HTSI School of Tourism and Hospitality Management Sant Ignasi

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا باید HTSI را انتخاب کنید؟

دانشکده جهانگردی و مدیریت مهمان نوازی سانت ایگناسی مرکز دانشگاهی دانشگاه Ramon Llull است که در بنیاد خصوصی Xavier ، بنیادی تأسیس شده توسط انجمن عیسی و با نمایندگی در هیئت های ESADE و IQS مستقر است. تعهد ما این است که فارغ التحصیلان را برای یکپارچگی و آگاهی از مسئولیت آنها در مشارکت در توسعه انسانی بخش گردشگری و مهمان نوازی ، در متن گفتگوی بین فرهنگی آموزش دهیم . دانشکده جهانگردی و مدیریت مهمان نوازی سانت ایگناسی ، آموزش های علمی دقیق و راهنمایی های عملی روشنی را برای تسهیل در اشتغال سریع دانش آموختگان دانشگاه در این بخش ارائه می دهد:

  • آموزش جامع فرد ، تلفیق دانش دانشگاهی با سهم ارزشهای اخلاقی .
  • دانشکده معتبر بین المللی در بالاترین سطح.
  • مدیریت یادگیری مبتنی بر روش شناسی ، با تاکید بر مطالعات موردی .
  • تماس مداوم با متخصصان گردشگری و مهمان نوازی از طریق بازدید ، سخنرانی میهمانان و همایش ها.
  • کارورزی اجباری و اختیاری ، به طوری که دانش آموزان می توانند دانش به دست آمده در کلاس را در یک محیط کار واقعی بکار گیرند .
  • توسعه مهارت های اشتغال زایی در کلیه برنامه های دانشگاهی ، به منظور تسهیل در اشتغال دانشجویان.
  • بین المللی سازی دانش آموزان با امکان تبادل دانشگاهی و حرفه ای در خارج از کشور.
  • خدمات شخصی و پشتیبانی دانشجویی.

مأموریت

دانشکده جهانگردی و مدیریت مهمان نوازی Sant Ignasi یک دانشگاه بین المللی است که ماموریت آن ارتقاء آموزش ، تحقیق و انتشار دانش در زمینه های رهبری و مدیریت مشاغل مهمان نوازی و گردشگری است. این هدف با هدف کمک به آموزش های علمی ، اجتماعی و انسانی افراد شایسته و حرفه ای آگاه است که از مسئولیت خود برای همکاری در توسعه گردشگری به عنوان انسان سازی پدیده جهانی و به عنوان فعالیت خاص افراد و جوامع آگاه هستند. الهام بخش اومانیسم مسیحی است که در متن گفتگوی بین فرهنگی انجام می شود .

چشم انداز

دانشکده جهانگردی و مدیریت مهمان نوازی - سانت ایگناسی به عنوان دانشگاهی شناخته می شود که بخاطر سخت گیری فکری ، حس انتقادی و تعالی دانشگاهی شناخته می شود و در آینده ای نه چندان دور بخشی از گروه دانشگاه ها و مراکز آموزشی مرتبط را تشکیل می دهد. در سطح بین المللی با توجه به کیفیت و ارزش آموزش آن و اهمیت سهم آنها در دانش و گفتگو در زمینه گردشگری و مهمان نوازی ، و پیشرفت در تعهد به ارزشهای اصلی که الهام بخش رسالت و هویت آن است. HTSI مایل به ارائه آموزش های جامع ، مشخصه با رویکردی جامع برای توسعه مردم ، برای متخصصان عالی و شهروندان مسئول است . مسیر یادگیری باید بر یادگیری و توسعه کامل پتانسیل های ارائه شده توسط فضای جدید آموزش عالی اروپا متمرکز شود. در تحقیقات ، HTSI به ایجاد دانش مربوطه به صورت حرفه ای و اجتماعی کمک می کند تا بتوان از آن استفاده کرد و به طور گسترده گسترش یافت. در دنیای جهانی ، با چالش های عمده اقتصادی و اجتماعی ، و در زمینه پلورالیسم اجتماعی و مذهبی ، HTSI در یک فضای مستقل در جایی تثبیت شده است که ممکن است هرکسی بتواند موضوعات اصلی تأثیرگذار بر گردشگری را در قرن XXI بیان و بحث کند. HTSI با گروه فارغ التحصیلان مرتبط است و در روابط خود با دنیای تجارت و حرفه ای به منظور تقویت آموزش دانش در شرکت ها و سازمان های ملی و بین المللی که مایل به بهبود دانش و مهارت های خود هستند ، در حال رشد است. HTSI همچنین برای تقویت ارتباطات خود با شبکه Jesuit و سایر دانشگاه های معتبر همکاری می کند و همچنین همکاری خود را با موسسات در کشورهای در حال توسعه ادامه می دهد. برای HTSI این امر ، HTSI باید گزینه ای جذاب برای اعضای هیات علمی و غیر تدریس باشد ، جایی که همه می توانند شغل دانشگاهی و حرفه ای خود را توسعه دهند . به همین ترتیب ، HTSI باید بتواند مؤسسات و شرکتهایی را در حوزه نفوذ خود بسیج کند تا منابع مورد نیاز رشد و توسعه را به دست آورد ، به ویژه برای برنامه های پشتیبانی مطالعاتی و پروژه های تحقیقاتی.

مکان ها

بارسلونا

Address
HTSI-Facultad de Turismo y Dirección Hotelera Sant Ignasi
C/ Marqués de Mulhacén 40-42. Campus ESADE. Edificio 2.

08034 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا