توضیحات رسمی را مطالعه کنید

حرفه ای نوآورانه برای زیستگاه شهری و داخلی.

قرن ها از نفوذ به اشتراک گذاشته روابط تاریخی و فرهنگی بین ایتالیا و اسپانیا مشخص شده اند.

ما می توانیم سلطه اسپانیایی بیش از میلان به یاد داشته باشید، در جنوب ایتالیا به طول انجامید تقریبا دو قرن، و. در راه، تصمیم که اسپانیا در خارج از ایتالیا اولین کشور برای میزبانی دانشگاه IED کاملا به طور طبیعی است.

در این شهرستان، یکی از مهم ترین در جهان و یک تقاطع فرهنگهای اروپایی و آمریکای لاتین، بمب های دست ساز توسعه آموزش آن در طراحی در مناطق سنتی خود (طراحی، مد، هنرهای تجسمی و ارتباطات)، در حالی که همچنین اجرای مناطق نوآورانه برای حرفه ای قطار قادر به طراحی تعامل، خدمات و سیستم های که تمرکز بر فرد قرار داده است.

این حرفه ای هستند آگاه از مسائل معاصر قادر با توجه به الزامات زیست محیطی، اخلاقی-اجتماعی، اقتصادی و سیاسی به طراحی هستند.

طراحی کردن

برای سالها، دانش آموزان ما خود تشخیص به طور حرفه ای، تغذیه هر دو نویسنده در ایتالیا و پدیده تولید در کشور خود با خلاقیت و توانایی خود را.

طراحی IED پاسخ بتن و کامل مدرسه به الزامات بی شمار و متنوع از جامعه طراحی حرفه ای است.

این روزها، طراحی یک جزء حیاتی در هر منطقه از تولید، کمک مطالب، lexica، کدهای بیان و فرم و جنبه های فنی و کاربردی است. مبلمان خیابان، لوازم جانبی مد، ماشین و سخت افزار IT تنها برخی از زمینه های که در آن قدردانی از ارزش طراحی شده است تا در سال های اخیر به گلوله بست. طراح مبتکر فرم ها و توابع، مترجم و در همان زمان یک پیش ماده از خطوط زیبایی در حال ظهور و از الزامات عملکردی معاصر است تعریف. دوره های در IED طراحی متناسب با توسعه این هدیه، در حالی که در همان زمان علاقه کسب مهارت های فنی و طراحی گسترده در این دوره از کارگاه ها و مشارکت فعال متعدد با نگرانی منجر صنعتی.

مد

90،000 شرکت ها و 800.000 شغل آمار حیاتی از سیستم مد ایتالیایی است. اگر ما به آنها مربوط سرانه به جمعیت کشور، آنها را به یک برتری در جهان از نظر کیفیت، کمیت و تاثیر اقتصادی را ترجمه کنید.

مد IED کامل، پاسخ جامع به نیازهای آموزش به طور فزاینده متنوع و تخصصی بیان شده توسط سیستم مد است.

مدرسه کامل در حق خود، بر اساس اصل لقاح متقابل و کامل از روش های تدریس خود را که، در خط با فلسفه IED، ترکیبی از دانش با دانش، نظریه با عمل.

اساسی به این رویکرد رابطه مدرسه با کارآفرینان و کار حرفه ای در کسب و کار مد ایتالیایی، بزرگترین غلظت در جهان از صنعتگران لباس و معماران و طراحان است.

افرادی که در این صنعت کار می کنند موفقیت و شهرت بین المللی به عنوان یک نتیجه از توانایی سیستم مد را به ترکیب روحیه کارآفرینی با خلاقیت و ادراک برای نوآوری دست یافته اند.

مد IED اشاره راه را برای دانش آموزان خود را به زندگی می کنند و احساس می کنم این حس مد، در یک طیف در آغوش کشیدن و در قطعات منحصر به فرد آن، به عنوان یک تعامل بین دیدگاه های مختلف و ترکیبی از مهارت های مختلف حرفه ای.

عنوان دوره های هدف در آموزش پروفایل حرفه ای حیاتی برای صنعت، این محدوده از صرفا خلاق تر به مناطق استراتژیک، از سازمانی به جنبه های تجاری، از بازاریابی به تصویر و ارتباطات کار می کنند.

هنرهای بصری

تصاویر و صداها، که در زندگی ما engrained انتقال ارزش ها و معانی مربوط به مناطق بسیار متفاوت از سیستم تولید، مانند مد، طراحی محصول، همه مناطق مختلف تولید صنعتی که در آن اعمال می شود، و فرهنگ و سیاست است.

هنرهای تجسمی IED آزمایشگاه خلاقانه که در آن می توان در مورد ابزار، زبان خاص و عبارات، تکنیک های جدید و فن آوری مورد نیاز به منظور توسعه یک پروژه ارتباطات بصری یادگیری است.

ما در یک جهان که در آن تصاویر و صداها نفوذ وجود روزمره ما و وسایل نقلیه اولیه استفاده می کنیم برای انتقال ارزش و اهمیت ایده ها و محصولات ما، که از بین آنها بسیار متنوع هستند، مانند مد، طراحی، انواع مختلف تولید صنعتی زندگی می کنند، و تبلیغات. بلکه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی.

