توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به مدرسه کسب و کار ما، IEBS خوش آمدید IEBS، دانشکده نوآوری کسب و کار و کارآفرینی، در طول بحران جهان با هدف ارائه یک جایگزین واقعی برای جایگزین مدل آموزش سنتی به دنیا آمد. با تشکر از حمایت از نهادهای مختلف یک مدل آموزشی جدید بر اساس ارزش های جامد است که مردم بیشتر به عهده فرم به طور مستقیم پروژه های با روحیه کارآفرینی از نوآوری، اخلاق و پایداری.

نوآورانه مدرسه مفهوم کسب و کار ما به آموزش حرفه ای قادر به نوآوری پیشرو و کارآفرینی، افرادی که ارزش اضافه کردن به شرکت خود، کارکنان خود و جامعه به طور کلی، از طریق یک راه جدید برای انجام کسب و کار.

در باره در IEBS انتخاب کردن برای یک شکل که در آن: استفاده از فن آوری های جدید و نوآوری در یادگیری بر آموزش است. استفاده از مطالعات موردی و شبیه سازی، ستون فقرات آموزش و پرورش، آماده کردن دانش آموزان به صورت جهان واقعی است. از کلاس درس رسمی یادگیری با آموزش اینترنت یادگیری غیررسمی به شما چگونه به یادگیری و ترویج یادگیری مشارکتی ترکیب شده است. آخرین روند و نوآوری گنجانیده شده به هر منطقه از دانش است. معلمان ما تبدیل مربیان خود را، هدایت و کمک به دانش آموز در همه زمان ها و تبدیل شدن به یک بخش فعال از روند آموزش دانش آموز. دانش آموز شرکت می کنند، بیان نظرات خود و یادگیری به تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری خود را دارند. ماموریت و چشم انداز ما می خواهیم به یک مدرسه مختلف کسب و کار که در آموزش مبتنی بر نوآوری و کارآفرینی تمرکز ماموریت ما این است که برای آموزش کارآفرینان آینده، کارآفرینان و مدیران شرکت ها به رهبری تغییر و تحول در سازمان خود را از طریق نوآوری، کارآفرینی، اخلاق و پایداری.

در دید ما ما می خواهیم به یک مدرسه مختلف کسب و کار که در آموزش مبتنی بر نوآوری و کارآفرینی، تمرکز دارد. هدف ما این است برای انتقال به دانش آموزان توانایی نوآوری و متعهد به حمایت از پروژه های خود را از آغاز تا پایان.

ارزش های ما نوآوری، کارآفرینی، اخلاق و توسعه پایدار IEBS نشسته در چهار ستون که به اعتقاد ما باید مدیریت شرکت در دهه های آینده پی ریزی: نوآوری: ما متخصص و متعهد و شرکت های نوآورانه است که منافع بیشتری را به جامعه هستند . کارآفرینی: کارآفرینان پشتیبانی و نوآوری بخشی از ماموریت تاسیس ما هستند. بنابراین، تمام دانش آموزان از برنامه های استاد و کارآفرینان می تواند در یک دانشگاه که در آن حمایت و کمک های مالی به بهترین پروژه های ارائه شده شرکت کنند. اخلاق: ما به جهانی که در آن ارزش های سنتی اعتماد، صداقت و سود متقابل بازیابی متعهد . پایداری: ما در کسب و کار طولانی مدت است که ارائه یک به نفع شرکت، کارکنان و جامعه و همچنین با محیط زیست پایدار بودن باور . مسئولیت اجتماعی IEBS مطابق با اصول و ارزش های ما عمل می کنند و تقاضای خود را به مدیریت مدرسه کسب و کار.

IEBS شرح فلسفه توسعه پایدار با جایگزین کردن استفاده از کاغذ توسط قالب الکترونیکی با ترکیب "الکترونیکی خوان" و یا کتاب. دانش آموزان می توانند مطالب به طور مستقیم به این دستگاه دانلود کنید. IEBS ارائه می دهد همکاری بورس کامل در مقطع کارشناسی ارشد خود را در جهت ترویج کارآفرینی و نوآوری، به طور عمده در کشورهای در حال توسعه در امریکا لاتین. IEBS بخشی از سود خود را به همکاری و توسعه آموزش و پرورش در کشورهای در حال توسعه اختصاص داده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

در این استاد بازاریابی دیجیتال و رسانه های اجتماعی، اصول بازاریابی دیجیتال، مدل های کسب و کار جدید و تکنیک های نوآورانه و کارآمد را بیاموزید: SEO، SEM، PPC، Display Ads، ... [+]

شرکت هایی که هنوز تکنیک های جدید بازاریابی دیجیتال و تعاملی را تصویب نکرده اند و در شبکه های اجتماعی حضور ندارند، در مقایسه با کسانی که مدل های و استراتژی های کسب و کار خود را در حال نوسازی و سازگاری با رسانه های ارتباطی با برنامه ریزی بیشتر در حال حاضر، در معرض دید بزرگ قرار می دهند: اینترنت .

حضور در شبکه ها کافی نیست، ما باید دانش، تکنیک ها و ابزار را به کار گیریم تا استراتژی های بازاریابی دیجیتال ما واقعا موثر باشند و ارزش بیشتری برای شرکت ایجاد کنند.... [-]

اسپانیا Barcelona
درخواست اطلاعات
پرتغالی
تمام وقت
450 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

در کارشناسی ارشد در بازاریابی ورودی شما به روش عملی، از طریق یک پروژه بازاریابی ورودی انتگرال، با نرم افزار Hubspot، برای طراحی یک استراتژی بازاریابی ورودی، شناسایی «خرید ... [+]

اشباع رسانه ها تبلیغات را گران تر و کمتر موثر ساخته است. علاوه بر این، کاربران به طور فزاینده ای پیچیده و رد اشکال بی ربط و بی اهمیت ارتباطات هستند.

بازاریابی ورودی تبدیل شده است یک ابزار ضروری در بخش بازاریابی آنلاین، به عنوان با روش متداول بازاریابی جذاب و تبدیل است که با روش یکپارچه با تکنیک های بازاریابی دیجیتال با هدف جذب، حفظ و تبدیل کاربران به مشتریان در راه پایدار و سودآور.

... [-]
اسپانیا Barcelona
درخواست اطلاعات
پرتغالی
تمام وقت
450 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores

در استاد مدیریت پروژه های Agile شما روش های چابک مورد نیاز برای توسعه محصولات / خدمات نوآورانه، کار در محیط های پیچیده، بهبود رقابت و بهره وری و کارایی بیشتر در مدیریت و ... [+]

مدیریت پروژه های مداوم در پاسخ به بازارهای فعلی ضروری است، چرا که هدف اصلی آن تضمین چهار نیاز اصلی صنعت - ارزش، کاهش زمان، چابکی و اعتماد - اضافه کردن حداکثر ارزش ممکن برای محصول / خدمات، سازگاری فرآیند توسعه به نیازهای در حال تکامل و شرایط محیط اطراف.

در استاد مدیریت پروژه های Agile شما روش های چابک مورد نیاز برای توسعه محصولات / خدمات نوآورانه، کار در محیط های پیچیده، بهبود رقابت و بهره وری و کارایی بیشتر در مدیریت و برنامه ریزی پروژه را یاد خواهید گرفت .... [-]

اسپانیا Barcelona
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
450 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

¿Qué quieres aprender?

Espíritu IEBS

Nuevas Profesiones Digitales

Bienvenida a IEBS

Sesion informativa General de IEBS. Curso 2014-2015

Entrevista a IEBS en TVE

Sesión Informativa General IEBS 2014

Sesion informativa de la 9ª convocatoria de Masters y Postgrado en IEBS Business School

A todos ellos la formación les cambió la vida - IEBS