توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چه کسی هستیم

دانشکده متخصص در رهبر تجارت الکترونیک در دانش آموزانی که به عنوان کارشناس تجارت الکترونیک و بازاریابی دیجیتال آموزش دیده اند. با بیش از 190 معلم ، که بیش از 1100 دانش آموز را در تجارت الکترونیک و بازاریابی دیجیتال آموزش داده اند.

ما اولین مدرسه تجارت الکترونیکی هستیم که در اسپانیا متولد شده ایم

در سال 2010 Fabián López (faloco) و Gerardo Salvador (gerardsalva) جلسه‌ای داشتند که در آن صحبت از سختی بازار کار شده بود تا بتوانند یک مدیر تجارت الکترونیکی خوب را برای نظارت بر استراتژی بازاریابی دیجیتال استخدام کنند. از شرکت و بهبود نتایج فروش. هر دو در طی آن مکالمه نتیجه گرفتند که اگرچه در برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی آموزش های خوبی برگزار شده است ، اما هیچ یک از آنها به تجارت الکترونیکی توجه نکردند. این باعث ایجاد مدرسه Ecommaster شد ، که از سال 2011 به عنوان استاد در تجارت الکترونیک و بازاریابی دیجیتال در الچه آغاز شد.

امروزه در بیش از 20 کشور جهان در الچه و مادرید به صورت حضوری و آنلاین آموزش داده می شود.

یکی از ارزشهای افتراقی شرط بندی به اساتید از شرکتهایی است که دانش عملی را به کلاس ارائه می دهند ، به جای اینکه این کار را از دنیای دانشگاهی اندکی در ارتباط با واقعیت تجارت انجام دهند.

ایده اولیه چیست؟

ایده اولیه ایجاد برنامه درسی و کادر آموزشی بود که امکان آموزش دقیق تری را فراهم می آورد ، در یک گروه کوچک بیش از 20 نفر که در آن معلمان به دانش آموز کمک می کنند تا نتایج شرکت خود را در اینترنت بهبود بخشد ، یا در کلاس ایده ایده کسب و کار را از ابتدا توسعه دهید که حتی قبل از پایان استاد شروع به دستیابی به فروش می کند.

people, girls, womenStockSnap / Pixabay

روش شناسی

Ecommaster.es از زمان تأسیس در سال 2011 ، روش خود را توسعه داده است که نه تنها انتقال دانش بلکه کسب مهارت های اساسی کارآفرینی را برای انواع شرکت ها ، پروژه ها یا محیط های حرفه ای تضمین می کند.

تمام فعالیت های برنامه درسی Ecommaster به همین منظور انجام می شود و هم کلاس های معلمان و هم مطالب تکمیلی موجود در سکوی ما از مطالب عملی بالایی است که می خواهد دنیای حرفه ای دانشگاهیان را تا حد ممکن نزدیک کند.

بنابراین ، در مطالب مکمل استاد می توانید موارد فراوانی از موفقیت (و عدم موفقیت) را پیدا کنید ، که در وهله اول توسط شخصیت های آن گفته می شود ، آموزش ابزارهایی که بر تمرین روزمره متمرکز شده اند و البته نمونه هایی از استراتژی ها ، تکنیک ها و ابزارهایی که ارائه می شود. در کلاس های چهره به چهره یا در کنفرانس های ویدئویی.

ریاست دانشگاهی و رئیس مطالعات

آنها اعضای تیم Ecommaster هستند که از نزدیک تکامل فعالیت های استاد را دنبال می کنند. تیمی متشکل از سه نفر در اختیار دانش آموزانی که به صورت هفتگی کار را می سازند ، تقویم ها را هماهنگ می کنند و رابطه معلمان و دانش آموزان را تقویت می کنند. علاوه بر این ، آنها قادر به حل سوالات فنی هستند و در هنگام شروع هر پروژه یا کار خود ، بهترین راه برای تقویت استعداد دانشجویان را توصیه می کنند.

معلمان تجارت الکترونیک

نوع پروفایل معلم Ecommaster این است که از یک حرفه ای با سالها تجربه در دنیای تجارت الکترونیکی یا بازاریابی دیجیتال ، یا در حال توسعه پروژه های خود یا کار برای بازیکنان بزرگی مانند Amazon ، eBay ، PayPal ، Inditex ، PC Component ... و همچنین برای مبتدیانی که بیش از یکبار مدیر بخش فناوری روزنامه ها بوده اند.

این افراد حرفه ای عالی هستند که از کار خود در یک بخش فزاینده دفاع می کنند و علاوه بر این ، میل خود را برای اضافه کردن ارزش و دانش به تبلیغات جدید دانشجویی زنده می کنند. با داشتن دستور کارهای شلوغ در بسیاری از موارد ، بعضی اوقات این افتخار است که بتوانیم آنها را در Ecommaster تدریس کنیم و این کارهایی است که ما دوست داریم در ستاد مطالعه انجام دهیم ، تأیید این خرما دو ماه قبل برای آرامش همه است. در سال گذشته فقط باید در همان هفته دو کلاس را به تعویق بیندازیم ... یکی به دلیل آنفولانزا و دیگری به دلیل اینکه معلم قرار بود پدر شود.

یادگیری با انجام

بازاریابی دیجیتال یک رشته دائماً در حال تغییر است که در آن روندهای جدیدی که مفاهیم جدید را به ارمغان می آورند و مرور استراتژی ها ادامه می یابد. این امر به متخصصان آن نیاز دارد تا بتوانند حجم بالایی از اطلاعات را مدیریت کنند و معنای حساس را برای جدا کردن اسلواکی از اختلالات واقعی که در چنین بخش پویا ظاهر می شوند ، می طلبد.

برای این کار ، جدا از مطالبی که قبلاً بسیار کاربردی است ، ما به دانشجویانمان پیشنهاد می کنیم اجرای یک پروژه تجاری که در آن به طور مستقیم آنچه را که در کلاس ها آموخته می شود بکار ببرد.

برنامه درسی Ecommaster شامل یک پروژه نهایی کارشناسی ارشد است که از یک برنامه کاری تشکیل شده از اسناد زیر تشکیل شده است: مطالعه بازار یا تجزیه و تحلیل رقابت ، برنامه بازاریابی ، تجزیه و تحلیل بستر تجارت الکترونیکی و مطالعه امکان سنجی اقتصادی.

Ecommaster هم برای شرکت های موجود و هم برای پروژه های داستانی معتبر است محیطی مناسب برای تسریع در این پروژه ها. به طور معمول ، این پروژه ها با مشاغل واقعی صورتحساب می شوند ، برای ارزش بالاتر از شهریه کارشناسی ارشد یا در بدترین حالت ، یک نامه ارائه بسیار خوب برای همراهی با برنامه درسی دانش آموزان منتقل می شوند.

کلاس درس تلنگر

این یکی از جدیدترین نوآوری های آموزشی است که به کلاس های درس در سراسر جهان می رسد. به طور خلاصه ، برگرداندن روش سنتی یادگیری است به گونه ای که دانش آموز مطالب تئوری را از قبل مطالعه می کند و زمان کلاس را برای مشاوره با سؤالات معلم در رابطه با نیازهای یادگیری خود رزرو می کند.

این بهترین روش برای تطبیق دوره های ما با نیازهایی است که پروفایل های مختلف حرفه ای ممکن است داشته باشد. در Ecommaster ، ما آن را در اکثر دوره هایی که جزئی از برنامه Ecommaster PRO است اجرا کرده ایم و کم کم جزئیات این روش را در بقیه استادان ها درج می کنیم.

بازدیدهای میدانی ، انجمن فارغ التحصیلان و فعالیت های شبکه

از لحظه پذیرش در Ecommaster ، از دانشجویان ما دعوت می شود تا در انجمن فارغ التحصیلان شرکت کنند ، گروهی خصوصی که در آن با کلیه معلمان و دانش آموزان نسخه های دیگر تماس می گیرند. اطلاعات به اشتراک گذاشته می شود ، متخصصان توصیه می شوند و فرصت های شغلی پیدا می شوند.

علاوه بر این ، در طول تقویم بازدید از امکانات فروشگاه های آنلاین و آژانس های بازاریابی در مادرید و آلیکانته برگزار می شود که بار دیگر واقعیت دنیای حرفه ای را می توان دست اول دانست و از کجا می توان به ابتکارهای استخدامی دسترسی داشت استعدادی که در کارها ، بورسیه ها و قراردادها متبلور می شود.

به همین ترتیب ، دانش آموزان ما در برنامه ها ، کنفرانس ها و سخنرانی هایی که در سراسر کشور برگزار می کنیم ، حضور دارند ، که اغلب اولین گام آنها برای استخدام به عنوان استادان توسط سایر مدارس تجاری است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Ecommaster.es

استاد دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک به صورت چهره به چهره در آلیکانته از یک دیدگاه عملی طراحی شده است ، برنامه درسی ما یکی از نکات متفاوت است. ... [+]

استاد دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک به صورت چهره به چهره در آلیکانته از یک دیدگاه عملی طراحی شده است ، برنامه درسی ما یکی از نکات متفاوت است.

آموزش در تجارت الکترونیک و بازاریابی دیجیتال برای مدیریت کارآمد فروش اینترنتی ضروری است. در Ecommaster ما این کلیدها را داریم که یک مدیر تجارت الکترونیک معتبر شوید و تمام راهکارهای لازم برای موفقیت آنلاین را به شما یاد می دهیم. حال و آینده تجارت در اینترنت است. تخصص!... [-]

اسپانیا الچه
نوامبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
6 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Calle Juan de la Cierva,43
03203 الچه, جامعه والنسی, اسپانیا