EU Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EU Business School

تاسیس در سال 1973 ، EU Business School (EU) یک مدرسه تجاری بین المللی ، معتبر و حرفه ای با دانشگاه در بارسلونا ، ژنو ، مونترو و مونیخ است. ما کلاسهای کوچک و پویا به زبان انگلیسی ارائه می دهیم که بهترین برنامه های درسی دانشگاهی آمریکای شمالی و اروپایی را دارند. رویکرد عملگرایانه ما در زمینه آموزش کسب و کار دانشجویان را برای یک حرفه در دنیای کسب و کار که به سرعت در حال تحول و جهانی شده است ، آماده می کند.

116204_Capture2.PNG

اتحادیه اروپا برنامه های بنیاد ، لیسانس ، کارشناسی ارشد ، MBA و دکترا را ارائه می دهد ، هم در دانشگاه و هم به صورت آنلاین با مدیریت تجارت ، ارتباطات ، مدیریت گردشگری ، روابط بین الملل ، مدیریت ورزشی ، مدیریت رسانه های دیجیتالی ، تجارت بین المللی ، بازاریابی ، مالی ، مدیریت شرکت و منابع انسانی ، درمیان دیگران.

  • MBA آنلاین اتحادیه اروپا رتبه برتر جهانی مدیر عامل مجله را در رده بندی جهانی قرار داده است
  • این مجله به عنوان 20 مدرسه برتر تجاری توسط مجله بررسی اقتصادی چین ثبت شده است
  • ششمین مدرسه عالی تجارت برای دانش آموزان دختر مطابق مجله سرمایه
  • رتبه برتر برنامه های MBA جهانی و اروپایی توسط مجله مدیرعامل
  • رتبه پنجم در راهنمای QA MBA بازگشت گزارش سرمایه گذاری برای افزایش حقوق و دستمزد در اروپا

از طریق شبکه جهانی شرکای دانشگاهی ما ، دانشجویان می توانند با داشتن دانشگاه روهامپتون در لندن ، دانشگاه دربی در انگلستان و Universidad Católica de Murcia (UCAM) در اسپانیا ، مدرک های شناخته شده دولتی را در دانشگاه های اتحادیه اروپا کسب کنند. مشارکت با دانشگاه پیس در نیویورک ، دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید ، کالج فیشر در بوستون و دانشگاه شیناواترا در بانکوک به دانشجویان این فرصت را می دهد که ضمن تحصیل در محیط های متنوع و غنی سازی ، مدرک تحصیلی دوم را کسب کنند. برنامه های گروه اتحادیه اروپا توسط شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های تجاری (ACBSP) و مجمع بین المللی برای تحصیل در دانشکده های تجاری (IACBE) ، که توسط شورای اعتباربخشی آموزش عالی (CHEA) به رسمیت شناخته شده است ، معتبر می شوند. ما همچنین دارای مجوز رسمی بین المللی کیفیت (IQA) هستیم که توسط انجمن توسعه مدیریت اروپای مرکزی و شرقی (CEEMAN) اعطا شده است. گروه اتحادیه اروپا همچنین توسط EduQua ، اولین برچسب کیفیت سوئیسی که به سمت آموزش بیشتر بزرگسالان می باشد ، معتبر شناخته شده است.

پردیس های اتحادیه اروپا در خط ساحلی مدیترانه ، در میان کوه های آلپ سوئیس و در پایتخت اقتصادی آلمان واقع شده اند و به دانشجویان این فرصت را می دهند تا در چهار محیط مجزا و غنی سازی زندگی کنند. دانش آموزان می توانند بین پردیس ها جابجا شوند و تنوع بارسلونا ، ژنو ، مونترو و مونیخ را کشف کنند. این بهانه خوبی برای یادگیری یک زبان و دیدار با اقشار مختلف مردم در حالی که فرصت های جدید کسب و کار گرا را تجربه می کنید فراهم می کند. علاوه بر این ، دانشجویان می توانند در میان مبادلات با موسسات همکار ما در ایالات متحده ، چین ، انگلیس ، اسپانیا ، تایلند ، مالزی ، تایوان ، مکزیک ، برزیل ، قزاقستان ، کانادا و روسیه از جمله دیگران شرکت کنند.

116213_Capture4.PNG

مکان ها

بارسلونا

EU Business School

تلفن
+34 932 01 81 71

ژنو

EU Business School

Address
Rue Kléberg 6
1201 ژنو, ژنو, سویس
تلفن
+41 22 779 26 71

مونترو

EU Business School

Address
EU Business School
Villa Ormond - Rue du Lac 18
Clarens-Montreux

1815 مونترو, واو, سویس
تلفن
+41 21 964 84 64

مونیخ

EU Business School

Address
EU Business School
Theresienhöhe 28

80339 مونیخ, بایرن, آلمان
تلفن
+49 89 55029595

سوئیس آنلاین

Address
سوئیس آنلاین, سویس