توضیحات رسمی را مطالعه کنید

IAAC چیست؟

مؤسسه معماری پیشرفته کاتالونیا (IAAC) مرکز تحقیق، آموزش، تولید و توسعه است و ماموریت پیش بینی زیستگاه آینده جامعه ما و ساخت آن در حال حاضر است.

112537_iaac111.jpg

IAAC به دنبال انقلاب دیجیتالی در تمام مقیاس ها (از بیت ها به جغرافیای، از میکروکنترلرها به شهرها، از مواد به قلمرو) به منظور گسترش مرزهای معماری و طراحی و برآورده ساختن چالش های بشریت است. IAAC یک مرکز آزمایشی و تجربی است که در آن با استفاده از یک روش آزمایشی که راه حل های واقعی را ترویج می کند، یاد می گیرد.

IAAC یک بنیاد غیر انتفاعی باز، مستقل و رادیکال است که 17 سال فعالیت دارد؛ با الهام از ارزش های بارسلونا ، پایتخت معماری و طراحی، که در آن شهرنشینی اختراع شد و تحقیقات با کیفیت بالا و نوآوری محلی با یک شبکه بین المللی عالی در فن آوری، معماری و زمینه های جامعه متصل شد.

IAAC، فراتر از کارهای آموزشی و تحقیقاتی آن، جامعه مدنی بین رشته ای و چند فرهنگی است که به دنبال برقراری ارتباط دائمی و همکاری میان صدها معلم، محقق، موسسات و شرکت هایی است که با ما کار کرده اند و یا هدفشان ارائه راه حل برای چالش های بزرگ بشریت.

چشم انداز

IAAC آموزش و پرورش است، با استاد در معماری پیشرفته، استاد در شهر

این نیز ممکن است از طریق آکادمی Fab، یک مدل آموزشی توزیع شده با هدف معرفی هر کسی به تولید دیجیتال باشد. به جز کارگاه ها و برنامه های کوتاه مدت، اجرای برنامه های جهانی که از طریق راه حل های محلی، مانند مدرسه تابستانی جهانی ، توسعه یافته است.

IAAC Fabrication با Fab Laborator بارسلونا، اولین آزمایشگاه پیشرفته تولید دیجیتال در اتحادیه اروپا و آزمایشگاه Green Fab Lab، اولین آزمایشگاه تولید دیجیتال که به خودکفایی متمرکز است، می پردازد: دو مکان که می توانید تقریبا هر چیزی را بسازید. پس از برگزاری FAB10 در سال 2014، 10 ساله در سالن کنفرانس آزمایشگاه فبلت های جهانی، Fab Lab بارسلونا نقش خود را در شبکه Fab Lab به عنوان یکی از رهبران جهانی در انقلاب تولید دیجیتال و همچنین هماهنگ کننده برنامه آکادمی فا، متمرکز کرده است.

IAAC تحقیقاتی است، به لطف مجموعه ای از پروژه هایی که توسط اتحادیه اروپا تامین می شود و با همکاری شرکای عمومی و خصوصی اروپایی توسعه داده شده است، به منظور بررسی نقش فناوری در جامعه و شهرهای ما.

IAAC خودكفایی است با آزمایشگاه های Valldaura، یک مرکز تحقیقاتی خودكار كه در پارك متروپولیتن كلسراول واقع شده است، 20 دقیقه از مرکز بارسلونا و در حدود 140 هكتار جنگل محاصره شده است كه در آن مجموعه ای از آزمایشگاه ها برای تولید و آزمایش انرژی، غذا و چیزها.

IAAC از طریق سخنرانی ها، نشریات، نمایشگاه ها، و مسابقات از طریق رسانه ها فعالیت می کند. با توجه به ابتکاراتی مانند سریال IAAC سخنرانی یا مسابقه پیشرفته معماری، IAAC ارزش های خود را در بحث در مورد معماری، شهرها، جامعه و فن آوری، با چالش های امروز در سراسر جهان روبرو است.

112538_14711306_10154628257993824_8031058357072038494_o1.jpg

مأموریت

برای تقویت و جایگاه IAAC به عنوان یک مرجع جهانی برای آموزش و پژوهش ، و نیز برای خودکفایی و ساخت دیجیتال ، از طریق تقویت و گسترش پروژه های تحقیقاتی، و همچنین ارائه برنامه های آموزشی آکادمیک و در حال توسعه، تقویت می شود.

گسترش همکاری های ما با مشارکت های عمومی و خصوصی راهبردی در سطح ملی و بین المللی.

برای تقویت نقش مشاوره ما با ایجاد اتحاد خاص با صنایع که ترویج و حمایت از تحقیقات کاربردی است.

فعالانه به دنبال فعالیت کاری مرتبط با معماری سبز، پایداری و انرژی های تجدید پذیر از طریق توسعه آزمایشگاه سبز، آزمایشگاه مواد غذایی و آزمایشگاه انرژی است.

برای ارتقاء کار و مشخصات فعلی ما به عنوان یک کانون تخصصی برای استراتژی های نوآورانه در زمینه برنامه ریزی شهری و طراحی شهری با توجه به چالش های شهر های هوشمند.

گروه ها

برای انجام این مأموریت، IAAC در چهار بخش سازماندهی شده است، همه آنها برای تحقیق، آموزش، تولید و حراست اختصاص داده شده اند و مأموریت به تصور زیستگاه آینده جامعه ما و ساختن آن در حال حاضر است.

این بخش ها عبارتند از:

 • گروه معماری پیشرفته کارگردانی Areti Markopoulou
 • Fab Lab بارسلونا، به کارگردانی Tomás Diez
 • آزمایشگاه علوم شهری، کارگردانی Willy Muller
 • آزمایشگاههای خودآزمایی Valldaura، به کارگردانی ویسنته گوالارت

IAAC قصد دارد RD را به معماری و شهرسازی برساند و شبکه های دانش چندرسانه ای ایجاد کند.

برای این منظور، این موسسه با همکاری چندین شهر و مناطق، گروه های صنعتی و مراکز تحقیقاتی ، از جمله شورای شهر بارسلونا، پارک طبیعی Collserola، موسسه فناوری ماساچوست (MIT)، مرکز فن آوری اطلاعات و معماری (CITA )، موسسه معماری کالیفرنیا (Sci-Arc)، و همچنین شرکت های گوناگون مانند CISCO، Endesa، Kuka Robotics و بسیاری دیگر.

با همکاری این موسسه، برنامه های تحقیقاتی مختلف و پروژه هایی را که متخصصین در رشته های مختلف از قبیل معماری، مهندسی، زیست شناسی، جامعه شناسی، انسان شناسی و سایر زمینه های تحقیقاتی را گرد هم می آورد، می پردازند.

112541_ALTO-Technology2_0268.jpg

ارزش های

موسسه معماری پیشرفته کاتالونیا:

اجتماعی: پایه اجتماعی مهم، از تعامل با افراد، شرکت ها و سازمان ها از سراسر جهان، ارتقاء نوآوری در ساخت زیستگاه انسانی است.

مستقل: بنیاد خصوصی غیر انتفاعی است که با افراد، دانشگاه ها، شرکت ها و سازمان های عمومی همکاری می کند و شیوه های نوآورانه ای را دنبال می کند.

جهانی: در اندیشه و عمل، در اصل منافع سرمایه انسانی، یادگیری از تنوع جهان، ترویج ساختن واقعیت های محلی با یک هویت بسیار خاص.

Compact: یک سازمان انعطاف پذیر، سریع و سریع، قادر به پیش بینی چالش های جدید زمان ما است.

اطلاعاتی: شناخت سیستم های دیجیتال به عنوان یک پایگاه تکنولوژیکی که دنیای امروز ما را تبدیل می کند، یکپارچه سازی فن آوری ها و فرآیندهای متصل در تمامی زمینه های فعالیت آنها است.

طبیعی: ارتقا سیستم های متصل به خودکفایی، مطابق با قوانین اکوسیستم های بیولوژیکی، برای کمک به ایجاد یک جهان پایدارتر از محیط زیست و اجتماعی.

جامع: مرور کلی از مفهوم، طراحی و ساخت زیستگاه انسانی، جامع از همه مقیاس (بیت به جغرافیا)، در تعامل با رشته های مختلف.

چرا در IAAC تحصیل میکنید؟

 • شما این تجربه زندگی در حال تغییر را با جامعه دانش آموزان و کارکنان فوق العاده ای از بیش از 70 کشور مختلف به اشتراک می گذارید.
 • شما با استفاده از بهترین ابزارها و تکنولوژی های آموزشی با بهترین دانشگاه ها، محققان و متخصصان در بخش های خود، مهارت های جدیدی خواهید آموخت.
 • 70٪ از فارغ التحصیلان IAAC پس از تنها 6 ماه از تکمیل برنامه های کارشناسی ارشد، و در طی یک سال 90٪ کار پیدا می کنند.
 • شما بارسلونا را یکی از بهترین شهرهای جهان خواهید یافت و کسی که روند طراحی، معماری و علوم شهری را تنظیم می کند.
 • شما تبدیل به بخشی از یک شبکه ای از افراد - فارغ التحصیلان، محققان و دانش پژوهان خواهد شد - که خانواده شما، شرکای تجاری شما خواهد بود و دستاوردهای آینده را در کنار شما شکل می دهد.
 • شما به یکی از مجهزترین آزمایشگاههای تولید دیجیتال در اتحادیه اروپا، آزمایشگاه Fab Lab بارسلونا دسترسی خواهید داشت و شما خواهید آموخت که چگونه با ساخت دیجیتال در یک محیط دانشگاهی با بالاترین درصد دانش آموزان در هر ماشین (5 تا 1) کار کنید. .

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

کارشناسی ارشد رباتیک و ساخت و ساز پیشرفته (MRAC) به دنبال آموزش نسل جدیدی از متخصصان بین رشته ای است که قادر به برآورده ساختن نیازهای روزافزون ما برای یک سیستم سازگار با ... [+]

کارشناسی ارشد رباتیک و ساخت و ساز پیشرفته (MRAC) به دنبال آموزش نسل جدیدی از متخصصان بین رشته ای است که قادر به برآورده ساختن نیازهای روزافزون ما برای یک سیستم سازگار با محیط زیست سازگار با محیط زیست هستند. کارشناسی ارشد بر روی طراحی در حال ظهور و فرصت های بازار ناشی از سیستم های جدید رباتیک و پیشرفته تولید متمرکز شده است.

از طریق مخلوطی از سمینارها، کارگاه ها و پروژه های استودیویی، برنامه اصلی برنامه های سنتی در بخش ساخت و ساز را فرا می گیرد. این تحقیق در مورد چگونگی پیشرفت در رباتیک و ابزارهای تولید دیجیتال، روش ساخت و توسعه فرآیندها و ابزارهای طراحی برای چنین روشهای تولید جدید را تغییر می دهد.... [-]

اسپانیا Barcelona
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
9 - 18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

کارشناسی ارشد در ساختمان های پیشرفته محیط زیست یک برنامه آموزشی 11 ماهه همه جانبه با تاکید بر استفاده از رویکرد تمرین برای آموزش حرفه ای با تخصص پیشرفته در طراحی و ساخت س ... [+]

کارشناسی ارشد در ساختمان های پیشرفته محیط زیست یک برنامه آموزشی 11 ماهه همه جانبه با تاکید بر استفاده از رویکرد تمرین برای آموزش حرفه ای با تخصص پیشرفته در طراحی و ساخت ساختمان های زیست محیطی است. این برنامه در آزمایشگاه های Valldaura، در بارسلونا، اسپانیا برگزار می شود.

در طی شش ماه اول در بارسلونا، دانش آموزان مجموعه ای از ماژول های فشرده و انباشته و کارگاه های آموزشی را به روی همه زمینه های مرتبط با طراحی و ساخت ساختمان های زیست محیطی پیشرفته، از جمله مواد ساختمان، سیستم های حرارتی و متابولیسم متابولیک، به کار خواهند گرفت.... [-]

اسپانیا Barcelona
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
11 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

کارشناسی ارشد طراحی آینده آتی (MDEF) یک تجربه نه ماهه برای دانش آموزانی است که می خواهند منافع تمرکز خود را گسترش دهند و مهارت ها را به دست آوردن اعتراضات به نمونه های او ... [+]

معرفی

استاد طراحی در آينده های مشتاق (MDEF) توسط موسسه معماری پیشرفته کاتالونیا و مدرسه طراحی و مهندسی ELISAVA بارسلونا در همکاری با آکادمی Fab برگزار می شود.

استاد تجربه 9 ماهه (در حال حاضر، دومین سال در حال توسعه است) برای دانش آموزانی که مایل به گسترش منافع تمرکز خود هستند و مهارت های لازم را برای تبدیل اعتراض به نمونه های اولیه، ایده ها به اقدامات و کسانی که در ماموریت تبدیل هستند، تجربه می کنند وضعیت فعلی امور در جامعه. این برنامه در چهار مرحله مهم است: اکتشاف، ابزار دقیق، بازتاب و کاربرد. از طریق این چهار مرحله، استاد با هدف ارائه دیدگاه استراتژیک و ابزار برای طراحان، جامعه شناسان، اقتصاددانان و دانشمندان کامپیوتر، برای تبدیل شدن به عواملی از تغییر در محیط های مختلف حرفه ای است. تمرکز برنامه در طراحی مداخلات در قالب محصولات، پلت فرم و استقرار است که هدف آن تولید آینده آتی جدید است، با تجزیه و تحلیل گذشته از چالش های موجود در جامعه و صنعت.... [-]

اسپانیا Barcelona
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

در بارسلونا، IAAC یک برنامه استادانه بین المللی در معماری پیشرفته (MAA) ارائه می دهد. MAA به سمت معماران، مهندسین و طراحان سراسر جهان هدایت می شود و مشتاق تصور آینده شهره ... [+]

معرفی

در بارسلونا، IAAC یک برنامه استادانه بین المللی در معماری پیشرفته (MAA) ارائه می دهد. MAA به سمت معماران، مهندسین و طراحان سراسر جهان هدایت می شود و مشتاق تصور آینده شهرها و جوامع است و متعهد به ساختن آن در حال حاضر است.

به عنوان اولین استاد در معماری پیشرفته در جهان، MAA IAAC اکنون به نسخه 19 خود رسیده است. در طول این مدت، IAAC بیش از 1000 دانش آموز از بیش از 70 کشور دریافت کرده است و به عنوان محل اقامت بین المللی و چند فرهنگی است .... [-]

اسپانیا Barcelona
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
9 - 18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAAC

استاد در شهر ... [+]

استاد در شهر

با توجه به پایتخت شهرنشینی در بارسلونا، MaCT تعریف جدیدی از برنامه ریزی شهری را ارائه می دهد

MaCT متخصصان جدید و تکنیسین های شهری را برای ایجاد دیدگاه های کاربردی و راهکارهای طراحی شهری که به چالش های زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی پاسخ می دهند، آماده می کند. با استفاده از مطالعات موردی واقعی و با همکاری صنعت، ادارات شهر و کمیسیون اروپا، این برنامه با ایجاد سیستم های پاسخگو، غیر متمرکز، تولیدی، دیجیتالی و بیش از حد متصل به شهرها کار می کند.... [-]

اسپانیا Barcelona
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
9 - 18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی