توضیحات رسمی را مطالعه کنید

INSA کسب و کار، بازاریابی و دانشکده ارتباطات دانشکده کسب و کار خصوصی با بیش از 30 سال تجربه در بخش های آموزشی، که است

حرفه ای آموزش کارشناسان

ما در ارائه طیف گسترده ای از برنامه های آموزشی تا به روز در مناطق مختلف این شرکت همیشه به نیازهای بازار پاسخ، آموزش حرفه ای که قادر به موفقیت وارد لطف بازار کار به دانش، مهارت و نگرش ما انتقال، و طراحی یک برنامه آموزشی عملی و واقع بینانه، آموزش داده شده توسط حرفه ای ها.

این همه، علاوه بر این، همراه با سایر خدمات و توجه شخصی شما سزاوار.

INSA در سال 1984 در پاسخ به نیاز مبرم شرکت را به عنوان سمبل مردم بسیار آموزش دیده ایجاد شد. مردم با دید واقعی و عملی از بازار کار است.

از همان آغاز، INSA برای تخصص در زمینه های مدیریت دستیار و ارتباطات (روابط عمومی و بازاریابی) تصمیم گرفتند. کار خوب از معلمان ما، انعطاف پذیری برای انطباق برنامه های درسی ما در همه زمان ها و به یک روش عملی ساخته است که INSA دارای بیش از 13،000 فارغ التحصیلان از 40 ملیت های مختلف.

بازار، تغییرات سیاسی، اقتصادی و تکنولوژیکی درخواست کرده اند که INSA سالانه به روز رسانی برنامه های خود، ایجاد دوره های جدید و همچنین ارائه به دانش آموزان ما امکان مطالعه به طور کامل در زبان انگلیسی با یک چشم انداز بزرگ بین المللی.

علاوه بر این، INSA کسب و کار، بازاریابی و ارتباطات مدرسه حفظ چندین توافقنامه همکاری با موسسات بزرگ و دانشگاه ها ملی و بین المللی.

امکانات مدرسه در یک کارخانه قدیمی واقع به طور کامل بازسازی اما حفظ ساختار اصلی با داخلی مدرن و با کلاس های درس بزرگ و انعطاف پذیر در سه طبقه که ترویج یادگیری و کارگاه های آموزشی مجهز شده است.

واقع نزدیک به میدان Lesseps، در محله گارسیا، اجازه می دهد تا دسترسی خوب حمل و نقل عمومی (مترو، FGC، اتوبوس، های Bicing) و استفاده از تمام خدمات ارائه شده توسط رستوران محله، خوابگاه، منطقه تفریحی، کتابخانه و غیره.

توجه به دانش آموزان ما و مدیریت کیفیت محورهای اصلی INSA عبارتند از:

مشتری مداری. هر دانش آموز منحصر به فرد است.
شناخت تعهدات سازمان هر دو با مشتریان و با کارکنان، هیئت مدیره، تامین کنندگان و جامعه به طور کلی.
مشارکت و تخصیص مسئولیت به افراد و تیم ها.
روش های مدیریت.
پیشرفت مداوم.

هدف و روش

هدف اصلی ما این است که برای آموزش حرفه ای، قادر به ترکیب را به بازار کار و محل کار، داشتن یک پایه محکم از دانش و مهارت های عملی به موفقیت انجام وظایف خود از روز اول و، علاوه بر این، آنها اجتماعی، حرفه ای می دهد و به رسمیت شناختن کار.

برای این کار، ارتباط مداوم با کسب و کار و نیازهای خود ضروری است و INSA آن را از طریق حرفه ای که معلمان ما هستند و از طریق خدمات ارائه شده به شرکت ها و از طریق شبکه فارغ التحصیلان.

دستیابی به این هدف نخواهد بود بدون یک روش است که موفقیت برنامه های ما حمایت می کند و بر اساس امکان پذیر خواهد بود:

تا به تاریخ، پویا و برنامه های آموزشی شخصی
توجه شخصی به دانش آموزان
نظارت و ارزیابی سیستم خود را

شرایط انتخاب همه INSA مطابقت پیشنهادات کار آمدن از جهان حرفه ای و بازار کار است که نیازمند تخصص حرفه ای تازه تر که متفاوت از سنتی است.

جهان کسب و کار خواستار ماهر و حرفه ای در مدیریت کسب و کار، بازاریابی، تبلیغات، روابط عمومی و دستیاران اجرایی، با آموزش گسترده، دانش و مهارت به کارشناسی کارشناسی ارشد فن آوری های جدید.

با مطالعات ما، دانش آموزان مهارت های اجتماعی، شخصی و فنی، و همچنین به عنوان ابزار لازم برای یکپارچه سازی موفق به بازار کار به دست آوردن. برنامه های درسی خود و یک روش بر اساس یک رویکرد شخصی و بسیار عملی با مطالعات موردی، و ارائه امکان از کارآموزی در شرکت ها، انجام هدف اصلی ما و دانش آموز، در پایان از مطالعات، می توان با موفقیت در هر محل کار گنجانیده شده است.

ستون فقرات روش ما

خود، تا به تاریخ و برنامه های آموزشی پویا ما برنامه های علمی در راه واقع بینانه و قابل انعطاف طراحی شده است، غلبه بر انعطاف ناپذیری که مشخص امروز بسیاری از برنامه های آموزشی.

در نظر دارد با توجه به نیازهای در حال حاضر از این حرفه، به دنبال حوزه دانش و افراد که نظری تعادل با عملی است.

توجه فردی برای دانش آموزان مدرسه نگه می دارد آهنگ از وضعیت شخصی و پیشرفت هر دانش آموز. برای این کار، آموزش است که در داخل گروه های کوچکی از دانش آموزان که انجام شده در دوره های مربوطه خود را، یک معلم خصوصی است که دانش آموز در طول سال تحصیلی در دیدار و در هر دو جنبه آموزشی و حرفه ای دریافت راهنمایی.

تمرین تدریس: معلمان حرفه ای برای رسیدن به اشتغال دانش آموز، INSA افزایش سمت عملی تدریس. بنابراین، دانشکده INSA متشکل از کارآفرینان فعال و مدیران، در پاسخ به مشخصات بسیار خاص، که طول می کشد به آموزش، تجربه کار خود و آموزش مهارت.

دانش آموز دسترسی به بازار کار برای فراهم کردن دسترسی دانشجویان به بازار کار و تسهیل انطباق خود را به محیط کسب و کار، INSA دارای اهداف زیر در برنامه های خود:

مهارت های در حال توسعه برای جامعه دانش
حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات
ارائه یک محیط یادگیری
توسعه کارآفرینی و خلاق

خدمات

INSA ارائه می دهد برنامه های آموزشی اضافی، طیف وسیعی از خدمات که اجازه می دهد دانش آموزان به فراتر از مطالعات خود را توسعه دهد. هر دانش آموز منحصر به فرد است و بنابراین درمان می شود. همچنین INSA ارائه می دهد خدمات برای شرکت ها و حرفه ای ها می دهد که یک چشم انداز واقعی و عملی به تمام برنامه های ما است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

INSA Business, Marketing & Communication School

استاد در مدیریت پروژه ... [+]

معرفی

این یک برنامه است که شامل دانش و مدیریت مهارت های لازم برای مدیریت پروژه است. این یک راه برای در بازار متمایز شود، کسب مهارت های اساسی و یکی از حرفه ای ترین پروفایل های بسیار خواستار در بازار است.

اهداف آماده و حرفه ای قطار با آخرین مهارت در مدیریت پروژه است. آموزش حرفه ای در همه زمینه های مدیریت شده توسط یک عرضی شرکت می باشد. درک مفاهیم عمده و ابزار برای مدیریت، برنامه ریزی، مدیریت و برنامه ریزی هر پروژه. هدف ... [-]
اسپانیا Barcelona سویس Lucerne
فوریه 2020
اسپانیایی
پاره وقت
10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
INSA Business, Marketing & Communication School

دوسالانه بین المللی در مدیریت گردشگری یک برنامه سالانه است که به طور کامل برای پیگیری یک صنعت مهمان نوازی موفق با همکاری بین المللی بین INSA (بارسلونا، اسپانیا) و دانشکده ... [+]

دوسالانه بین المللی در مدیریت گردشگری یک برنامه سالانه است که به طور کامل برای پیگیری یک صنعت مهمان نوازی موفق با همکاری بین المللی بین INSA (بارسلونا، اسپانیا) و دانشکده مدیریت هتل (لوзор، سوئیس) طراحی شده است .

گردشگری تبدیل شده است که تقویت اقتصادی کمک به توسعه اقتصادی بسیاری از کشورها در چند دهه گذشته است. مردم تعطیلات را به عنوان یک ضرورت، و نه به عنوان یک لوکس در سناریوی کنونی می بینند. گردشگری خواستار هماهنگی و همکاری بین آژانس های مسافرتی، اپراتورهای تور و گردشگران است. این نیز شامل تلاش های بازاریابی برای جذب گردشگران برای سفر به مقصد خاص است.... [-]

اسپانیا Barcelona
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
INSA Business, Marketing & Communication School

کارشناسی ارشد در E-گردشگری و مدیریت درآمد در ابزارهای دیجیتال و شبکه های اجتماعی است که قادر به باز کردن یک طیف گسترده ای از فعالیت های بازاریابی و فروش فراهم می کند دانش ... [+]

معرفی

گردشگری یکی از رانندگان فعلی اقتصاد جهان و یکی از ژنراتور اصلی اشتغال است. به همین دلیل، آن را مهم و حیاتی است که به حفظ سطح بالایی از کیفیت در بخش گردشگری، با حمایت از افراد واجد شرایط کمک به حفظ و بهبود سطح رقابت این بخش.

کارشناسی ارشد در E-گردشگری و مدیریت درآمد در ابزارهای دیجیتال و شبکه های اجتماعی است که قادر به باز کردن یک طیف گسترده ای از فعالیت های بازاریابی و فروش فراهم می کند دانش. همچنین آموزش بهینه سازی منابع و درآمد در یک صنعت بسیار رقابتی تخصصی.... [-]

اسپانیا Barcelona سویس Lucerne
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
INSA Business, Marketing & Communication School

این درجه ترکیب بازاریابی، تبلیغات و روابط عمومی دانش آموزان ما به واقعیت جهان حرفه ای از طریق یک برنامه قرار دادن کار هیجان انگیز معرفی، در همان زمان آن را به عنوان آنها ... [+]

معرفی

این درجه ترکیب بازاریابی، تبلیغات و روابط عمومی دانش آموزان ما به واقعیت جهان حرفه ای از طریق یک برنامه قرار دادن کار هیجان انگیز معرفی، در همان زمان آن را به عنوان آنها را فراهم می کند با یک صدا و پایه گسترده ای لازم برای موفقیت انجام حرفه ای و در آینده در ارتباطات کسب و کار .

اهداف ارائه یک پایه قوی در زمینه های زیر: بازاریابی، تبلیغات، روابط عمومی، کسب و کار و فن آوری های ارتباطی جدید است. به منظور توسعه تحلیلی، تصمیم گیری و مهارت های کار تیمی به منظور ارائه ارتباطات منطقه با متخصصین بسیار ماهر با ابتکار عمل، قادر به موفقیت مسئولیت های مدیریتی. هدف ... [-]
اسپانیا Barcelona سویس Lucerne
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
INSA Business, Marketing & Communication School

این برنامه درجه بر جنبه های عملی از بازارهای جهانی به آموزش دانش آموزان مهارت های قابل اجرا به تجارت بین المللی، واردات و صادرات، بازاریابی محصول بین المللی و مدیریت زنجی ... [+]

معرفی

این برنامه درجه بر جنبه های عملی از بازارهای جهانی به آموزش دانش آموزان مهارت های قابل اجرا به تجارت بین المللی، واردات و صادرات، بازاریابی محصول بین المللی و مدیریت زنجیره تامین جهانی متمرکز است.

اهداف به دست آوردن دانش لازم برای تبدیل شدن به یک متخصص در عملیات بازارهای جهانی است. همه چیز در مورد سازمان از بخش صادرات در ساختار شرکت، و همچنین درک صدای اصول و تکنیک های بازاریابی است. توانند به طور موثر طراحی و انجام فعالیت های بازاریابی استراتژیک و موفقیت در سطح بین المللی باشد. هدف ... [-]
اسپانیا Barcelona سویس Lucerne
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
INSA Business, Marketing & Communication School

ما در یک دنیای جهانی که در آن شرکت به طور فزاینده برای تمرکز در عملیات های خود انتخاب زندگی می کنند. در این محیط، لجستیک، عملیات، خرید، خرید و توزیع محصولات یا خدمات خود ... [+]

معرفی

ما در یک دنیای جهانی که در آن شرکت به طور فزاینده برای تمرکز در عملیات های خود انتخاب زندگی می کنند. در این محیط، لجستیک، عملیات، خرید، خرید و توزیع محصولات یا خدمات خود را تبدیل به یک ستون اساسی تمایز و خدمات به مشتریان.

علاوه بر این، بارسلونا به عنوان یکی از شهرستانها اصلی تدارکات اروپا پیکربندی، هر دو محل سکونت خود و امکانات و اپراتورهای زیرساخت ها و، بنابراین، با تعدادی از شرکت در این بخش.... [-]

اسپانیا Barcelona سویس Lucerne
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
INSA Business, Marketing & Communication School

به نگه دارید تا با تغییر سریع امروز و جهانی شدن جهان، مدیریت بازاریابی است که همیشه در چارچوب گسترده تر از شرکت های بین المللی و محیط زیست عملیات تجزیه و تحلیل. کارکنان ب ... [+]

معرفی

به نگه دارید تا با تغییر سریع امروز و جهانی شدن جهان، مدیریت بازاریابی است که همیشه در چارچوب گسترده تر از شرکت های بین المللی و محیط زیست عملیات تجزیه و تحلیل.

کارکنان با تجربه و مجرب ما ایجاد یک محیط حمایتی که در آن دانش آموزان می توانند برای به دست آوردن در عمق دانش و درک از مکانیزم ها و تکنیک های بازاریابی و به توسعه ایده ها و استراتژی های بازاریابی خود را تشویق.

اهداف ارائه دانش آموز بهترین ابزار، دانش و توانایی به منظور موفقیت در سطح اجرایی در مدیریت بازاریابی. نشان دهد که چگونه به تصمیم گیری مفید برای شرکت خود را در سطح بین المللی از طریق تجزیه و تحلیل دقیق از بازار جهانی، برنامه ریزی استراتژیک، تقسیم بندی بازار، و همچنین مدیریت بودجه. آموزش به شما اصول اخلاقی مورد نیاز از یک مدیر اجرایی در این زمینه. هدف ... [-]
اسپانیا Barcelona سویس Lucerne
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
INSA Business, Marketing & Communication School

این برنامه جامع گسترده شامل ماژول در تجزیه و تحلیل اقتصادی از تصمیم گیری های مدیریتی، کنترل اقتصادی و بهینه سازی نتایج، نام تجاری، و غیره به منظور ارائه یک بنیاد جامع برا ... [+]

معرفی

این برنامه جامع گسترده شامل ماژول در تجزیه و تحلیل اقتصادی از تصمیم گیری های مدیریتی، کنترل اقتصادی و بهینه سازی نتایج، نام تجاری، و غیره به منظور ارائه یک بنیاد جامع برای مطالعه بیشتر و یا تخصص.

اهداف توسعه مهارت های مدیریتی استراتژیک و توانایی های سازمانی و عملیاتی. ایجاد یک پایه محکم در موضوعات اصلی مدیریت کسب و کار. به دست آوردن دانش عمومی و عملی مدیریت کسب و کار. هدف

الف) دانش آموختگان و حرفه ای که مایل به گسترش افق اشتغال آنها. ب) حرفه ای که می خواهید را به در انجام وظایف و مسئولیت های جدید را تجربه کرد. ج) شرکت ها به دنبال آموزش کارکنان. د) دانش آموختگان در آموزش حرفه ای و آموزش عالی در کسب و کار منطقه به دنبال آماده سازی عملی برای ورود به بازار کار.... [-]

اسپانیا Barcelona سویس Lucerne
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Lucerne, Lucerne, CH
Location address
INSA - Business, Marketing and Communication School
Carrer Torrent de l’Olla 208

Barcelona, Catalonia, 08012 ES
Social Media