IE Law School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

بنیاد اینترنت اکسپلورر یک سازمان غیر انتفاعی است که به منظور افزایش تاثیر IE از طریق استفاده از منابع خود و همکاری با شرکای استراتژیک کار می کند. بنیاد در سال 1997 تاسیس شده است، بیش از بیست سال است که بنیاد به طور فعال ارزش های کارآفرینی، تنوع، انعطاف پذیری و نوآوری را ارتقاء می بخشد، با تاکید ویژه بر علوم انسانی به عنوان یک جنبه اساسی در رویکرد ما در مورد آموزش عالی. اقدامات و اهداف ما می توان به چهار حوزه اصلی تقسیم کرد:

  • ارائه منابع و ایجاد ابتکارات درون سازمانی و همکاری که کیفیت آموزش در اینترنت را بهبود می بخشد.
  • حمایت از پروژه های تحقیقاتی کاربردی با تاثیرات اجتماعی و آموزشی بالا، که ارزش افزوده به جامعه دانشگاهی و جامعه را در بر می گیرد.
  • برنامه های کمک هزینه تحصیلی برای افراد با استعداد.
  • پرورش یک فرهنگ آگاهی اجتماعی و مشارکت جامعه با حمایت از ابتکار عمل اجتماعی که از تنوع و ارتباط میان فرهنگی پشتیبانی می کند.

همه اینها با حمایت مداوم دانش آموزان، خانواده ها، فارغ التحصیلان، کارکنان و شرکای اینترنت امکان پذیر است. خوشبختی آنها نیروی محرکه موفقیت بنیاد IE است. با حمایت از این جامعه باور نکردنی، ما به طور خستگی ناپذیر کار می کنیم تا به اهدافمان برسیم، عملیات ما را بهبود بخشیم، ارزش هایمان را ارتقاء دهیم و فرصت های آموزشی و حرفه ای در دسترس همه را گسترش دهیم.113565_people-woman-coffee-meeting.jpgتصاویر پس زمینه عکس / Pexels

دانشکده حقوق

IE Law School ارائه آموزش عالی حقوقی، نوآورانه، جهانی و چند رشته ای است که موانع سنتی را برای شکل دادن به متخصصان حقوقی فردا به وجود می آورد.

مدرسه مزایای تمرکز فشرده بر تکنولوژی را از لحاظ محتوا و شیوه های یادگیری، یک اندیشه کارآفرینی در دانش آموزان برای تبدیل قانون عمل می کند و دانش مربوط به زمینه های مرتبط با کسب و کار را برای ایجاد ارزش ایجاد می کند.

در اینترنت اکسپلورر هیچ اتفاقی برای هیچ مشکلی نیست

همیشه با شرکت در یک گفتگو TEDx، در اینجا در پردیس درگیرید؟ چگونه در مورد تلاش برای غواصی در آلیکانته چکار کنیم؟ آیا می خواهید یکی از آهنگ های بسیار خود را در نمایش استعدادهای خود را اجرا کنید؟ مهم نیست که چه چیزی مورد علاقه شما است، باشگاه ها و سازمان های دانشجویی 80 نفره شما را پوشش داده اند. هرگز لحظه ای خسته کننده در اینترنت وجود ندارد!

تاریخ فوق العاده دانشگاه از غرور و روح در طول دهه ها با رویدادها و برنامه های گسترده دانشگاهی منعکس شده است. بنابراین پیوستن، سرگرم کننده بودن، و بخشی از وقایع و سنتهای IE باشد. یادآوری گذشته و جایی که ما از ما به عنوان یک جامعه و یک موسسه و از کجا ما امروز هستیم. تاریخچه این دانشگاه عالی را در برگرفته و در سالهای گذشته در رویدادهای سنتی ما شرکت داشته باشید. ما همیشه به دنبال ایده های جدید و دانش آموزان جدید هستیم. دوستان خود را در کنار هم قرار دهید و از لذت بردن از حفظ این سنت های غنی در محوطه دانشگاه لذت ببرید.

مکان ها

مادرید

Address
C/ María de Molina, 11 28006
مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

سوگویا

Address
C/ Cardenal Zúñiga, 12 40003
سوگویا, کاستیا و لئون, اسپانیا