ISMET - Formación en salud y terapias naturales

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

"اگر شما بخش بهداشت را دوست دارید، به مردم کمک کنید تا از آسیب شناسی ها، تحقیقات و یا هر گونه فعالیت مرتبط با درمان های طبیعی جلوگیری و درمان شوند، باید در یک مدرسه ای که به شما آموزش جامعی برای آینده حرفه ای تان ارائه می دهد، آموزش دهید."

تاریخ

ISMET (موسسه عالی داروهای سنتی) در سال 1992 توسط دست ژوز لوئیس بدرنا تاسیس شد و افتخار دبیر دانشکده طب سنتی چینی پکن را به عهده داشت. ISMET با هدف آموزش در درمان های طبیعی متولد شد تا دانش آموزان بتوانند بهترین متخصصان در زمینه هایی که ما آموزش می دهند، متولد شوند: Naturopathy and Homeopathy، طب سنتی چینی و طب سوزنی، Techniques Hand، Osteopathy، Wellness و زیبایی شناسی طبیعی، مربیگری و سلامتی درمان های شخصی و رشد انرژی. از آن به بعد، تا به امروز، ISMET همچنان به پیشرفت و گسترش پیشنهاد خود ادامه می دهد، علاوه بر روزمره، تجربه در طول سال های تحصیل، فارغ التحصیل، کارشناسی ارشد و آموزش مداوم و در عمل بالینی دانشجویان جدید را نیز در بر می گیرد.

بیش از بیست سال تجربه که تعداد زیادی از دانشجویان و بیش از هزار دانشجوی فعال را به ما سپردند. به موازات ایجاد مدرسه، مرکز درمان نیز با هدف دوبعدی برای کمک به تحقیق، با استفاده از روش های مورد مطالعه و خدمت به عنوان مکمل ضروری در آموزش دانش آموزان، راه اندازی شد.

ISMET در حال حاضر یک مرکز همکاری با UCC-UVic (دانشگاه مرکزی کاتالونیا - دانشگاه ویس) و UCAM (دانشگاه کاتولیک سن آنتونیو مورسیا) است.school

چرا با ما مطالعه کن

 • ما برنامه های انعطاف پذیر و روش شناسی (چهره به چهره یا آنلاین) را برای سازگاری با کار و زندگی خانوادگی خود داریم.
 • برنامه های تحصیلات تکمیلی تهیه شده و بر اساس راهنماهای آموزش IES (Institut d'Estudis de la Salud - Department of Health of Generalitat de Catalunya) تهیه شده است.
 • ما در اختیار شما یک تیم آموزشی از بیش از 100 متخصص است که آموزش را با عمل بالینی خود ترکیب می کنند
 • هر ساله حدود 250 سمینار و مونوگراف، یا مقدماتی یا تخصصی، انجام می دهیم
 • ما از طریق اقدامات بالینی با بیماران واقعی و رویه های ورزشی، پیشرفت حرفه ای را تسهیل می کنیم. هر ساله حدود 18،000 بازدید می شود
 • توافق با دانشگاه های ملی و بین المللی برای به دست آوردن امتیازات دانشگاهی خود در زمینه درمان های طبیعی
 • از طریق تبادل کار هر سال بیش از 200 پیشنهاد شغلی منتقل می شود ... نگاهی به Instagram، ما آنها را در آنجا منتشر می کنیم!
 • ISMETalumni، انجمن فارغ التحصیلان ISMET سابق، ارائه تخفیف و قیمت ویژه در خدمات مختلف منحصر به فرد برای فارغ التحصیلان ISMET ... یک سرویس کاملا رایگان
 • ما تنها مرکز در بخش واقع در ساختمان بیش از 2000 متر مربع در سمت چپ نمونه است.

در نهایت، انجمن ISMET سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی رایگان، گشت و گذار، آموزش مداوم، اطلاعات بخش و سایر فعالیت های اضافی را ارائه می دهد.school

حالت آنلاین

«این شیوه اجازه می دهد تا در برنامه های آموزشی بدون برنامه و بدون نیاز به سفر» شرکت کنند

ویژگی های اصلی حالت آنلاین:

 • مواد آموزشی ارائه شده توسط فصل ها و مباحث با مواد ارزیابی: تمرینات، مقالات، امتحانات، آزمون های ارزیابی و خود ارزیابی، انجمن های کار افزوده می شود. این همه، برای اطمینان از یادگیری آموزشی و پویا است که تسهیل درک و ترویج یادگیری را تسهیل می کند.
 • آموزش های شخصی توسط معلمان متخصص در موضوع، که باعث ترویج یادگیری و هدایت دانش آموزان می شود. جامعه محوطه تعاملی ارتباط بین معلمان و دانش آموزان را ترجیح می دهد و به تکامل دانش آموزان با توجه به امکانات آنها امکان می دهد.
 • مشارکت دانش آموز را ترویج می کند. دانش آموز در ارتباط دائمی با همکلاسی های خود و معلم خود است. همچنین، ارزیابی مداوم (انجمن ها، بحث ها، تمرین های گروهی، ایمیل ها) انگیزه یادگیری را به نفع خود می گذارد. همه همکلاسی ها و معلمان در آموزش خود شرکت می کنند (به اشتراک گذاری شک و تردید، ایده ها و توضیحات)، و یک اثر "بازگشت" توسط هر دو طرف ایجاد می شود.
 • این انعطاف پذیر تر است زیرا هیچ جدول زمانی یا زمان محدودی وجود ندارد. دانش آموز وقتی میخواهد مطالعه کند و برای چه مدت، انتخاب میکند. این اجازه می دهد تا دوره های آموزشی را برای هر نیاز خاص تطبیق دهیم.
 • استاد دانشگاه در ماه سپتامبر تا ژوئیه فعال است. در ماه اوت، دانشجویان همچنان به دسترسی به پردیس برای بررسی درسها یا مباحثاتی که به تأخیر می افتند، ادامه می دهند.
 • ارزیابی مداوم دانش آموز با توجه به روند تکاملی خود در طول دوره مورد ارزیابی قرار می گیرد. بنابراین، از آغاز دوره تا تاریخ پایان آن، با استفاده از فرآیندهای مختلف ارزیابی می شود: تمرینات، آزمون ها، امتحانات، کار، مشارکت در انجمن ها، و غیره و مجموع تمام این آزمون ها، منجر به رتبه نهایی البته نتایج دانش آموزان توسط یک کمیته علمی برای تأیید اعتبار بعدی مورد مطالعه قرار می گیرند.
 • ردیابی یادگیری سیستم آموزش آنلاین ISMET به دانش آموزان اجازه می دهد که پیشرفت خود را در طول فرایند یادگیری خود بررسی کنند. به این معنا، دانش آموز در تمام زمان ها از شرایط تحصیلی فعلی خود کاملا آگاه است و بنابراین می تواند سطح تحصیل خود را به نیازهای هر لحظه تطبیق دهد. برای گذراندن موضوعات (در حال حاضر و منتظر آن است که توسط دولت تنظیم شده) ساخته نمی شود چهره به چهره امتحانات.

الزامات فنی:

 • دستگاه با مرورگر که می تواند محتوای فلش را پخش کند
 • وضوح صفحه حداقل 1024 × 768
 • اتصال به اینترنت و سرعت توصیه شده 20Mbs
 • مرورگر وب موزیلا فایرفاکس توصیه می شود. در مورد قرص اندیشه، مرورگر وب Dolphin. در مورد اپل، مرورگر وب Puffin
 • پلاگین فلش پلیر 6، حداقل. توصیه می شود که آن را به روز کنید
 • توصیه می شود مهارت های پایه کامپیوتر را در سطح کاربر داشته باشید.

خطاب به

محوطه مجازی ISMET برای همه افرادی که برای کار، دلایل شخصی یا حتی موقعیت مکانی جغرافیایی، به طور مرتب به کلاس ها می روند، متولد شد.

این آموزش در افرادی که تجربه قبلی ندارند، مایلند برای اولین بار در این مناطق آموزش ببینند، به عنوان متخصصان فعال که مایل به تکمیل آموزش خود هستند یا در این دانشآموز مجددا آموزش داده شوند، متخصصین متخصص در این حوزهها یا مکمل دیگری (چای ماساژ، طب سوزنی، و غیره) و همچنین پرسنل بهداشتی که مایل به تکمیل آموزش خود در این زمینه هستند (پزشکان، روانشناسان، فیزیوتراپیست ها، DUES و غیره).

اهداف

هدف اصلی مطالعات آنلاین ما ارائه آموزش کامل در زمینه درمان طبیعی است، به طوری که دانش آموزان می توانند دانش لازم برای کسب مهارت در این حرفه را بدست آورند. بنابراین، دانش آموز یاد می گیرد تا عملکردهای یک درمانگر طبیعی را انجام دهد و او را با دانش فنی لازم برای درمان با روش های طبیعی آموزش دهد.

دانشکده و مواد

با هدف ارائه آموزش جامع و با کیفیت، ما مجموعه ای از معلمان تخصصی در مناطق مختلف داریم. بنابراین، با توجه به مشارکت دانش خود، کارکنان آموزش و پرورش تجربه گسترده ای را تجربه می کنند، که به ناچار کیفیت کلاس های ONLINE را حتی بیشتر افزایش می دهد. به همین ترتیب، معلمان آموزش داده شده اند تا تدریس پویا و فعلی را برای این نوع آموزش ها مناسب سازند و با یک سیستم برنامه ریزی آموزشی هماهنگ شوند.

دانش آموز برای هر درس یک مشاور دارد که در طی دوره، تکامل خود را همراهی می کند. از سوی دیگر، هماهنگ کننده در خط وجود دارد که کارکرد اصلی آن هماهنگ کردن تعامل بین دانش آموز و معلم، ارزیابی فرآیندهای آموزشی و تضمین و ترویج فرهنگ پردیس است. مواد ضروری برای انجام دوره ها، این از طریق دانشگاه آنلاین ارائه شده است. برنامه تحصیلی توسط کارشناسان در این زمینه ایجاد شده است.

تقدیر

سیستم یادگیری پردیس آنلاین ISMET انعطاف پذیری زیادی در برنامه های کلاس دارد. به طوری که به شما اجازه می دهد هر زمانی که می خواهید و در زمانی که می خواهید به محوطه دانشگاه متصل شوید، تا زمانی که اهداف تعیین شده توسط معلم موضوع را پوشش دهید.

در ابتدای دوره، معلم برنامه ریزی محتویات این دوره را انجام می دهد، به طوری که دانش آموز از همان ابتدا می داند چه موضوعاتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و هفته ها مورد بررسی قرار می گیرد. رابطه بین اعتبارات و ساعتهای تعهد 1 اعتبار = 10 ساعت استفاده است. محاسبه کل اعتبارات (ساعت استفاده) به زمان اختصاص داده شده به تحقق فعالیت ها و ارزیابی ها و NOT به زمان اتصال اشاره دارد.

گواهی

در پایان دوره ی تکلیف / ثبت نام و پس از گذراندن آزمون های ارزیابی و تا تاریخ پرداخت، دیپلم گواهینامه منطقه مورد مطالعه تحویل خواهد شد. این گواهی اطلاعات مربوط به دانش آموز، تعداد ساعت ها (اعتبار) گرفته شده، تاریخ و شماره ثبت دیپلم را مشخص می کند. گواهی دوره های آنلاین یک سند است که توسط مدرسه ثبت شده و ثبت شده است. از طریق ایمیل ارائه شده توسط دانشگاه، در یک فرمت PDF محافظت شده، ارسال می شود، به نحوی که با توجه به قوانین موجود در اسپانیا در مورد اعتبار اسناد دیجیتالی، نمی توان آن را دستکاری کرد.

فرصت های شغلی

کابینه یا مشاوره خصوصی به عنوان یک معیار واقعی Naturist، معیار عملی هومیوپاتی و یا عملی درمان چینی سنتی. همکاری در: مراکز بهداشتی و درمان، مراکز زیبایی شناسی، سالن های اسپا، اسپا ها یا اسپا های شهری، گیاهان دار، ورزشگاه ها و مراکز ورزشی، بدون شک حرفه ای با تقاضای اجتماعی فراوان و در نتیجه با یک آینده عالی .

بین المللی

آیا می خواهید از خارج از اسپانیا مطالعه کنید؟ شما می توانید به آموزش های آنلاین از هر کشوری در جهان دسترسی پیدا کنید و در آن زمان که برای شما مناسب است، کلاس ها دارای تاریخ شروع و تاریخ پایان هستند که باید به دنبال آن باشید. شما می توانید به زمان هایی که می خواهید در این دوره از زمان دسترسی پیدا کنید. زمان، زمانی که می توانید در محوطه دانشگاه باقی بمانید، نامحدود است، بنابراین شما می توانید درسهایی را که نیاز دارید برای تقویت زمان بیشتری ببینید.

مکان ها

بارسلونا

Address
Carrer de Floridablanca, 18-20

08015 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

اسپانیا آنلاین

Address
اسپانیا آنلاین, اسپانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: