توضیحات رسمی را مطالعه کنید

حرفه ای نوآورانه برای زیستگاه شهری و داخلی.

قرن ها از نفوذ به اشتراک گذاشته روابط تاریخی و فرهنگی بین ایتالیا و اسپانیا مشخص شده اند.

ما می توانیم سلطه اسپانیایی بیش از میلان به یاد داشته باشید، در جنوب ایتالیا به طول انجامید تقریبا دو قرن، و. در راه، تصمیم که اسپانیا در خارج از ایتالیا اولین کشور برای میزبانی دانشگاه IED کاملا به طور طبیعی است.

در این شهرستان، یکی از مهم ترین در جهان و یک تقاطع فرهنگهای اروپایی و آمریکای لاتین، بمب های دست ساز توسعه آموزش آن در طراحی در مناطق سنتی خود (طراحی، مد، هنرهای تجسمی و ارتباطات)، در حالی که همچنین اجرای مناطق نوآورانه برای حرفه ای قطار قادر به طراحی تعامل، خدمات و سیستم های که تمرکز بر فرد قرار داده است.

این حرفه ای هستند آگاه از مسائل معاصر قادر با توجه به الزامات زیست محیطی، اخلاقی-اجتماعی، اقتصادی و سیاسی به طراحی هستند.

طراحی کردن

برای سالها، دانش آموزان ما خود تشخیص به طور حرفه ای، تغذیه هر دو نویسنده در ایتالیا و پدیده تولید در کشور خود با خلاقیت و توانایی خود را.

طراحی IED پاسخ بتن و کامل مدرسه به الزامات بی شمار و متنوع از جامعه طراحی حرفه ای است.

این روزها، طراحی یک جزء حیاتی در هر منطقه از تولید، کمک مطالب، lexica، کدهای بیان و فرم و جنبه های فنی و کاربردی است. مبلمان خیابان، لوازم جانبی مد، ماشین و سخت افزار IT تنها برخی از زمینه های که در آن قدردانی از ارزش طراحی شده است تا در سال های اخیر به گلوله بست. طراح مبتکر فرم ها و توابع، مترجم و در همان زمان یک پیش ماده از خطوط زیبایی در حال ظهور و از الزامات عملکردی معاصر است تعریف. دوره های در IED طراحی متناسب با توسعه این هدیه، در حالی که در همان زمان علاقه کسب مهارت های فنی و طراحی گسترده در این دوره از کارگاه ها و مشارکت فعال متعدد با نگرانی منجر صنعتی.

مد

90،000 شرکت ها و 800.000 شغل آمار حیاتی از سیستم مد ایتالیایی است. اگر ما به آنها مربوط سرانه به جمعیت کشور، آنها را به یک برتری در جهان از نظر کیفیت، کمیت و تاثیر اقتصادی را ترجمه کنید.

مد IED کامل، پاسخ جامع به نیازهای آموزش به طور فزاینده متنوع و تخصصی بیان شده توسط سیستم مد است.

مدرسه کامل در حق خود، بر اساس اصل لقاح متقابل و کامل از روش های تدریس خود را که، در خط با فلسفه IED، ترکیبی از دانش با دانش، نظریه با عمل.

اساسی به این رویکرد رابطه مدرسه با کارآفرینان و کار حرفه ای در کسب و کار مد ایتالیایی، بزرگترین غلظت در جهان از صنعتگران لباس و معماران و طراحان است.

افرادی که در این صنعت کار می کنند موفقیت و شهرت بین المللی به عنوان یک نتیجه از توانایی سیستم مد را به ترکیب روحیه کارآفرینی با خلاقیت و ادراک برای نوآوری دست یافته اند.

مد IED اشاره راه را برای دانش آموزان خود را به زندگی می کنند و احساس می کنم این حس مد، در یک طیف در آغوش کشیدن و در قطعات منحصر به فرد آن، به عنوان یک تعامل بین دیدگاه های مختلف و ترکیبی از مهارت های مختلف حرفه ای.

عنوان دوره های هدف در آموزش پروفایل حرفه ای حیاتی برای صنعت، این محدوده از صرفا خلاق تر به مناطق استراتژیک، از سازمانی به جنبه های تجاری، از بازاریابی به تصویر و ارتباطات کار می کنند.

هنرهای بصری

تصاویر و صداها، که در زندگی ما engrained انتقال ارزش ها و معانی مربوط به مناطق بسیار متفاوت از سیستم تولید، مانند مد، طراحی محصول، همه مناطق مختلف تولید صنعتی که در آن اعمال می شود، و فرهنگ و سیاست است.

هنرهای تجسمی IED آزمایشگاه خلاقانه که در آن می توان در مورد ابزار، زبان خاص و عبارات، تکنیک های جدید و فن آوری مورد نیاز به منظور توسعه یک پروژه ارتباطات بصری یادگیری است.

ما در یک جهان که در آن تصاویر و صداها نفوذ وجود روزمره ما و وسایل نقلیه اولیه استفاده می کنیم برای انتقال ارزش و اهمیت ایده ها و محصولات ما، که از بین آنها بسیار متنوع هستند، مانند مد، طراحی، انواع مختلف تولید صنعتی زندگی می کنند، و تبلیغات. بلکه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی.

راه یک مفهوم یا پروژه ارائه شده است، دیگر در نظر گرفته فقط یک لوازم جانبی. آن را تعیین و نقش عمده ای در موفقیت این ارتباط یک پیام است.

دانستن اینکه چگونه به در این محیط با حرفه ای و صلاحیت کار معنی است که شما دارای زمینه های فرهنگی التقاطی و متنوع، بر اساس یک درک عمیق از هر دو جنبه اجتماعی و فرهنگی از وضعیت، و همچنین به عنوان فن آوری اطلاعات جدید که به طور مستمر در حال تغییر نقش از تصویر و صدا از ارتباطات است.

امروز، یک طراحی و تولید در سیستم های چند رسانه ای، اما چند رسانه ای باید از دو منظر در نظر گرفته شود. تغییر ضربه و ثابت از فن آوری دیجیتال، و در همان زمان، همزیستی از انواع دیگر رسانه های که نیاز به مهارت های دیگر و شایستگی خلاق است.

دوره های ارائه شده در هنرهای تجسمی IED یک منبع از ادامه غرور و این مدرسه منحصر به فرد در چشم انداز از برنامه های آموزشی ایتالیایی.

به روز رسانی مداوم فن آوری است که دانش آموزان دسترسی به، زیر یک سنت طولانی و تاریخی دارند، این مدرسه یک آزمایشگاه تحقیقاتی در آن می توان به منظور توسعه مهارت های خلاق بالاتر آزمایش، هر دو در رابطه با محتوای برنامه، و همچنین به عنوان زبان ، در نتیجه کمک به تشکیل و واجد شرایط دانش آموزان خود و آماده شدن آنها برای بازار کار از امروز.

ارتباطات

تعالی ایتالیایی در طراحی و در ساخت نجیب کارآفرینان و مدیران بیشتر و بیشتر نیاز با موضع فعال نسبت به تولید داخلی

IED ارتباطات اولین پلت فرم IED به آموزش در مدیریت خلاقیت در فرآیندهای کسب و کار اختصاص داده شده است.

این پیشنهاد یک الگوی جایگزین به مدارس سنتی اقتصاد، مطالعات تجاری و ارتباطات، سبب تمرکز ویژه بر نیازهای خلاقیت و احساسات هنری که ایتالیا بنابراین برای سراسر منطقه world.IED ارتباطات مشهور است پیشنهاد آموزش مدیریت که در آن "طراحی فکر" است موضوع رایج است.

این رویکرد خلاق، نمونه ای در دنیای طراحی، شرایط مدیریت و جنبه های مالی همه کسب و کار و که یک بخش طبیعی از هر تجربه مطالعه کسب و کار.

هدف از این مدرسه آموزش یک مدیر که قادر به ترویج و مدیریت خواهد بود، به عنوان بخشی از تیم مدیریت در یک شرکت سنتی خلاق یا بیشتر، روند توسعه محصولات و خدمات جدید، گرفتن یک نقش استراتژیک پیشرو.

در این معنا، این مسیر از مطالعه نشان دهنده تحول در شکل سنتی یک مدیر طراحی، که هدف آن گسترش صلاحیت وی از نظر استراتژی، خدمات، مدیریت و بازاریابی است.

همه از دوره های ارائه شده توسط منطقه IED ارتباطات به شدت به موضوع توسعه پایدار هماهنگ، هم از نیز به عنوان یک نقطه نظر اجتماعی زیست محیطی: این دوره ها با موضوع پایداری در حال حاضر در هر جنبه ای از فرآیند آموزشی طراحی ، به طوری که جدا از داشتن مشترک فقط اصول درست و لازم است، آن را در واقع بخشی جدایی ناپذیر از هویت کل منطقه ارتباط IED به منزله.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • Spanish (Spain)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

ابزارهای دیجیتالی و رفتارهای تعاملی برای کار و ایجاد سطوح و منسوجات نرم. ... [+]

فایل درسنوع دوره: استادزبان انگلیسیمدرسه: مداعتبارات IED: 6مدت زمان: 9 ماهجدول زمانی: کلاس درس کلاس درس صبح-بعدازظهر برنامه: دوشنبه تا پنجشنبه، 2-3 روز در هفته، از ساعت 7:00 تا 10:00 بعدازظهر. برنامه کارگاه: شنبه و یکشنبه، یک هفته آخر یک ماه. برنامه کلاس های آنلاین: جمعه از ساعت 4:00 تا 8:00 و شنبه ها از ساعت 10:00 تا 2:00 بعدازظهرحضور: مخلوطواجد شرایط بودن: اعتبارنامه خصوصی در پایان دوره. (حضور داوطلبانه)کارگردان: طراح مد و محصول، معماران، طراحان علاقه مند به اجرای مهارت های مواد نرم در رشته های خود.فرآیند پذیرش: CV / Letter / Portfolio Motivation (حداکثر 3 مگابایت) / مصاحبه شخصی، در صورت لزوم توسط هماهنگ کننده آموزش... [-]
اسپانیا مادرید
اکتبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کارشناسی ارشد عکاسی معاصر اروپا امروزه طرح جاه طلبانه ای در آموزش عکاسی هنری است و می خواهد جلسه ای برای هنرمندان و متخصصان برای غنی سازی این زمینه در اسپانیا باشد. ... [+]

توصیف

کارشناسی ارشد عکاسی معاصر اروپا امروزه طرح جاه طلبانه ای در آموزش عکاسی هنری است و می خواهد جلسه ای برای هنرمندان و متخصصان برای غنی سازی این زمینه در اسپانیا باشد.

عملی و نوآورانه، این یک برنامه منحصر به فرد است که بر پایه تعالی معلمانش (مارتین پری، ایرینا چمیراوا، جوآن فونت کوبرتا و آندریاس مولر-پول، و غیره) است که از این فرض است که یک هویت مفهومی و خلاق اروپایی وجود دارد و این این است و باید مرجع اولین نظم در بازارهای علمی، فرهنگی و هنری باشد. به این معنا، مشارکت دانش آموزان از قاره های بسیار مختلف به ویژه جالب و غنی است.... [-]

اسپانیا مادرید
اکتبر 2020
انگلیسی
پاره وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کلید ارتباطات در مدیریت و موقعیت مارک های مد ... [+]

فایل درسنوع دوره: مخلوط استادزبان انگلیسیمدرسه: مداعتبارات IED: 60مدت زمان: 11 ماهجدول زمانی: صبح-بعد از ظهر در محل ماژول: دوشنبه تا جمعه، از 9:30 تا 13:30 و از ساعت 15:00 تا 18:00حضور: مخلوطواجد شرایط بودن: خصوصی / گواهی خصوصی در پایان دوره صادر می شود.کارگردان: فارغ التحصیلان و کسانی که دارای دیپلم در زمینه ارتباطات، بازاریابی، مد، روزنامه نگاری و طراحی هستند، می خواهند حرفه حرفه ای خود را به منطقه دیجیتال هدایت کنند. تجربه حرفه ای ارزشمند خواهد بود.روند پذیرش: CV / Letter of Motivation / Portfolio (حداکثر 3Mb) / وب / مصاحبه شخصی که توسط تیم هماهنگی تحصیلی مورد نیاز است... [-]
اسپانیا مادرید
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
11 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

مدرس ارتباطات مدرسین افرادی را که توانایی مدیریت ارتباطات در صنعت مد را دارند، برای درک اهمیت عملکرد آن برای ایجاد یک تصویر از نام تجاری سازگار، استفاده از مهارت و ابزار ... [+]

این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

مدرس ارتباطات مدرسین افرادی را که توانایی مدیریت ارتباطات در صنعت مد را دارند، برای درک اهمیت عملکرد آن برای ایجاد یک تصویر از نام تجاری سازگار، استفاده از مهارت و ابزار و توسعه استراتژی های لازم برای برقراری ارتباط در پویا، خلاق و اصطلاحات نوآورانه که ماهیت مد را تعریف می کنند.

ارتباطات شامل تمام اقداماتی است که با هدف انتشار، ایجاد و قرار دادن تصویر برند در وضعیت فعلی پیچیده، انجام می شود و ضروری است به تکیه بر متخصصان بسیار متخصص که استراتژی های خاصی را که با روند جدیدی که هر ساله به بازار وارد می شود، طراحی کند.... [-]

اسپانیا مادرید
درخواست اطلاعات
Spanish (Spain)
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

ترکیب دو احساسات خود و تبدیل شدن به یک حرفه ای در صنعت مد در حال توسعه راهبردهای ارتباطی برای مارک های مد در راه خلاق و نوآورانه. ... [+]

زبان دوره: اسپانیایی

کارشناسی ارشد ارتباطات و مدرن افراد را قادر می سازد که بتوانند ارتباطات را در بخش مد انجام دهند، درک ماهیت فرامنطقه ای از عملکرد آن ها برای ایجاد یک تصویر برند هماهنگ، استفاده از ابزار و استفاده از استراتژی های لازم برای برقراری ارتباط در شرایط پویا، خلاق و خلاقانه که ماهیت مد را تعریف می کنند.

این ارتباط شامل تمام اقدامات طراحی شده برای تبلیغ، ایجاد و قرار دادن تصویر برند در شرایط پیچیده فعلی است و لازم است که متخصصان با مجرب و استراتژیک خاص طراحی شده با استراتژی های خاص سازگار با روند جدید که هر ساله فوران می کنند.... [-]

اسپانیا مادرید
اکتبر 2020
اسپانیایی,Spanish (Spain)
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کارشناسی ارشد طراحی داخلی تعریف و توسعه مفاهیم اساسی طراحی داخلی به منظور درک رابطه بین کاربر و فضای اطراف او، یک فضای است که همراه با روند و سبک های جدید زندگی تبدیل شده ... [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH

کارشناسی ارشد طراحی داخلی تعریف و توسعه مفاهیم اساسی طراحی داخلی به منظور درک رابطه بین کاربر و فضای اطراف او، یک فضای است که همراه با روند و سبک های جدید زندگی تبدیل شده است.

حجم، مواد، نور، شفافیت و سفر فضایی و ریتم به عنوان عناصری که ایجاد احساسات و تجارب، ایجاد یک پایه محکم برای راه حل های نوآورانه: آزمایش از طریق حواس پنجگانه ما یک بخش اساسی از رویکرد کارشناسی ارشد، که به کنکاش در مفاهیم مانند است.... [-]

اسپانیا مادرید
اکتبر 2020
Spanish (Spain)
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

تولید دیجیتال از تولید صنعتی پیشرفت کرده است - که برای دستیابی به نمونه سازی سریع در توسعه پروژه ها سخت است به دسترسی به ساخت و ساز شخصی و قابل دسترس دسترسی پیدا کند. ... [+]

فایل درسنوع دوره: استادزبان انگلیسیمدرسه: طراحیاعتبارات IED: 60مدت زمان: 9 ماهجدول زمانی: بعد از ظهر کلاس های تماس: 19:00 تا 22:30 (2 روز هفته) درس های آنلاین: 16:00 تا 20:00 (Fr) | 10: 00-14: 00 ساعت (شنبه) کارگاه آموزشی مبتنی بر حضور در کلاس: 1 آخر هفته / ماهحضور: مخلوطواجد شرایط بودن: دانش آموزان دوره خصوصی یک گواهی دریافت خواهند کرد. افرادی که دارای مدرک دوگانه با آکادمی Fab می باشند، فابین دیپلم صادر شده توسط بنیاد فاب را نیز دریافت خواهند کرد.کارگردان: طراحان، معماران، مهندسان، کارآفرینان، هنرمندان، و غیره هر کسی که با زمینه طراحی مرتبط است.روند پذیرش: CV / نمونه انگیزۀ نامه نمونه کارها (بدون بیش از 3 مگابایت) / وب سایت مصاحبه شخصی، در صورت مناسب توسط هماهنگ کننده تدریس... [-]
اسپانیا مادرید
اکتبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

مجموعه مد از طراحی محصول تا مدیریت تجاری را شامل می شود. ... [+]

فایل درسنوع دوره: استادزبان: اسپانیاییمدرسه: IED Fashion Labاعتبارات IED: 60مدت زمان: 9 ماهساعت: بعد از ظهر 19.00 - 22.30 ساعت. LV 3، 4 یا 5 روز در هفتهکمک: در محلواجد شرایط بودن: خصوصی در پایان دوره، یک گواهی نامه تأیید خواهد شد که گواهی شده است که با موفقیت انجام شده و تصویب شده است.هدف: همه کسانی که علاقه مند به یادگیری در مورد دنیای مد، فرآیندهای آن و برجسته ترین متخصصان در بخش است، و همچنین کسب مجموعه ای از دانش ضروری برای طراحی مد است.فرآیند پذیرش: انتخاب بر اساس CV، نامه انگیزش و نمونه کارها، در صورت داشتن آن انجام می شود.... [-]
اسپانیا مادرید
اکتبر 2020
اسپانیایی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

ایجاد و توسعه تصاویر 360 درجه ای همراه با استراتژی های ارتباطی معاصر. ... [+]

ایجاد و توسعه تصاویر 360 درجه ای همراه با استراتژی های ارتباطی معاصر.

فایل درسنوع دوره: استادزبان انگلیسیمدرسه: مداعتبارات IED: 60مدت زمان: 10 ماهجدول زمانی: بعد از ظهر 19: 00-22: 30 ساعت (MF 3، 4 یا 5 روز در هفته)شرکت کنندگان: شخصاواجد شرایط بودن: خصوصی / گواهی خصوصی در پایان دوره صادر می شود.کارگردان: به کسانی که علاقه مند به دنیای مد و فرآیندهای آن، فارغ التحصیلان و یا دارندگان دیپلم در ارتباطات، بازاریابی و روابط عمومی و یا روزنامه نگاری به دنبال آموزش های ویژه در زمینه مد و ارتباطات هستند.پروسه پذیرش: Curriculum vitae / Motivation Letter Project Portfolio (حداکثر 3 مگابایت) / مصاحبه شخصی شخصی که توسط تیم هماهنگی تحصیلی مورد نیاز است... [-]
اسپانیا مادرید
اکتبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

مدیریت و استراتژی تجاری برای محصولات مد از توسعه به تولید و توزیع. ... [+]

این دوره در زبان انگليسی ارائه شده است

با توجه به سرعت کوره در رفته که مقالات مد در حال حاضر راه اندازی شده و در مواجهه با مصرف کنندگان که بیشتر و بیشتر خواستار، مهم است که محصولات به مصرف کننده نهایی دقیقا همانطور که آنها ارائه شده بود، بدون نقص، با قیمت مناسب و در زمان تعیین شده

از سوی دیگر، عوامل مانند تثبیت فن آوری های جدید، زمان واقعی، توسعه بازارهای جدید و عدم تمرکز زدایی تولید، بخش صنایع نساجی را به طور دائمی به جستجوی راه حل ها و پیشرفت هایی می رساند که می توانند نوآوری و موفقیت کنند.... [-]

اسپانیا مادرید
ژانویه 2020
انگلیسی,Spanish (Spain)
تمام وقت
11 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کلید موفقیت یک محصول نه تنها در یک طراحی عالی است. به علت استراتژی، بازاریابی و تولید مد، حرفه ای در زمینه توسعه محصول و مدیریت خرید می شود. ... [+]

زبان دوره: اسپانیایی

استاد مدیریت مد و مدیریت محصولات طراحی شده است برای آموزش حرفه ای در زمینه توسعه محصول و مدیریت خرید، ضروری است که بدانید تعامل بین طراحی، بازاریابی، تولید و اهمیت کار در یک تیم از پروفایل های حرفه ای متنوع است.

کلید موفقیت یک محصول نه تنها در یک طراحی عالی است، بلکه ضروری است که محصول به مصرف کننده نهایی با خصوصیاتی که از آن تصور شده است، بدون نقص کیفیت با قیمت مناسب و در زمان پیش بینی شده است.... [-]

اسپانیا مادرید
اکتبر 2020
اسپانیایی,Spanish (Spain)
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

آیا می توانیم امروز در مورد مد 2.0 صحبت کنیم؟ آیا مد قبل از اینکه "مد روز" باشد، پیش می آید؟ آیا این روند در شبکه ها و رسانه های دیجیتالی رخ می دهد و نه بر روی دیوارها؟ ه ... [+]

آیا می توانیم امروز در مورد مد 2.0 صحبت کنیم؟ آیا مد قبل از اینکه "مد روز" باشد، پیش می آید؟ آیا این روند در شبکه ها و رسانه های دیجیتالی رخ می دهد و نه بر روی دیوارها؟ همه این سوالات در واقعیت کنونی پنهان و موجود هستند. تغییرات اجتماعی، فن آوری های جدید، شبکه های اجتماعی، تکامل مصرف کننده و دموکراتیزه شدن مد، مارک ها را به بازنویسی استراتژی های خود سوق می دهند.

