IQS – Universitat Ramon Llull

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا در IQS مطالعه می شود

IQS یک مرکز دانشگاهی از جامعه عیسی، یک عضو بنیانگذار دانشگاه رامون للول، با بیش از صد سال تجربه و تاریخ طولانی است. اعتبارات ملی و بین المللی ما کار مداوم ما را تضمین می کند و اعتبار ما را تقویت می کند.

 1. آموزش جامع
  حرفه ما و تعهد ما این است که مردم را به لحاظ اخلاقی و جامع آموزشی در شرایط شخصی، علمی و حرفه ای آموزش دهیم. در نتیجه، در IQS ، کسب مهارت های حرفه ای با توسعه بعد انسانی دانش آموز ترکیب می شود.
 2. ابعاد عملی برنامه ها
  این برنامه ها برای ارائه یک آموزش عالی بین رشته ای طراحی شده اند. هیات علمی IQS دارای تجربه حرفه ای شناخته شده در صنعت و سازمانی است که به آنها اجازه می دهد تا راهنمایی های بسیار کاربردی و به روز در مورد بازار کار ارائه دهند.
 3. لینک با شرکت
  همه دانش آموزان شرکت در شرکت های خصوصی را کارآموزی تجارتی کار اجباری می کنند و پروژه های نهایی برای توسعه برنامه های کاربردی کاربردی مانند طرح کسب و کار اهمیت دارد.
 4. تبادل کار و خدمات راهنمایی حرفه ای
  دانش آموزان دسترسی به مبادله شغلی IQS و خدمات راهنمایی حرفه ای را دارند، که در آنها راهنمایی و کمک حرفه ای، مخصوصا در اولین فرصت شغلی خود، به آنها داده می شود.
 5. بین المللی
  تبادل دانش آموزان IQS با دانشگاه های خارجی مکمل ایده آل برای مطالعه برنامه ها است، با ارائه تجربه ای که دانش آموزان را از نظر علمی و شخصی غنی می کند.
 6. برنامه کامل انگلیسی و یادگیری زبان
  IQS فرصتی برای گرفتن برخی برنامه های فارغ التحصیل و برنامه کارشناسی در مدیریت و مدیریت کسب و کار را به طور کامل به زبان انگلیسی یا به تدریج، به زبان اسپانیایی و انگلیسی و همچنین فرصت برای یادگیری آلمانی فراهم می کند.
 7. مراقبت شخصی و گروه های کوچک
  دانش آموزان دارای معلمان شخصی هستند تا آنها را در موضوعات علمی، حرفه ای و شخصی راهنمایی کنند. کلاس ها از گروه های کوچک در همه برنامه های دوره های کارشناسی و فارغ التحصیل IQS .
 8. کمک های IQS
  IQS دارای برنامه گسترده ای از بورس تحصیلی و کمک های مالی است که شامل کمک هزینه تحصیلی برای تعالی و کمک های خانواده می شود.
 9. تخصص حرفه ای با برنامه های تحصیلات تکمیلی IQS
  طیف وسیعی از برنامه های فارغ التحصیل IQS دانش آموزان را قادر می سازد تا حرفه خود را در یک حوزه خاص از مطالعه با آموزش جامع آموزش دهند.
 10. تحقیق و تفکر انتقادی
  تحقیق، فعالیتی ضروری برای ارائه آموزش کافی، توسعه تفکر انتقادی و کمک به پیشرفت دانش است. به همین دلیل، IQS پژوهش را در دانشجویان کارشناسی، فارغ التحصیل و دکترای خود تشویق می کند. برنامه ها.


IQS دارای دو دانشکده است: دانشکده فنی IQS ، که در آن مطالعات علمی و فنی آموزش داده می شود، و مدرسه IQS مدیریت، که در آن مطالعات اقتصاد و کسب و کار آموزش داده می شود.


مبادلات بین المللی

IQS به طور کامل به ایده بین المللی کردن علم متعهد است و معتقد است که روابط بین المللی قوی تر منجر به مطالعات و تحقیقات با کیفیت بالایی می شود.

تبادل دانش آموزان با دانشگاه های خارجی یک روش ایده آل برای تکمیل مطالعات IQS با یک تجربه است که دانش آموزان را از نظر علمی و شخصی به غنی سازی می رساند. مبادلات با دانشگاه های مشهور خارجی انجام می شود که IQS موافقت نامه های IQS را ایجاد می کند. به طور خاص، IQS دارای توافق نامه های بورس با 96 دانشگاه است: 44 در اروپا، 31 در آمریکای شمالی، 12 در آمریکای جنوبی، 3 در آمریکای مرکزی، 5 در آسیا و 1 در آفریقا.

از طریق دفتر روابط بین الملل IQS از دانش آموزانی که مایل به مطالعه بخشی از برنامه های خود در خارج از کشور هستند حمایت و راهنمایی می کند. اداره روابط بینالملل همچنین به تمامی دانشجویان بین المللی که مایل به IQS .

با تشکر از این مبادلات بین المللی، دانش آموزان یا محققین IQS از مزایای زیر بهره مند خواهند شد:

 • بهبود زبان: هیچ راهی بهتر برای یادگیری یک زبان وجود دارد تا زندگی در کشوری که در آن صحبت می شود. این قابلیت های حرفه ای خود را بهبود می بخشد، زیرا شرکت های بین المللی به دنبال کاندیدایی هستند که می توانند زبان دوم را به طور روان صحبت کنند.
 • روابط جدید: آنها فرصتی برای آشنا شدن با افرادی که دارای دیدگاه ها و فرهنگ هایی هستند که با آنها متفاوت است، که حتی ممکن است به آنها در زندگی حرفه ای کمک کنند.
 • توسعه مهارت ها: تجربه زندگی در خارج از کشور برای یک دوره زمانی مشخص، با درک تفاوت های فرهنگی، به افراد کمک می کند تا مسئولیت پذیرتر و متعهد به دیگران باشند.
 • اشتغال: شبکه ارتباطات دانش آموزان با مطالعه در خارج از کشور به طور قابل ملاحظه ای در سطح بین المللی رشد خواهد کرد که راه خود را به سمت دیگر شرکت ها یا سایر امکانات هموار می کند.


یک حرفه برای تدریس و تحقیق

هدف اصلی دانشکده فنی IQS آموزش و پژوهش در زمینه علم و فناوری است. این برنامه ها طراحی شده اند تا یک آموزش عملی و بین رشته ای با توجه ویژه به علوم و کارهای آزمایشی ارائه دهند.

تحقیق فعالیت ضروری برای ارائه آموزش با کیفیت بالا، ایجاد تفکر انتقادی و کمک به پیشرفت دانش است. به همین دلیل است که IQS تحریک و ترویج پژوهش با شروع برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیل و پایان دادن به دکترا است. دانشکده IQS

امکانات مهندسی شامل آزمایشگاه ها، کارگاه ها، تاسیسات خلبان و نیمه صنعتی است. در کارگاه آموزشی و آزمایشگاه، هر دانش آموز یک ایستگاه برای استفاده فردی خود اختصاص داده است.


طبیعت کارآفرینی

دانشکده مدیریت IQS در سطح بین المللی برای آموزش فارغ التحصیلان خود در مدیریت و مدیریت کسب و کار شناخته شده است.

مأموریت آن آموزش جامع افراد با نگرش، دانش و مهارت است که آنها را قادر می سازد تا سازمان های رقابتی را ایجاد، رهبری و مدیریت کنند، که در صنعت و تکنولوژی جای دارند و متعهد به برتری و عدالت هستند.

تجربه حرفه ای دانشکده مدیریت دانشکده IQS مشهور و همچنین مشخصات تحقیقاتی آن است که بسیار مستلزم تولید مستمر از مشاغل مانند انتشار مقالات مرجع، مشارکت در کنگره ها، فصل ها برای کتاب ها و سمپوزیوم ها، و غیره .

مکان ها

بارسلونا

Address
IQS
Via Augusta, 390,

08017 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited