توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج ERAM

ERAM به عنوان یک مدرسه چند رسانه ای و صوتی و تصویری در سال 1998 متولد شد و به زودی دانشگاه ERAM به عنوان بخشی از دانشگاه Girona تبدیل شد. مدرسه ERAM برای ارائه آموزش با کیفیت بالا و پاسخگویی به نیازهای بازار بوسیله آموزش پروفیل های حرفه ای جدید در زمینه رسانه های جدید و طراحی ایجاد شد. موسسه معتبر توسط سازمان های آموزشی و دولتی در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است.

ERAM پیشگام در شمال کاتالونیا برای تهیه متخصصان بسیار متخصص و توسعه استعدادهای خلاق جوان است.

کالج ERAM نیز دوره های آموزشی انگلیسی را به عنوان مرکز وابسته دانشگاه Northampton ارائه می دهد.

تاریخچه

این مدرسه در یک کارخانه نساجی سابق، واقع در فاکتوریه فرهنگی کوما Cros de Salt واقع شده است. یک فضای جذاب که با زیرساخت های مدرن و امکانات تسهیل شده و مجهز شده است.

پیشنهاد آموزشی

ERAM آموزش عالی خود را در زمینه طراحی، چند رسانه ای، صوتی و تصویری، هنرهای نمایشی و عکاسی در محیط منحصر به فرد و خلاق ارائه می دهد.

BA (مدرک) در طراحی گرافیک، مدرک رسمی دانشگاه Northampton در انگلستان به ERAM آموزش داده شد.

مطالعات سمعی و بصری و چند رسانه ای، درجه رسمی دانشگاه گیرانا. تنها در اسپانیا است که هم بصری و هم چند رسانه ای را ادغام می کند.

مطالعات هنری عملکرد، درجه رسمی دانشگاه گیرانا. یکی از معدود مطالعات رسمی در کاتالونیا در این زمینه است. همچنین مزایای همکاری نزدیک با جشنواره هنرهای شهر را ارائه می دهد.

تیم

تیم معلمان، استادان دکترا و کارشناسان در بهبود عملکرد دانش آموزان با مشارکت آموزش، مشاوره و ارائه دانش و تجربه خود درگیر هستند.

دانشگاه، اعضای حرفه ای طراحی را دعوت می کند تا پروژه ها را تنظیم کند، تجربه کار برای یک مشتری خارجی و ایجاد ارتباط با شرکای صنعتی.

درباره Girona

Girona جاذبه توریستی بسیار محبوب در کاتالونیا برای معماری تاریخی، غذا و رویدادهای فرهنگی است.

Girona دارای یک موقعیت ممتاز است، درست در وسط بین دریا و کوه ها، یک ساعت به قطار از بارسلونا. شهر و اطراف آن یکی از ثروتمندترین مناطق اسپانیا است.

Girona، بین چهار رودخانه قرار گرفته است، یک شهر جذاب و نقطه عطفی با ارائه خدمات فرهنگی فراوانی در هر زمان سال است. ترکیبی از ساحه های سبز و سنگ های قدیمی باعث می شود شهر قدیمی شهرت زیبایی از باغ های سلطنتی زیبا و دیوارهای قلعه باستانی داشته باشد.

Girona، همچنین در دوره رومیان نام Gerunda، به ما اجازه می دهد تا از طریق غواصی های باورنکردنی تاریخی و دیوارهای قلعه خود که در اطراف کلیسای جامع ساخته شده اند برای دفاع از شهر از بسیاری از مهاجمان خارجی از طریق سنین استفاده شود.

با تشکر از ارتباطات حمل و نقل عالی، Girona بسیار نزدیک به Empordà، کاسترا Brava و پیرنه است، و تنها یک ساعت از بارسلونا (توسط ماشین یا قطار) و در نزدیکی Perpignan (فرانسه).

زندگی فرهنگی جالب

Girona نیز شناخته شده است زیرا اخیرا پس زمینه بازی تریلرهای تیراندازی بوده و در فصل 6 سری تلویزیونی ظاهر می شود.

در طول سال، دانشجویان دانشگاه خیابان ها را با فعالیت های متعددی در قهوه های قهوه ای گریونا و میخانه های موسیقی زنده می گذرانند.

شما نباید از فعالیت های فرهنگی، اجتماعی، غواصی، شب زنده داری و ورزش Girona را از دست ندهید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • اسپانیایی
  • کاتالان

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Escuela Universitaria ERAM

یادگیری عکاسی برای ساخت یک داستان، سفر به داخل، برای به اشتراک گذاشتن با همکاران خود یک ماجراجویی معتبر: داستان های حساس با نور را بگویید. ... [+]

یادگیری عکاسی برای ساخت یک داستان، سفر به داخل، برای به اشتراک گذاشتن با همکاران خود یک ماجراجویی معتبر: داستان های حساس با نور را بگویید.

برنامه تحصیلی

خلاقیت

خلاقیت ذاتی انسان است. در آن تکامل است که بشریت از زمان آغاز و ریشه در آینده آن رنج می برد. راه های مختلفی برای تعریف خلاقیت وجود دارد، اما همه آنها در اطراف نسل ایده های ابتدایی و نوآورانه به عنوان بخشی اساسی از فرایند خلاق متکی می شوند.... [-]

اسپانیا Salt
درخواست اطلاعات
اسپانیایی,کاتالان
پاره وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Ambaixadors de l'ERAM

Girona emociona ;)