توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سنت ICAI School of Engineering در آموزش عالی در سال 1908 در مادرید آغاز می شود. در حال حاضر ICAI مدرسه پلی تکنیک با دو حوزه علمی اصلی است: مهندسی صنایع (از جمله مکانیک، برق و الکترونیک) و مهندسی مخابرات.

ICAI School of Engineering برنامه های 6 ساله را با یکپارچه کردن رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد که امکان دسترسی به حرفه های قانونی مهندسی صنایع یا مهندسی مخابرات را فراهم می کند. در برخی از برنامه ها، می توان مطالعات مهندسی را با مدرک لیسانس مدیریت کسب و کار (BBA) ترکیب کرد .

ما با توسعۀ توانایی های فکری و حرفه ای بدون توجه به کیفیت مانند مسئولیت، تفکر انتقادی، اخلاق و ارزش ها، به دنبال آموزش جامع مهندسی هستیم. علاوه بر این، دانش آموزان ما ویژگی های دیگر و مهارت های حرفه ای مانند رهبری، کار گروهی و بین المللی را توسعه می دهد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

ICAI School of Engineering

مدرک کارشناسی ارشد در شبکه های هوشمند (MSG) یک مدرک کارشناسی ارشد با 90 ECTS اعتبار است، توسط دانشگاه Strathclyde و ICAI School of Engineering ، در همکاری نزدیک با Iberdr ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد در شبکه های هوشمند (MSG) یک مدرک کارشناسی ارشد با 90 ECTS اعتبار است، توسط دانشگاه Strathclyde و ICAI School of Engineering ، در همکاری نزدیک با Iberdrola. هدف اصلی این برنامه این است که به تقاضای رو به رشد برای مهندسان پاسخ دهد، که نیاز به هدایت روند مداوم دیجیتالی کردن شبکه برق است. این برنامه کارشناسی ارشد، دانش آموزان را در درک دقیق از عملیات و برنامه ریزی شبکه ها تحت این پارادایم جدید، همراه با فرصت های کسب و کار جدید و مدل های که در این زمینه همیشه در حال تغییر است.... [-]

اسپانیا Madrid
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی