IE Law School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه IE

جهان مانند گذشته تغییر می کند و در دانشگاه IE که آماده شده ایم ، به هم وصل شده ایم و به جلو حرکت می کنیم. ما منجر به تغییر می شویم زیرا هر شرایطی ، انعطاف پذیری ، شور و اشتیاق ما را به سازگاری و فشار محدود می کند - بیشتر از همه خود ما.

مهم نیست که کجای دنیا هستید ، ما به طور مداوم برنامه های خود را با نیازهای شما تطبیق می دهیم تا یک سفر یادگیری تعاملی بی نظیر و تجربه تحول گرا را به شما پیشنهاد دهیم. برنامه های ما با زندگی و نیازهای شما سازگار است: از هر وسیله ای به یک کلاس متصل شوید ، در کار گروهی به صورت رو در رو با شرکت های همکلاسی از سراسر جهان شرکت کنید ، در ساختن راه حل هایی برای چالش های دنیای واقعی در انجمن ها و شبیه سازی های زنده شرکت کنید. . در اینترنت اکسپلورر ، ما بدون توجه به شرایطی که نیاز داشته باشیم ، متصل هستیم.

تمام برنامه های ما که از سال 2020 شروع می شود اقتباس شده اند ، بنابراین می توانید در کلاسها شرکت کنید و همان تجربه باکیفیت را دریافت کنید ، بدون توجه به جایی که هستید یا به آنچه نیاز دارید. آموزش خود را متوقف نکنید و فصل بعدی زندگی خود را پرش کنید.

آموزش و یادگیری در اینترنت اکسپلورر مایع است - یک تجربه آموزشی منحصر به فرد که یکپارچه محیط های مختلف جسمی و دیجیتال را در هم می آمیزد تا دانش آموزان ما یک سفر یادگیری بسیار تعاملی را در اختیار دانش آموزان ما قرار دهد. با بیش از 20 سال تجربه ، ما افراد را با طرز فکر و ابزار لازم برای تأثیر ماندگار از طریق روشهای منحصر به فرد تدریس ، فن آوری های نوآورانه و دانشکده های مختلف و کلاس جهانی ، مجهز می کنیم.

مهم نیست که در شغل حرفه ای خود و یا در کجای دنیا هستید ، پیشنهاد علمی ما با نیازهای خاص شما سازگار است: تمام وقت ، برای یک تجربه کاملاً غوطه ور یا پاره وقت برای تحصیل در حالی که شما حرفه ای خود را ادامه می دهید. گزینه ای را انتخاب کنید که تعادل مناسب بین نیازهای شخصی ، حرفه ای و آموزشی شما باشد.

IE Law School

در IE Law School ما کاملاً متعهد هستیم که شما را برای کار ، رونق و ساختن راه حل هایی برای یک دنیای پیچیده جهانی و دیجیتالی آماده کنیم.

ما به متخصصان حقوقی نیاز داریم که برای مقابله با چالش های جهانی آماده باشند و معتقدیم این محیط جدید خواستار آموزش جهانی حقوقی است. IE Law School دانش و مهارت شما را برای حرکت در این محیط پویا ، بین المللی فراهم می کند و مباحث کلیدی چند رشته ای از جمله سیاست ، فلسفه ، اقتصاد و علوم انسانی را در بر می گیرد. آموزش حقوقی که فراتر از مرزها است ، اکنون مهمتر از همیشه است ، زیرا راه حل ها یا دیدگاه های محلی کافی نیست. درک عمیق از حقوق تطبیقی شما را قادر خواهد ساخت تا بر سیستمهای حقوقی مختلف تسلط داشته باشید و یک ذهنیت حقوقی جهانی منحصر به فرد و خلاق را برای شما فراهم می آورد.

ما فرصت هایی را که برای مهار قدرت فناوری در بهبود آموزش های حقوقی ، اعمال حقوقی و سیستم های حقوقی وجود دارد ، تشخیص داده و متعهد هستیم که در تقاطع قانون و فناوری به تحقیق و آموزش بپردازیم. در IE Law School ، پیامدهای موجود در مرز فناوری و قانون را مورد بررسی قرار می دهید: از هوش مصنوعی و حفظ حریم شخصی داده گرفته تا موارد مرتبط با امنیت سایبری و قراردادهای هوشمند.

آموزش وکلای جهانی نیاز به تخصص و نوآوری در آموزش حقوقی جهانی دارد. دانشکده های بین المللی و متنوع کلاس جهانی ما ، با پیشینه دانشگاهی و حرفه ای ، از روشهای نوآوری تدریس و دانش فنی در صنعت حقوقی استفاده می کنند ، و آنها ترکیب مناسبی برای توانمندسازی شما هستند و به شما امکان می دهند تا چشم انداز حرفه ای خود را ارتقا بخشید.

مکان ها

مادرید

Address
C/ María de Molina, 11 28006
مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

سوگویا

Address
C/ Cardenal Zúñiga, 12 40003
سوگویا, کاستیا و لئون, اسپانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید