Euroaula Barcelona

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده گردشگری دانشگاه EUROAULA موسسه ای است که در سال 1987 تاسیس شده و در زمینه آموزش گردشگری تخصص دارد. از سال 1997، EUROAULA وابسته به دانشگاه Girona است ، ارائه درجه در گردشگری، دو درجه در گردشگری و بین المللی مدیریت هتلداری و گردشگری، و همچنین دوره های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد. بنابراین، این مطالعات دانشگاه کاملا رسمی و شناخته شده است.

به همین ترتیب، Euroaula مرکز شناخته شده توسط Department of D'Ensenamentament Generalitat of Catalonia برای تدریس مطالعات عالی آموزش حرفه ای با گواهینامه رسمی DOGC ENS / 2116/2002 / از 8 ژوئیه است.

ما یک موسسه آموزشی در گردشگری با تخصص نوآورانه آموزشی است . در EUROAULA ما حرفه ای های آینده بخش گردشگری را با استفاده از دانش نظری و مطالعه موارد واقعی آموزش می دهیم.

تجربه تدریس فراوان ما به عنوان رهبران آموزش های حرفه ای به ما یادآوری می کند که در اختیار دانش آموزان قرار می دهد ابزار لازم برای کسب دانش لازم برای آموزش و توسعه شخصی، آماده سازی آنها برای یک بازار کار که رقابتی و تبدیل مداوم است.

علاوه بر این، ما بخشی از انجمن بین المللی اسکولز دوتهتلری و د توریسم ، یک سازمان بین المللی است که با هدف ترویج مدارس هتل و گردشگری اروپایی است.

UNE-EN ISO 9001 استاندارد بین المللی است که الزامات مربوط به کیفیت آموزش مدیریت سیستم را در دانشکده ی دانشگاه یوروآئول دانشگاه تعیین می کند. هدف اصلی بهبود مداوم در کیفیت برنامه درسی ما و برنامه های آموزشی ما است.

بنابراین، برنامه های آموزشی ما از سال 2007 تأیید شده است، و یوروئلا سالانه با بررسی سالیانه با موفقیت، توسط Bureau Veritas انجام می شود.

مکان ها

بارسلونا

Address
EUROAULA
Carrer d'Aragó, 208 - 210

08011 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید