GBSB Global Business School -International

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا GBSB جهانی مدرسه کسب و کار؟

در جهان امروز جهانی شدن، رقابت شدید، و ارتباط از طریق مسنجر، تغییر ثابت است. مردم از یک کشور در حال حرکت به دیگری، بازارهای داخلی در حال باز کردن برای سرمایه گذاری های خارجی، ارتباطات نوآورانه، مانند شبکه های اجتماعی، پیامدهای عمیقی بر جامعه جهانی، و کسب و کار به دنبال فرصت در بازارهای جهانی است. در مدرسه کسب و کار بین المللی ما با دانشگاه در بارسلونا و مادرید (اسپانیا) ما رسیدگی به این چالش با ارائه دانش آموزان با آموزش عملی با نوآوری های آموزشی ثابت و آخرین روش های تدریس حمایت می شود.

برای رهبران کسب و کار آینده برای موفقیت در این جهان از چالش های فوق العاده ای آن را نوع جدیدی از مهارت های مدیریت و قابلیت نیاز دارد. در GBSB جهانی مدرسه کسب و کار ما به ارائه دانش آموزان ما با قرار گرفتن در معرض بیشتر به روند جهانی و تسلط فرهنگی، به انکشاف ظرفیت برای برقراری ارتباط با افراد با سوابق مختلف، و توانایی به احساس در خانه همه جا در جهان متعهد است.

نخستین دانشگاه در اسپانیا با تمرکز بر جهان

GBSB جهانی مدرسه کسب و کار دانشگاه مدیریت خصوصی کاملا معتبر با دانشگاه در بارسلونا و مادرید، اسپانیا است که می آموزد کسب و کار به زبان انگلیسی و به آماده سازی دانشجویان برای مشاغل از اقتصاد جهانی اختصاص داده شده است. درجه ما در زمینه های کسب و کار، مدیریت بین المللی، امور مالی، بازاریابی، کارآفرینی و مدیریت عملیات آماده سازی دانش آموزان به کار با سهولت در سراسر مرزها و فرهنگ ها - در یک محیط است که جوایز تنوع و این امکان را به یک چشم انداز در سراسر جهان به مطالعه کسب و کار بین المللی . GBSB جهانی مدرسه کسب و کار یک محل عالی برای دانش آموزان که به دنبال درجه کسب و کار نوآورانه در اروپا در محیط شهری و جهانی مرسوم، مد روز از دریای مدیترانه است.

دیفرانسیلی مدرسه کسب و کار عبارتند از:

تمرکز جهانی - آموزش دانش آموزان برای تبدیل شدن به شهروند جهانی، که فکر می کنم در سطح جهانی در حالی که اقدام به صورت محلی

اخلاق کسب و کار و توسعه پایدار - حل و فصل چالش های جهانی امروز با آموزش رهبران کسب و کار اخلاقی و مسئول از فردا

استخدام - حمایت از دانش آموزان در تامین امنیت شغلی آینده خود را با ارائه آنها را با دانش کسب و کار قابل اجرا عملی و مدرن

مدرن سبک دانشگاه - ارائه برنامه درسی نوآورانه، اساتید بین المللی و روش بالا تدریس در مدرسه کسب و کار آمریکا با استفاده از مطالعات موردی، تمرینات گروه ها و سخنرانی های

رویکرد فردی - پرورش رویکرد یادگیری فعال دانش آموز محور در کلاس های کوچک

ما اولین دانشگاه در بارسلونا است که واقعا در جهان متمرکز

از یک دوره مقدماتی منحصر به فرد در کارشناسی برنامه مدیریت کسب و کار به دوره های پیشرفته در برنامه MBA، تجربه در GBSB مدرسه کسب و کار جهانی به طور کامل بین المللی است و در حال توسعه آگاهی جهانی گرا. این رویکرد به آموزش کسب و کار ما یکی از دانشگاه های نوآورانه ترین است که آموزش کسب و کار به زبان انگلیسی در اسپانیا است.

محل

واقع در شهرستان مدیترانه زیبا از بارسلونا و شهرستان پایتخت قابل توجه از مادرید، GBSB جهانی مدرسه کسب و کار یک تجربه آموزشی منحصر به فرد فراهم می کند. این ترکیب لذت بردن از زندگی در کنار ساحلی در شهرستان در سطح جهانی با مطالعه به زبان انگلیسی در یک دانشگاه بین المللی که تضمین می کند در مقطع کارشناسی دقیق و برنامه های کارشناسی ارشد در کسب و کار و اشتغال فارغ التحصیل عالی در اسپانیا، در اروپا، و در سراسر جهان.

دانش آموزان ما

انترناسیونالیسم هسته به اخلاق ما است. دانش آموزان ما از اروپا، شمال و جنوب امریکا، آفریقا و آسیا است. این بسیار جهان وطنی، چند زبانه، چند فرهنگی گروه دانشجویی یک محیط پویا برای طراحی و ارائه برنامه آموزشی دانشگاهی ما ایجاد می کند. در مدرسه کسب و کار GBSB جهانی ما به اصل تعبیه انترناسیونالیسم در محتوای علمی برنامه های تحصیلی و سرمایه گذاری از غنا و تنوع زمینه های زبانی، فرهنگی و آموزشی دانش آموزان خود متعهد است. ما معتقدیم که بالغ، چشم انداز مسئول رهبران کسب و کار آینده اقتصاد جهانی در قرن 21 است به طور موثر از طریق تعامل رسمی و غیر رسمی بین دانش آموزان از طیف گسترده ای از کشورها از بسیاری از نقاط مختلف جهان، پرورش داد. که یکی از دانشگاه های بین المللی که در زبان انگلیسی در اسپانیا آموزش، GBSB جهانی مدرسه کسب و کار یک پل ارتباطی مردم از ملیت های مختلف به عرصه کسب و کار بین المللی است.

رویکرد ما به آموزش و پرورش کسب و کار

برای تغییر راه ما انجام کسب و کار، ما نیز باید تغییر به راه دانشگاه تدریس کسب و کار. در مدرسه کسب و کار GBSB جهانی ما این روند با تضمین این که دانش آموزان ما را در درک که چشم انداز بین المللی دگرگون شده است را آغاز کرده اند. کسب و کار است که دیگر تنها یک ماده برای وال استریت و یا برای خیابان اصلی USA، اما برای هر فرعی در هر جامعه، کوچک و بزرگ، در جهان است.

در دانشگاه ما که ما آموزش حالت تئوری هنر، غوطه ور دانش آموزان در تجربه بین المللی، و اتصال آنها به بهترین عمل در کسب و کار. کیفیت ما توسعه نشان دهنده:

 • انعطاف پذیری فکری؛
 • سواد فرهنگی، دانش جامد از آداب و رسوم و تاریخ جوامع در سراسر جهان، در مکان هایی که در حال تبدیل شدن به بخشی از بازار جهانی؛
 • • پایه قوی در اخلاق؛
 • توانایی برقراری ارتباط ایده خوبی و زبان های خارجی صحبت می کنند؛
 • خوش بینی، خلاقیت، یک چشم انداز مشترک، تمایل به منجر شود؛

آموزش و پرورش سبز

ساخت GBSB جهانی مدرسه کسب و کار یکی از دانشگاه های پایدار ترین در بارسلونا و در اروپا

در مدرسه کسب و کار GBSB جهانی ما آرمان های مردم و ضرورت مراقبت از سیاره شکننده ما را تشخیص دهد. ما دانش آموزان به سادگی روش کسب و کار است که مطابقت با چشم انداز پایدار با انجام خوب برای جامعه در حالی که انجام به خوبی برای این شرکت، با بهره دیگران در حالی که تبدیل سود.

فرصت هایی برای دانش آموزان پژوهش، رهبری، و حمایت کمک در مدرسه کسب و کار GBSB جهانی آموزش کسب و کار خود را با مشکلات دنیای واقعی ارتباط برقرار کنند. دانشگاه ما ارائه می دهد دانش آموزان راه های بسیاری برای در مورد و پایداری عمل یاد بگیرند. در اینجا فقط چند نمونه عبارتند از:

 • دوره های نوآورانه، مانند علوم محیط زیست جهانی و ابعاد اخلاقی بین المللی کسب و کار؛
 • تعلیماتی را با زیست شناسان، فعالان محیط زیست از اسپانیا و اروپا، و رهبران محلی؛
 • فرصت های شرکت برنامه مانند کف تم پردیس پایداری، فعالیت های بازیافت، و کنفرانس انرژی های تجدید پذیر؛

ماموریت ما

GBSB GLOBALmission

GBSB جهانی مدرسه کسب و کار پشتیبانی و ترویج انترناسیونالیسم از مدرسه کسب و کار ما برنامه درسی، خدمات، و توسعه. ما در تلاش برای رقابت در سطح جهانی و در سطح جهانی مربوطه و آموزش دانش آموزان ما برای تبدیل شدن شهروندان جهانی، که فکر می کنم در سطح جهانی در حالی که اقدام محلی.

ما اعتقاد داریم که GBSB جهانی مدرسه کسب و کار نقش مهمی در جامعه کسب و کار در آینده و در حل و فصل مهم ترین چالش جهانی بازی امروز از جمله آموزش و پرورش رهبران کسب و کار اخلاقی و مسئول، پایداری محیط زیست، گرم شدن کره زمین، و ثبات مالی و اقتصادی از کشورهای مختلف در جهان.

اهداف این مطالعات منطقه جهانی در برنامه درسی مدرسه کسب و کار ما است برای کمک به بالا بردن سطح آگاهی دانش آموزان از افزایش وابستگی متقابل از جهان و به پرورش آن در دانش آموزان احترام به تنوع جامعه جهانی. GBSB جهانی مدرسه کسب و کار ارزش آگاهی از وابستگی متقابل کشورها و مردم، و همچنین تعهد به برابری، که نیاز به تنوع و انصاف در میان تمام افراد، گروه ها، و ایده ها.

به عنوان مرکز تعالی برای آموزش و پرورش کسب و کار، GBSB جهانی مدرسه کسب و کار ترویج بالاترین استانداردها در مدیریت کسب و کار، مدیریت، امنیت و حفاظت از محیط زیست، و یک مکانیزم برای تبادل بین المللی و انتقال دانش فراهم می کند. به طور خاص، مدرسه کسب و کار ما:

 • آماده کردن دانش آموزان برای رهبری در طیف گسترده ای از رشته های حرفه ای کسب و کار مرتبط
 • فراهم می کند دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد با محیط زیست است که در همه ابعاد یادگیری متمرکز - دانش، درک، مهارت ها، رفتارها، ارزش ها و نگرش
 • می پذیرد چالش ها و فرصت در مقابل ما و می داند که GBSB جهانی مدرسه کسب و کار باید به طور مداوم تغییر، انطباق و رشد به پاسخگویی به نیازهای کسب و کار جهانی سرعت در حال تحول

مکان ها

بارسلونا

Address
Aragon Campus
Carrer d'Aragó, 179

08011 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

مادرید

Address
مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا