EU Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EU Business School

موسسه EU Business School (EU) EU Business School (ES) در سال 1973 تاسیس شده است. EU Business School بین المللی با مدرک حرفه ای و حرفه ای با مدرک دانشگاهی در بارسلون، ژنو، مونتره و مونیخ است. ما کلاس های کوچک و پویا را به زبان انگلیسی، با بهترین برنامه های آموزشی آکادمی آمریکای شمالی و اروپایی، ارائه می کنیم. رویکرد عملی ما به آموزش و پرورش کسب و کار دانشجویان را برای حرفه ای شدن در دنیای تجاری به سرعت در حال رشد و جهانی شدن آماده می کند.

138233_emailbanner_15july3.png

اتحادیه اروپا برنامه های پایه، کارشناسی، کارشناسی ارشد، MBA و دکترا را در هر دو دانشگاه و در اینترنت با مدیریت کسب و کار، ارتباطات، مدیریت گردشگری، روابط بین الملل، مدیریت ورزش، مدیریت رسانه های دیجیتال، کسب و کار بین المللی، بازاریابی، مالی، درمیان دیگران.

  • MBA آنلاین اتحادیه اروپا در رده بندی جهانی آنلاین مدیر عامل شرکت رتبه بندی می شود
  • مجله اقتصادی بازنگری چین به عنوان یک مدرسه کسب و کار در سطح بالا 20
  • ششمین مدرسه کسب و کار برای دانشجویان دختر با توجه به مجله Capital
  • مدیر اجرایی مجله در سطح بالاتری از برنامه های جهانی و اروپایی MBA قرار دارد
  • رتبه پنجم در QS MBA راهنمای بازگشت سرمایه گذاری برای افزایش حقوق در اروپا

از طریق شبکه جهانی ما از شرکای دانشگاهی، دانش آموزان می توانند مدارک تحصیلی دولتی را در کالج های اتحادیه اروپا با دانشگاه Roehampton در لندن، دانشگاه Derby در انگلستان و Universódia Católica de Murcia (UCAM) در اسپانیا کسب کنند. همکاری با دانشگاه Pace در نیویورک، دانشگاه کالیفرنیا در Riverside، کالج فیشر در بوستون و دانشگاه Shinawatra در بانکوک، دانش آموزان را فرصتی برای کسب مدرک دوم در حین تحصیل در محیط های متنوع و غنی می کنند. برنامه های گروه اتحادیه اروپا توسط شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های بازرگانی (ACBSP) و مجمع بین المللی آموزش تجارت انحصاری (IACBE)، که توسط شورای اعتباربخشی تحصیلی (CHEA) به رسمیت شناخته شده، معتبر هستند. ما همچنین اعتباربخشی کیفیت بین المللی (IQA) را که توسط انجمن توسعه مدیریت مدیترانه ای و اروپای شرقی (CEEMAN) اعطا شده است، برگزار می کنیم. گروه اتحادیه اروپا همچنین توسط EduQua تایید شده است، اولین برچسب کیفیت سوئیس به منظور آموزش بزرگسالان بیشتر است.

دانشگاه های اتحادیه اروپا در خط ساحلی مدیترانه ای، در میان کوه های آلپ سوئیس و در پایتخت اقتصادی آلمان قرار گرفته اند و به دانش آموزان فرصت می دهند تا در چهار محیط مجزا و غنی سازی زندگی کنند. دانش آموزان می توانند بین دانشگاه ها انتقال و تنوع بارسلونا، ژنو، مونترئوس و مونیخ را بررسی کنند. این فرصت خوبی برای یادگیری زبان و دیدار با افراد مختلف است، در حالی که تجربه فرصت های کسب و کار جدید را تجربه می کند. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند در مبادلات به موسسات شریک ما در ایالات متحده آمریکا، چین، انگلیس، اسپانیا، تایلند، مالزی، تایوان، مکزیک، برزیل، قزاقستان، کانادا و دیگر کشورها شرکت کنند.

116213_Capture4.PNG

مکان ها

بارسلونا

EU Business School

تلفن
+34 932 01 81 71

ژنو

EU Business School

Address
Rue Kléberg 6
1201 ژنو, ژنو, سویس
تلفن
+41 22 779 26 71

مونترو

EU Business School

Address
EU Business School
Villa Ormond - Rue du Lac 18
Clarens-Montreux

1815 مونترو, واو, سویس
تلفن
+41 21 964 84 64

مونیخ

EU Business School

Address
EU Business School
Theresienhöhe 28

80339 مونیخ, بایرن, آلمان
تلفن
+49 89 55029595

سوئیس آنلاین

Address
سوئیس آنلاین, سویس

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید