IED – Istituto Europeo di Design Madrid

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

حرفه ای نوآورانه برای زیستگاه شهری و داخلی.

قرن ها از نفوذ به اشتراک گذاشته روابط تاریخی و فرهنگی بین ایتالیا و اسپانیا مشخص شده اند.

ما می توانیم سلطه اسپانیایی بیش از میلان به یاد داشته باشید، در جنوب ایتالیا به طول انجامید تقریبا دو قرن، و. در راه، تصمیم که اسپانیا در خارج از ایتالیا اولین کشور برای میزبانی دانشگاه IED کاملا به طور طبیعی است.

در این شهرستان، یکی از مهم ترین در جهان و یک تقاطع فرهنگهای اروپایی و آمریکای لاتین، بمب های دست ساز توسعه آموزش آن در طراحی در مناطق سنتی خود (طراحی، مد، هنرهای تجسمی و ارتباطات)، در حالی که همچنین اجرای مناطق نوآورانه برای حرفه ای قطار قادر به طراحی تعامل، خدمات و سیستم های که تمرکز بر فرد قرار داده است.

این حرفه ای هستند آگاه از مسائل معاصر قادر با توجه به الزامات زیست محیطی، اخلاقی-اجتماعی، اقتصادی و سیاسی به طراحی هستند.

طراحی کردن

برای سالها، دانش آموزان ما خود تشخیص به طور حرفه ای، تغذیه هر دو نویسنده در ایتالیا و پدیده تولید در کشور خود با خلاقیت و توانایی خود را.

طراحی IED پاسخ بتن و کامل مدرسه به الزامات بی شمار و متنوع از جامعه طراحی حرفه ای است.

این روزها، طراحی یک جزء حیاتی در هر منطقه از تولید، کمک مطالب، lexica، کدهای بیان و فرم و جنبه های فنی و کاربردی است. مبلمان خیابان، لوازم جانبی مد، ماشین و سخت افزار IT تنها برخی از زمینه های که در آن قدردانی از ارزش طراحی شده است تا در سال های اخیر به گلوله بست. طراح مبتکر فرم ها و توابع، مترجم و در همان زمان یک پیش ماده از خطوط زیبایی در حال ظهور و از الزامات عملکردی معاصر است تعریف. دوره های در IED طراحی متناسب با توسعه این هدیه، در حالی که در همان زمان علاقه کسب مهارت های فنی و طراحی گسترده در این دوره از کارگاه ها و مشارکت فعال متعدد با نگرانی منجر صنعتی.

مد

90،000 شرکت ها و 800.000 شغل آمار حیاتی از سیستم مد ایتالیایی است. اگر ما به آنها مربوط سرانه به جمعیت کشور، آنها را به یک برتری در جهان از نظر کیفیت، کمیت و تاثیر اقتصادی را ترجمه کنید.

مد IED کامل، پاسخ جامع به نیازهای آموزش به طور فزاینده متنوع و تخصصی بیان شده توسط سیستم مد است.

مدرسه کامل در حق خود، بر اساس اصل لقاح متقابل و کامل از روش های تدریس خود را که، در خط با فلسفه IED، ترکیبی از دانش با دانش، نظریه با عمل.

اساسی به این رویکرد رابطه مدرسه با کارآفرینان و کار حرفه ای در کسب و کار مد ایتالیایی، بزرگترین غلظت در جهان از صنعتگران لباس و معماران و طراحان است.

افرادی که در این صنعت کار می کنند موفقیت و شهرت بین المللی به عنوان یک نتیجه از توانایی سیستم مد را به ترکیب روحیه کارآفرینی با خلاقیت و ادراک برای نوآوری دست یافته اند.

مد IED اشاره راه را برای دانش آموزان خود را به زندگی می کنند و احساس می کنم این حس مد، در یک طیف در آغوش کشیدن و در قطعات منحصر به فرد آن، به عنوان یک تعامل بین دیدگاه های مختلف و ترکیبی از مهارت های مختلف حرفه ای.

عنوان دوره های هدف در آموزش پروفایل حرفه ای حیاتی برای صنعت، این محدوده از صرفا خلاق تر به مناطق استراتژیک، از سازمانی به جنبه های تجاری، از بازاریابی به تصویر و ارتباطات کار می کنند.

هنرهای بصری

تصاویر و صداها، که در زندگی ما engrained انتقال ارزش ها و معانی مربوط به مناطق بسیار متفاوت از سیستم تولید، مانند مد، طراحی محصول، همه مناطق مختلف تولید صنعتی که در آن اعمال می شود، و فرهنگ و سیاست است.

هنرهای تجسمی IED آزمایشگاه خلاقانه که در آن می توان در مورد ابزار، زبان خاص و عبارات، تکنیک های جدید و فن آوری مورد نیاز به منظور توسعه یک پروژه ارتباطات بصری یادگیری است.

ما در یک جهان که در آن تصاویر و صداها نفوذ وجود روزمره ما و وسایل نقلیه اولیه استفاده می کنیم برای انتقال ارزش و اهمیت ایده ها و محصولات ما، که از بین آنها بسیار متنوع هستند، مانند مد، طراحی، انواع مختلف تولید صنعتی زندگی می کنند، و تبلیغات. بلکه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی.

راه یک مفهوم یا پروژه ارائه شده است، دیگر در نظر گرفته فقط یک لوازم جانبی. آن را تعیین و نقش عمده ای در موفقیت این ارتباط یک پیام است.

دانستن اینکه چگونه به در این محیط با حرفه ای و صلاحیت کار معنی است که شما دارای زمینه های فرهنگی التقاطی و متنوع، بر اساس یک درک عمیق از هر دو جنبه اجتماعی و فرهنگی از وضعیت، و همچنین به عنوان فن آوری اطلاعات جدید که به طور مستمر در حال تغییر نقش از تصویر و صدا از ارتباطات است.

امروز، یک طراحی و تولید در سیستم های چند رسانه ای، اما چند رسانه ای باید از دو منظر در نظر گرفته شود. تغییر ضربه و ثابت از فن آوری دیجیتال، و در همان زمان، همزیستی از انواع دیگر رسانه های که نیاز به مهارت های دیگر و شایستگی خلاق است.

دوره های ارائه شده در هنرهای تجسمی IED یک منبع از ادامه غرور و این مدرسه منحصر به فرد در چشم انداز از برنامه های آموزشی ایتالیایی.

به روز رسانی مداوم فن آوری است که دانش آموزان دسترسی به، زیر یک سنت طولانی و تاریخی دارند، این مدرسه یک آزمایشگاه تحقیقاتی در آن می توان به منظور توسعه مهارت های خلاق بالاتر آزمایش، هر دو در رابطه با محتوای برنامه، و همچنین به عنوان زبان ، در نتیجه کمک به تشکیل و واجد شرایط دانش آموزان خود و آماده شدن آنها برای بازار کار از امروز.

ارتباطات

تعالی ایتالیایی در طراحی و در ساخت نجیب کارآفرینان و مدیران بیشتر و بیشتر نیاز با موضع فعال نسبت به تولید داخلی

IED ارتباطات اولین پلت فرم IED به آموزش در مدیریت خلاقیت در فرآیندهای کسب و کار اختصاص داده شده است.

این پیشنهاد یک الگوی جایگزین به مدارس سنتی اقتصاد، مطالعات تجاری و ارتباطات، سبب تمرکز ویژه بر نیازهای خلاقیت و احساسات هنری که ایتالیا بنابراین برای سراسر منطقه world.IED ارتباطات مشهور است پیشنهاد آموزش مدیریت که در آن "طراحی فکر" است موضوع رایج است.

این رویکرد خلاق، نمونه ای در دنیای طراحی، شرایط مدیریت و جنبه های مالی همه کسب و کار و که یک بخش طبیعی از هر تجربه مطالعه کسب و کار.

هدف از این مدرسه آموزش یک مدیر که قادر به ترویج و مدیریت خواهد بود، به عنوان بخشی از تیم مدیریت در یک شرکت سنتی خلاق یا بیشتر، روند توسعه محصولات و خدمات جدید، گرفتن یک نقش استراتژیک پیشرو.

در این معنا، این مسیر از مطالعه نشان دهنده تحول در شکل سنتی یک مدیر طراحی، که هدف آن گسترش صلاحیت وی از نظر استراتژی، خدمات، مدیریت و بازاریابی است.

همه از دوره های ارائه شده توسط منطقه IED ارتباطات به شدت به موضوع توسعه پایدار هماهنگ، هم از نیز به عنوان یک نقطه نظر اجتماعی زیست محیطی: این دوره ها با موضوع پایداری در حال حاضر در هر جنبه ای از فرآیند آموزشی طراحی ، به طوری که جدا از داشتن مشترک فقط اصول درست و لازم است، آن را در واقع بخشی جدایی ناپذیر از هویت کل منطقه ارتباط IED به منزله.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • Spanish (Spain)

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Master en Comunicación y Moda

Campus تمام وقت October 2017 اسپانیا Madrid

Combina tus dos pasiones y conviértete en un profesional del sector de la moda desarrollando estrategias de comunicación para marcas de moda de manera creativa e innovadora. [+]

El Máster de Comunicación y Moda forma personas capaces de gestionar la comunicación en el sector moda, de entender lo trascendental de su función para crear una imagen de marca coherente, utilizar con habilidad las herramientas y desarrollar las estrategias necesarias para comunicar en los términos dinámicos, creativos e innovadores que definen la propia naturaleza de la moda. La comunicación engloba todas aquellas acciones destinadas a dar a conocer, establecer y posicionar la imagen de marca en el complicado panorama actual y hace necesario contar con profesionales altamente cualificados que diseñen estrategias específicas adaptadas a las nuevas tendencias que irrumpen cada año. En el Máster de Comunicación y Moda adquiere una visión completa y profesional del sector moda y su estrecha relación con la comunicación. Objetivos El Máster de Comunicación y Moda, basado en un completo programa teórico/práctico, plantea los objetivos necesarios para que el propio entorno laboral perciba los resultados de personas cualificadas para desempeñar una labor profesional en el sector moda. Formar profesionales con preparación específica para desempeñar su labor en el terreno de interacción Moda-Comunicación-Marketing. Facilitar los conocimientos necesarios para identificar con claridad las necesidades del sector Moda. Enseñar el manejo de las herramientas de comunicación y proporcionar los criterios para su utilización. Introducir al alumno en las nuevas tecnologías y su aplicación en un contexto actual. Explicar el papel y la interrelación de los diversos sectores que intervienen en la relación Comunicación/Moda. Salidas profesionales Los alumnos que realicen el Máster de Comunicación y Moda podrán encauzar... [-]

Master en Diseño Editorial: Medios Impresos y Digitales

Campus تمام وقت October 2017 اسپانیا Madrid

Lánzate a diseñar todo tipo de formatos de publicación y nuevos soportes digitales controlando el papel de la fotografía y la ilustración, la composición, la tipografía y los procesos que intervienen en el proceso de lectura. [+]

El Máster de Diseño Editorial: Medios Impresos y Digitales forma al alumno para trabajar en el medio editorial actual, tanto en papel como en nuevos soportes digitales. El mercado profesional demanda hoy un profesional en el que convergen conocimientos especializados sobre la edición para medios impresos y una sólida formación en el entorno de la edición en medios digitales. El aumento en la venta de productos editoriales, la proliferación de los dispositivos electrónicos portátiles y el cambio en los modos de acceso a la información obligan al diseñador actual a realizar una revisión constante de los lenguajes de la comunicación visual en los medios impresos. Por este motivo, el Máster de Diseño Editorial: Medios Impresos y Digitales no sólo comprende el estudio de los distintos formatos de publicación, el papel de la fotografía y la ilustración, los principios de composición y la estética tipográfica, sino que investiga los procesos cognitivos que intervienen en el proceso de lectura, así como las técnicas de diseño de interfaz y la experiencia de usuario, para poder sacar partido a las posibilidades que da aporta el entorno digital. Objetivos del curso El Máster de Diseño Editorial: Medios Impresos y Digitales forma a profesionales en el sector editorial con un alto grado de especialización. Plantea los objetivos necesarios para que el propio entorno laboral perciba los resultados de profesionales cualificados. Podemos destacar entre estos objetivos: Proporcionar los conocimientos necesarios para identificar las necesidades del sector. Mostrar la cultura del proyecto editorial, las dinámicas que rigen sus... [-]

Master Intensivo Brand Design

Online & Campus Combined تمام وقت 10  February 2018 اسپانیا Madrid

¿Te has preguntado alguna vez qué marca la excelencia en un diseño? Diseñar un cartel para una exposición, la portada de un disco o aplicaciones móviles, hacer el packaging de cualquier producto, maquetar y diseñar un libro, definir la identidad visual de una empresa e, incluso, hacer un fanzine, una pieza de publicidad o una ilustración conlleva conocer en profundidad las herramientas de diseño, pero también comprender y gestionar aspectos como la tipografía, forma, color, producción gráfica y aplicación a diferentes soportes (físicos y online). [+]

¿QUIERES CONVERTIRTE EN UN DISEÑADOR GRÁFICO MÁS O QUIERES DEJAR TU PROPIA HUELLA? Saul Bass, el gran maestro del diseño de títulos de crédito y afiches de películas como Vértigo de Alfred Hitchcock o La tentación vive arriba de Billy Wilder, entre otras, revolucionó la publicidad del mundo del cine con sus trabajos. Milton Glaser, conocido sobre todo por ser el creador del conocido símbolo para la campaña I Love New York(I ♥ NY), fue responsable también del logo de DC Comics y trabajó para revistas como Paris Macht o Esquire. Pero muchos han sido los llamados a dejar su impronta en el mundo del diseño. El controvertido Dalí creó el logo de uno de los caramelos más famosos del mundo, el Chupa Chups, y Beatrice Warde, la primera mujer tipógrafa en los gloriosos tiempos de la escuela Arts & Crafts, sigue siendo uno de los grandes referentes contemporáneos. ¿Te has preguntado alguna vez qué marca la excelencia en un diseño? Diseñar un cartel para una exposición, la portada de un disco o aplicaciones móviles, hacer el packaging de cualquier producto, maquetar y diseñar un libro, definir la identidad visual de una empresa e, incluso, hacer un fanzine, una pieza de publicidad o una ilustración conlleva conocer en profundidad las herramientas de diseño, pero también comprender y gestionar aspectos como la tipografía, forma, color, producción gráfica y aplicación a diferentes soportes (físicos y online). Fórmate con el IED Madrid y Sánchez/Lacasta, premiado estudio de diseño y comunicación visual, directores del... [-]

Master Intensivo Brand Management

Online & Campus Combined تمام وقت 10  February 2018 اسپانیا Madrid

El Máster Intensivo de Brand Management tiene como finalidad abordar las marcas bajo todas sus facetas. Desde el nacimiento de la marca, su ADN, sus fundamentos, pasando por las estrategias de comunicación, la creación de mensajes, campañas y contenidos, para llegar a los diferentes puntos de contacto con el consumidor, a través de medios convencionales, digitales, experiencias, etc. [+]

El Máster Intensivo de Brand Management tiene como finalidad abordar las marcas bajo todas sus facetas. Desde el nacimiento de la marca, su ADN, sus fundamentos, pasando por las estrategias de comunicación, la creación de mensajes, campañas y contenidos, para llegar a los diferentes puntos de contacto con el consumidor, a través de medios convencionales, digitales, experiencias, etc. Con este máster, el alumno conseguirá abordar los retos de una marca desde todos los puntos de vista, sea cual sea su futura orientación profesional dentro de la estrategia, la creatividad y la comunicación. Objetivos El Máster Intensivo de Brand Management, nace con el objetivo de formar profesionales de éxito en la situación presente y para la futura evolución de estos sectores. Profesionales capaces de: Lanzar marcas poderosas o ayudar a una marca a rediseñar su estrategia. Las compañías buscan integrar en sus equipos de marketing y publicidad perfiles con una mayor visión estratégica y entendimiento de los nuevos medios. Crear mensajes eficaces y campañas exitosas.Aprendiendo los procesos necesarios para tener buenas ideas, la relación entre estrategia y creatividad y los procesos de evaluación y desarrollo de las ideas. Planificar la comunicación de una marca sabiendo detectar los mejores canales disponibles para llegar de manera directa al consumidor. Desde los medios tradicionales, hasta los medios digitales, la experiencia en punto de venta, el diseño de producto, los eventos, las RRPP, etc. Medir la eficacia de las acciones de comunicación, evaluar el Brand Equity y conocer las variables necesarias para trazar un diagnóstico... [-]

Master Intensivo Comunicación y Marketing Digital de Moda

Online & Campus Combined تمام وقت 10  February 2018 اسپانیا Madrid

¿Podemos hablar hoy de una Moda 2.0? ¿La moda llega antes de “estar de moda”? ¿Las tendencias se dan en las redes y los medios digitales antes que en las pasarelas? Todas estas cuestiones están latentes y presentes en la realidad actual. Los cambios sociales, las nuevas tecnologías, las redes sociales, la evolución del consumidor y la democratización de la moda han llevado a las marcas a cuestionarse un replanteamiento en sus estrategias. [+]

¿Podemos hablar hoy de una Moda 2.0? ¿La moda llega antes de “estar de moda”? ¿Las tendencias se dan en las redes y los medios digitales antes que en las pasarelas? Todas estas cuestiones están latentes y presentes en la realidad actual. Los cambios sociales, las nuevas tecnologías, las redes sociales, la evolución del consumidor y la democratización de la moda han llevado a las marcas a cuestionarse un replanteamiento en sus estrategias. Para muchas marcas esta “nueva era digital” ha supuesto una oportunidad para darse a conocer, posicionarse o incluso de reinventarse. La identidad de una marca es un factor primordial para definir una estrategia global y coherente, no sólo en el diseño de la colección, sino también en el modelo de negocio, la tipología de los productos, el público al que se dirige, etc. A nadie se le escapa la dimensión mediática que ha alcanzado este sector y cómo influye en todo tipo de públicos, de ahí la importancia del Máster Intensivo de Comunicación y Marketing Digital de Moda ya que ofrece una visión desde la comunicación tradicional hasta la actual del mundo digital. Esto nos acercará a conceptos como las claves de la comunicación digital, las plataformas para blogs, las redes sociales, las herramientas de gestión y análisis… dotando al alumno de los conocimientos necesarios para ser un profesional eficaz y preparado a la hora de asumir cualquier reto. Objetivos Los principales objetivos del Máster Intensivo de Comunicación y Moda se centran en capacitar al alumno en... [-]

Master Intensivo Diseño de Interiores

Online & Campus Combined تمام وقت 10  February 2018 اسپانیا Madrid

Experimenta a través de los cinco sentidos en una formación que te llevará a diseñar para las diversas tipologías de espacios con un enfoque abierto y holístico. [+]

¿QUIERES CONVERTIRTE EN DISEÑADOR DE INTERIORES? Philippe Starck, asociado siempre a su audaz exprimidor Juicy Salif, tiene una premiada trayectoria como diseñador de interiores; Patricia Urquiola, arquitecta y diseñadora multidisciplinar especializada en diseño de interiores y mobiliario ha trabajado para empresas tan reconocidas como Moroso, B&B, Gandía Blasco o Flos; Piero Lissoni, que elevó a concepto de culto el espacio dedicado a la cocina, tiene proyectos de diseño interior que incluyen hoteles, showrooms, espacios para ferias, casas, tiendas e, incluso, yates. Pero no sólo eso. Las opciones de una profesión como ésta son múltiples y muy variadas. Un espacio vacío pasa a ser un lugar habitado y habitable cuando las decisiones tomadas por el diseñador son capaces de reflejar las necesidades, deseos y hábitos del usuario, empresa o institución que hará uso de ese entorno. La importancia de esas decisiones la vemos en el día a día, al acercarnos a ver una exposición, asistir a un evento o presentación e, incluso, al entrar a nuestra casa u oficina. Su impacto físico y anímico sobre nosotros se debe a elecciones apropiadas, pero también a soluciones técnicas (materiales, texturas, mobiliario, iluminación...) que hacen visibles los significados, conceptos y emociones que el espacio contiene. Convertir éste en un rotundo éxito depende, en gran medida, del diseño interior. Fórmate con el IED Madrid y Diana Do Rio, arquitecto y diseñadora de interiores, socia fundadora de Sin Escala y directora de diseño en Quanto Arquitectura, Jorge Puente, arquitecto y diseñador de interiores en Bespoke-Office; Miguel... [-]

Master Intensivo Diseño de Producto

Online & Campus Combined تمام وقت 10  February 2018 اسپانیا Madrid

En este curso los alumnos aprenderán a crear desde el corazón ayudados por todas las herramientas y experiencia de un equipo entusiasmado, con el único propósito de sacar lo mejor de cada uno y mostrar lo que son capaces de ofrecer a una sociedad siempre necesitada de buenas e innovadoras ideas. [+]

Todo lo que nos rodea es el resultado del diseño y de la reflexión de una persona. La responsabilidad de un diseñador es tan grande que, cuando un diseño está bien ejecutado, se contribuye activamente a mejorar la dignidad de quien lo usa, así como a incrementar de forma exponencial su calidad de vida. Diseñar es la inquietud que queremos que desarrollen los alumnos, de forma que su aportación futura a la sociedad deje una huella imborrable que perdure en el tiempo. La profesión de diseñador de producto es más importante de lo que la gente cree y ahí es donde reside su grandeza, en que las cosas que hacemos para los demás sean casi imperceptibles, se entiendan como algo natural e intuitivo y cumplan su función: hacerles la vida más fácil, digna y cómoda. En este curso los alumnos aprenderán a crear desde el corazón ayudados por todas las herramientas y experiencia de un equipo entusiasmado, con el único propósito de sacar lo mejor de cada uno y mostrar lo que son capaces de ofrecer a una sociedad siempre necesitada de buenas e innovadoras ideas. Asimismo queremos resaltar la importancia del proceso durante el desarrollo los objetos, que es tan importante como el propio resultado, abordando temas como la sostenibilidad, los materiales o procesos de manufactura, llegando así a soluciones y propuestas de valor más allá de una exigencia puramente funcional o estética. Durante el Máster Intensivo de Diseño de Producto buscaremos en todo momento trasladar a los alumnos... [-]

Master Intensivo Management en Marketing, Creatividad y Digital Business

Online & Campus Combined تمام وقت 10  February 2018 اسپانیا Madrid

El Máster Intensivo de Management en Marketing, Creatividad y Digital Business equipara a los estudiantes con los conocimientos y habilidades necesarios para comenzar una carrera en el campo de la gestión empresarial 360º, desde la estrategia a la gestión del cambio, con el fin de preparar a profesionales para ser los líderes empresariales del mañana. [+]

El Máster Intensivo de Management en Marketing, Creatividad y Digital Business equipara a los estudiantes con los conocimientos y habilidades necesarios para comenzar una carrera en el campo de la gestión empresarial 360º, desde la estrategia a la gestión del cambio, con el fin de preparar a profesionales para ser los líderes empresariales del mañana. Con este máster, el alumno trabajará el pensamiento y planificación estratégica mediante la elaboración de un Business Plan incluyendo dentro de éste su plan de marketing. De manera transversal abordará durante todo el curso los conceptos fundamentales sobre el Social Business para familiarizar al alumno dentro del entorno tanto tecnológico como digital, para posteriormente pasar a la parte más operativa donde el alumno aprenderá a utilizar y medir las herramientas existentes para optimizar los negocios e incrementar su volumen de ventas, ya sea para empresas dirigidas al consumidor final (B2C) como a intermediarios o distribuidores (B2B). Objetivos El Máster Intensivo de Management en Marketing & Digital Business nace con el objetivo de dotar a los alumnos de todas las herramientas y conocimientos necesarios para la gestión de empresas tradicionales que necesitan migrar al entorno digital, lanzar una nueva unidad de negocio dentro del entorno digital o abrir una empresa de nueva creación. Entre los principales objetivos del máster destacamos: Adquirir pensamiento y planificación estratégica. Introducirse en el entorno tanto tecnológico como digital. Aprender a elaborar un Business Plan incluyendo su plan de marketing global y digital dentro de este. Gestionar las Empresas Digitales: finanzas, marketing,... [-]

Master of Design and Innovation in Communication Design Labs

Campus تمام وقت January 2018 اسپانیا Madrid

Master of Design and Innovation in Communication Design Labs [+]

Master of Design and Innovation in Communication Design Labs [-]

Máster de Dirección y Gestión de Empresas de Moda

Campus تمام وقت October 2017 اسپانیا Madrid

Conviértete en directivo o empresario en el ámbito de la moda formándote a través de la experiencia de reconocidos profesionales de empresas del sector y haciendo especial hincapié en el lujo. [+]

El Máster de Dirección y Gestión de Empresas de Moda capacita a todos aquellos que deseen formarse como directivos o empresarios en el sector de la moda a través de la experiencia de reconocidos profesionales de empresas del ámbito tanto en el ámbito del lujo como del retail. En un sector tan competitivo como la moda, se precisa de un conocimiento específico sobre la Dirección Estratégica, Dirección de Producto, el Marketing y la Comunicación, las Finanzas… que será absolutamente necesario para que una empresa triunfe y se posicione en el mercado con los resultados y el éxito deseado. Con este fin, el Máster de Dirección y Gestión de Empresas de Moda recoge todos estos aspectos tan significativos haciendo también hincapié en los nuevos formatos de negocio online y las posibilidades que ofrece el mundo digital, conceptos tan actuales como la sostenibilidad o la identificación de tendencias, entre otros. OBJETIVOS: El máster forma a profesionales en el sector de la empresa con un alto grado de especialización en lo que a la moda se refiere. Plantea los objetivos necesarios para que el propio entorno laboral perciba los resultados de personas cualificadas para desempeñar una actividad profesional en las empresas del entorno de la moda. • Formar a profesionales con una preparación específica para desempeñar su labor como gerente o directivo de una empresa de moda.• Ofrecer los conocimientos necesarios para identificar con claridad las necesidades específicas del campo de actuación en el sector moda.• Explicar el papel y la interrelación de... [-]

Máster de Dirección y Gestión de Producto de Moda

Campus تمام وقت October 2017 اسپانیا Madrid

La clave del éxito de un producto no está sólo en un gran diseño. Conviértete en profesional del ámbito del desarrollo de producto y la gestión de compras gracias a conocimientos de estrategia, marketing y producción de moda. [+]

El Máster de Dirección y Gestión de Producto de Moda está concebido para formar a profesionales en el campo del desarrollo de producto y la gestión de compras, siendo imprescindible para ello conocer la interacción entre el diseño, el marketing, la producción y la importancia de trabajar en un equipo de diversos perfiles profesionales. La clave del éxito de un producto no está sólo en un gran diseño, es fundamental que dicho producto llegue al consumidor final con las características con las que fue concebido, sin defectos de calidad, con el precio adecuado y en el tiempo previsto. Por todo ello, el Máster de Dirección y Gestión de Producto de Moda se asienta sobre dos ejes principales: por un lado, la reflexión y adquisición de conocimientos en áreas de estrategia, marketing, y producción, dando al alumno un amplio conocimiento sobre las etapas que van desde la creación del producto hasta la puesta en tienda; y, por otro, la adquisición de habilidades y visión práctica sobre una buena gestión del producto en una empresa de moda ya sea propia o ajena, grande o pequeña. Objetivos del curso El Máster de Dirección y Gestión de Producto de Moda tiene como objetivo dar una formación específica del entorno profesionales el sector de la empresa de moda, dando acceso a un alto grado de especialización que demanda el mercado del lujo y el retail, tanto en los ámbitos de la gestión, del desarrollo , de la producción, la venta y la comunicación de Producto.... [-]

Máster Intensivo de Brand Management

Campus تمام وقت February 2018 اسپانیا Madrid

El Máster Intensivo de Brand Management de la Marca tiene como finalidad abordar las marcas bajo todas sus facetas. Desde el nacimiento de la marca, su ADN, sus fundamentos, pasando por las estrategias de comunicación, la creación de mensajes, campañas y contenidos, para llegar a los diferentes puntos de contacto con el consumidor, a través de medios convencionales, digitales, experiencias, etc. [+]

THIS PROGRAM IS TAUGHT IN SPANISH El Máster Intensivo de Brand Management tiene como finalidad abordar las marcas bajo todas sus facetas. Desde el nacimiento de la marca, su ADN, sus fundamentos, pasando por las estrategias de comunicación, la creación de mensajes, campañas y contenidos, para llegar a los diferentes puntos de contacto con el consumidor, a través de medios convencionales, digitales, experiencias, etc. Con este máster, el alumno conseguirá abordar los retos de una marca desde todos los puntos de vista, sea cual sea su futura orientación profesional dentro de la estrategia, la creatividad y la comunicación. OBJETIVOS: Máster Intensivo de Brand Management, nace con el objetivo de formar profesionales de éxito en la situación presente y para la futura evolución de estos sectores. Profesionales capaces de: - Lanzar marcas poderosas o ayudar a una marca a rediseñar su estrategia. Las compañías buscan integrar en sus equipos de marketing y publicidad perfiles con una mayor visión estratégica y entendimiento de los nuevos medios. - Crear mensajes eficaces y campañas exitosas.Aprendiendo los procesos necesarios para tener buenas ideas, la relación entre estrategia y creatividad y los procesos de evaluación y desarrollo de las ideas. - Planificar la comunicación de una marca sabiendo detectar los mejores canales disponibles para llegar de manera directa al consumidor. Desde los medios tradicionales, hasta los medios digitales, la experiencia en punto de venta, el diseño de producto, los eventos, las RRPP, etc. - Medir la eficacia de las acciones de comunicación, evaluar el Brand Equity... [-]

Máster Intensivo de Management en Marketing & Digital Business

Online & Campus Combined تمام وقت February 2018 اسپانیا Madrid

El Máster Intensivo de Management en Marketing & Digital Business equipara a los estudiantes con los conocimientos y habilidades necesarios para comenzar una carrera en el campo de la gestión empresarial 360º, desde la estrategia a la gestión del cambio, con el fin de preparar a profesionales para ser los líderes empresariales del mañana. [+]

THIS PROGRAM IS TAUGHT IN SPANISH El Máster Intensivo de Management en Marketing & Digital Business equipara a los estudiantes con los conocimientos y habilidades necesarios para comenzar una carrera en el campo de la gestión empresarial 360º, desde la estrategia a la gestión del cambio, con el fin de preparar a profesionales para ser los líderes empresariales del mañana. Con este máster, el alumno trabajará el pensamiento y planificación estratégica mediante la elaboración de un Business Plan incluyendo dentro de éste su plan de marketing. De manera transversal abordará durante todo el curso los conceptos fundamentales sobre el Social Business para familiarizar al alumno dentro del entorno tanto tecnológico como digital, para posteriormente pasar a la parte más operativa donde el alumno aprenderá a utilizar y medir las herramientas existentes para optimizar los negocios e incrementar su volumen de ventas, ya sea para empresas dirigidas al consumidor final (B2C) como a intermediarios o distribuidores (B2B). El Máster Intensivo de Management en Marketing & Digital Business nace con el objetivo de dotar a los alumnos de todas las herramientas y conocimientos necesarios para la gestión de empresas tradicionales que necesitan migrar al entorno digital, lanzar una nueva unidad de negocio dentro del entorno digital o abrir una empresa de nueva creación. Entre los principales objetivos del máster destacamos: - Adquirir pensamiento y planificación estratégica. - Introducirse en el entorno tanto tecnológico como digital. - Aprender a elaborar un Business Plan incluyendo su plan de marketing global y digital dentro de... [-]

آزمایشگاه طراحی ارتباطات

Campus تمام وقت 11  January 2018 اسپانیا Madrid

کارشناسی ارشد ارتباطات آزمایشگاه طراحی ارائه می دهد کلید به مدیریت پیچیدگی رشته به هم پیوسته است که در طول فرایند خلاق پرداخته شده است. دانش آموزان یاد خواهند به استاد منابع زبانی و برنامه های کاربردی، به رهبری تیم میان رشته ای در پروژه های ارتباطی است. استاد با هدف بالا بردن مشخصات حرفه ای از دانش آموزان به طوری که آنها می تواند بخشی از ساختار کسب و کار جدید، که در آن زبان و مفاهیم، ​​همیشه نزدیک تر است. تبادل ثابت نزدیک بین دانش آموزان و معلمان (حرفه ای فعال با تجربه گسترده ای در زمینه ارتباطات) فرآیندهای نوآوری و خلاقیت است که مشخص این استاد افزایش می دهد. [+]

این برنامه زبان انگلیسی تدریس استاد ارتباطات آزمایشگاه طراحی چیست؟ نقش خلاق / ارتباط در یک شرکت است که تحت روند تحولی که خواستار یک پروفایل جدید. شرکت در همه بخش ها شروع به نیاز به یک نوع دیگری از مدیر خلاق، کسی که قادر به هماهنگی و مقابله با چندین متخصص در همان محیط و مدیریت فرآیندهای است که رانندگی استراتژی خلاقیت و کسب و کار. کارشناسی ارشد ارتباطات آزمایشگاه طراحی شرایط مطلوب ایجاد برای رسیدن به، بیش از یک سال از یادگیری و تجربه، اهداف زیر است: - مفهوم، توسعه و برقراری ارتباط ایده های جدید. - سرب تیم های چند رشته. - ساخت و ارتباط مفاهیم بی انتها. - برقراری تماس شخصی با طیف وسیعی از حرفه ای از محیط خلاق است. - "د-تخصص" و از یاد بردن برای به دست آوردن یک دید وسیع تر است. بنیاد (تجزیه و تحلیل تاریخی انتقادی، روش، پایداری، ارتباط تصویری ...) - - خاص (زبان سمعی و بصری و تولید، انسان شناسی، داستان سرایی، copywriting است، استراتژی های ارتباطی جدید، جلسه، copywriting است تبلیغات: مطالب مطرح شده در این دوره به ماژول سازمان ، نام تجاری، روند جهانی، استراتژی های بازاریابی محتوا، پروژه های تجاری ارتباطات ...) - عرضی (فرهنگ طراحی، خلاقیت، ایجاد تیم، تحقیقات طراحی، طراحی تفکر، مناقصه و استخدام ...) استفاده - پایان نامه / پروژه تحقیقاتی (مفهوم، ایده، توسعه، تولید ، نمونه سازی، صفحه نمایش ...) چرا تحصیل کارشناسی ارشد ارتباطات آزمایشگاه طراحی؟ - از آنجا که ما با انجام: تنها پس از آن ممکن است واقعا... [-]

استاد اروپایی عکاسی هنرهای زیبا

Campus تمام وقت پاره وقت 12  April 2018 اسپانیا Madrid + {تعداد} بیشتر

استاد اروپا هنرهای زیبا عکاسی است، در حال حاضر، پیشنهاد آموزش جاه طلبانه ترین در زمینه هنر عکاسی و هدف تبدیل شدن به نقطه مشترک هنرمندان و حرفه ای، غنی سازی این زمینه در اسپانیا. عملی و نوآورانه، آن را به یک برنامه منحصر به فرد بر اساس تعالی دانشکده خود را (مارتین پار، Elger اسر، جوآن Fontcuberta و الخاندرو Castellote، در میان دیگران) است. این بر اساس این فرض وجود دارد که یک هویت اروپایی مفهومی و خلاق، که می تواند و باید یک نقطه مرجع مهم در زمینه های علمی و دانشگاهی، فرهنگ و بازار هنر وجود دارد پدید آمده است. در این مفهوم، مشارکت دانش آموزان از طیف وسیعی از قاره به ویژه جالب و غنی سازی. [+]

این برنامه زبان انگلیسی تدریس هدف: • برای تبدیل شدن به آشنا با روز تولید فعلی عکاسی، موضوعات و موجودی های خود را، عمل هنری، ارزش های فرهنگی، ریشه در عکاسی تاریخی و تاریخ هنر، گفتمان ها و محدودیت های آن، از منظر عکاسان مهم و نظریه پردازان. • برای یادگیری نظریه های فعلی اصلی در عکاسی اروپا. • برای یادگیری به طور مستقیم و شخصا از استادان معتبر ترین ineach منطقه است. • برای تبدیل شدن به آشنا با شیوه های نگهداری، collectionism، حفاظت و نحوه ارائه / انتشار عکاسی هنری معاصر است. • به تأمل در نقش عکاسان در بازار هنر، زمینه عکاسی اروپا، کسب و کار از اوقات فراغت، و دنیای سرگرمی. • به تجربه، از طریق یک پروژه شخصی، آنچه در آن است برای ایجاد یک کار اصلی است که مناسب و ارزش قرار داشتن در یک نمایشگاه عکاسی ارائه شده است. • به نمایشگاه و انتشار پروژه نهایی در یک مرکز معتبر / مجله بین المللی شناخته شده، از طریق شرکای اروپایی ما. • برای شکستن به جهان هنر، از طریق شبکه تشکیل شده توسط اساتید و دانشجویان کارشناسی ارشد، همکاری نهادها، مسئولان و مدیران. روش: ما در سه نوع از استادان تکیه: کارشناسی ارشد، که چهره های اصلی در صحنه عکاسی اروپا هستند؛ استادان، که هنرمندان و نظریهپردازان کیفیت دانشگاهی مشهور در زمینه عکاسی و هنرهای تجسمی بین المللی هستند. andtutors، که نماینده نسل جدیدی از عکاسان با تجربه علمی و پروژه می باشد. یک عنصر اساسی از دانشگاهیان ارشد گرایش خود را به... [-]

استاد در طراحی حرکت های گرافیکی

Campus تمام وقت October 2017 اسپانیا Madrid

کارشناسی ارشد حرکت طراحی گرافیک با تولید یک حلقه است که در آن دانش آموزان همه کار آنها در طول دوره انجام کامپایل، تبدیل شدن به یک انعکاس وفادارانه از مهارت های خود را به عنوان طراحان گرافیک حرکت، و همچنین نامه خود معرفی به عنوان آینده به این نتیجه رسیدند حرفه ای. [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH کارشناسی ارشد حرکت طراحی گرافیک آموزش های فنی لازم برای ایجاد حرکت های گرافیکی فراهم می کند. این برنامه، ابزارها، تکنیک ها، درک درستی از زبان سمعی و بصری، کارگاه ها و پروژه های که ارائه یک دیدگاه جامع از خواسته های فعلی است. در چند دهه گذشته، حرکت گرافیک انقلابی در زمینه رشته های سمعی و بصری. ما شاهد یک انفجار خلاق است که در استفاده از منابع و زبان بیان می شود، و همچنین در راه فهم روایت کرده اند. علاوه بر این، پیشرفت های فن آوری را مجبور بخش به طور مداوم توسعه، و آن را لازم برای حرفه ای ها را به طور دائم به روز رسانی دانش خود باشد. ... [-]

استاد در طراحی داخلی

Campus or Online تمام وقت پاره وقت October 2017 اسپانیا Madrid + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد طراحی داخلی تعریف و توسعه مفاهیم اساسی طراحی داخلی به منظور درک رابطه بین کاربر و فضای اطراف او، یک فضای است که همراه با روند و سبک های جدید زندگی تبدیل شده است. [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH کارشناسی ارشد طراحی داخلی تعریف و توسعه مفاهیم اساسی طراحی داخلی به منظور درک رابطه بین کاربر و فضای اطراف او، یک فضای است که همراه با روند و سبک های جدید زندگی تبدیل شده است. حجم، مواد، نور، شفافیت و سفر فضایی و ریتم به عنوان عناصری که ایجاد احساسات و تجارب، ایجاد یک پایه محکم برای راه حل های نوآورانه: آزمایش از طریق حواس پنجگانه ما یک بخش اساسی از رویکرد کارشناسی ارشد، که به کنکاش در مفاهیم مانند است. مسکونی، تجاری، نمایشگاه، چند استفاده از زودگذر، و غیره، به عرضه: اصلی در طراحی داخلی یک فرایند تحقیقاتی که تحقق به پروژه های در انواع مختلف فضاهای، وام آنها را یک رویکرد باز، آزمایش با طیف وسیعی از فضاهای پیشنهاد دانش آموزان و نظر جامعی از فعالیت حرفه ای خود را در آینده است. دانش آموزان سطح بالایی از تخصص در محیط طراحی داخلی دست یابد. در طول کارشناسی ارشد طراحی داخلی، تحقیق در آنها، تجزیه و تحلیل و بررسی در عمق طراحی با در نظر نزدیک به هنر، معماری و یا ساخت و ساز، کسب دانش است که آسان به رویارویی با هر نوع پروژه از فاصله است. در طول استاد، جنبه های مانند تجربه حسی در بازی فضایی، جدا شده و یا با هم، استفاده از نور حساس، شفافیت، مسیرها، ریتم و شرایط زمین ساختی از مواد در نظر گرفته شده. پس از اتمام دوره، دانش آموزان می توانند به کارشناسی کارشناسی ارشد اجرای طرح در زمینه آن، حجم،... [-]

استاد در طراحی لوازم جانبی مد

Campus or Online تمام وقت October 2017 اسپانیا Madrid

کارشناسی ارشد مد لوازم جانبی طراحی ارائه می دهد تمام مهارت های لازم به طوری که دانش آموزان می توانند به یک تیم از یک طراحی از لوازم جانبی با نام تجاری پیوستن یا به انجام یک پروژه شخصی. این برنامه کمک می کند تا برای تحریک حس کنجکاوی و توانایی های خلاقانه و حرفه ای برای تبدیل شدن به متخصص در بخش جواهرات، کیف های دستی و طراحی کفش. [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH کارشناسی ارشد مد لوازم جانبی طراحی ارائه می دهد تمام مهارت های لازم به طوری که دانش آموزان می توانند به یک تیم از یک طراحی از لوازم جانبی با نام تجاری پیوستن یا به انجام یک پروژه شخصی. این برنامه کمک می کند تا برای تحریک حس کنجکاوی و توانایی های خلاقانه و حرفه ای برای تبدیل شدن به متخصص در بخش جواهرات، کیف های دستی و طراحی کفش. ماژول های استاد: جواهرات و اشیای قیمتی / کیف های دستی / کفش فرصت های حرفه ای: طراح کفش، کیف های دستی، طراح، طراح جواهرات و اشیای قیمتی، مسئول بخش طراحی شرکت لوازم جانبی، و طراح در بخش نام تجاری در منطقه لوازم جانبی، مشاور و یا مشاور مستقل برای مارک های امروزه علامت های تجاری اصلی از مد از منابع خود را صرف تولید لوازم جانبی و خطوط دوم، راه را برای موقعیت با نام تجاری و قرعه کشی مزایای بزرگ از فروش. لوازم جانبی به ابژه های میل و اشیاء واقعی iconographic با نام خود تبدیل شده است. هر فصل، سبک و سردبیران برای نگاه باید مدل astrend داشته باشد. بنابراین، بخش مد نیاز به در حرفه ای بسیار ماهر تکیه به منظور توسعه این خطوط و برآورده تقاضا از بازار بین المللی آگاه شده است. با کارشناسی ارشد مد لوازم جانبی طراحی، دانش آموزان بالقوه خلاق خود را از طریق یک تور های مراحل مختلف یکی از مناطق منحصر به فرد ترین دنیای مد توسعه. آنها یاد خواهند گرفت که... [-]

استاد در طراحی چاپ و نشر: چاپ و رسانه های دیجیتال

Campus تمام وقت October 2017 اسپانیا Madrid

استاد در طراحی تحریریه: دیجیتال و چاپ رسانه آموزش دانش آموزان به کار در زمینه چاپ و نشر، هر دو در رسانه های چاپی و فرمت های دیجیتال جدید. [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH استاد در طراحی تحریریه: دیجیتال و چاپ رسانه آموزش دانش آموزان به کار در زمینه چاپ و نشر، هر دو در رسانه های چاپی و فرمت های دیجیتال جدید. در حال حاضر، بازار حرفه ای می نامد برای کسانی که ارائه ترکیبی از دانش تخصصی از چاپ و نشر در رسانه های چاپی و آموزش جامد در زمینه رسانه های دیجیتال. افزایش فروش محصولات تحریریه، گسترش دستگاه های الکترونیکی قابل حمل و تغییرات در راه ما دسترسی نیروی اطلاعات طراحان امروز به طور مداوم به روز رسانی زبان ارتباط تصویری در رسانه های چاپی. به همین دلیل، استاد در طراحی تحریریه: دیجیتال و چاپ رسانه ها نه تنها شامل مطالعه از فرمت های مختلف نشر، نقش عکاسی و تصویر سازی، اصول ترکیب و زیبایی شناسی چاپی، بلکه به کنکاش در فرآیندهای شناختی است که دخالت در روند خواندن، و همچنین تکنیک های طراحی رابط و تجربه کاربر، به بهترین استفاده را از فرصت های ارائه شده توسط محیط دیجیتالی. استاد در طراحی تحریریه: دیجیتال و چاپ رسانه است به عنوان کشف تمام زمینه های خاص که در آن طراحی سرمقاله اعمال می شود تصور کرد، به دست از بهترین کارشناسان از هر یک از این زمینه ها: طراحان دیجیتال و گرافیک، طراحان وب، پرینتر ها، ناشران ، عکاسان، مدیران چاپ و نشر، شرکت و مدیران ارتباطات موسسه ... عبور از کاغذ به صفحه به عنوان پشتیبانی برای خواندن: در طول پنج سال گذشته، ما را به ابتدای پدیده ای است که برای یک... [-]

استاد در عکاسی حرفه ای

Campus تمام وقت October 2017 اسپانیا Madrid

"ما معتقدیم که عکاسی چیزی است که شما به راحتی می توانید خودتان آموزش است، شما واقعا یک مدرسه برای آن لازم نیست. در واقع، دانش آموزان ما معمولا تجارت خود به خوبی می دانیم. در واقع، این شاید تنها مهم ترین چیز - افرادی که شما را حمایت و به شما ورودی، مشاوره، و شجاعت را به آنچه شما لازم می باشد. یادگیری با انجام، اما دست در دست با یک تیم قوی از متخصصان و معلمان، در این مفهوم عکاسی حرفه ای دوره در IED مادرید است. [+]

این برنامه زبان انگلیسی تدریس این برنامه استاد شامل سه ماژول، که در مستند و گزارش تمرکز؛ مد و سبک زندگی؛ تبلیغات و تحریریه. دانشجویان کارشناسی ارشد به ارائه یک پروژه نهایی تکمیل با پرونده نوشته شده است.

کارشناسی ارشد حرفه ای عکاسی در IED مادرید از IED مادرید در Vimeo و.

اهداف اصلی این برنامه استاد عبارتند از: به دانش آموزان ارائه نمایی از گرایش فعلی در عکاسی کاربردی و تجاری. برای اجرای این ابزار و دانش مورد استفاده در صنعت عکاسی. آشنا به دانش آموزان با روش کار معاصر در زمینه تولید، مدیریت استودیو، پس از تولید، چاپ و نشر و سهام. برای نشان دادن ارزش های فرهنگی عکاسی، فرم همکاری و مدل های بودجه خلاق، برای تجزیه و تحلیل چالش ها و محدودیت های بازار در زمان همگرایی رسانه قوی و کوچک، برای رسیدن به مورد تاریخ عکاسی در زمینه طراحی مطمئن شوید. [-]

استاد فشرده مدیریت مد

Online & Campus Combined تمام وقت 10  February 2018 اسپانیا Madrid

با توجه به سرعت از کوره در رفته است که با مقالات مد امروزه راه اندازی شد، و در مواجهه با مصرف کنندگان که بیشتر و بیشتر خواستار، آن را از اهمیت نخست که محصولات رسیدن به مصرف کننده نهایی دقیقا همان طور که ارائه شد، بدون نقص است، با قیمت مناسب و در زمان مقرر. از سوی دیگر، عوامل مانند تحکیم فن آوری های جدید، زمان واقعی، توسعه بازارهای جدید و عدم تمرکز تولید، بخش نساجی را مجبور به طور مداوم به دنبال راه حل و بهبود که با آنها می توانید نوآوری و موفق شوند. به پیش بینی و صورت تا به این تغییرات، شرکت مد به طور فزاینده نیاز حرفه ای به سرعت قادر به رسیدگی به فرآیندهای تولید بسیار پیچیده است. استاد فشرده در مدیریت مد بر کسب دانش در حوزه های مدیریت، بازاریابی و خرید، بنابراین امکان دانش آموزان برای به دست آوردن مهارت و تجربه عملی در مدیریت محصولات مد در prêt یک باربر، لوازم جانبی و لوازم آرایشی است. با شروع از این فرض، استاد برای آموزش حرفه ای در حوزه توسعه، مدیریت و توزیع محصول مد در معنای وسیع آن ایجاد شد، و از منظر بین المللی است. [+]

این برنامه آموزش داده شده در زبان اسپانیایی و انگلیسی هدف: استاد فشرده در مدیریت آموزش حرفه ای همه کاره مد قادر به جا به تیم کار یک شرکت بزرگ، و آن را کمک دستورالعمل برای تمام کسانی که حرفه ای ها شروع ماجراجویی خود را حرفه ای. برای این کار، استاد در یک برنامه نظری-عملی کامل، بر اساس با فعالیت های که بسیار شبیه به واقعیت حرفه ای، همراه با انتقال تجربه حرفه ای تدریس آن. در میان اهداف دیگر، ما بر: - کسب دانش جهانی در مورد جهان پیچیده ای از مد و چگونه بازار خود را کار می کند. - آگاهی از روند زندگی محصول مد، از طراحی آن، به تولید و فروش. - آشنایی با بخش مهم بازی بازاریابی و مدیریت نام تجاری در مد. - به دست آوردن ابزار لازم برای قادر به اعمال معیارهای سودآوری و بهره وری. - کسب مذاکره و مدیریت کلید مهارت صنعت. - درک نقش بخش تجاری و توزیع های مختلف و کانال های فروش. - آشنایی با مدیریت یک فروشگاه فیزیکی و آنلاین. - به دست آوردن ابزار لازم قادر به تبدیل شدن به یک کارآفرین آینده است. - آشنایی با بخش لوازم آرایشی به عنوان یک بخش اساسی از کسب و کار مد. روش: استاد فشرده در مدیریت مد دارای یک روش آموزشی است که به هر دو محتوای خاص از استاد و به مشترک منطقه عرضی از 4 مدرسه از استاد IED (طراحی، مد، ارتباط بصری و مدیریت) استفاده شود. محتوای آنلاین در آغاز و پایان برنامه،... [-]

کارشناسی ارشد در آزمایشگاه های طراحی استراتژیک

Campus تمام وقت 11  January 2018 اسپانیا Madrid

کارشناسی ارشد آزمایشگاه طراحی استراتژیک آموزش حرفه ای است که می تواند ایده های رویایی به پروژه ها و فرصت های کسب و کار تبدیل. دانش آموزان خواهد آموخت که چگونه برای ایجاد یک مدل کسب و کار با در نظر گرفتن مشارکت مشتریان و بازار، تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات و پایداری. در طول دوره، دانش آموزان ابزار دست آوردن برای گوش دادن به مشتری، راه حل های طراحی و ارائه محصولات و خدمات است که می تواند تاثیر بر جامعه را. [+]

این برنامه زبان انگلیسی تدریس کارشناسی ارشد آزمایشگاه طراحی استراتژیک چیست؟ چشم انداز فعلی پر از فرصت برای کسانی که دارای مقادیر جدید است " [-]

کارشناسی ارشد در آزمایشگاه های طراحی محصول

Campus تمام وقت January 2018 اسپانیا Madrid

در کارشناسی ارشد آزمایشگاه طراحی محصولات دانش آموزان خواهد آموخت که چگونه به پژوهش، توسعه و ارائه یک محصول برای استانداردهای فنی و کیفیت بالا، با استفاده از یک روش مبتنی بر پروژه، به درک به طور کامل و در جزئیات بزرگ توسعه فرآیندهای و محدودیت های صنعتی. [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH در کارشناسی ارشد آزمایشگاه طراحی محصولات دانش آموزان خواهد آموخت که چگونه به پژوهش، توسعه و ارائه یک محصول برای استانداردهای فنی و کیفیت بالا، با استفاده از یک روش مبتنی بر پروژه، به درک به طور کامل و در جزئیات بزرگ توسعه فرآیندهای و محدودیت های صنعتی. با ارائه دسترسی به ابزار صنعت، مواد نوآورانه و فرآیندهای تولید، ایجاد می کنیم محیط کاری ایده آل برای دانش آموزان، به طوری که آنها می توانند نیازهای بازار را پیش بینی، به دنبال جایگزین به روش معمول حل مشکلات، تشویق تفکر انتقادی و آگاهی اجتماعی . فرصت های شغلی: طراح ارشد. مدیر طراحی. مدیر پروژه. مدیر تولید. مشاور طراحی. طراح مستقل. کارشناسی ارشد آزمایشگاه طراحی محصول چیست؟ ما زندگی می کنند در یک زمان که منعکس مراحل اولیه طراحی صنعتی، زمانی که کار طراحان 'محدود نمی شد به \ "زیبایی شناسی \"، و وقتی که به جای نقش کلیدی در نوآوری، توسعه فن آوری، توسعه استراتژی محصول و بازی ایجاد کسب و کار جدید است. کارشناسی ارشد آزمایشگاه طراحی محصولات در انجام ایده از طریق ابزار های صنعت، نوآوری در زمینه مواد و فرآیندهای تولید ارائه شده، به منظور پیش بینی تقاضای بازار خلاقانه تمرکز دارد. کارشناسی ارشد آزمایشگاه طراحی محصولات ایجاد شرایط مطلوب که در آن برای رسیدن به، بیش از یک سال از آموزش و تجربه، اهداف زیر است: - پیشرو تیم چند رشته ای در طول فرایند تولید. - برقراری ارتباط شخصی با متخصصان مختلف. - مدیریت تدارکات پروژه. - مفهوم،... [-]

کارشناسی ارشد در ارتباطات، بازاریابی و مدیریت تبلیغات

Campus تمام وقت October 2017 اسپانیا Madrid

استاد در مدیریت و جهت ارتباطات، بازاریابی و تبلیغات یک برنامه آموزشی است که ترکیبی از آموزش های تئوری با توسعه مهارت های خلاق و اجرای عملی، با توجه ویژه به احتمالات ارتباطی ارائه شده توسط فن آوری های جدید، کارگاه های آموزشی و یا ملاقات با مشهور پیشنهاد حرفه ای جهان تبلیغات، ارتباطات و بازاریابی است. [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH استاد در مدیریت و جهت ارتباطات، بازاریابی و تبلیغات یک برنامه آموزشی است که ترکیبی از آموزش های تئوری با توسعه مهارت های خلاق و اجرای عملی، با توجه ویژه به احتمالات ارتباطی ارائه شده توسط فن آوری های جدید، کارگاه های آموزشی و یا ملاقات با حرفه ای مشهور جهان از تبلیغات، ارتباطات و بازاریابی پیشنهاد می کند.