راه یک مفهوم یا پروژه ارائه شده است، دیگر در نظر گرفته فقط یک لوازم جانبی. آن را تعیین و نقش عمده ای در موفقیت این ارتباط یک پیام است.

دانستن اینکه چگونه به در این محیط با حرفه ای و صلاحیت کار معنی است که شما دارای زمینه های فرهنگی التقاطی و متنوع، بر اساس یک درک عمیق از هر دو جنبه اجتماعی و فرهنگی از وضعیت، و همچنین به عنوان فن آوری اطلاعات جدید که به طور مستمر در حال تغییر نقش از تصویر و صدا از ارتباطات است.

امروز، یک طراحی و تولید در سیستم های چند رسانه ای، اما چند رسانه ای باید از دو منظر در نظر گرفته شود. تغییر ضربه و ثابت از فن آوری دیجیتال، و در همان زمان، همزیستی از انواع دیگر رسانه های که نیاز به مهارت های دیگر و شایستگی خلاق است.

دوره های ارائه شده در هنرهای تجسمی IED یک منبع از ادامه غرور و این مدرسه منحصر به فرد در چشم انداز از برنامه های آموزشی ایتالیایی.

به روز رسانی مداوم فن آوری است که دانش آموزان دسترسی به، زیر یک سنت طولانی و تاریخی دارند، این مدرسه یک آزمایشگاه تحقیقاتی در آن می توان به منظور توسعه مهارت های خلاق بالاتر آزمایش، هر دو در رابطه با محتوای برنامه، و همچنین به عنوان زبان ، در نتیجه کمک به تشکیل و واجد شرایط دانش آموزان خود و آماده شدن آنها برای بازار کار از امروز.

ارتباطات

تعالی ایتالیایی در طراحی و در ساخت نجیب کارآفرینان و مدیران بیشتر و بیشتر نیاز با موضع فعال نسبت به تولید داخلی

IED ارتباطات اولین پلت فرم IED به آموزش در مدیریت خلاقیت در فرآیندهای کسب و کار اختصاص داده شده است.

این پیشنهاد یک الگوی جایگزین به مدارس سنتی اقتصاد، مطالعات تجاری و ارتباطات، سبب تمرکز ویژه بر نیازهای خلاقیت و احساسات هنری که ایتالیا بنابراین برای سراسر منطقه world.IED ارتباطات مشهور است پیشنهاد آموزش مدیریت که در آن "طراحی فکر" است موضوع رایج است.

این رویکرد خلاق، نمونه ای در دنیای طراحی، شرایط مدیریت و جنبه های مالی همه کسب و کار و که یک بخش طبیعی از هر تجربه مطالعه کسب و کار.

هدف از این مدرسه آموزش یک مدیر که قادر به ترویج و مدیریت خواهد بود، به عنوان بخشی از تیم مدیریت در یک شرکت سنتی خلاق یا بیشتر، روند توسعه محصولات و خدمات جدید، گرفتن یک نقش استراتژیک پیشرو.

در این معنا، این مسیر از مطالعه نشان دهنده تحول در شکل سنتی یک مدیر طراحی، که هدف آن گسترش صلاحیت وی از نظر استراتژی، خدمات، مدیریت و بازاریابی است.

همه از دوره های ارائه شده توسط منطقه IED ارتباطات به شدت به موضوع توسعه پایدار هماهنگ، هم از نیز به عنوان یک نقطه نظر اجتماعی زیست محیطی: این دوره ها با موضوع پایداری در حال حاضر در هر جنبه ای از فرآیند آموزشی طراحی ، به طوری که جدا از داشتن مشترک فقط اصول درست و لازم است، آن را در واقع بخشی جدایی ناپذیر از هویت کل منطقه ارتباط IED به منزله.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
Spanish (Spain)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

تحقیقات در زمینه آزمایشگاه های مختلف متفاوت است. ... [+]

IDIOMA DEL CURSO: ESPAÑOL

الزامات قانونی و قانونی برای ایجاد وحدت و همبستگی با ملت های مسلمان و مؤسساتی است که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد: نوآوری ها، نوآوری ها و روش های توزیع، و غیره.

La tecnología nos orece novedosos attributos que pueden añadir gran valor al producto y marcar la diferencia: materiales que cambian de color en función de la temperatura، prendas con wearables comados o elaboradas con tejidos tecnológicos que repelen las manchas ...

Este Curso de Postgrado en Tecnología e Innovación Textil te proporciona un amplio conocimiento en la aplicación de nuevas tecnologías en materes، processos de fabricación y gestión.... [-]

اسپانیا Madrid
March 2020
تمام وقت
4 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کارشناسی ارشد ارتباطات آزمایشگاه طراحی ارائه می دهد کلید به مدیریت پیچیدگی رشته به هم پیوسته است که در طول فرایند خلاق پرداخته شده است. دانش آموزان یاد خواهند به استاد من ... [+]

این برنامه زبان انگلیسی تدریس

استاد ارتباطات آزمایشگاه طراحی چیست؟

نقش خلاق / ارتباط در یک شرکت است که تحت روند تحولی که خواستار یک پروفایل جدید. شرکت در همه بخش ها شروع به نیاز به یک نوع دیگری از مدیر خلاق، کسی که قادر به هماهنگی و مقابله با چندین متخصص در همان محیط و مدیریت فرآیندهای است که رانندگی استراتژی خلاقیت و کسب و کار.

کارشناسی ارشد ارتباطات آزمایشگاه طراحی شرایط مطلوب ایجاد برای رسیدن به، بیش از یک سال از یادگیری و تجربه، اهداف زیر است: - مفهوم، توسعه و برقراری ارتباط ایده های جدید.... [-]

اسپانیا Madrid
January 2020
تمام وقت
11 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

استاد اروپا هنرهای زیبا عکاسی است، در حال حاضر، پیشنهاد آموزش جاه طلبانه ترین در زمینه هنر عکاسی و هدف تبدیل شدن به نقطه مشترک هنرمندان و حرفه ای، غنی سازی این زمینه در ا ... [+]

این برنامه زبان انگلیسی تدریس

هدف: • برای تبدیل شدن به آشنا با روز تولید فعلی عکاسی، موضوعات و موجودی های خود را، عمل هنری، ارزش های فرهنگی، ریشه در عکاسی تاریخی و تاریخ هنر، گفتمان ها و محدودیت های آن، از منظر عکاسان مهم و نظریه پردازان. • برای یادگیری نظریه های فعلی اصلی در عکاسی اروپا. • برای یادگیری به طور مستقیم و شخصا از استادان معتبر ترین ineach منطقه است. • برای تبدیل شدن به آشنا با شیوه های نگهداری، collectionism، حفاظت و نحوه ارائه / انتشار عکاسی هنری معاصر است. • به تأمل در نقش عکاسان در بازار هنر، زمینه عکاسی اروپا، کسب و کار از اوقات فراغت، و دنیای سرگرمی. • به تجربه، از طریق یک پروژه شخصی، آنچه در آن است برای ایجاد یک کار اصلی است که مناسب و ارزش قرار داشتن در یک نمایشگاه عکاسی ارائه شده است. • به نمایشگاه و انتشار پروژه نهایی در یک مرکز معتبر / مجله بین المللی شناخته شده، از طریق شرکای اروپایی ما. • برای شکستن به جهان هنر، از طریق شبکه تشکیل شده توسط اساتید و دانشجویان کارشناسی ارشد، همکاری نهادها، مسئولان و مدیران.... [-]

اسپانیا Madrid
April 2020
تمام وقت
پاره وقت
12 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

مدرس ارتباطات مدرسین افرادی را که توانایی مدیریت ارتباطات در صنعت مد را دارند، برای درک اهمیت عملکرد آن برای ایجاد یک تصویر از نام تجاری سازگار، استفاده از مهارت و ابزار ... [+]

این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

مدرس ارتباطات مدرسین افرادی را که توانایی مدیریت ارتباطات در صنعت مد را دارند، برای درک اهمیت عملکرد آن برای ایجاد یک تصویر از نام تجاری سازگار، استفاده از مهارت و ابزار و توسعه استراتژی های لازم برای برقراری ارتباط در پویا، خلاق و اصطلاحات نوآورانه که ماهیت مد را تعریف می کنند.

ارتباطات شامل تمام اقداماتی است که با هدف انتشار، ایجاد و قرار دادن تصویر برند در وضعیت فعلی پیچیده، انجام می شود و ضروری است به تکیه بر متخصصان بسیار متخصص که استراتژی های خاصی را که با روند جدیدی که هر ساله به بازار وارد می شود، طراحی کند.... [-]

اسپانیا Madrid
October 2019
تمام وقت
9 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

ترکیب دو احساسات خود و تبدیل شدن به یک حرفه ای در صنعت مد در حال توسعه راهبردهای ارتباطی برای مارک های مد در راه خلاق و نوآورانه. ... [+]

زبان دوره: اسپانیایی

کارشناسی ارشد ارتباطات و مدرن افراد را قادر می سازد که بتوانند ارتباطات را در بخش مد انجام دهند، درک ماهیت فرامنطقه ای از عملکرد آن ها برای ایجاد یک تصویر برند هماهنگ، استفاده از ابزار و استفاده از استراتژی های لازم برای برقراری ارتباط در شرایط پویا، خلاق و خلاقانه که ماهیت مد را تعریف می کنند.

این ارتباط شامل تمام اقدامات طراحی شده برای تبلیغ، ایجاد و قرار دادن تصویر برند در شرایط پیچیده فعلی است و لازم است که متخصصان با مجرب و استراتژیک خاص طراحی شده با استراتژی های خاص سازگار با روند جدید که هر ساله فوران می کنند.... [-]

اسپانیا Madrid
October 2019
تمام وقت
9 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کارشناسی ارشد طراحی داخلی تعریف و توسعه مفاهیم اساسی طراحی داخلی به منظور درک رابطه بین کاربر و فضای اطراف او، یک فضای است که همراه با روند و سبک های جدید زندگی تبدیل شده ... [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH

کارشناسی ارشد طراحی داخلی تعریف و توسعه مفاهیم اساسی طراحی داخلی به منظور درک رابطه بین کاربر و فضای اطراف او، یک فضای است که همراه با روند و سبک های جدید زندگی تبدیل شده است.

حجم، مواد، نور، شفافیت و سفر فضایی و ریتم به عنوان عناصری که ایجاد احساسات و تجارب، ایجاد یک پایه محکم برای راه حل های نوآورانه: آزمایش از طریق حواس پنجگانه ما یک بخش اساسی از رویکرد کارشناسی ارشد، که به کنکاش در مفاهیم مانند است.... [-]

اسپانیا Madrid
February 2020
تمام وقت
9 months
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

"ما معتقدیم که عکاسی چیزی است که شما به راحتی می توانید خودتان آموزش است، شما واقعا یک مدرسه برای آن لازم نیست. در واقع، دانش آموزان ما معمولا تجارت خود به خوبی می دانیم. ... [+]

این برنامه زبان انگلیسی تدریس

این برنامه استاد شامل سه ماژول، که در مستند و گزارش تمرکز؛ مد و سبک زندگی؛ تبلیغات و تحریریه. دانشجویان کارشناسی ارشد به ارائه یک پروژه نهایی تکمیل با پرونده نوشته شده است.

کارشناسی ارشد حرفه ای عکاسی در IED مادرید از IED مادرید در Vimeo و.

اهداف اصلی این برنامه استاد عبارتند از:

به دانش آموزان ارائه نمایی از گرایش فعلی در عکاسی کاربردی و تجاری. ... [-]
اسپانیا Madrid
October 2019
تمام وقت
9 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

با توجه به سرعت کوره در رفته که مقالات مد روزی در حال حاضر راه اندازی شده و در مواجهه با مصرف کنندگان که بیشتر و بیشتر خواستار هستند، اهمیت اولا این است که محصولات به مصر ... [+]

این برنامه به زبان اسپانیایی و انگلیسی ارائه شده است

اهداف: استاد مستحکم مد مدیریت آموزش حرفه ای همه جانبه را قادر به متناسب با تیم کار یک شرکت بزرگ، و آن را راهنمایی برای همه حرفه ای ها شروع ماجراجویی حرفه ای خود را. برای انجام این کار، استاد مبتنی بر یک برنامه کامل نظری و عملی است، با فعالیت هایی که بسیار شبیه به واقعیت حرفه ای است، همراه با انتقال تجربه حرفه ای که آن را آموزش می دهد.... [-]

اسپانیا Madrid
February 2020
تمام وقت
10 months
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کلید موفقیت یک محصول نه تنها در یک طراحی عالی است. به علت استراتژی، بازاریابی و تولید مد، حرفه ای در زمینه توسعه محصول و مدیریت خرید می شود. ... [+]

زبان دوره: اسپانیایی

استاد مدیریت مد و مدیریت محصولات طراحی شده است برای آموزش حرفه ای در زمینه توسعه محصول و مدیریت خرید، ضروری است که بدانید تعامل بین طراحی، بازاریابی، تولید و اهمیت کار در یک تیم از پروفایل های حرفه ای متنوع است.

کلید موفقیت یک محصول نه تنها در یک طراحی عالی است، بلکه ضروری است که محصول به مصرف کننده نهایی با خصوصیاتی که از آن تصور شده است، بدون نقص کیفیت با قیمت مناسب و در زمان پیش بینی شده است.... [-]

اسپانیا Madrid
October 2019
تمام وقت
9 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کارشناسی ارشد ارتباطات و مدرن افرادی را که قادر به مدیریت ارتباطات در صنعت مد هستند، برای درک اهمیت عملکرد آن برای ایجاد یک تصویر از نام تجاری سازگار، استفاده از مهارت و ... [+]

این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

کارشناسی ارشد ارتباطات و مدرن افرادی را که قادر به مدیریت ارتباطات در صنعت مد هستند، برای درک اهمیت عملکرد آن برای ایجاد یک تصویر از نام تجاری سازگار، استفاده از مهارت و ابزار و توسعه استراتژی های لازم برای برقراری ارتباط در پویایی، اصطلاحات خلاقانه و خلاقانه که ماهیت مد را تعریف می کنند.

ارتباطات شامل تمام اقداماتی است که با هدف انتشار، ایجاد و قرار دادن تصویر برند در وضعیت فعلی پیچیده، انجام می شود و ضروری است به تکیه بر متخصصان بسیار متخصص که استراتژی های خاصی را که با روند جدیدی که هر ساله به بازار وارد می شود، طراحی کند.... [-]

اسپانیا Madrid
October 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

استاد فشرده مدیریت برند، هدف این است که برندهای تجاری را تحت تمامی جنبه های خود قرار دهد. از زمان تولد نام تجاری، DNA آن، پایه های آن، از طریق راهبردهای ارتباطی، ایجاد پی ... [+]

زبان دوره: اسپانیایی

استاد فشرده مدیریت برند، هدف این است که برندهای تجاری را تحت تمامی جنبه های خود قرار دهد. از زمان تولد نام تجاری، DNA آن، پایه های آن، از طریق راهبردهای ارتباطی، ایجاد پیام ها، کمپین ها و محتوا، برای رسیدن به نقاط مختلف ارتباط با مصرف کننده از طریق رسانه های معمولی، رسانه های دیجیتال، تجربیات و غیره

با این مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموزان قادر خواهند بود چالش های یک نام تجاری را از همه ی دیدگاه ها، هرچند گرایش های حرفه ای آینده درون استراتژی، خلاقیت و ارتباطات، درک کنند.... [-]

اسپانیا Madrid
February 2020
تمام وقت
10 months
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

آیا تا به حال تعجب کرده اید که چه چیزی باعث ایجاد تعالی در طراحی می شود؟ طراحی یک پوستر برای یک نمایشگاه، پوشش یک دیسک یا برنامه های کاربردی تلفن همراه، بسته بندی هر محصو ... [+]

زبان دوره: اسپانیاییآیا شما مایل به تبدیل شدن به طراح گرافیک بیشتر و یا آیا می خواهید خود را از دست ندهید؟

سول باس، استاد بزرگ طراحی عناوین اعتبار و پوسترهای فیلم هایی مانند سرگیجه آلفرد هیچکاک یا وسوسه زندگی در کنار بیلی وایلدر، در بین دیگران، تبلیغ سینمای جهان را با کارهایش تغییر داد. میلتون گلاسر، که بیشترین شناخته شده برای ایجاد نماد شناخته شده برای کمپین «من عاشق نیویورک» (I ♥ NY) بود، همچنین مسئول آرم DC Comics بود و برای مجلات مانند پاریس ماچ یا اسکویر کار میکرد. اما بسیاری از آنها خواستار ترک علامت خود در جهان طراحی شده اند. دلی بحث برانگیز لوگوی یکی از معروف ترین آبنبات های جهان، Chupa Chups و Beatrice Warde، اولین ماشین نویس زن در دوران شکوه مدرسه هنر، را ایجاد کرد.... [-]

اسپانیا Madrid
February 2020
تمام وقت
10 months
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

در این دوره، دانش آموزان از قلب به وسیله تمام ابزارها و تجربه یک تیم مشتاق یاد می گیرند که تنها با هدف به دست آوردن بهتر از هر یک و نشان دادن آنچه که آنها قادر به ارائه ب ... [+]

زبان دوره: اسپانیایی

همه چیز که ما را احاطه کرده است، نتیجه طراحی و انعکاس شخص است. مسئولیت طراحی یک طراح بسیار بزرگ است، زمانی که یک طرح به خوبی اجرا می شود، آن را به طور فعال برای بهبود شأن و احترام کسانی که از آن استفاده می کنند، و همچنین به طور چشمگیری افزایش کیفیت زندگی خود را.

طراحی نگرانی است که ما می خواهیم دانش آموزان توسعه یابند، به طوری که سهم آتی خود در جامعه، علامت قابل حذف نیست که در طول زمان ادامه یابد. حرفه طراح محصول مهمتر از آنچه اعتقاد دارد و این جایی است که عظمت آنها دروغ است، در حالی که چیزهایی که ما برای دیگران انجام می دهیم تقریبا غیر قابل چشم پوشی است، آنها به عنوان چیزی طبیعی و شهودی شناخته می شوند و عملکرد خود را انجام می دهند: زندگی ساده تر، با ارزش و راحت است... [-]

اسپانیا Madrid
October 2019
تمام وقت
12 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

از طریق پنج حس در یک تمرین آزمایش کنید که شما را به طراحی انواع فضاهای مختلف با یک رویکرد باز و جامع هدایت می کند. ... [+]

زبان دوره: اسپانیاییآیا می خواهید تبدیل به طراح داخلی شوید؟

فیلیپ استارک، همیشه با فشردن شاداب شریف شالیت همراه است، دارای یک حرفه ای برنده جایزه به عنوان طراح داخلی است؛ پاتریشیا اورکوئولا، معمار و طراح چند رشته ای و طراح متخصص در طراحی داخلی و مبلمان، برای شرکت هایی که به عنوان Moroso، B شناخته شده است، کار کرده است.

فضای خالی وقتی محل تصمیم گیری طراحی شده توسط طراح می تواند منعکس کننده نیازها، خواسته ها و عادت های کاربر، شرکت یا موسسه باشد که از آن محیط استفاده می کند، یک مکان ساکن و قابل سکونت می شود. اهمیت این تصمیمات به صورت روزانه دیده می شود، همانطور که ما به نمایشگاه می روید، در یک رویداد یا ارائه، و حتی در ورود به خانه یا دفتر ما شرکت می کنیم. تاثیر فیزیکی و عاطفی آن بر ما بستگی دارد به انتخاب مناسب، بلکه به راه حل های فنی (مواد، بافت، مبلمان، نورپرداز ...) که معانی، مفاهیم و احساسات را که فضای آن را شامل می شود، قابل رویت می کند. تبدیل این به یک موفقیت قابل توجه، تا حد زیادی، بر طراحی داخلی بستگی دارد.... [-]

اسپانیا Madrid
February 2020
تمام وقت
10 months
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

آیا می توانیم امروز در مورد مد 2.0 صحبت کنیم؟ آیا مد قبل از اینکه "مد روز" باشد، پیش می آید؟ آیا این روند در شبکه ها و رسانه های دیجیتالی رخ می دهد و نه بر روی دیوارها؟ ه ... [+]

آیا می توانیم امروز در مورد مد 2.0 صحبت کنیم؟ آیا مد قبل از اینکه "مد روز" باشد، پیش می آید؟ آیا این روند در شبکه ها و رسانه های دیجیتالی رخ می دهد و نه بر روی دیوارها؟ همه این سوالات در واقعیت کنونی پنهان و موجود هستند. تغییرات اجتماعی، فن آوری های جدید، شبکه های اجتماعی، تکامل مصرف کننده و دموکراتیزه شدن مد، مارک ها را به بازنویسی استراتژی های خود سوق می دهند.

برای بسیاری از علامت های تجاری، این "عصر دیجیتال جدید" فرصتی است برای شناختن خود، موقعیت خود و یا حتی خود را مجددا. هویت یک نام تجاری یکی از عوامل اصلی در تعریف یک استراتژی جهانی و یکپارچه است نه تنها در طراحی مجموعه، بلکه در مدل کسب و کار، نوع محصولات، مخاطبان هدف و ...... [-]

اسپانیا Madrid
February 2020
تمام وقت
10 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی ... [+]

این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی

با استفاده از این مدرک کارشناسی، دانش آموز در مورد تفکر و برنامه ریزی استراتژیک از طریق آماده سازی یک طرح کسب و کار از جمله در این طرح بازاریابی خود کار خواهد کرد. در یک مسیر متقابل، در طول دوره، او با مفاهیم اساسی کسب و کار اجتماعی مقابله خواهد کرد تا دانش آموزان را با محیط تکنولوژیک و دیجیتالی آشنا کند، و سپس به قسمت عملیاتی بیشتری که دانش آموز برای استفاده و سنجش ابزارهای موجود برای بهینه سازی کسب و کار یاد می گیرد، حرکت می کند. و حجم فروش خود را برای شرکت هایی که به مصرف کننده نهایی (B2C) یا به واسطه ها یا توزیع کنندگان (B2B) هدایت می کنند، افزایش می دهد.... [-]

اسپانیا Madrid
February 2020
تمام وقت
10 months
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کارشناسی ارشد آزمایشگاه های طراحی ارتباطی کلید های مدیریت پیچیدگی رشته های مرتبط است که در طول روند خلاقانه مورد بررسی قرار می گیرد. دانش آموزان یاد خواهند گرفت که منابع ... [+]

این دوره در زبان انگلیس برگزار می شود.

کارشناسی ارشد آزمایشگاه های طراحی ارتباطی کلید های مدیریت پیچیدگی رشته های مرتبط است که در طول روند خلاقانه مورد بررسی قرار می گیرد. دانش آموزان یاد خواهند گرفت که منابع و برنامه های زبانی را به کار گیرند تا تیم های بین رشته ای را در پروژه های ارتباطی رهبری کنند.

استاد قصد دارد مشخصات حرفه ای دانش آموزان را ارتقاء دهد تا بتوانند بخشی از ساختارهای کسب و کار جدیدی باشند که در آن مفاهیم و زبان هرگز نزدیکتر هستند. تبادل مداوم بین دانش آموزان و معلمان (حرفه ای فعال با تجربه گسترده در زمینه ارتباطات) فرایندهای نوآوری و خلاقیت را که این استاد را مشخص می کند، افزایش می دهد.... [-]

اسپانیا Madrid
February 2020
تمام وقت
1 year
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کارشناسی ارشد آزمایشگاه طراحی استراتژیک آموزش حرفه ای است که می تواند ایده های رویایی به پروژه ها و فرصت های کسب و کار تبدیل. دانش آموزان خواهد آموخت که چگونه برای ایجاد ... [+]

این برنامه زبان انگلیسی تدریس

کارشناسی ارشد آزمایشگاه طراحی استراتژیک چیست؟ چشم انداز فعلی پر از فرصت برای کسانی که دارای مقادیر جدید است "<" <که جامعه نیاز دارد. در میان آنها، قابل توجه است نوآوری به عنوان یک ارزش جهانی و یک راه جدید کار، دیدن، نزدیک شدن مشکلات و راه حل که ما می تواند به عنوان دانش عرضی توصیف می کنند.

طراحی پتانسیل را دارد که تولید یک محیط جدید است که در آن برای ایجاد ارزش و مدل های کسب و کار جدید که در آن ابزار ضروری برای موفقیت نوآوری است.... [-]

اسپانیا Madrid
February 2020
تمام وقت
11 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

در کارشناسی ارشد آزمایشگاه طراحی محصولات دانش آموزان خواهد آموخت که چگونه به پژوهش، توسعه و ارائه یک محصول برای استانداردهای فنی و کیفیت بالا، با استفاده از یک روش مبتنی ... [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH

در کارشناسی ارشد آزمایشگاه طراحی محصولات دانش آموزان خواهد آموخت که چگونه به پژوهش، توسعه و ارائه یک محصول برای استانداردهای فنی و کیفیت بالا، با استفاده از یک روش مبتنی بر پروژه، به درک به طور کامل و در جزئیات بزرگ توسعه فرآیندهای و محدودیت های صنعتی.

با ارائه دسترسی به ابزار صنعت، مواد نوآورانه و فرآیندهای تولید، ایجاد می کنیم محیط کاری ایده آل برای دانش آموزان، به طوری که آنها می توانند نیازهای بازار را پیش بینی، به دنبال جایگزین به روش معمول حل مشکلات، تشویق تفکر انتقادی و آگاهی اجتماعی .... [-]

اسپانیا Madrid
February 2020
تمام وقت
1 year
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کارشناسی ارشد طراحی روشنایی را ارائه می دهد آموزش در دستکاری نور در فضا، با اضافه کردن چیزی فراتر از صرف پاسخ به تقاضای تابعی و یا زیبایی شناسی. ... [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH

کارشناسی ارشد طراحی روشنایی ارائه می دهد آموزش در دستکاری نور در فضا، با اضافه کردن چیزی فراتر از صرف پاسخ به تقاضای تابعی و یا زیبایی شناسی.

با کارشناسی ارشد طراحی روشنایی، دانش آموزان در راه ترکیب جنبه های فنی از منابع نوری و لوازم جانبی خود را به منظور به دست آوردن نتایج هنری، بصری و عاطفی، تولید فضاهای با استفاده از دستکاری نور کار می کنند. ... [-]

اسپانیا Madrid
October 2019
تمام وقت
پاره وقت
9 months
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

برای طراحی انواع فرمت های انتشار و رسانه های دیجیتال جدید، کنترل نقش عکاسی و تصویرسازی، ترکیب، تایپوگرافی و فرایندهایی که در فرآیند خواندن مداخله می کنند، بروید. ... [+]

زبان دوره: اسپانیایی

مدرک کارشناسی ارشد در طراحی مجله: چاپ و رسانه های دیجیتال دانش آموزان را برای کار در محیط چاپی فعلی، هم بر روی کاغذ و هم در رسانه های دیجیتال جدید آموزش می دهد.

بازار حرفه ای امروز از حرفه ای می خواهد که در آن تخصص تخصصی در زمینه چاپ و نشر برای رسانه های چاپی و تشکیل جامع در محیط چاپ و نشر در رسانه های دیجیتالی همگرا باشد. افزایش فروش محصولات سرمقاله، گسترش دستگاه های الکترونیکی قابل حمل و تغییر در شیوه های دسترسی به اطلاعات، طراح فعلی را مجبور به تجدید نظر در زبان های ارتباطات تصویری در رسانه های چاپی می کند.... [-]

اسپانیا Madrid
October 2019
تمام وقت
9 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کارشناسی ارشد طراحی پارچه و سطوح دانش آموزان را بر روی جنبه های خلاقانه کار خود تربیت می کند، به آنها کمک می کند تا ایده های خود را بر اساس مجموعه ای از معیارهای زیبایی ش ... [+]

این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

طراحی کارشناسی ارشد صنایع و سطوح ارائه می دهد آموزش های ویژه در طراحی الگوی چاپ های قابل اجرا برای طیف وسیعی از زمینه ها: پارچه و محصولات (کاغذ دیواری، سرامیک، لوازم خانگی و غیره) و آموزش حرفه ای برای ایجاد طرح های سطوح خاص، اجازه می دهد آنها را به تصمیم گیری در مورد تکنیک ها و فرایندهای تولید بر اساس امکانات و اهداف خود، یادگیری در مورد پروسه های صنعتی، نیمه صنعتی و دستی که در هر یک از آنها استفاده می شود، با لغات خاص و ویژگی های فنی آنها است.... [-]

اسپانیا Madrid
October 2019
تمام وقت
9 months
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کارشناسی ارشد طراحی گرافیک حرکت با تولید یک حلقه که در آن دانش آموزان کامپایل تمام کارهای انجام شده در طول دوره، تبدیل شدن به انعکاسی وفاداری از مهارت های خود را به عنوان ... [+]

این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

استاد حرکت گرافیک طراحی آموزشی لازم برای ایجاد گرافیک حرکت را فراهم می کند. این برنامه ترکیبی از ابزارها، تکنیک ها، درک زبان های سمعی و بصری، کارگاه ها و پروژه هایی است که دیدگاه جامع از خواسته های فعلی را ارائه می دهند.

در دهه های اخیر Motion Graphics زمینه های رشته های صوتی و تصویری را تغییر داده است. ما شاهد یک انفجار خلاقانه هستیم که در استفاده از منابع و زبان و نیز درک روایات بیان شده است. علاوه بر این، پیشرفت های تکنولوژیکی این بخش را به طور مداوم توسعه می دهد و باعث می شود حرفه ای ها به طور دائمی دانش خود را به روز کنند.... [-]

اسپانیا Madrid
October 2019
تمام وقت
9 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

استاد در مد مدیریت کسب و کار است که برای کسانی که می خواهند به عنوان مدیران و کارآفرینان در صنعت مد آموزش درک. ... [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH

استاد در مدیریت کسب و کار مد برای کسانی که می خواهند به عنوان مدیران و کارآفرینان در صنعت مد آموزش درک.

مد خلاقیت است. با این وجود، به منظور است که یک پیروزی محصول، مخاطبان مورد نظر می رسد و کار تجاری، نیاز به یک توسعه استراتژیک است. طرح کسب و کار باید تمام جنبه های لازم برای ساخت یک شرکت قادر به دست آوردن نتایج و برای رسیدن به موفقیت به دنبال پوشش میدهد.... [-]

اسپانیا Madrid
October 2019
تمام وقت
1 year
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

مدرک کارشناسی ارشد مديريت برند با هدف رفع علامت های تجاری در تمام جنبه های آن است. از زمان تولد نام تجاری، DNA آن، پایه های آن، از طریق راهبردهای ارتباطی، ایجاد پیام ها، ... [+]

این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

استاد فشرده مدیریت برند، هدف این است که برندهای تجاری را تحت تمامی جنبه های خود قرار دهد. از زمان تولد نام تجاری، DNA آن، پایه های آن، از طریق راهبردهای ارتباطی، ایجاد پیام ها، کمپین ها و محتوا، برای رسیدن به نقاط مختلف ارتباط با مصرف کننده از طریق رسانه های معمولی، رسانه های دیجیتال، تجربیات و غیره

با این مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموزان قادر خواهند بود چالش های یک نام تجاری را از همه ی دیدگاه ها، هرچند گرایش های حرفه ای آینده درون استراتژی، خلاقیت و ارتباطات، درک کنند.... [-]

اسپانیا Madrid
February 2020
تمام وقت
10 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

با توجه به تجربه حرفه ای های مشهور شرکت های بخش و با تاکید ویژه بر لوکس، مدرک یا کارآفرین را در زمینه مد تجربه کنید. ... [+]

زبان دوره: اسپانیایی

کارشناسی ارشد مديريت و مديريت شركت مد، تمام كساني كه مي خواهند به عنوان مديران و كارآفرينان در بخش مد، از طريق تجربه حرفه اي مشهور شركت ها در حوزه ليسانس و خرده فروش آموزش دهند، آموزش مي دهد.

در یک بخش به عنوان مد رقابت، شما نیاز به دانش خاص در مورد مدیریت استراتژیک، مدیریت محصول، بازاریابی و ارتباطات، مالی ... که برای شرکت ضروری است برای موفقیت و موقعیت خود را در بازار با نتایج و موفقیت مورد نظر.... [-]

اسپانیا Madrid
October 2019
تمام وقت
9 months
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MA)

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

MA فشرده در رویداد سازمان، جهت و مدیریت دانش آموزان را قادر می سازد برای به دست آوردن یک نمای کلی و عملی از مفهوم، طراحی، سازمان و مدیریت از وقایع. ... [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH

MA فشرده در رویداد سازمان، جهت و مدیریت دانش آموزان را قادر می سازد برای به دست آوردن یک نمای کلی و عملی از مفهوم، طراحی، سازمان و مدیریت از وقایع.

در حال حاضر، حوادث به ارتباطات و استراتژی های بازاریابی و شرکت های بزرگ مرتبط است. برای موفقیت در سازماندهی انواع حوادث و ایجاد یک استراتژی ارتباطی مناسب برای انجام اهداف تعیین شده، ضروری است به من قرض بدهید حرفه ای با ابزار اجازه می دهد که آنها را به نحو احسن چالشهایی ناگزیر در برنامه ریزی، سازماندهی، جهت و مدیریت حوادث در چهره درست است که نیاز به نوآوری بیشتر و بیشتر.... [-]

اسپانیا Madrid
February 2020
تمام وقت
10 months
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

کارشناسی ارشد مد در طراحی مد برای کسانی که مایل به وارد شدن به این بخش و کسانی که می خواهند در آینده به حرفه حرفه ای بروند و در مورد فرصت های مختلف در زمینه طراحی مد، از ... [+]

این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

این روش در سه سطح عمومی توسعه یافته است:

تئوری، از طریق کلاس، توسط حرفه ای از موضوعات آموزش داده شده است.عملی: قرار دادن دانش به دست آمده در یک روز (طراحی، طراحی الگو، ساخت لباس، و غیره). استفاده از مفاهیم و دانش های حاصل از کار توسط هر معلم انجام شده و ارزیابی می شود (ساخت یک لباس، مطالعه طراح، طراحی مجموعه) و برای مشاهده پتانسیل توسعه دانش ... [-]
اسپانیا Madrid
October 2019
تمام وقت
10 months
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Semana de workshops de diseño con alumnos en el IED Madrid

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid

#digifashion en el IED Madrid. Mesa redonda para las buenas prácticas en Comunicación Digital y Moda

Nuestros alumnos opinan sobre la sostenibilidad. Laura Valdez

Experience IED Madrid Moda

IED Master Madrid, pensar, proyectar, innovar

IED MADRID DESIGN. TURBOLATA

Documental Diseño de Interiores 2010 - IED Madrid

Tesis Diseño de Moda 2011. IED Madrid. Enso

IED Madrid
Address
C/ Flor Alta 8 28004
Madrid, Community of Madrid, اسپانیا
وب سایت
تلفن
+34 914 48 04 44