Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بنیاد Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)

بنیاد Universitaria Iberoamericana (FUNIBER) اختصاص داده شده است به فاصله و آموزش و پرورش حضور.

فوندکین Universitaria Iberoamericana (بنیاد دانشگاه Ibero آمریکایی - FUNIBER) با استفاده از به عنوان چارچوب آن دو جهان دانشگاه و آموزش.


هدف FUNIBER است برای پخش و به اشتراک گذاری دانش اسپانیایی با مردم Ibero آمریکایی. از آنجا که پایه و اساس آن در سال 1997 در بارسلونا، اسپانیا، FUNIBER به طور مداوم رشد کرده است برای تبدیل شدن به یک شبکه علمی و حرفه ای در سراسر بیست و پنج کشور جهان است.

FUNIBER یک نهاد دانشگاه علمی و تحقیقی است که روابط دانشگاه ها و موسسات حرفه ای به ارائه آموزش جهانی که هویت محلی احترام می گذارد. سه محور عمل اساسی FUNIBER عبارتند از:

- ترویج ایجاد برنامه های بین دانشگاه (برنامه بین دانشگاه ها). FUNIBER ترویج برنامه های است که اجازه دسترسی به مدارک دانشگاهی دو با عنوان. مطالعات برای کارشناسی ارشد هستند، اما برنامه های پست درجه یکپارچه میان آنها وجود دارد. از یک طرف، دیپلم، تخصص، و دوره های فرمت، در میان دیگران، که از یک مدت زمان کوتاه تر هستند. از سوی دیگر، مطالعات مبتنی بر کلاس درس برای مدرک دکترا.


- برای حمایت از توسعه و فعالیت های پروژه های همکاری های بین المللی. FUNIBER ترویج همکاری و توسعه اقتصادی، همین دلیل است که آن را در زمینه آموزش کار می کند و در فعالیت های توسعه و همکاری با طیف وسیعی از موسسات که در پروژه های توسعه و / یا همکاری های بین المللی کار شرکت می کند.


- راه حل های به آموزش و پرورش سفارشی ساخته شده و مدیریت دانش برای شرکت ها و موسسات. از یک طرف، FUNIBER توسعه و با کسب و کار، شرکت ها و کسب و کار گروه در نقش مشورتی نسبت به نسل از برنامه های آموزشی سفارشی گرا کار می کند. از طرف دیگر، FUNIBER مشاوره فراهم می کند در فرآیندهای مدیریت دانش، کمک نوآوری ها و راه حل هایی که از مدل های مدیریت استراتژیک دانش به سیستم های مبتنی بر تیک دانش شرکتی پورتال است.

حضور رو به رشد و جهانی FUNIBER است با توجه به مدل آموزش است که به ترویج همکاری و همکاری میان کشور به غنی سازی شکل گیری مردم است. این مدل در نتیجه بیش از هشت سال تجربه در زمینه آموزش از راه دور FUNIBER فارغ التحصیل نیمه حضور و غیر حضور پروژه های بین المللی مجازی از همکاری و تشکیل با شرکت. این تضمین می کند یک مدل است که عرضه نتایج موثر در رابطه با سرمایه گذاری آموزش فرض مقابل از بازگشت در شکل گیری دانش و یادگیری فردی و سازمانی. همه اینها به دلیل مدل آموزشی FUNIBER یک شکل جهانی با کیفیت بالا تضمین می کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • اسپانیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در فعالیت های بدنی: آموزش و ورزش مدیریت

Online پاره وقت 6 - 24  زمان ثبت نام باز است اسپانیا Barcelona

فعالیت بدنی یک عامل مهم برای حفظ کیفیت زندگی و سلامت مردم در مراحل مختلف زندگی است.علاوه بر این اگر ما در نظر است که می تواند هر دو برای پیشگیری و درمان بیماری های خدمت [+]

فعالیت بدنی یک عامل مهم برای حفظ کیفیت زندگی و سلامت مردم در مراحل مختلف زندگی است. علاوه بر این اگر ما در نظر است که می تواند هر دو پیشگیری و درمان بیماری های مربوط به عدم فعالیت خدمت می کنند. برای فعالیت بدنی یک ابزار واقعا مفید است، اما باید به حساب در آموزش های خاص برای مربیان ورزشی و مدیریت ورزش را کسری بودجه بزرگ، برای رسیدن به یک تغییر محسوس در مربیان، نهادها و موسسات که این ارائه خدمات و در نتیجه رسیدن به وضعیت مطلوب بهداشت و رفاه توسط یک متخصص در این زمینه.برنامه اصلی در فعالیت بدنی: آموزش و مدیریت ورزشی برای تمام حرفه ای که به دنبال تعمیق دانش خود را از عمل و جهت تربیت بدنی و همه جنبه های مربوط به مدیریت مراکز ورزشی در نظر گرفته شده. مدت زمان، اعتبار و ساختار مدرک تحصیلی تکمیل برآورد از استاد در مدت زمان فعالیت بدنی: آموزش و مدیریت ورزشی 2 سال است. با توجه به توزیع از زمان بیان می کند که: - به عنوان یک برنامه از راه دور و نمی منوط به کلاس، نه خاص مجموعه ای تاریخ شروع، به طوری که دانش آموز می تواند در هر زمان ثبت نام، ارائه وجود دارد مکان در دسترس است. - با اهداف علمی و آموزشی در دسترس برای یک دوره حداقل شش ماه برنامه می باشد. - حداکثر زمان در دسترس است برای برنامه 24 ماه است.در این دوره، دانش آموز باید تمام ارزیابی برای برنامه گذشته است. بورس های تحصیلی... [-]

درجه کارشناسی ارشد در پروژه های معماری و شهرسازی

Online پاره وقت 21 - 2  September 2017 اسپانیا Barcelona

منطقه پروژه در حال حاضر نقش قوی در توسعه حرفه ای از مدیران از حرفه متنوع ترین صورت گرفته است، برای همه درگیر [+]

منطقه پروژه در حال حاضر نقش قوی در توسعه حرفه ای از مدیران از حرفه متنوع ترین صورت گرفته است، برای همه درگیر، با نقش های مختلف در توسعه و اجرای یک پروژه. این منطقه از معماری و شهرسازی به عنوان یک کل شکی نیست که توسعه و اجرای بیشتر در طول تاریخ از آن زمان بسیار مفهوم را داشت، بنابراین نیاز به توسعه یک برنامه است که مطابق خواسته های حرفه ای فعلی، متخصص در پروژه های شهری-معماری است.به این دلیل، استاد در توسعه پروژه های معماری و برنامه ریزی، تحت یک طرح ابتکاری آموزش برای این منطقه سازماندهی، زیرا نه تنها موازی اجرا می شود سه حوزه کلاسیک جهان پروژه، از جمله: طراحی، مدیریت و اداره بلکه آن را آن را می سازد از وسط با پنج موضوع مربوط به منطقه: - تجزیه و تحلیل و تئوری معماری و شهر سازی. - پروژه های توسعه روش. - پیاده سازی و مدیریت پروژه می باشد. - فن آوری های به پروژه های معماری و شهرسازی استفاده شود. - محیط زیست در پروژه های معماری و شهرسازی. - در نتیجه اجازه می دهد یک منطقه بسیار تخصصی از تمامی روش های لازم برای عملکرد صحیح پزشک خصوصی در مناطق خصوصی و / یا تشکیل دولت.در نهایت، مهم است که توجه داشته باشید که همپوشانی از 5 تم ذکر با سه حوزه سنتی پروژه، و ترکیبی از تئوری و عمل از کاربرد فوری به صورت یک برنامه آموزشی با تمرکز بر تقویت ظرفیت، مهارت ها و دانش - طراحی... [-]


ویدئو ها

¿Por qué estudiar en FUNIBER?

Opiniones sobre esperiencia FUNIBER:

Opiniones de alumnos FUNIBER-Colombia:

تماس

FUNIBER

آدرس Paseo Garcia Faria 29
08005 Barcelona, Spain
وب سایت http://www.funiber.org/
تلفن +34 902 11 47 99