استاد د Dirección Y GESTION DE COMUNICACION، Y بازاریابی ها Publicidad دل IED مادرید از IED مادرید در Vimeo و.... [-]


کارشناسی ارشد در بازاریابی، ارتباطات و کسب و کار الکترونیکی مدیریت دیجیتال

Campus تمام وقت October 2017 اسپانیا Madrid

کارشناسی ارشد بازاریابی، ارتباطات و E-کسب و کار مدیریت دانش آموزان فراهم می کند با دانش نظری و استراتژیک بازاریابی آنلاین: از ارتباطات دیجیتال را به یکی از عمل از یک آژانس تبلیغاتی. [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH کارشناسی ارشد بازاریابی، ارتباطات و E-کسب و کار مدیریت دانش آموزان با دانش نظری و استراتژیک بازاریابی آنلاین فراهم می کند: از ارتباطات دیجیتال را به یکی از عمل از یک آژانس تبلیغاتی. در یک زمینه اجتماعی و صنعتی که در آن استفاده از شبکه به سرعت در حال تغییر است ارتباطات و بازاریابی، ما در یک روند تغییرات ثابت قرار دارد. اختلاط فن آوری در هر گونه فعالیت و، به ویژه، در راه است که در آن مصرف کنندگان در مورد فکر می کنم و وزن تصمیم گیری خرید خود را در حال تغییر است راه و عادات از فروش در سراسر جهان است. کارشناسی ارشد بازاریابی، ارتباطات و E-کسب و کار مدیریت راهنماهای دانش آموزان در این صحنه جدید و تغییر آنها را در راه های عملی چگونه تغییر دیجیتال مؤثر بر جهان ارتباطات تبلیغات نشان می دهد. کار بر روی برخی از دانش در ارتباط با این واقعیت است که اجازه خواهد داد که آنها را به تصمیم گیری با موفقیت به فعالیت حرفه ای خود را در آینده با آن مواجه است. کارشناسی ارشد بازاریابی، ارتباطات و E-کسب و کار مدیریت می آید از یک مفهوم کلیدی: در جامعه امروز منطقی و معمول این است که ارتباطات دیجیتال مورد توجه همه نوع از فعالیت هایی که باید انجام دهید با زمینه هایی مانند بازاریابی، تبلیغات و ارتباط است. ... [-]

کارشناسی ارشد در طراحی روشنایی

Campus or Online تمام وقت پاره وقت October 2017 اسپانیا Madrid + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد طراحی روشنایی را ارائه می دهد آموزش در دستکاری نور در فضا، با اضافه کردن چیزی فراتر از صرف پاسخ به تقاضای تابعی و یا زیبایی شناسی. [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH کارشناسی ارشد طراحی روشنایی ارائه می دهد آموزش در دستکاری نور در فضا، با اضافه کردن چیزی فراتر از صرف پاسخ به تقاضای تابعی و یا زیبایی شناسی. با کارشناسی ارشد طراحی روشنایی، دانش آموزان در راه ترکیب جنبه های فنی از منابع نوری و لوازم جانبی خود را به منظور به دست آوردن نتایج هنری، بصری و عاطفی، تولید فضاهای با استفاده از دستکاری نور کار می کنند. نشانه رفته به طرف: فوق لیسانس و یا فارغ التحصیلان در زمینه هنر و طراحی، معماران و طراحان داخلی. تجربه حرفه ای به ارزش خواهد شد. هدف: کارشناسی ارشد آموزش طراحی روشنایی طراحان که نور را به عنوان یک عنصر است که فضاهای ایجاد می کند. نورپردازی یکی از مهم ترین عوامل ایجاد یک فضای است. آن را تا به معانی مستقیم بر محل، ابعاد، بار ذهنی، کیفیت ... فرصت های حرفه ای: مطالعه این استاد شما می توانید به یک متخصص در طراحی روشنایی، می تواند در شرکت های حوادث، معماری زودگذر و امکانات museographical، شرکت های خدمات و فروشگاه تخصصی، استودیوهای مهندسی و فیلم، تئاتر و شرکت نور هنر کار می کنند. [-]

کارشناسی ارشد در طراحی صحنه و فضاهای نمایشگاهی

Campus or Online تمام وقت پاره وقت October 2017 اسپانیا Madrid + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد نقاشی پرده های نمایش طراحی انتقال به دانش آموزان توانایی بصری و شفاهی ساختار طیف وسیعی از فضاهای، گسترش مفهوم طراحی صحنه، مصرف آن را به فضاهای داخلی، فضاهای نمایشگاه، غرفه و معماری موقت، تلویزیون و، البته، اجراهای زنده. [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH طراحی و حل و فصل یک فضای مرحله نیاز، و همچنین مفاهیم خلاقیت و نوآوری و تکنیک، طیف وسیعی از مفاهیم چند رشته است که کمک تحقق فضا. طراحی صحنه، همراه با نورپردازی، طراحی کمد لباس، فضای صدا، حرکت، و غیره، زبان بصری و حساس مطرح شده در یک پیشنهاد مرحله، تولید یک پروژه سازگار است که واکنش مورد نظر را در مخاطب برمی انگیزد تنظیم. کارشناسی ارشد نقاشی پرده های نمایش طراحی انتقال به دانش آموزان توانایی بصری و شفاهی ساختار طیف وسیعی از فضاهای، گسترش مفهوم طراحی صحنه، مصرف آن را به فضاهای داخلی، فضاهای نمایشگاه، غرفه و معماری موقت، تلویزیون و، البته، اجراهای زنده. فرصت های حرفه ای: با این استاد شما می توانید یک کارگردان هنری تئاتر طراح صحنه، سینما، نقاشی، تبلیغات و تلویزیون، طراح از امکانات و حوادث، طراح صحنه و لباس و آزاد. ... [-]

کارشناسی ارشد در طراحی و نوآوری در آزمایشگاه طراحی استراتژیک

Campus تمام وقت January 2018 اسپانیا Madrid

کارشناسی ارشد آزمایشگاه طراحی استراتژیک [+]

کارشناسی ارشد آزمایشگاه طراحی استراتژیک

کارشناسی ارشد استراتژیک آزمایشگاه طراحی: پاپ تا هدیه از IED مادرید در Vimeo و.

[-]

کارشناسی ارشد در طراحی و نوآوری در آزمایشگاه های طراحی محصول

Campus تمام وقت January 2018 اسپانیا Madrid

کارشناسی ارشد طراحی و نوآوری در محصول آزمایشگاه طراحی [+]

کارشناسی ارشد طراحی و نوآوری در محصول آزمایشگاه طراحی

IED مادرید. استاد از محصولات آزمایشگاه طراحی: Col.lección از IED مادرید در Vimeo و.

[-]

کارشناسی ارشد در طراحی پارچه و لباس و سطوح

Campus or Online تمام وقت October 2017 اسپانیا Madrid

کارشناسی ارشد پارچه و سطوح طراحی آموزش دانش آموزان در جنبه های خلاق از کار خود، کمک به آنها عقاید خود را بیان بر اساس مجموعه ای از معیارهای زیبایی شناسی، و همچنین بر اقتصاد منابع، به انتخاب بهترین راه برای حمل یک پروژه به مدت. [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH کارشناسی ارشد پارچه و سطوح طراحی ارائه می دهد آموزش های خاص در طراحی الگوی چاپ قابل اجرا به طیف وسیعی از زمینه های: منسوجات و (تصویر زمینه، سرامیک، لوازم خانگی و غیره) و آموزش حرفه ای به توسعه طرح های برای سطوح خاص، آنها را قادر به تصمیم گیری در مورد تکنیک ها و فرآیندهای تولید در اساس فرصت ها و اهداف خود، یادگیری در مورد صنعتی، فرآیندهای نیمه صنعتی و کتابچه راهنمای کاربر مورد استفاده در هر یک از آنها، با واژگان خاص خود را دارند و مختصات فنی. ... [-]

کارشناسی ارشد در مد و ارتباطات

Campus تمام وقت October 2017 اسپانیا Madrid

استاد ارتباطات و مد آموزش مردم قادر به مدیریت ارتباطات در صنعت مد، به درک اهمیت عملکرد آن به ایجاد یک تصویر از نام تجاری سازگار باشد، به استفاده از ابزار به طرز ماهرانه و به منظور توسعه استراتژی های لازم برای برقراری ارتباط در پویا، خلاق و شرایط ابتکاری است که تعریف ماهیت مد. [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH استاد ارتباطات و مد آموزش مردم قادر به مدیریت ارتباطات در صنعت مد، به درک اهمیت عملکرد آن به ایجاد یک تصویر از نام تجاری سازگار باشد، به استفاده از ابزار به طرز ماهرانه و به منظور توسعه استراتژی های لازم برای برقراری ارتباط در شرایط پویا، خلاق و نوآور است که تعریف ماهیت مد. ارتباطات شامل تمام این اقدامات با هدف چاپ و نشر، ایجاد و موقعیت تصویر نام تجاری در وضعیت پیچیده کنونی و به متخصص ماهر که به طراحی استراتژی های خاص سازگار با روند جدید است که هر سال به بازار شکستن تکیه لازم می سازد. در کارشناسی ارشد از دانش آموزان ارتباطات و مد به دست آوردن مشخصات کامل و حرفه ای از صنعت مد و ارتباط نزدیک خود را با ارتباطات. این قطار استاد حرفه ای از ارتباطات و بازاریابی تخصصی در صنعت مد: مردم قادر به ایجاد ارتباط، به درک اهمیت عملکرد آن و استفاده از ابزارهای سنتی به طرز ماهرانه و جدید برای برقراری ارتباط در شرایط پویا، خلاق و نوآور است که تعریف طبیعت مد. وظیفه ارتباطات در زمینه مد نیاز به دانش نظری بتن، توسعه زیبایی به تجزیه و تحلیل روند و درک روند آوانگارد، کنترل از فن آوری های جدید، brushstrokes از روانشناسی و جامعه شناسی برای رسیدن به مشتریان، مدیریت کامل روابط عمومی و نهادی، درمان مناسب از مطالب گرافیکی و متنی ... همچنین به عنوان یک درک کامل از آنچه مد به معنی در مجموعه ای از نشانه های هویت... [-]

کارشناسی ارشد در مد و ارتباطات

Campus تمام وقت October 2017 اسپانیا Madrid

استاد ارتباطات و مد آموزش مردم قادر به مدیریت ارتباطات در صنعت مد، به درک اهمیت عملکرد آن به ایجاد یک تصویر از نام تجاری سازگار باشد، به استفاده از ابزار به طرز ماهرانه و به منظور توسعه استراتژی های لازم برای برقراری ارتباط در پویا، خلاق و شرایط ابتکاری است که تعریف ماهیت مد. [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH استاد ارتباطات و مد آموزش مردم قادر به مدیریت ارتباطات در صنعت مد، به درک اهمیت عملکرد آن به ایجاد یک تصویر از نام تجاری سازگار باشد، به استفاده از ابزار به طرز ماهرانه و به منظور توسعه استراتژی های لازم برای برقراری ارتباط در پویا، خلاق و شرایط ابتکاری است که تعریف ماهیت مد. ارتباطات شامل تمام این اقدامات با هدف چاپ و نشر، ایجاد و موقعیت تصویر نام تجاری در وضعیت پیچیده کنونی و به متخصص ماهر که به طراحی استراتژی های خاص سازگار با روند جدید است که هر سال به بازار شکستن تکیه لازم می سازد. در کارشناسی ارشد از دانش آموزان ارتباطات و مد به دست آوردن مشخصات کامل و حرفه ای از صنعت مد و ارتباط نزدیک خود را با ارتباطات. این قطار استاد حرفه ای از ارتباطات و بازاریابی تخصصی در صنعت مد: مردم قادر به ایجاد ارتباط، به درک اهمیت عملکرد آن و استفاده از ابزارهای سنتی به طرز ماهرانه و جدید برای برقراری ارتباط در شرایط پویا، خلاق و نوآور است که تعریف طبیعت مد. [-]

کارشناسی ارشد در مدیریت شرکت های مد

Campus or Online تمام وقت October 2017 اسپانیا Madrid

استاد در مد مدیریت کسب و کار است که برای کسانی که می خواهند به عنوان مدیران و کارآفرینان در صنعت مد آموزش درک. [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH استاد در مدیریت کسب و کار مد برای کسانی که می خواهند به عنوان مدیران و کارآفرینان در صنعت مد آموزش درک. مد خلاقیت است. با این وجود، به منظور است که یک پیروزی محصول، مخاطبان مورد نظر می رسد و کار تجاری، نیاز به یک توسعه استراتژیک است. طرح کسب و کار باید تمام جنبه های لازم برای ساخت یک شرکت قادر به دست آوردن نتایج و برای رسیدن به موفقیت به دنبال پوشش میدهد. فرایند یادگیری از استاد مد مدیریت کسب و کار را تحت پوشش تمام زمینه های مورد علاقه از دنیای مد و تجزیه و تحلیل توانایی های کسب و کار است که دانش آموزان نیاز به شروع به فعالیت های خود را در این بخش. به همین دلیل، آن را در حرفه ای بسیار ماهر که تجربه خود را در اختیار دانش آموزان متکی است. فرصت های حرفه ای: مدیر محصول، مسئول خرید، مدیر منطقه یا مدیر تجاری، مسئول بازاریابی ویژوال، مدیریت نام تجاری، مسئول کنترل مدیریت. یک برنامه کامل از کلاس های نظری ارائه می دهد که دانش آموزان اطلاعات جامع به طوری که آنها به طور کامل درک هر subject.There طیف خوبی برنامه ریزی شده از فعالیت های عملی بر اساس و ساخت و ساز در این برنامه نظری است. این شامل کارگاه برای شرکت های واقعی، سخنرانی از حرفه ای بالا در بخش، بازدیدکننده داشته است برای نشان دادن ها، مغازه ها و همه نوع نمایشگاه و بازدید از شرکت های بزرگ و نمایشگاه ها... [-]

کارشناسی ارشد فشرده در طراحی گرافیک

Campus تمام وقت February 2018 اسپانیا Madrid

MA فشرده در طراحی گرافیک نه تنها ارائه می دهد اکثر تا به روز و آموزش نوآورانه، بلکه درک درستی از مبانی طراحی گرافیک، اساس ارتباط بصری و هویت شرکتی از هر موسسه و یا شرکت. [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH MA ویژه در طراحی گرافیک ارائه می دهد نه تنها اکثر تا به روز و آموزش نوآورانه، بلکه درک درستی از مبانی طراحی گرافیک، اساس ارتباط بصری و هویت شرکتی از هر موسسه و یا شرکت. بسته بندی، سرمقاله و طراحی وب سایت، هویت و نام تجاری طراحی، تبلیغات و ارتباطات: امروزه، یک طراح گرافیک باید مدبر در هر یک از عرصه های خاص که در آن او ممکن است کار باشد. همه از این آموزش توسط متخصصان مهم که در بخش فعال هستند داده می شود. MA ویژه در طراحی گرافیک سهام با دانش آموزان احساسات مورد نیاز در کار روزمره و تجارت از یک طراح گرافیک، ترکیب دانش حرفه ای و دقت علمی در یک فرمول برای موفقیت که دارای تجربه چهار نسخه های قبلی از این برنامه است. این برنامه البته به دانش آموزان را قادر به ایجاد، توسعه و پروژه های طراحی گرافیک خود ارتباط برقرار، درست از لحظه ای از خلاقیت و نوآوری. هدف دانش آموزان است به درخواست منابع مفهومی و تکنیک های بهینه، بازی کردن پارامترهای گرافیکی مانند شکل و رنگ، و دیگر حتی بیشتر بتن پارامترها، در بیان گرافیکی از یک ایده برای یک تصویر یا هویت. روح استاد است برای انتقال دانش و مهارت برای جهان طراحی حرفه ای حیاتی از طریق یک سری از کلاس های نظری و عملی. به عنوان بخشی از درس تمام دانش آموزان پایان پروژه البته در یک تیم آماده سازی، ساخت پروژه یک واقعیت است. ارائه خواهد شد... [-]

کارشناسی ارشد(MA)

استاد فشرده در سازمان رویداد، جهت و مدیریت

Online & Campus Combined تمام وقت 10  February 2018 اسپانیا Madrid

MA فشرده در رویداد سازمان، جهت و مدیریت دانش آموزان را قادر می سازد برای به دست آوردن یک نمای کلی و عملی از مفهوم، طراحی، سازمان و مدیریت از وقایع. [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH MA فشرده در رویداد سازمان، جهت و مدیریت دانش آموزان را قادر می سازد برای به دست آوردن یک نمای کلی و عملی از مفهوم، طراحی، سازمان و مدیریت از وقایع. در حال حاضر، حوادث به ارتباطات و استراتژی های بازاریابی و شرکت های بزرگ مرتبط است. برای موفقیت در سازماندهی انواع حوادث و ایجاد یک استراتژی ارتباطی مناسب برای انجام اهداف تعیین شده، ضروری است به من قرض بدهید حرفه ای با ابزار اجازه می دهد که آنها را به نحو احسن چالشهایی ناگزیر در برنامه ریزی، سازماندهی، جهت و مدیریت حوادث در چهره درست است که نیاز به نوآوری بیشتر و بیشتر. همه دانش نظری به دست آورد در طول MA فشرده در رویداد سازمان، جهت و مدیریت به تولید یک پروژه نهایی یک رویداد برنامه ریزی شده نمونه جلوتر از زمان استفاده شود. این مهم ترین بخش از بخش است، آن را به عنوان اجازه می دهد تا دانش آموزان برای قرار دادن به عمل دانش اکتسابی در طول دوره یادگیری خود را. [-]

کارشناسی ارشد فشرده در طراحی مد

Online & Campus Combined تمام وقت 10  February 2018 اسپانیا Madrid

MA فشرده در طراحی مد است که در کسانی که مایل به حفر کردن به این بخش و کسانی که می خواهند اقدام به یک آینده جدید و حرفه ای، و در مورد فرصت های مختلف احاطه در زمینه طراحی مد یادگیری به جهت تجاری با هدف، از طراحی محصول از مجموعه. در چند سال گذشته، مد در حال تجربه یک انقلاب واقعی در زمینه های تولید، طراحی و طراحی استراتژیک، در تمام زمینه های آن، برای اطمینان از تداوم و موفقیت از مارک ها در چنین تغییر و بخش رقابتی می باشد. MA فشرده در طراحی مد ارائه می دهد که آموزش به دانش آموزان منتقل دانش نظری و عملی لازم قادر به طراحی و تولید مجموعه خود را (حتی طراحی لباسهای خود را)، ارائه آنها را با ابزار لازم و مشخصات به روز رسانی و واقع بینانه از مد بازار. [+]

این برنامه آموزش داده شده در SPANISH روش است که در سه سطح عمومی توسعه یافته: با استفاده از مفاهیم و دانش به دست آورد از طریق کار انجام شده و مورد بررسی قرار توسط هر معلم (ساخت پوشاک، مطالعه طراح، طراحی مجموعه) و می شود که برای دیدن پتانسیل توسعه دانش آموز در هر یک از مناطق مورد مطالعه. [-]

ویدئو ها

Semana de workshops de diseño con alumnos en el IED Madrid

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid

#digifashion en el IED Madrid. Mesa redonda para las buenas prácticas en Comunicación Digital y Moda

Nuestros alumnos opinan sobre la sostenibilidad. Laura Valdez

Experience IED Madrid Moda

IED Master Madrid, pensar, proyectar, innovar

IED MADRID DESIGN. TURBOLATA

Documental Diseño de Interiores 2010 - IED Madrid

Tesis Diseño de Moda 2011. IED Madrid. Enso

تماس

IED Madrid

آدرس Calle de Flor Alta 8
Madrid 28004, Spain
وب سایت http://www.ied.es/
تلفن +34 914 48 04 44