Idep Barcelona

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Idep Barcelona یک مرکز آموزشی است که در سال 1981 تاسیس شده است. این موسسه خصوصی است که به تحصیلات عالی دانشگاهی، دوره های کارشناسی ارشد، دوره های کارشناسی ارشد و دوره های حرفه ای در زمینه های تاثیر اجتماعی بزرگی مانند طراحی گرافیک و دیجیتال، عکاسی و مد آموزش می دهد. Idep Barcelona مدرسه عالی تصویر و طراحی بارسلونا از سال 2005 با دانشگاه Abat Oliba همراه است.

تغییرات اجتماعی و تکنولوژیکی دنیای طراحی، ارتباطات، مد و تصویر را دگرگون کرده است؛ هر دو در ارتباط با ابزار و کانال های کار برای انتشار پیام ها، و همچنین در راه تفکر و ارتباط.

در این سناریوی جدید، که بیشتر نیازهای خود را برآورده می کند، هدف اصلی Idep Barcelona ، آموزش بهترین متخصصان محیط زیست طراحی و ارتباط گرافیکی و تصویری، طراحی و مد عکس و عکاسی است و ایجاد معاصر. نسل جدیدی از خلاقیت هایی که علاوه بر دانش فنی لازم برای استفاده موثر از پیشرفته ترین ابزارها، یک دیدگاه مدرن از روند های مفهومی جدید، به ارمغان می آورد. به این ترتیب، ما در شرایط بهتر، مشارکت آنها را در بازار کار تسهیل می کنیم.

در Idep Barcelona ، بیش از 700 دانشجوی در هر دوره تحصیلی در دوره های عالی، دوره های کارشناسی ارشد، دوره های کارشناسی ارشد و دوره های حرفه ای آموزش دیده اند. پس از بیش از 31 سال سابقه، هزاران نفر از دانش آموزان از کلاس های مدرسه عبور کرده اند که امروز جایگاه های معتبر در محیط حرفه ای تصویر و خلاقیت را اشغال می کنند.

استعداد ما دریافت استعداد خود را از Idep Barcelona در Vimeo.

مکان ها

بارسلونا

Address
Idep Barcelona
Diagonal, 401

08008 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

برنامه ها

دوره های اجرایی