Institut Barcelona D'Estudis Internacionals

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

IBEI یک موسسه بین دانشگاهی است که در سال 2004 به عنوان یک ابتکار مشترک بین پنج دانشگاه عمومی در منطقه شهری بارسلون برای ترویج آموزش و تحقیق در زمینه تحصیلات تکمیلی و تحقیق در سیاست و روابط بین الملل تاسیس شد. پنج مؤسسه بعدا پیوستند که همچنین به مأموریت و اهمیت ارتقای دانش علمی اعتقاد داشتند تا به درک چالش های جهانی برای حکومت در جهان ما کمک کنند. IBEI در حال حاضر یکپارچه شده و سطح بالایی از شناخت را در تحقیقات علمی در سطح اروپا و بین المللی به دست می آورد.

اولین برنامه برجسته، استاد روابط بین الملل است که به طور مداوم رشد کرده و به 100 دانش آموز در سال رسیده است. دانش آموزان در حال حاضر از بیش از 30 کشور آمده است، که نشان دهنده اعتبار در حال رشد این برنامه است، با حمایت از کیفیت دانشگاهی از کارکنان آموزش و تنوع و جذاب بودن موضوعات انتخابی ارائه شده است. مدرک کارشناسی ارشد در سال 2010 مورد ارزیابی و تایید قرار گرفت و زمانی که یک گزارش مطلوب از آژانس ملی ارزیابی ، کیفیت و اعتباربخشی (ANECA) به دست آورد . این برنامه تحصیلات تکمیلی با سمینارهای پژوهشی، کارگاه های تخصصی و مدارس تابستانی تکمیل می شود. مدرسه تابستانی بارسلونا در سیاست بین المللی و مدرسه تابستانی مدیترانه ، رویدادهای برجسته در مطالعه سیاست های بین المللی و مدیترانه بوده است.

همانند فعالیت های آموزشی IBEI ، مهم است که برتری کارکنان دانشگاهی و مشخصات تحقیق متمایز آنها برجسته شود. از ابتدا، این تیم توسط تبلیغات سالانه برای پست های پست مدرک و دستیار استاد، و همچنین از طریق کمک های دانشجویی برای بازدید از دانشگاهیان معتبر ایجاد شده است. از سال 2008، این مورد توسط محققان از دانشگاه های کاتالونی و همکاری محققان با بودجه خارجی (ICREA، ماری کوری، برنامه های Ramón y Cajal و Juan de la Cierva) تکمیل شده است. در حال حاضر، IBEI دارای بیش از 25 محقق در سطح دکترا در زمینه روابط بین الملل ، سیاست مقایسه ای و اقتصاد سیاسی است . آنها در تعداد زیادی از پروژه های تحقیقاتی مشارکت دارند و زمینه های انتشار بسیار عالی در مهم ترین نشریات تخصصی بین المللی دارند.

از زمان اولین مرحله گسترش، IBEI تعهد خود را برای جذب متخصصان با استعداد به عنوان پایه رشد نهادی خود و بهبود کیفیت برنامه های آموزشی خود، به ویژه استاد روابط بین الملل، ادامه داده است . پیاده سازی و پیشرفت همه این پروژه ها، نشان IBEI آمادگی و جایگاه عالی IBEI به عنوان یکی از مراکز اصلی آموزش اروپا و تحقیق در زمینه سیاست و روابط بین الملل می باشد.

مکان ها

بارسلونا

Address
Institut Barcelona D'Estudis Internacionals
Elisabets 10

08001 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید