Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا بازاریابی در IM انجام می شود؟

اگر شما بازاریابی دیجیتال را مطالعه می کنید، در IM شما آموزش حرفه ای خود را چند برابر کنید

20 دلیل برای انتخاب IM:

کیفی، آموزشی، کارگری، اقتصادی و فنی

دلایل کیفیت

I. مطالعه در بزرگترین مدرسه کسب و کار دیجیتال در جهان است. بیش از 150 استاد که کلاس را از مراکز ما تدریس می کنند، در سرتاسر اسپانیا، ایرلند، مکزیک، کاستاریکا، گواتمالا، نیکاراگوئه، هندوراس، کلمبیا و غیره پخش می شود؛ بیش از 40 برنامه تخصصی بازاریابی دیجیتال، بیش از 7000 دانش آموز از 26 کشور مختلف، و یک چاپخانه شخصی با بیش از 14 کتاب منتشر شده.

دوم درجه دو دانشجو پس از پایان برنامه آموزشی، یک دیپلم معتبر توسط دانشگاه Abat Oliba و در سطح حرفه ای توسط IM دریافت خواهد کرد. موسسه بازاریابی بین المللی

III ما دارای گواهینامه ISO 9001: 2008 در مدیریت کیفیت است، ما مطابق با استاندارد UNE 66181 است که کیفیت ما آموزش آنلاین را به رسمیت می شناسد.

IV همکاران و معتبر از دانشگاه Abat Oliba، دانشگاه Cenfotec از کاستاریکا، و ما بخشی از FEDE (فدراسیون اروپایی مدارس)، ANCED (انجمن ملی آموزش الکترونیکی و مراکز تفریحی) و Adigital (انجمن اسپانیایی اقتصاد) دیجیتال)، در میان دیگران.

پدیده های علمی

V. Pedagogy Effective: ما از اطلاعات پرکننده فرار میکنیم، ما موثر هستیم. هر دو در یادداشت ها، به عنوان معلم.

آزادی برای سازماندهی به همان اندازه که می خواهید، در نظم که میخواهید و زمانی که میخواهید تحقق بخشید.

VI کارکنان آموزش فرایند جستجوی معلم شدید و سخت است. ما حرفه ای بازاریابی دیجیتال داریم که لذت بردن از انتقال تجربه آنها را دارد. معلمان ما ما را بزرگ می سازند

VII پشتیبانی کامل از معلمان: شما نه تنها در حالی که سوژه خود را مطالعه می کنید ، تمام معلمان را در طول تمرین دارید.

هشتم مرکز پشتیبانی یکپارچه: ما می خواهیم بسیاری از سفیران IM که در جهان پیش می روند. ما همه چیز را در قدرت ما انجام خواهیم داد تا برای شما آسان تر شود. ما موانعی را نمی بینیم

IX شرایط مطالعه ما با توجه به نیازهای دانشجویان، سه روش را ارائه می دهیم: آموزش الکترونیکی (100٪ آنلاین)، آموزش الکترونیکی ترکیبی (ترکیبی از چهره به چهره و آنلاین) و مدرسه تابستانی، دوره های شدید در طول ماه های ژوئن و ژوئیه.

X. ما 3 نوع مختلف از کلاس ها ارائه می دهیم:

 1. کلاس ها *:
  کلاسهای پویای طراحی شده برای اعمال تئوری دانش به زمین عملی ترین.
 2. کلاس های مجازی:
  کلاس های آنلاین بر روی حل شک و تردید دانش آموزان به شیوه ای عملی تمرکز داشتند
 3. استرسهای چهره به چهره:
  کنفرانس های سخنرانان واجد شرایط برای انتشار آخرین تحولات در بازاریابی دیجیتال، که دانش آموزان می توانند در بارسلونا شرکت کنند، و یا مشاهده از طریق دانشگاه مجازی ما.

دلایل شغلی

XI کار و کارآموزی بیش از 40 درصد از دانشجویان ما که کارآموزی می کنند، توسط شرکت ها استخدام می شوند.

XII ارتباط با بخش: این بخش نیاز به کارگران دارد و دانش آموزان به کار نیاز دارند. ما به عنوان یک اتصال دهنده برای تامین نیاز و تقاضا عمل می کنیم.

XIII. قرارداد با شرکت های بزرگ دیجیتال مانند ای بی و در حال حاضر، در همکاری با گوگل، LinkedIn، توییتر، فیس بوک و غیره ... علاوه بر این، ما به وزارت استخدام اسپانیایی در پروژه کارآفرینی کارآفرینی و استراتژی استخدام جوانان متصل می شویم.

XIV. در آموزش شرکت توصیه های متخصص برای شرکت ها، ما به بخش منابع انسانی کمک می کنیم تا بهترین آموزش را با توجه به نیازهای کارمندان شرکت خود انتخاب کنیم

دلايل اقتصادي

XV دموکراتیزه کردن آموزش در IM ما می خواهیم همه بتوانند در سطح بالا بازاریابی دیجیتال را مطالعه کنند، به همین دلیل است که ما قیمت تمام برنامه های آموزشی ما را تنظیم می کنیم، که رقابتی ترین در بازار است.

XVI تامین مالی رایگان. در IM ما امکان تامین مالی آموزش خود را با ما به صورت رایگان و بدون هیچ مشکلی ارائه می دهیم، یا اگر بخواهید اقساط بیشتری بخرید و یا در زمان تقسیم آن، می توانید آن را با Banc Sabadell با سود 0٪ انجام دهید.

XVII آموزش پاداش برای همه کارکنان از طریق بنیاد سه جانبه. اگر شرکت شما اعتبار کافی داشته باشد، آموزش ما 100٪ تخفیف دارد.

XVIII ISIC کارت بین المللی همه دانش آموزان ما در بیش از 120 کشور از کارت شناسایی بین المللی دانشجویی با تخفیف و مزایای منحصر به فرد (موزه ها، الکترونیک، فروشگاه ها، سفرها و غیره) استفاده می کنند .

دلایل فنی

XIX امکانات تمام کلاس های درس ما دارای یک کامپیوتر برای هر دانش آموز از آخرین نسل HP **، تخته های دیجیتال، فضاهای گسترده و مدرن و یک فیبر نوری شبکه (300 گیگابایتی) با عملکرد بالا با تجهیزات آروبا، پیشرفته ترین از بازار است.

XX پلت فرم آموزشی محوطه مجازی ما خیاطی است که برای ما و نیازهای دانشجویان ما ساخته شده است. این یکی از کامل ترین و قابل استفاده است که وجود دارد. 24 ساعته در دسترس برای همه دانش آموزان، معلمان و معلمان شخصی که در طول آموزش شما همراه شما هستند.

(*) این روش فقط برای دانشجویان چهره به چهره

(**) تجهیزات موجود در ستاد بارسلونا. بقیه دفاتر، برای مشورت.

چه کسی به آمریکا می رود؟

ارائه بهترین آموزش در بازاریابی دیجیتال و آن را برای همه در دسترس است . بازاریابی دیجیتال نباید مالکیت چند شرکت باشد.

بنابراین، هر سال ما شغل بیشتری تولید می کنیم و حرفه های بیشتری را برای ادغام در بازار کار آماده می کنیم . صرف نظر از مبدأ دانش آموزان، با فرصت های برابر برای همه .

ما آموزش، الهام بخشیدن و همکاری با جامعه دانشجویان، فارغ التحصیلان، استادان و متخصصان بخش ایجاد یک شبکه پر جنب و جوش و فعال. یک سیستم ارتباطی برای حمایت از یکدیگر در محیط دیجیتال پیچیده.

در IM، شما پیدا خواهید کرد

 • احترام به مردم، موسسات و آنچه که آنها نمایندگی می کنند.
 • دفاع از رفتار اخلاقی، یکپارچگی و آزادی اندیشه.
 • مدل یادگیری باز ، ترکیب روش های رسمی و غیر رسمی برای استفاده از فن آوری های جدید و امکانات آنها.
 • پویایی بازار کار، ارتباط دانش آموزان و شرکت ها. بازسازی پروفایل در بازار کار.
 • کیفیت در فرایندهای ما، خدمات و مشارکت مشارکت مشارکتی در فعالیت های ما.
 • دموکراتیزه کردن آموزش
 • Cercanía به ارائه فاصله و آن آنلاین می شود چیزی نزدیک و آشنا.
 • نکته: هدف ما همانند دانش آموز است، که بهترین حرفه ای در بازاریابی دیجیتال از موسسه خارج می شود.

مکان ها

بارسلونا

Address
Carrer del Comte d'Urgell,
143 Planta 5.

08036 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

مادرید

Address
Calle María de Molina, Nª 54
planta 5

28006 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا