Immune Technology Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما فناوری را از طریق آموزش انسانی سازی می کنیم

Immune Technology Institute جامعه ای زنده از دانش است که در آن فناوری و ایده ها موتور رشد هستند. ما یک سیستم آموزشی منحصر به فرد را ایجاد می کنیم که در آن یادگیری از طریق حل چالش های واقعی در دنیای حرفه ای ، با شرکت های پیشرو در بخش فناوری به دست می آید.

برای مشاغل آینده آماده شوید

IMMUNE برای آموزش بهترین متخصصان و کارآفرینان در زمینه فناوری متولد شده است. برخلاف مدارس سنتی ، برنامه های ما بهمراه شرکت ها توسعه داده می شوند و دائماً به روز می شوند. جدیدترین موارد را برای پیشرفت در حرفه خود با چشم انداز آینده پیدا خواهید کرد.

استعداد شرکت خود را به حداکثر برسانید

ما برای تقویت استعداد آنها با سازمانهای پیشرو همکاری می کنیم. یک شریک IMMUNE شوید و با متخصصان در بخش فناوری ارتباط برقرار کنید.

artificial intelligence, brain, think

فلسفه

Immune Technology Institute اکوسیستم یادگیری منحصر به فردی را ارائه می دهد. ما دانش آموزان خود را برای چالش های امروز و فردا آماده می کنیم و دانش و مهارت لازم را برای آنها ایجاد می کنیم تا راه حلهایی را فراتر از حد معمول قرار دهند.

"هدف ما فراتر از چارچوب فعلی آموزش رسمی است. ما یک محیط خلاقانه ایجاد می کنیم که باعث ایجاد شبکه بین شرکت ها و نامزدها برای ایجاد راه حل های جسورانه می شود که فراتر از حد معمول است."
خوان ریوا بنیانگذار و مدیر عامل Immune Technology Institute

چه چیزی ما را تعریف می کند

صداقت

ما معتقدیم که یکپارچگی یک اصل اساسی برای اطمینان از استفاده مثبت از فناوری با در نظر گرفتن تأثیر در نحوه زندگی بشریت و اخلاق است.

غم و اندوه

در IMMUNE ، ما با شور و شوق توانایی روبرو شدن با چالش ها را پرورش می دهیم و راه حل های غیرمعمول را پیشنهاد می کنیم.

می شنود

ما در داخل و خارج از جامعه خود گوش می دهیم تا در مورد اکتشافات جدید ، روندها و تحولات بیاموزیم و آنها را در برنامه های دانشگاهی IMMUNE بگنجانیم.

فردیت

در IMMUNE ما متعهد به به حداكثر رساندن پتانسیل هر كدام از افراد و سازمانها ، تقویت نقاط قوت ، علائق و آرمانهای آنها هستیم.

انگیزه

ما کنجکاوی نامحدود ، یک نگرش فعال و عدم انطباق را تبلیغ می کنیم. ما می خواهیم دانش آموزان ما به غرایز خود اعتماد کنند تا در یافتن راه حل های هوشمند تلاش کنند.

social media, digitization, faces

یک روش منحصر به فرد

مورد حل شود

ما از "مطالعه موردی" سنتی به "موردی که باید حل شود" تبدیل شدیم که دانشجویان با حل موارد حل نشده در شرکتها یاد می گیرند.

یادگیری با انجام

دانش به طور طبیعی از طریق یک روش 100٪ یادگیری عملی بدست می آید که دانش کلیدی نظری را تکمیل می کند.

یادگیری همتا

موفقیت حرفه ای عمیقاً در همکاری ، گشودگی ، تعامل و اجتماع ریشه دارد و همه این موارد در هر مرحله از روند یادگیری منعکس می شود.

علوم انسانی و مهارتهای نرم

همه برنامه ها 20٪ به توسعه مهارت های علوم انسانی و نرم اختصاص می دهند تا درک ما از جهان را از طریق منشور میان رشته ای گسترش دهند.

یادگیری مداوم

تحول تنها ثابت در فن آوری است. به همین دلیل است که ما دائماً برنامه های خود را به روز می کنیم و از آخرین نوآوری ها و کاربردهای آنها جلوتر می مانیم.

ارزیابی خلاقانه

ما برای موفقیت حرفه ای خود اطلاعات دقیقی در مورد عملکرد ، مهارت ها و مهارت های اصلی آنها ارائه می دهیم.

استاد کافی است

این برنامه جنبه های اساسی را فراهم می کند تا چشم انداز جهانی از فن آوری ها را فراهم کند و به مناسب ترین زمینه ها بپردازد ، و متخصصانی را آموزش دهد که در بازار امروز متمایز هستند.

انگیزه

ما انگیزه را به عنوان موتور یادگیری ترویج می کنیم و پویایی یادگیری سریع را به کلاس ها می آوریم. ما کنجکاوی نامحدود ، یک نگرش پیشرو و عدم انطباق را تشویق می کنیم.

ایمنی در رسانه

"انستیتوی آموزش فن آوری IMMUNE در مادرید افتتاح می شود. در آن دانشجویان از طریق پروژه هایی که توسط شرکت ها پیشنهاد می شوند به صورت عملی یاد می گیرند".

اقتصاد دیجیتال ED

"خوان ریوا ؛ مدیرعامل و بنیانگذار ایمونو: ما آرزو می کنیم تا مرکز تعالی اروپا شود"

اقتصاد دان


" Immune Technology Institute : در جستجوی بهترین 50 استعداد فن آوری در اسپانیا"

دلیلمکان ها

مادرید

Address
Paseo de la Castellana,89
28046 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید