا می دانید که چگونه به استفاده؟

با این برنامه اجرایی خواهد دانش و مهارت های لازم را کسب به منظور افزایش کسب و کار شما در محیط دیجیتالی. شما یک عملی، عرضی پیدا کردن و در دستیابی به نتایج، آموزش که در آن شما خواهد آموخت که برای بهره برداری از فرصت از منابع دیجیتال اصلی بر اساس اهداف کسب و کار خود را متمرکز شده است.... [-]

اسپانیا Barcelona Madrid
درخواست اطلاعات
Spanish (Spain)
تمام وقت
8 ماهها
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی