GBSB Global Business School - International

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا مدرسه تجارت جهانی GBSB؟

در دنیای امروز جهانی شدن ، رقابت شدید و ارتباط فوری ، تغییر ثابت است. مردم از کشوری به کشور دیگر می روند ، بازارهای داخلی برای سرمایه گذاری های خارجی گشوده می شود ، ارتباطات نوآورانه مانند شبکه های اجتماعی پیامدهای عمیقی بر جامعه جهانی دارد و مشاغل به دنبال فرصت هایی در بازارهای جهانی هستند. در دانشکده تجارت بین المللی ما با پردیس های بارسلونا و مادرید (اسپانیا) ، ما با ارائه آموزش عملی دانش آموزان با پشتوانه نوآوری مداوم آموزشی و جدیدترین متدهای آموزشی ، به این چالش ها می پردازیم. برای موفقیت در آینده رهبران مشاغل در این جهان از چالش های خارق العاده ، به انواع جدیدی از مهارت ها و توانایی های مدیریتی نیاز دارد.

در دانشکده تجارت جهانی GBSB ما متعهد هستیم که دانش آموزان خود را در معرض دید بیشتری نسبت به روندهای جهانی و تسلط بین فرهنگی ، توسعه ظرفیت برقراری ارتباط با افراد با سوابق مختلف و توانایی احساس خانه در همه جای دنیا قرار دهیم.

اولین دانشگاه در اسپانیا با تمرکز بر جهان

GBSB Business Business School یک دانشگاه مدیریت خصوصی کاملاً معتبر است که دارای مراکز دانشگاهی در بارسلونا و مادرید ، اسپانیا است که به زبان انگلیسی تدریس می کند و به آماده سازی دانشجویان برای مشاغل اقتصاد جهانی اختصاص دارد. مدارک تحصیلی ما در زمینه های تجارت ، مدیریت بین المللی ، امور مالی ، بازاریابی ، کارآفرینی و مدیریت عملیات دانش آموزان را برای فعالیت با سهولت در مرزها و فرهنگ ها آماده می کند - در محیطی که جوایز تنوع و توانایی ایجاد چشم انداز جهانی را برای مطالعه مشاغل بین المللی فراهم می آورد. . دانشکده تجارت جهانی GBSB مکانی عالی برای دانشجویانی است که به دنبال کسب درجه های نوآورانه در اروپا در محیط شهری مرسوم و مد روز جهان و مدیترانه مدیترانه هستند. تمایز دهنده مدرسه کسب و کار عبارتند از:

 • جهانی تمرکز - آموزش دانش آموزان برای تبدیل شدن به شهروندان جهانی ، که فکر می کنند در حالی که به صورت محلی عمل می کنند
 • اخلاق تجاری و پایداری - حل چالش های جهانی امروز با آموزش رهبران کسب و کار اخلاقی و مسئول از فردا
 • اشتغالزایی - حمایت از دانشجویان در تأمین شغل آینده خود با ارائه دانش عملی عملی و مدرن در مورد آنها
 • دانشگاه مدرن سبک - ارائه برنامه درسی نوآورانه ، اساتید بین المللی و روش های برتر تدریس مدارس تجاری آمریکا با استفاده از مطالعات موردی ، تمرین های گروهی و ارائه ها
 • رویکرد فردی - تقویت رویکرد یادگیری فعال دانش محور در کلاس های کوچک

ما اولین دانشگاه در بارسلونا هستیم که واقعاً در جهان متمرکز هستیم

از یک دوره مقدماتی منحصر به فرد در برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرفته تا یک دوره پیشرفته در برنامه MBA ، تجربه در دانشکده جهانی تجارت GBSB کاملاً بین المللی است و در جهت توسعه آگاهی جهانی محور است. این رویکرد برای آموزش کسب و کار ما را به یکی از خلاق ترین دانشگاه هایی تبدیل می کند که در اسپانیا به تجارت زبان انگلیسی می پردازد.

محل

دانشکده جهانی تجارت GBSB واقع در شهر مدیترانه ای زیبا و بارسلونا و پایتخت چشمگیر مادرید ، یک تجربه آموزشی بی نظیر را ارائه می دهد. این لذت زندگی در کنار دریا در یک شهر کلاس جهانی را با تحصیل به زبان انگلیسی در یک دانشگاه بین المللی تلفیق می کند که برنامه های سخت کارشناسی و کارشناسی ارشد را در تجارت و چشم انداز عالی اشتغال فارغ التحصیل در اسپانیا ، اروپا و سراسر جهان تضمین می کند.

دانشجویان ما

انترناسیونالیسم اصلی اخلاق ماست. دانشجویان ما از اروپا ، آمریکای شمالی و جنوبی ، آفریقا و آسیا می آیند. این گروه دانشجویی بسیار کیهانی ، چند زبانه ، چند فرهنگی ، یک محیط پویا برای طراحی و تحویل برنامه درسی دانشگاهی ما ایجاد می کند. در دانشکده جهانی تجارت GBSB ما متعهد به اصل جاسازی بین المللی در محتوای آکادمیک برنامه های مدرک دانشگاهی خود هستیم و از غنای و تنوع زمینه های زبانی ، فرهنگی و آموزشی دانشجویان خود بهره می بریم. ما به شدت اعتقاد داریم که یک چشم انداز بالغ ، مسئولانه برای رهبران آینده تجاری اقتصاد جهانی قرن بیست و یکم از طریق تعامل رسمی و غیررسمی بین دانشجویان از طیف گسترده ای از کشورها از مناطق مختلف جهان تقویت می شود. GBSB ، یکی از دانشگاه های بین المللی است که به زبان انگلیسی در اسپانیا تدریس می کند ، پلی است که افراد از ملیت های مختلف را به عرصه تجارت بین المللی متصل می کند.

رویکرد ما به آموزش تجارت

برای تغییر روش انجام کار ، باید تغییراتی را در نحوه تدریس دانشگاهها به تجارت ارائه دهیم. در دانشکده تجارت جهانی GBSB ما این روند را با اطمینان از دانش آموزان خود درک کرده ایم که منظره بین المللی تغییر یافته است. تجارت دیگر فقط برای وال استریت یا ماین استریت ایالات متحده مطرح نیست ، بلکه برای هر راه دور در هر جامعه ای ، بزرگ و کوچک در جهان است. در دانشگاه ما وضعیت تئوری هنر را آموزش می دهیم ، دانشجویان را در تجربه بین المللی غوطه ور می سازیم و آنها را به بهترین روش در تجارت متصل می کنیم. خصوصیاتی که ما توسعه می دهیم:

 • انعطاف پذیری فکری
 • سواد فرهنگی ، دانش کاملی از آداب و رسوم و تاریخ جوامع در سراسر جهان ، در مکانهایی که به بخشی از بازار جهانی تبدیل می شوند
 • یک پایه محکم در اخلاق
 • توانایی برقراری ارتباط ایده ها و صحبت به زبان های خارجی
 • خوش بینی ، خلاقیت ، چشم انداز مشترک ، تمایل به رهبری

آموزش سبز ساخت مدرسه جهانی تجارت GBSB یکی از پایدارترین دانشگاه ها در بارسلونا و اروپا

در دانشکده تجارت جهانی GBSB ما آرزوهای همه مردم و فوریت مراقبت از سیاره شکننده ما را تشخیص می دهیم. ما به دانش آموزان می آموزیم که روش های کاری را که با چشم انداز پایدار مطابقت دارد ، انجام دهند. فرصت های تحقیق ، رهبری و وکالت به دانشجویان در دانشکده تجارت جهانی GBSB کمک می کند تا تحصیلات تجاری خود را با مشکلات دنیای واقعی ارتباط برقرار کنند. دانشگاه ما روشهای بسیاری برای یادگیری و تمرین پایداری به دانشجویان ارائه می دهد. در اینجا فقط چند مثال آورده شده است:

 • دوره های نوآورانه ، مانند علوم جهانی محیط زیست و ابعاد اخلاقی تجارت بین المللی
 • مشاوره با زیست شناسان ، فعالان محیط زیست اسپانیا و اروپا و رهبران محلی
 • فرصت های برنامه های درسی از قبیل طبقه پایداری پردیس ، فعالیت های بازیافت و کنفرانس های انرژی تجدید پذیر

ماموریت ما

GBSB GLOBALmission

GBSB دانشکده تجارت جهانی از بین المللی برنامه های درسی ، خدمات و دسترسی های دانشکده تجاری ما پشتیبانی و ترویج می کند. ما تلاش می کنیم تا در سطح جهانی با هم رقابت کنیم و در سطح جهانی نیز مرتبط باشیم و دانش آموزان خود را آموزش دهیم تا شهروند جهانی شوند ، در حالی که در سطح جهانی فکر می کنند ضمن اینکه به صورت محلی عمل می کنند. ما معتقدیم دانشکده جهانی تجارت GBSB نقش مهمی در جامعه تجاری آینده و برطرف کردن مهمترین چالش های جهانی امروز از جمله آموزش رهبران مشاغل اخلاقی و مسئول ، پایداری محیط زیست ، گرم شدن کره زمین و ثبات اقتصادی و اقتصادی کشورهای مختلف بازی خواهد کرد. جهان. اهداف مطالعات منطقه جهانی در برنامه درسی مدرسه تجاری ما کمک به افزایش آگاهی دانشجویان از افزایش وابستگی متقابل جهان و تقویت احترام به تنوع جامعه جهانی در دانش آموزان است.

دانشکده تجارت جهانی GBSB آگاهی از وابستگی متقابل ملل و مردم و همچنین تعهد به برابری را ارج می نهد ، که نیاز به تنوع و انصاف در بین همه افراد ، گروه ها و ایده ها دارد. به عنوان مرکز تعالی آموزش کسب و کار ، دانشکده جهانی تجارت GBSB بالاترین استانداردها را در مدیریت کسب و کار ، اداره ، امنیت و حفاظت از محیط زیست ترویج می کند و مکانیزمی را برای تبادل بین المللی و انتقال دانش فراهم می کند. به ویژه ، مدرسه تجاری ما:

 • دانشجویان را برای رهبری در طیف گسترده ای از حرفه های مرتبط با تجارت آماده می کند
 • محیطی را برای دانشجویان کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد فراهم می کند که بر همه ابعاد یادگیری متمرکز است - دانش ، درک ، مهارت ها ، رفتارها ، ارزش ها و نگرش ها
 • چالش ها و فرصت های پیش روی ما را می پذیرد و می فهمد که دانشکده جهانی تجارت GBSB باید بطور مداوم تغییر کند ، سازگار شود و رشد کند تا نیازهای یک تجارت جهانی را که به سرعت در حال تحول است برآورده سازد.

137151_137144_logo.jpg

GBSB دانشکده تجارت جهانی ، اعتبارنامه جهانی تجارت را از ACBSP دریافت کرد

ما مفتخریم که با شما به اشتراک بگذاریم که در تاریخ 28 مه 2020 شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های تجاری (ACBSP) GBSB Global را به یک اعتبار جهانی تجارت در برنامه های تجاری خود اعطا کرد. GBSB مدرسه تجارت جهانی افتخار و افتخار دارد که بخشی از جامعه موسسات ارائه دهنده آموزش های تجاری پیشرو در سراسر جهان است.

ACBSP یک انجمن معتبر معتبر برای آموزش مشاغل و یکی از شناخته شده ترین نام ها در آموزش عالی کسب و کار در سراسر جهان است - در حال حاضر تقریباً 1200 دانشگاه در 63 کشور جهان برنامه های تجاری را معتبر می کند و با داشتن بالاترین استانداردهای عالی در اعتبارنامه شناخته می شود.

اعتباربخشی ACBSP جنبه های رهبری ، برنامه ریزی استراتژیک ، روابط با ذینفعان ، کیفیت برنامه های دانشگاهی ، مدارک دانشگاهی و پشتیبانی آموزشی را ارزیابی می کند. اعتباربخشی ACBSP تأیید می کند که فرایندهای آموزش و یادگیری در درون برنامه های تجاری ارائه شده از طریق مدرسه جهانی تجارت GBSB استانداردهای آموزشی تعیین شده توسط ACBSP را برآورده می کنند.

مزایای اعتبارگذاری ACBSP برای دانشجویان آینده نگر

اعتبارنامه از ACBSP به منزله یك گواهی برای تمام دانشجویان آینده نگر است كه می خواهند برای تحصیل در دانشكده جهانی تجارت GBSB اقدام كنند. با استفاده از آن ، به کلیه دانش آموزان آینده نگر GBSB جهانی می توان اطمینان داد که خود مدرسه و کلیه برنامه های آموزشی آن با توجه به مقوله های مختلف مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته اند.

به GBSB Global اذعان شده است که یک هیات علمی بسیار ماهر ، یک برنامه درسی آکادمیک قوی و مشارکتهای مختلف آموزشی با سایر نهادها در اختیار دانشجویان خود قرار می دهد. GBSB Global همچنین ارزیابی شده است که دارای یک سیستم پشتیبانی آموزشی قوی در طول مدت تحصیلات تجاری و پس از فارغ التحصیلی است.

مزایای اعتبارگذاری ACBSP برای دانشجویان و فارغ التحصیلان جهانی GBSB

 • انتقال اعتبار آسانتر: اعتبارنامه ACBSP روند انتقال اعتبارات درج شده را سهولت می بخشد. از آنجا که این اعتبارات بیشتر توسط مؤسسات دیگر پذیرفته می شود ، دانشجویان و فارغ التحصیلان GBSB جهانی ساده تر است ، دوره های پیشرفته یا دوره های دیگر را دنبال می کنند تا بعداً آنها را انتقال دهند.
 • فرصت های شغلی: استانداردهای اعتباربخشی ACBSP در بین کارفرمایان ، نهادهای دارای مجوز و آژانس های نظارتی بسیار ارزشمند است. تحصیل در GBSB Global درهای خبری و فرصت های حرفه ای را در سراسر جهان باز می کند. فارغ التحصیل شدن و داشتن مدرک شغلی از یک موسسه تأیید شده با ACBSP ، پس از اتمام تحصیلات شخص ، اشتغالزایی را آسان تر می کند.
 • عضویت و اتصال: مدارس شغلی شناخته شده ACBSP بخشی از یک شبکه جهانی آموزش هستند. این شبکه به دانشجویان و فارغ التحصیلان GBSB جهانی امکان دسترسی به برنامه های مختلف تحقیق و تبادل و همچنین فرصت های غنی سازی فرهنگی را می دهد.

مکان ها

بارسلونا

Address
Aragon Campus
Carrer d'Aragó, 179

08011 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

مادرید

Address
مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا