FUNDESEM Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شروع از سال 1965، برتری علمی بود و باقی مانده به یکی از از ارکان اساسی حمایت از جوهر و ماهیت Fundesem مدرسه کسب و کار (FBS). روابط نزدیکی که ما با دنیای کسب و کار دارند به ما اجازه بیشتر تا به روز دید، اقتباس به خواسته های بازار، به برنامه های آموزشی ما است. بدون شک، ترکیبی از این عوامل کلیدی ما را در جایگاه ممتاز بودن قادر به ارائه یک مقدار حق بیمه واقعی برای تحصیل در FBS دانش آموزان است. در قند خون ناشتا شما در بازیکن و به سادگی نمی تماشاگر در فرایند یادگیری است. ما خودمان فاصله از آموزش صرفا نظری (اگر چه در موارد است، هیچ چیز مفید وجود دارد بیشتر از یک نظریه خوب) زیرا ما معتقدیم که تئوری باید با برنامه های عملی همراه است، قبل یا بعد از قرار دادن آن به جلو. بسته به نوع ماده، در هر جلسه از برنامه FBS شما مورد بحث، انجام تمرینات در استفاده از دانش، در حال حاضر، دفاع و یا شرکت در فعالیت های مربوط به دیگر روش های عملی، و در چنین کلاس راه به نفع شرکت ثابت.

ماموریت ما کمک به بهبود مدیریت شرکت در درک که آن را یکی از مهم ترین عناصر از رقابت شرکت است، بدون در نظر گرفتن بخش و اندازه. ما در آموزش گرا نسبت به عمل تمرکز، برای هر دو مدیران با تجربه (از طریق در شرکت و برنامه های اجرایی) و حرفه ای در آینده (از طریق دوره های کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد). ما مسئولیت های اجتماعی و اخلاقی شرکت ترکیب، همراه با ابزارهای مدیریت پیشرفته ترین، به منظور رقابت در یک محیط جهانی و چند فرهنگی است.

  1. نزدیک ارتباط با کسب و کار FBS از طرح گرفته شده توسط یک گروه کوچک از بازرگانان به دنیا آمد. در حال حاضر، بیش از 250 شرکت که شامل بنیاد وجود دارد. این رابطه نزدیک با دنیای کسب و کار اجازه می دهد تا ما را به ارائه برنامه های اقتباس به نیازهای واقعی سازمان کسب و کار و برای رسیدن به سطح بالایی از فرصت های اشتغال برای دانش آموزان ما.
  2. روش شناسی کاربردی هدف FBS است که دانش آموزان "می دانم که چگونه به انجام". برنامه های ما دنبال یک روش تعاملی با نرم افزار فوری که به دست. دانش آموزان مقابله با موقعیت های مشابه به واقعیت بازار، با استفاده از بازی های کسب و کار، و اعمال آنچه که آموخته اند. تمرکز آموزشی اجازه می دهد تا توسعه مهارت های مدیریت و مدیریت تغییر.
  3. تجربه آموزش کارکنان تیم آموزش ما شامل بیش از 250 حرفه ای کار که وقت خود را در تمام زمینه های مدیریت شرکت و آموزش آنها تقسیم بین حرفه خود. رابطه نزدیک برقرار شده بین معلمان و دانش آموزان خود FBS ایجاد فضای ایده آل برای توسعه روش مشارکتی و کاربست فوری آن.

  4. تعهد به خدمات FBS یک مدرسه کسب و کار متعهد به هر دو شخصی و توسعه حرفه ای از دانش آموزان خود است. این مسئولیت در خدمات ما ارائه می دهیم پوشش تمام جنبه های درگیر در آموزش خود و رفاه منعکس شده است:

بانک کار

برنامه کارآموزی به دانشجویان خارجی خوش آمدید برنامه تبادل

  1. چند فرهنگی محیط زیست در قند خون ناشتا، ما همه چیز را ممکن است به شما را در خانه احساس راحتی کنید. ما باور داریم که یک محیط دوستانه مساعد برای تبادل تجربه و دانش است. ما به شما یک فضای کثرت گرا که در آن آموزش رسمی با گفت و گو بین حرفه ای از شرکت ها و کشورهای مختلف به آسانی گرد هم می آیند برای به اشتراک گذاشتن آداب و رسوم، سبک های مدیریت و روش های انجام کسب و کار
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • Spanish (Spain)

از دوره های ارشد بازدید کنید » بازدید کنید Part time MBA » بازدید کنید دوره های یک ساله MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در بازاریابی دیجیتال (MMDI)

Campus پاره وقت 400  April 2018 اسپانیا Alicante

امروز هیچ کس شک و تردید تاثیر آن در کسب و کار به حال به طور کلی و بازاریابی به طور خاص، توسعه اینترنت و دنیای دیجیتال. [+]

استاد در بازاریابی دیجیتال (MMDI) امروز هیچ کس شک و تردید تاثیر آن در کسب و کار به حال به طور کلی و بازاریابی به طور خاص، توسعه اینترنت و دنیای دیجیتال. وبلاگ ها، رسانه های اجتماعی، جستجوگرها، SEM، تجارت الکترونیک، بازاریابی تلفن همراه، بازاریابی موتور جستجو، و غیره: در یک زمان نسبتا کوتاه ما با مفاهیم جدید و ابزار از محیط های آنلاین آشنا شده اند که بخشی از اصطلاحات مخصوص یک صنف کسب و کار تبدیل شده اند. با این حال، در حالی که ما باید کمبود متخصصین مجرب در بازاریابی دیجیتال قادر به موفقیت منجر شود شرکت خود 2.0 ابتکارات. و یکپارچه سازی آنها را به برنامه های بازاریابی و ارتباطات خود را. به طور خلاصه است، وجود دارد در حال رشد و توقف به سمت دیجیتالی شدن روند کسب و کار و نیاز به این جدید متخصصان حرفه ای بازاریابی دیجیتال. آگاهی از این واقعیت، با حرفه برای ارائه جامعه، شرکت ها و حرفه ای، آموزش جامع، عمل و تخصصی در زمینه اقتصاد دیجیتال، استاد در بازاریابی دیجیتال، که با آن در نظر گرفته شده به منظور کمک به بهبود مدیریت ایجاد کرده اند حرفه ای مایل به کار با موفقیت در این محیط جدید. دانش آموزانی که تصویب کارشناسی ارشد قادر خواهد بود به: ... [-]


ویدئو ها

It goes quick but It is forever: An MBA in our lives