Harbour.Space University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Harbour.Space University

به Harbour.Space خوش آمدید ، دانشگاه پیشرفته اروپا با تمرکز بر فناوری ، کارآفرینی و طراحی برای ایجاد رهبران آینده.

رشد سریع در نوآوری ، ارتباطات و فناوری ، انقلابی آرام را در آموزش وادار می کند و باعث می شود بسیاری از دانشگاه های سنتی برای ادامه کار تلاش کنند. در Harbour.Space ما هدف ما تعریف مجدد از تجربه یادگیری با ارائه آموزش مبتنی بر تجربه فعال ، هدایت شده توسط برخی از رهبران برتر صنعت جهان است.

ما برنامه های بنیاد مترقی ، لیسانس و کارشناسی ارشد را ارائه می دهیم ، جایی که مشکلات دنیای واقعی در کلاس واقع می شود نه چالش های کتاب درسی. سال تحصیلی ما به 15 ماژول 3 هفته ای شدید تقسیم می شود و به عنوان شتاب دهنده کارآفرینان ، آزمایشگاه نوآوری برای افراد خلاق و یک مرکز آموزشی دستی برای دوستداران فناوری عمل می کند. دانشجویان تشویق می شوند که یک ذهنیت بین المللی و بین رشته ای را در پیش بگیرند ، آنها را برای نه تنها برآورده شدن ، بلکه برای فراتر از مطالبات نیروی کار حرفه ای نیز ترغیب می کنند.

فلسفه

Harbour.Space یک دانشگاه برای مبتکران ، آینده نگران و افراد گرسنه است . فلسفه ما مبتنی بر سه ستون اساسی است - پیوندی به صنعت ، یک الگوی آموزشی مدرن و چابک ، و شبکه ای از مبتکران و کارآفرینان استثنایی که آماده همکاری در ایجاد مشاغل آینده هستند.

ما سازندگان و پیشگامان رشته های خود هستیم و رهبران برتر صنعت را به عنوان معلمان و مربیان شخصی دانشجویان خود داریم. ما با استفاده مجدد از شیوه یادگیری ، اتصال و انجام تجارت ، بزرگ فکر می کنیم ، شانس می گیریم و صنایع را مختل می کنیم. یک رویکرد شخصی و دست ساز در قلب فلسفه یادگیری تعاملی ما قرار دارد. این یک تجربه آموزشی ایجاد می کند که فراتر از مؤسسات آموزش سنتی است و دانشجویان را برای مشاغل آینده آماده می کند. ما با همکاری با کارشناسان نوآور بین المللی ، کارآفرینان موفق ، دانشمندان برجسته و سازندگان تغییر خلاق از سراسر جهان ، قادریم برنامه های خلاقانه و فنی مدرن خود را بر اساس نیازهای صنعت فردا توسعه دهیم.

با استفاده از دانشگاه های بارسلونا و بانکوک ، هدف ما پرورش و تسریع استعدادها است که توسط دانشمندان و دانشمندان موفق در صنعت فناوری و طراحی پشتیبانی می شود. ویدیوی فارغ التحصیلی ما را در زیر مشاهده کنید تا ببینید چگونه دانش آموزان ما تجربه Harbour.Space خود را توصیف می کنند.

دلایل برتر برای مطالعه در Harbour.Space

 • رشته های خلاق و فناوری آینده: 10 برنامه منحصر به فرد با تمرکز بر طراحی ، فناوری و کارآفرینی برای اطمینان از رضایت بخش معنادار و خلاقانه از آینده حرفه ای سطح بالا.

 • رهبران برتر صنعت به عنوان اساتید: 75+ نفر از متخصصان پیشگام از سراسر جهان مشاوره می گیرند ، شما را راهنمایی می کنند و شما را برای مشاغل فردا آماده می کنند.

 • یادگیری میان رشته ای: 15 ماژول فشرده 3 هفته ای که 5 مورد از آنها گزینه های انتخابی هستند ، به شما امکان می دهند رشته های جدید را کشف کرده و یک مجموعه مهارت جامع را بسازید.

 • رویکرد شخصی: 100 دوره برای انتخاب و ایجاد یک تجربه آموزشی منحصر به فرد مطابق با اهداف شخصی و حرفه ای شما.

 • تجربه عملی: با تیم های بین رشته ای کار کنید تا Capstone خود ، یک پروژه / پروژه شخصی شخصی مبتنی بر یک راه حل ابتکاری برای یک مشکل در دنیای واقعی را توسعه دهید. اطلاعات بیشتری در مورد پروژه های Capstone را در اینجا کسب کنید.

چه کسی باید اعمال شود

هر کس با عشق به فناوری و طراحی استقبال می کند از آن استفاده کند: ما یک نهاد دانشگاهی جهانی برای هر ملیت ، جنسیت و پیشینه فرهنگی هستیم.

کلیه برنامه ها به صورت آنلاین ارسال می شود و دانشجویان متقاضی از ارائه برنامه های خود در هر نقطه از سال استقبال می کنند . برنامه های کاربردی بهتر از دیرباز انجام می شوند زیرا هم روند درخواست ما و هم درخواست های ویزای احتمالی زمان می برد.

اگر شما به توسعه و اجرای ایده های بزرگ در زمینه طراحی و فناوری اختصاص داده اید که تأثیر مثبتی در جهان خواهد داشت ، Harbour.Space می تواند خانه علمی شما باشد.

همکاران علمی

 • UTCC
 • دانشگاه فنی مونیخ
 • X-labs Tsinghua
 • Inria
 • دانشکده اقتصاد
 • موسسه فیزیک و فناوری مسکو

موسسه هسو پلاتنر

Harbour.Space in Numbers

گاهی اوقات ، راحت تر اجازه می دهیم که اعداد برای خودشان صحبت کنند. در اینجا چندین آمار سریع وجود دارد که مطمئن هستیم جالب خواهید دید:

 • 95٪ فارغ التحصیلان ما در حال حاضر مشغول به کار هستند

 • 83٪ از آنها ظرف 3 ماه اول پس از فارغ التحصیلی شغل پیدا کردند

 • 53٪ فارغ التحصیلان ما در واقع قبل از فارغ التحصیلی کار پیدا کردند

 • 80٪ فارغ التحصیلان ما از موقعیت فعلی خود راضی هستند

میخوای بیشتر ببینی؟ شما می توانید تمام شماره های مورد نیاز خود و همچنین داستان پشت سر آنها را در گزارش اشتغال ما پیدا کنید. کل گزارش را اینجا ببینید.

مکان ها

بارسلونا

Harbour.Space University

Address
Carrer de Rosa Sensat 9
08005 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا
تلفن
+34 674 29 14 22