برای بسیاری از علامت های تجاری، این "عصر دیجیتال جدید" فرصتی است برای شناختن خود، موقعیت خود و یا حتی خود را مجددا. هویت یک نام تجاری یکی از عوامل اصلی در تعریف یک استراتژی جهانی و یکپارچه است نه تنها در طراحی مجموعه، بلکه در مدل کسب و کار، نوع محصولات، مخاطبان هدف و ...... [-]

اسپانیا مادرید
فوریه 2020
اسپانیایی,Spanish (Spain)
تمام وقت
10 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کارشناسی ارشد آزمایشگاه های طراحی ارتباطی کلید های مدیریت پیچیدگی رشته های مرتبط است که در طول روند خلاقانه مورد بررسی قرار می گیرد. دانش آموزان یاد خواهند گرفت که منابع ... [+]

این دوره در زبان انگلیس برگزار می شود.

کارشناسی ارشد آزمایشگاه های طراحی ارتباطی کلید های مدیریت پیچیدگی رشته های مرتبط است که در طول روند خلاقانه مورد بررسی قرار می گیرد. دانش آموزان یاد خواهند گرفت که منابع و برنامه های زبانی را به کار گیرند تا تیم های بین رشته ای را در پروژه های ارتباطی رهبری کنند.

استاد قصد دارد مشخصات حرفه ای دانش آموزان را ارتقاء دهد تا بتوانند بخشی از ساختارهای کسب و کار جدیدی باشند که در آن مفاهیم و زبان هرگز نزدیکتر هستند. تبادل مداوم بین دانش آموزان و معلمان (حرفه ای فعال با تجربه گسترده در زمینه ارتباطات) فرایندهای نوآوری و خلاقیت را که این استاد را مشخص می کند، افزایش می دهد.... [-]

اسپانیا مادرید
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

در کاردستی ... [+]

این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

در آزمایشگاه های کارشناسی ارشد کاردستی و طراحی محصولات ، دانشجویان یاد می گیرند که چگونه تحقیق ، توسعه و تحویل یک محصول را به استانداردهای فنی و کیفیت بالا ، با استفاده از یک متدولوژی مبتنی بر پروژه ، به طور کامل و با جزئیات بفهمند ، پیشرفت فرآیندها و صنعتی را درک می کنند. محدودیت ها.

با ارائه دسترسی به ابزارهای صنعتی، مواد نوآورانه و فرایندهای تولید، ما محیط کاری ایده آل برای دانش آموزان را ایجاد می کنیم تا بتوانیم نیازهای بازار را پیش بینی کنیم، به دنبال جایگزین روش های معمول حل مشکلات، تشویق تفکر انتقادی و اجتماعی اطلاع.... [-]

اسپانیا مادرید
ژانویه 2020
Spanish (Spain)
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کارشناسی ارشد تجارت ... [+]

این برنامه در زبان انگلیسی ارائه شده است

استاد Busine چیست؟

طراحی این پتانسیل را دارد که بتواند زمینه جدیدی را ایجاد کند که در آن بتواند مدلهای تجاری جدیدی ایجاد کند که در آن ابزار اصلی برای موفقیت نوآوری است.

هیچ راهی برای نوآوری وجود ندارد و زمینه های بسیاری وجود دارد که نیاز به رویکردها و روش های مختلفی دارند. به همین دلیل است که استاد آزمایشگاه های طراحی استراتژیک کنجکاوی و خلاقیت را در دانش آموزان پرورش می دهد تا بتوانند مسیر صحیح به سمت نوآوری را پیدا کنند.... [-]

اسپانیا مادرید
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
11 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

یاد بگیرید برای ساخت مارک های قدرتمند. برنامه ریزی استراتژیک و مدیریت برند خلاق. ... [+]

این درس به زبان اسپانیایی است

نام تجاری و مدیریت آن در عصر جدیدی نقش اصلی دارند و ساخت ارزش برای شرکت ها ضروری است. رسانه های دیجیتال و استراتژی های ارتباطی جدید نیازمند توانایی تولید ایده ها، پیام ها و محتوای مایع هستند که قادر به هماهنگی تمام زمینه های فعالیت یک نام تجاری هستند.

این مدرک کارشناسی ارشد به منظور رفع علامت های تجاری در تمام جنبه های خود است. از زمان تولد نام تجاری، DNA و پایه های آن، از طریق راهبردهای ارتباطی، ایجاد پیام ها، کمپین ها و محتوا برای رسیدن به نقاط مختلف ارتباط با مصرف کننده از طریق رسانه های معمولی، رسانه های دیجیتال، تجربیات، و غیره... [-]

اسپانیا مادرید
ژانویه 2020
اسپانیایی,Spanish (Spain)
تمام وقت
11 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

برای طراحی انواع فرمت های انتشار و رسانه های دیجیتال جدید، کنترل نقش عکاسی و تصویرسازی، ترکیب، تایپوگرافی و فرایندهایی که در فرآیند خواندن مداخله می کنند، بروید. ... [+]

زبان دوره: اسپانیایی

مدرک کارشناسی ارشد در طراحی مجله: چاپ و رسانه های دیجیتال دانش آموزان را برای کار در محیط چاپی فعلی، هم بر روی کاغذ و هم در رسانه های دیجیتال جدید آموزش می دهد.

بازار حرفه ای امروز از حرفه ای می خواهد که در آن تخصص تخصصی در زمینه چاپ و نشر برای رسانه های چاپی و تشکیل جامع در محیط چاپ و نشر در رسانه های دیجیتالی همگرا باشد. افزایش فروش محصولات سرمقاله، گسترش دستگاه های الکترونیکی قابل حمل و تغییر در شیوه های دسترسی به اطلاعات، طراح فعلی را مجبور به تجدید نظر در زبان های ارتباطات تصویری در رسانه های چاپی می کند.... [-]

اسپانیا مادرید
اکتبر 2020
اسپانیایی,Spanish (Spain)
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

استاد مد لوازم جانبی ارائه می دهد تمام مهارت های لازم را به طوری که دانش آموزان می توانند به یک تیم از طراحی نام تجاری لوازم جانبی و یا یک پروژه شخصی است. این برنامه به ت ... [+]

این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

استاد مد لوازم جانبی ارائه می دهد تمام مهارت های لازم را به طوری که دانش آموزان می توانند به یک تیم از طراحی نام تجاری لوازم جانبی و یا یک پروژه شخصی است. این برنامه به تحریک کنجکاوی و توانایی خلاقانه خود برای تبدیل شدن به متخصصان تخصصی در زمینه جواهرات، کیف های دستی و طراحی کفش کمک می کند.

ماژول استاد: جواهرات / کیف های دستی / کفش

فرصت های حرفه ای: طراح کفش، طراح کیف های دستی، طراح جواهرات، مسئول طراحی بخش آلت = "شرکت لوازم جانبی"، طراح در یک نمایندگی با نام تجاری alt = "منطقه لوازم جانبی، مشاور یا مشاور آزاد برندها... [-]

اسپانیا مادرید
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کارشناسی ارشد طراحی پارچه و سطوح دانش آموزان را بر روی جنبه های خلاقانه کار خود تربیت می کند، به آنها کمک می کند تا ایده های خود را بر اساس مجموعه ای از معیارهای زیبایی ش ... [+]

این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

طراحی کارشناسی ارشد صنایع و سطوح ارائه می دهد آموزش های ویژه در طراحی الگوی چاپ های قابل اجرا برای طیف وسیعی از زمینه ها: پارچه و محصولات (کاغذ دیواری، سرامیک، لوازم خانگی و غیره) و آموزش حرفه ای برای ایجاد طرح های سطوح خاص، اجازه می دهد آنها را به تصمیم گیری در مورد تکنیک ها و فرایندهای تولید بر اساس امکانات و اهداف خود، یادگیری در مورد پروسه های صنعتی، نیمه صنعتی و دستی که در هر یک از آنها استفاده می شود، با لغات خاص و ویژگی های فنی آنها است.... [-]

اسپانیا مادرید
اکتبر 2020
Spanish (Spain)
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

نور یک زبان است، احساسات را تحریک می کند، ارتباط برقرار می کند و علاوه بر آن، از آن است که جهانی شدن باشد. کارشناسی ارشد طراحی نورپردازی آموزش در زمینه دستکاری نور در فضا ... [+]

این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

استاد طراحي نورپرداز آموزش دستيابي نور به فضا را ارائه ميدهد و چيزي را فراتر از واکنش تنها به تقاضاي صرفا کاربردي يا زيبايي شناختي ارائه ميدهد.

با استاد طراحي نورپردازي، دانشجويان در راه تلفيق جنبه هاي فني منابع نور و لوازم آن ها براي به دست آوردن نتايج هنري، بصري و عاطفي، ايجاد فضاها با استفاده از نور، كار خواهند كرد.

اهداف در: فارغ التحصیلان یا فارغ التحصیلان در زمینه هنر و طراحی، معماران و طراحان داخلی. تجربه حرفه ای ارزشمند خواهد بود.... [-]

اسپانیا مادرید
اکتبر 2020
Spanish (Spain)
تمام وقت
پاره وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

تمام ابزارهایی که شما نیاز دارید که حرفه حرفه ای خود را در زمینه عکاسی برای تبلیغات و ویرایش، مستند و گزارش و مد و شیوه زندگی به وجود آورید. ... [+]

این برنامه در زبان انگلیسی ارائه شده است

اهداف

• ارائه دانش آموزان از گرایش های جاری در عکاسی کاربردی و تجاری • برای پیاده سازی ابزار و دانش مورد استفاده در صنعت عکاسی • دانش آموزان را با روش های کار معاصر در زمینه تولید، مدیریت استودیو، تولید پس از فروش، انتشار و سهام آشنا سازید • برای نشان دادن ارزش فرهنگی عکاسی، اشکال همکاری و مدل های سرمایه گذاری خلاقانه • تجزیه و تحلیل چالش ها و محدودیت های بازار در زمان همگام سازی و ضعف رسانه های قوی • برای شناختن تاریخچه عکاسی در زمینه طراحی بیاموزید... [-]

اسپانیا مادرید
اکتبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

یاد بگیرید برای ساخت مارک های قدرتمند. برنامه ریزی استراتژیک و مدیریت برند خلاق. ... [+]

زبان دوره: اسپانیایی

نام تجاری و مدیریت آن در عصر جدیدی نقش اصلی دارند و ساخت ارزش برای شرکت ها ضروری است. رسانه های دیجیتال و استراتژی های ارتباطی جدید نیازمند توانایی تولید ایده ها، پیام ها و محتوای مایع هستند که قادر به هماهنگی تمام زمینه های فعالیت یک نام تجاری هستند.

این مدرک کارشناسی ارشد به منظور رفع علامت های تجاری در تمام جنبه های خود است. از زمان تولد نام تجاری، DNA و پایه های آن، از طریق راهبردهای ارتباطی، ایجاد پیام ها، کمپین ها و محتوا برای رسیدن به نقاط مختلف ارتباط با مصرف کننده از طریق رسانه های معمولی، رسانه های دیجیتال، تجربیات، و غیره... [-]

اسپانیا مادرید
فوریه 2020
اسپانیایی,Spanish (Spain)
تمام وقت
11 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

استاد در مد مدیریت کسب و کار است که برای کسانی که می خواهند به عنوان مدیران و کارآفرینان در صنعت مد آموزش درک. ... [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH

استاد در مدیریت کسب و کار مد برای کسانی که می خواهند به عنوان مدیران و کارآفرینان در صنعت مد آموزش درک.

مد خلاقیت است. با این وجود، به منظور است که یک پیروزی محصول، مخاطبان مورد نظر می رسد و کار تجاری، نیاز به یک توسعه استراتژیک است. طرح کسب و کار باید تمام جنبه های لازم برای ساخت یک شرکت قادر به دست آوردن نتایج و برای رسیدن به موفقیت به دنبال پوشش میدهد.... [-]

اسپانیا مادرید
درخواست اطلاعات
Spanish (Spain)
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Master of Graphics Motion و visual visualization با تولید قرقره به پایان می رسد که در آن دانش آموزان تمام کارهایی که در طول دوره انجام داده اند را گردآوری می کنند و به یک ... [+]

طراحی حرکت نیاز به مجموعه ای از دانش فنی متنوع برای پیشنهاد، توسعه و موفقیت کامل هر پروژه.

در این استاد، شما یاد خواهید گرفت که روشنایی، حرکت دوربین، تحریک کردن، ویرایش و انجام کار پس از تولید را انجام دهید تا پروژه را از ابتدا تا انتها بردارید. آماده باشید تا زندگی خود را در زندگی خود تغییر دهید و زندگی خود را در دنیای هیجان انگیز طراحی حرکت آغاز کنید.

اهداف

طراحی حرکت نیاز به مجموعه ای از دانش فنی متنوع برای پیشنهاد، توسعه و موفقیت کامل هر پروژه.... [-]

اسپانیا مادرید
اکتبر 2020
Spanish (Spain)
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

یک تجربه 360 Live زندگی کنید که به شما یک چشم انداز جهانی از روند طراحی ، خلاقیت ، تجارت و فن آوری های جدید می بخشد تا موقعیت کاری خود را ارتقا دهید یا بخشی از یک شرکت بز ... [+]

یک تجربه 360 Live زندگی کنید که به شما یک چشم انداز جهانی از روند طراحی ، خلاقیت ، تجارت و فن آوری های جدید می بخشد تا موقعیت کاری خود را ارتقا دهید یا بخشی از یک شرکت بزرگ باشید.

فایل درسنوع دوره: استادزبان انگلیسیمدرسه: ارتباط بصریاعتبارات IED: 60مدت زمان: 9 ماهجدول زمانی: روز بعد از ظهر از 19.00 تا 22.00 ساعت است. دوشنبه تا جمعه 3، 4 یا 5 روز در هفتهشرکت کنندگان: شخصاواجد شرایط بودن: خصوصی در پایان دوره، گواهی برای تکمیل و موفقیت گذراندن دوره داده خواهد شد.کارگردان: FullStack Developers، مهندسین نرم افزار، توسعه دهندگان وب (BackEnd و FrontEnd)، طراحان UX / UI، Serviceروند پذیرش: CV، نامه انگیزشی و نمونه کارها (بدون بزرگتر از 3 مگابایت) / وب سایت. مصاحبه شخصی، اگر مناسب برای هماهنگی دانشگاهی باشد.... [-]
اسپانیا مادرید
اکتبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

افق مناظر را گسترش می دهد. توانایی به صورت بصری و صوری ساختار یک فضای گسترده ای از فضا: داخلی، نمایشگاه، معماری موقت، تلویزیون و سرگرمی های زنده. ... [+]

افق مناظر را گسترش می دهد. توانایی به صورت بصری و صوری ساختار یک فضای گسترده ای از فضا : داخلی، نمایشگاه، معماری موقت، تلویزیون و سرگرمی های زنده.

فایل درسنوع دوره: استادزبان: اسپانیاییمدرسه: طراحی IEDاعتبارات IED: 60مدت زمان: 9 ماهساعت: بعد از ظهر 19.00 - 22.30 ساعت. LV 3، 4 یا 5 روز در هفتهکمک: در محلواجد شرایط بودن: خصوصی در پایان دوره، یک گواهی نامه تأیید خواهد شد که گواهی شده است که با موفقیت انجام شده و تصویب شده است.هدف: فارغ التحصیلان یا فارغ التحصیلان با تجربه حرفه ای در زمینه هنر، طراحی، معماری، طراحی داخلی، و غیرهروند پذیرش: CV، نامه انگیزه برای تکمیل این دوره، نمونه کارها (حداکثر 3 مگابایت)، پیوند به وب سایت یا وبلاگ خود، در صورت داشتن آنها، دانش Autocad ارزیابی خواهد شد. مصاحبه شخصی، اگر هماهنگی دانشکده آن را مناسب می داند.... [-]
اسپانیا مادرید
اکتبر 2020
اسپانیایی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

چشم انداز طراحی 360 درجه. ایده ها را شکل داده و محصولات را به آخرین جزئیات توسعه دهید. ... [+]

چشم انداز طراحی 360 درجه. ایده ها را شکل داده و محصولات را به آخرین جزئیات توسعه دهید.

فایل درسنوع دوره: استادزبان: اسپانیاییمدرسه: طراحی IEDاعتبارات IED: 60مدت زمان: 9 ماهساعت: بعد از ظهر 19.00 - 22.30 ساعت. LV 3، 4 یا 5 روز در هفتهکمک: در محلواجد شرایط بودن: خصوصی در پایان دوره، یک گواهی نامه تأیید خواهد شد که گواهی شده است که با موفقیت انجام شده و تصویب شده است.هدف: معماران، طراحان، معماران فنی، هنرمندان پلاستیک و همه افرادی که در جهان هنر، طراحی و معماری با یک مفهوم شئ سه بعدی درگیر هستند.روند پذیرش: CV. تجربه حرفه ای خواهد شد ارزش · نامه انگیزه · نمونه کارها (بیش از 3MB)، وب سایت و یا وبلاگ در صورت داشتن آنها · دانش برنامه های 2D و 3D مدل سازی و برنامه ریزی متر خواهد بود · مصاحبه شخصی، اگر هماهنگی Didactic آن را مناسب .... [-]
اسپانیا مادرید
اکتبر 2020
اسپانیایی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کارشناسی ارشد مدیریت و هدایت ارتباطات ، بازاریابی و تبلیغات یک برنامه آموزشی را ارائه می دهد که ترکیبی از آموزش تئوری با توسعه مهارت های خلاقانه و اجرای عملی و با توجه وی ... [+]

این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

کارشناسی ارشد مدیریت و هدایت ارتباطات ، بازاریابی و تبلیغات یک برنامه آموزشی را ارائه می دهد که ترکیبی از آموزش تئوری با توسعه مهارت های خلاقانه و اجرای عملی و با توجه ویژه به امکانات ارتباطی ارائه شده توسط فن آوری های جدید ، کارگاه ها یا جلسات با افراد مشهور است. متخصصان دنیای تبلیغات ، ارتباطات و بازاریابی.

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación، Marketing & Publicidad del IED مادرید از IED مادرید در Vimeo.... [-]

اسپانیا مادرید
اکتبر 2020
اسپانیایی
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

مدرک کارشناسی ارشد مديريت برند با هدف رفع علامت های تجاری در تمام جنبه های آن است. از زمان تولد نام تجاری، DNA آن، پایه های آن، از طریق راهبردهای ارتباطی، ایجاد پیام ها، ... [+]

این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

استاد فشرده مدیریت برند، هدف این است که برندهای تجاری را تحت تمامی جنبه های خود قرار دهد. از زمان تولد نام تجاری، DNA آن، پایه های آن، از طریق راهبردهای ارتباطی، ایجاد پیام ها، کمپین ها و محتوا، برای رسیدن به نقاط مختلف ارتباط با مصرف کننده از طریق رسانه های معمولی، رسانه های دیجیتال، تجربیات و غیره

با این مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموزان قادر خواهند بود چالش های یک نام تجاری را از همه ی دیدگاه ها، هرچند گرایش های حرفه ای آینده درون استراتژی، خلاقیت و ارتباطات، درک کنند.... [-]

اسپانیا مادرید
فوریه 2020
Spanish (Spain)
تمام وقت
10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

با توجه به تجربه حرفه ای های مشهور شرکت های بخش و با تاکید ویژه بر لوکس، مدرک یا کارآفرین را در زمینه مد تجربه کنید. ... [+]

زبان دوره: اسپانیایی

کارشناسی ارشد مديريت و مديريت شركت مد، تمام كساني كه مي خواهند به عنوان مديران و كارآفرينان در بخش مد، از طريق تجربه حرفه اي مشهور شركت ها در حوزه ليسانس و خرده فروش آموزش دهند، آموزش مي دهد.

در یک بخش به عنوان مد رقابت، شما نیاز به دانش خاص در مورد مدیریت استراتژیک، مدیریت محصول، بازاریابی و ارتباطات، مالی ... که برای شرکت ضروری است برای موفقیت و موقعیت خود را در بازار با نتایج و موفقیت مورد نظر.... [-]

اسپانیا مادرید
اکتبر 2020
اسپانیایی,Spanish (Spain)
تمام وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Semana de workshops de diseño con alumnos en el IED Madrid

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid

#digifashion en el IED Madrid. Mesa redonda para las buenas prácticas en Comunicación Digital y Moda

Nuestros alumnos opinan sobre la sostenibilidad. Laura Valdez

Experience IED Madrid Moda

IED Master Madrid, pensar, proyectar, innovar

IED MADRID DESIGN. TURBOLATA

Documental Diseño de Interiores 2010 - IED Madrid

Tesis Diseño de Moda 2011. IED Madrid. Enso

IED Madrid
Address
C/ Flor Alta 8 28004
مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا
وب سایت
تلفن
+34 914 48 04 44