توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک مدرسه در بالای 10 ملی

اگر 50 سال با موفقیت موفق به انجام آن هستید، می توانید به علامت 50 سال برسید. "

98128_pexels-photo-1249158.jpeg

ریشه های Fundesem به سال 1965 بازگشته است، زمانی که مدرسه برای پاسخگویی به تقاضا برای نسل جدید حرفه ای ایجاد شد. از آن زمان تاکنون، از تلاش و تقاضای تعالی به عنوان نکات کلیدی برای دستیابی به نتایج ملموس دفاع کرده ایم.

آماده سازی بیش از 63،000 حرفه ای برای موقعیت های مدیریتی، همراه با ظرفیت ثابت برای نوآوری و بهبود، ما را در 10 صفحه برتر در لیست ملی مدارس کسب و کار قرار داده است.

خدمتی غیر قابل انکار از خدمات به جامعه

مدرسه کسب و کار ما - FBS - بخشی از یک نهاد غیر انتفاعی است که شامل بیش از 260 شرکت در کار و تلاش در زمینه تولید اشتغال است.

ما با آموزش اشتغال و رویدادهای شبکه ای همکاری می کنیم تا سالانه بیش از 1200 نفر از این رویدادها را به منظور بهبود چشم انداز اشتغال در نظر بگیریم.

ما همچنین سازماندهی و حمایت از فعالیت های ورزشی مختلف مانند مسابقات زنان و دانشکده Fundesem Basket که آموزش های رایگان و مشارکت برای تیم هایی در مناطق محروم اجتماعی شهر ما دارد.

بسیار متعهد به ورزش و کودکان است

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • Spanish (Spain)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Fundesem Business School

استاد مشاور مالیاتی کسب و کار (MAFE) دانش و مهارت های فنی لازم برای تمرین حرفه ای وکیل تجاری یا مشاور مالیاتی را فراهم می کند. ... [+]

واجد شرایط بر اساس نیاز، سختی و تمرین

استاد مشاور مالیاتی کسب و کار (MAFE) دانش فنی و مهارت های لازم را برای انجام حرفه ای از وکیل تجاری یا مشاور مالیاتی فراهم می کند.

پس از اتمام مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموز به طور کامل آموزش می دهد تا کار حرفه ای خود را در مشاوره شرکت های بزرگ و متوسط، در شرکت های تخصصی در زمینه امور مالی و تجاری و یا در شرکت های مشاوره یا حسابرسی آموزش دهد.

MAFE یک مدرک مدرن و به روزرسانی است که در همه موارد مربوط به چالش های مالی جدیدی که به عنوان مثال در دنیای دیجیتال مورد توجه قرار گرفته است.... [-]

اسپانیا آلیکانته
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Fundesem Business School

استاد بازاریابی و استراتژی ارتباطات دیجیتال (MMDI) یکی از اولین استادان این تخصص است که در اسپانیا بوده است. بیش از 600 دانش آموز از کلاس های درس ما عبور کرده اند که اکنو ... [+]

یکی از معتبر ترین اساتید اسپانیا

استاد بازاریابی و استراتژی ارتباطات دیجیتال (MMDI) یکی از اولین کارشناسی ارشد در این تخصص است که در اسپانیا بوده است. از طریق کلاس های درس ما بیش از 600 دانشجو را گذرانده ایم که اکنون مسئولیت های شرکت ها را بر عهده دارند.

آنچه Fundesem MMDI را از سایر برنامه های مشابه متفاوت می کند، زیر است:

به روز رسانی دائمی برنامه ها و کلیسای دانشکده این استاد، بیش از هر چیز دیگر، مستلزم داشتن ارتباط مستمر با واقعیت شرکت ها است.قابلیت استخدام بسیار بالا. تقریبا 100٪ دانشجویان MMDI بعد از فارغ التحصیلی کار می کنند. تبلیغات وجود دارد که در آن 100٪ قابلیت استخدام پس از مصرف این برنامه پیشرو در بازار به دست آمده است.سطح بالایی از موضوعات تفاوت بین یک استاد و یک دوره دقیقا امکان آن است که بتوان عمق هر یک از ابزارها و موضوعات را تجزیه و تحلیل کرد.آموزش مداوم در Fundesem ما آگاه هستیم که این حوزه دانش به طور مداوم در حال تکامل است، بنابراین ما برای فارغ التحصیلان MMDI یک آموزش دائمی (که ما به عنوان استاد پس از آن تماس می گیریم) برای به روز رسانی و بازیافت روند جدیدی که در این رشته وجود دارد، در اختیار فارغ التحصیلان MMDI قرار می دهیم. این کلاسها رایگان و منحصر به فرد برای دانشجویان MMDI هستند.بسیاری از فعالیت های خارج از کلاس. این اجازه می دهد تا درک بیشتر از موضوع.و چشم انداز شرکت به عنوان یک کل. دانشجویان MMDI Fundesem نه تنها متخصصان محیط دیجیتال را... [-]
اسپانیا آلیکانته
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Fundesem Business School

کارشناسی ارشد حقوق قانونی برای وکلا (MJA) آماده و آموزش می دهد تا متخصص حرفه ای در حرفه ی حقوقی تبدیل شود. با کمک کارشناسان حرفه ای و از طریق روش شناسی مورد، دانش، مهارت ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد برای حرفه ای های حقوقی که می خواهند بهترین وکیل باشند طراحی شده است. نه تنها دانش در قوانین کافی است

کارشناسی ارشد حقوق قانونی برای وکلا (MJA) آماده و آموزش می دهد تا متخصص حرفه ای در حرفه ی حقوقی تبدیل شود. با کمک کارشناسان حرفه ای و از طریق روش شناسی مورد، دانش، مهارت ها و توانایی های لازم برای انجام کار حرفه ای قانونی به دست می آید.

مدرک کارشناسی ارشد شامل استادانی است که دارای تجربه فراوان در حرفه حرفه ای هستند و بخشی از بهترین شرکت ها و شرکت های حقوقی هستند.... [-]

اسپانیا آلیکانته
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Experiencia FBS Episodio 1_Primer día de clase, buen viaje a todos

Open Day en Fundesem - InformaciónTV | FBS