ESEI International Business School Barcelona

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

عکس از ESEI International Business School Barcelona

نوآوری در آموزش و پرورش کسب و کار

یادگیری کسب و کار در زمان واقعی

ESEI آموزش تجارت بین الملل را ارائه می دهد که به نیازهای کسب و کارهای جهانی پاسخ می دهد. از زمان تاسیس ما در سال 1989، ما علاقه مند به ارائه برنامه های تجاری بودیم که مهارت های مربوطه و آموزش حرفه ای را برای ارتقای چشم انداز حرفه ای دانش آموزان ما و آماده شدن آنها برای موفقیت در یک محیط کاری بین المللی فراهم می کرد.

شناخت بین المللی برای برتری

مدارک تحصیلی انگلستان و اسپانیا

ESEI یک مؤسسه بین المللی آموزش عالی شناخته شده در اسپانیا است. برنامه های لیسانس ESEI مدارک رسمی رسمی هستند که توسط دانشگاه های برتر انگلستان اعطا می شود. برنامه های کارشناسی ارشد ESEI مدارک خصوصی است که به طور مستقیم توسط ESEI و Universidad Católica de Murcia (UCAM) اعطا می شود - یکی از معتبرترین موسسات دانشگاهی در اروپا ، با شهرت عالی در آموزش و پرورش تجارت.

ESEI BARCELONA CAMPUS - بهترین شهر برای دانشجویان بین المللی

Top 5 مرکز راه اندازی اروپا

ESEI در اسپانیا، مرکز بازرگانی و نوآوری بین المللی واقع شده است. رویدادهایی مانند کنگره جهانی موبایل، که سالانه بیش از 100000 نفر را جذب می کند، شهر را یکی از بهترین نقاط شبکه در اروپا می داند. فارغ التحصیلان بالقوه ما این فرصت را دارند تا با کارآفرینان و سرمایه گذاران ارتباط برقرار کنند و ارتباطات مادام العمر با همکلاسی ها، معلمان و استادان ایجاد کنند.

دانشکده بین المللی و کارشناسان کسب و کار

آموزش از متخصصان چاشنی

تحقیقات دانشکده بین المللی ESEI ، الهام بخش و تولید دانش مربوط به نیازهای دانشجویان ما است. آنها ضمن توسعه استعدادهای فردی از نظر دانشگاهی و حرفه ای ، رویکرد جمعی به مشکلات پیچیده پیشنهاد می دهند. دانشکده ESEI از سراسر جهان هستند و دانشجویان ESEI چشم انداز تجارت جهانی واقعاً ارائه می دهند.

عکس از ESEI International Business School Barcelona

مربیگری برای تعالی

دانشکده های ما به صورت حرفه ای فعال هستند: آنها مدیرعامل ، صاحبان مشاغل ، کارآفرینان ، مدیران بازاریابی یا سایر کارمندان ارشد شرکت هستند. ESEI یک پله برای دانشجویان ما به سمت مشاغل مورد نظرشان است و دانشکده ما کسانی هستند که می توانند به آنها کمک کنند تا به آنجا بروند!

عکس از ESEI International Business School Barcelona

روش کار عملی کارآمد

آموزش مبتنی بر پروژه (PBL)

در ESEI ، بالاترین اولویت ما ارائه بهترین تجربه ممکن یادگیری به دانشجویانمان است. یادگیری مبتنی بر پروژه دانشجویان را با دنیای واقعی متصل می کند. به دانشجویان استقلال ، انعطاف پذیری و مسئولیت کار با یکدیگر در پروژه ها داده می شود که می تواند مورد مطالعه باشد ، گزارش کتبی ، فیلم ، فعالیت نقش آفرینی ، یک وب سایت و غیره. نقش معلمان ما در اصل نقش تسهیل کننده است. . آنها خلاصه پروژه ها را ایجاد می کنند و پیشرفتی را که تیم ها هفته به هفته دارند ، با نقاط بازرسی منظم - دقیقاً مانند محیط کار ، نظارت می کنند.

عکس از ESEI International Business School Barcelona

دانش آموز محور آموزش

توجه شخصی در کلاس های کلاس کوچک

دانشجویان ESEI از مشاوره شخصی و مشاوره حرفه ای بین المللی مدیریت آموزشی ما بهره مند می شوند. اندازه کلاس برای تشویق و ایجاد فرهنگ پرورش و تقویت استعداد جامعه دانشجویی ESEI اندک است.

عکس از ESEI International Business School Barcelona

زندگی دانشجویی VIBRANT

جامعه متشکل از 150 دانش آموز از بیش از 40 کشور

ESEI یک تجربه واقعا جهانی را با دانشجویان بین المللی از زمینه های متنوع ارائه می دهد. جامعه دانشجویی ESEI از افراد جوان حرفه ای تشکیل شده است که علاقمند به کسب و کار هستند. بارسلونا دانش آموزان یک تجربه فراموش نشدنی را در یک بودجه منطقی تضمین می کند. با پشت زمینه ساختمان های معروف معماری، سواحل شنی شگفت انگیز، آب و هوای مدیترانه ای مدیترانه، شب زنده داری هیجان انگیز، غذاهای فوق العاده و فعالیت های فرهنگی و ورزشی فراوان.

عکس از ESEI International Business School Barcelona

فرصت های شغلی

ESEI استعداد را با کسب و کار متصل می کند

ESEI یک فرصت منحصر به فرد برای کسب تجربه حرفه ای در بارسلونا ارائه می دهد. دانش آموزان ESEI قادر به انجام کارآموزی و تجربه حرفه ای بین المللی با شرکت های ملی و بین المللی واقع در بارسلونا می باشند.

مکان ها

بارسلونا

Address
Carrer de Montevideo, 31
08034 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا