IMF Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

IMF مرجع ملی در آموزش به مشاغل و افراد است. توسط بیش از 125000 دانش آموز آموزش دیده گواهی شده است. آموزش ما مبتنی بر تنوع زمینه ها و تخصص موضوعاتی است که ما به آنها آموزش می دهیم. کیفیت و اعتبار خدمات ما توسط اشخاصی مانند ISO 9001 و 14001 ، ANCED (انجمن ملی مراکز آموزش از راه دور) و انجمن پیشرفت دانشکده های تجاری دانشگاه (AACSB) تضمین شده است. امروز ، در فروشگاه ما مباحثی مانند جلوگیری از ریسک شغلی انرژی تجدیدپذیر یا منابع انسانی را آموزش می دهیم. ما صلاحیت های رسمی و رسمی را داریم ، دومی نتیجه اتحاد امضا شده با دانشگاه های معتبر ، که به ما امکان می دهد اوراق بهادار تنظیم شده توسط وزارت آموزش و پرورش را ارائه دهیم. دانشجویان این فرصت را دارند که حالت مورد نظر خود را برای گذراندن دوره خود انتخاب کنند و شرکت ها می توانند برای پردازش اعتبار خود ، از پاداش آموزش مدیریت خدمات ما استفاده کنند. ما به تیمی متشکل از متخصصان متخصص در هر زمینه متکی هستیم تا آموزش و کمک به یادگیری را به دانشجویان ارائه دهیم ، و اطمینان حاصل کنیم که در هر زمان یک تیم مراقبت شخصی و جامع را کسب خواهید کرد. در بین ابزارهای ما اشتغال و شیوه هایی از مشتریان و شرکت های خصوصی ما وجود دارد که می توانند از یک محل برگزاری جلسه در بازار کار بهره مند شوند. ما همچنین یک پلتفرم نوآورانه برای آموزش آنلاین داریم که بیش از 250 دوره آموزشی در آن وجود دارد. ما برای شرکت هایی مانند Acciona ، Navantia ، Adecco ، Cintra ، Iberdrola ، EGMASA ، Voice of Galicia ، و غیره کارهای سفارشی را توسعه داده ایم و همچنین با کارفرمایان ، شرکای اجتماعی و مدیریت دولتی برای ارتقا آموزش رایگان به گروه های خاص و بیکار همکاری می کنیم. خلاصه اینکه ، ما سازمانی هستیم که هدف اصلی آن رضایت مشتریان است و برای آن ، ما راهی برای دستیابی به آن پیدا کرده ایم: کوشش کنید ، هر روز ، بهترین های خود را بدست آوریم.

چشم انداز

چشم انداز MFI این است که یک رهبر بین المللی در زمینه آموزش از راه دور و متخصصان آنلاین در زمینه های فنی باشد.

مأموریت

ما می خواهیم با شما رشد کنیم. هدف این است که از طریق توجه شخصی و برتری در کیفیت خدمات ، رضایت بالایی از مشتریان داشته باشیم. این هدف نیاز به بهبود مستمر در منابع فنی و مادی دارد و حداکثر مشارکت کلیه آموزش کارمندان به MFIs یک تجربه متفاوت است.

ارزش های

  • آموزش های کارشناسی ارشد را با ارائه آموزش های با کیفیت و با قیمت های رقابتی در دسترس قرار دهید.
  • در جستجوی فناوریهای جدید برای افزودن ارزش به آموزش.
  • نزدیکی جسمی با دانشجویان از طریق شبکه بین المللی دفاتر و مراکز مرتبط با ما.
  • سیستم مشاوره تحصیلی شخصی. تیم بسیار حرفه ای با انگیزه.
  • تعهد داخلی به تیم ما ، ایجاد سیاست هایی که امکان توسعه حرفه ای را براساس اعتماد ، انعطاف پذیری و نیاز خود فراهم می کند.

مکان ها

مادرید

Address
C/ Bernardino Obregón 25
28012 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

والنسیا

Address
c/ Guillem de Castro 9
46007 والنسیا, جامعه والنسی, اسپانیا

سویل

Address
c/ Camino de los Descubrimientos, 11
41092 سویل, اندلس, اسپانیا

اعتیار سنجی ها