توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مأموریت مدرسه آموزش کسب و کار، تعهد به نیازهای آموزشی کارآفرینان ماست، با هدف بهبود رقابت پذیری شرکت ها، شمارش حرفه ای های عالی که دانش آموزان تمام تجارب و دانش خود را کسب می کنند.

در نتیجه، ما مجموعه ای از ارزش هایی را که هویت ما را تعریف می کنند، در نظر می گیریم، با توجه به نیازهای واقعی کسب و کار و محیط کاری که فرضیه مرجع آموزشی است.

ارزش ها:

استعداد

متدولوژی

تدریس

قابلیت کارکرد

پشتیبانی نهادی.

استعداد

ما قصد داریم تا از طریق آموزش، توسعه استعداد شخصی دانش آموزان را تشویق کنیم، که به آنها امکان می دهد مهارت ها و مهارت های شخصی را که شامل ایجاد مشخصات حرفه ای و روحیه کارآفرینی است، بدست آوریم.

متدولوژی

آموزش را با یک ساختار فوق العاده عملی پیشنهاد دهید، در هر زمان، سهم شرکت کنندگان را تشویق کنید، کار تیمی و رهبری را تشویق کنید.

تدریس

ما مشارکت کارشناسان شناخته شده با تجربه حرفه ای برجسته همراه با آکادمیک معتبر در هر یک از تخصص ها، که از طریق تجربیات و مدارک تحصیلی خود، آموزش و تربیت را مطابق با وضعیت بازار کار تسهیل می کنند.

قابلیت کارکرد

علاوه بر ارتقاء حرفه ای، هدف اولویت ارتقاء قابلیت استخدام دانش آموزان ما است، که برای آن ما یک سرویس گرایش برای جستجوی شغلی، برنامه ریزی مشخصات و برنامه درسی به صورت شخصی ارائه می دهیم.

پشتیبانی موسسه

تماس دائمی با دنیای کسب و کار اجازه می دهد تا پیشنهاد آموزش ما با نیازهای شرکت ها در هر بخش تولیدی سازگار باشد، علاوه بر داشتن خدمات و حمایت از یک نهاد که در میان دیگر نیز نقش ارتقاء فعالیت اقتصادی در استان است ، از طریق آموزش

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Escuela de Negocio Empresarial Cámara de Comercio Málaga

مأمور منحصر به فرد MIB شامل ویژگی هایی است که از مؤسسات تجاری بین المللی مثل تمایل به شرکت در خدمات (گردشگری، ساخت و ساز، مهندسی، سلامت و غیره)، ترکیب ابزارهای تکنولوژیکی ... [+]

کارشناسی ارشد منحصر به فرد

MIB شامل ویژگی هایی است که از مؤسسات سنتی تجارت بین المللی مانند تمایل به شرکت های خدماتی (گردشگری، ساخت و ساز، مهندسی، بهداشت و ...)، استفاده از ابزارهای تکنولوژیکی، استفاده از شبکه های اجتماعی، استفاده از اطلاعات رقابتی تکنیک های بین المللی سازی و آموزش مدیریت شرکت های تابعه و دفاتر در خارج از کشور.

این دانش و مهارت را فراهم می کند که می تواند به هر نوع شرکت در هر جای دنیا اعمال شود.... [-]

اسپانیا ماربلا
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
پاره وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی