ESEI International Business School Barcelona

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

نوآوری در آموزش و پرورش کسب و کار

یادگیری کسب و کار در زمان واقعی

ESEI آموزش تجارت بین الملل را ارائه می دهد که به نیازهای کسب و کارهای جهانی پاسخ می دهد. از زمان تاسیس ما در سال 1989، ما علاقه مند به ارائه برنامه های تجاری بودیم که مهارت های مربوطه و آموزش حرفه ای را برای ارتقای چشم انداز حرفه ای دانش آموزان ما و آماده شدن آنها برای موفقیت در یک محیط کاری بین المللی فراهم می کرد.

شناخت بین المللی برای برتری

مدارک تحصیلی انگلستان و اسپانیا

ESEI موسسه آموزش عالی بین المللی اسپانیا است. ESEI برنامه های کارشناسی صلاحیت های رسمی توسط دانشگاه های انگلیس است. برنامه های استاد ESEI دارای مدارک خصوصی هستند که مستقیما توسط ESEI و Universódia Católica de Murcia (UCAM) - یکی از معتبر ترین موسسات دانشگاهی در اروپا است و شهرت خوبی در آموزش کسب و کار است.

ESEI BARCELONA CAMPUS - بهترین شهر برای دانشجویان بین المللی

Top 5 مرکز راه اندازی اروپا

ESEI در اسپانیا، مرکز بازرگانی و نوآوری بین المللی واقع شده است. رویدادهایی مانند کنگره جهانی موبایل، که سالانه بیش از 100000 نفر را جذب می کند، شهر را یکی از بهترین نقاط شبکه در اروپا می داند. فارغ التحصیلان بالقوه ما این فرصت را دارند تا با کارآفرینان و سرمایه گذاران ارتباط برقرار کنند و ارتباطات مادام العمر با همکلاسی ها، معلمان و استادان ایجاد کنند.

دانشکده بین المللی و کارشناسان کسب و کار

آموزش از متخصصان چاشنی

تحقیق اساتید بین المللی ESEI، الهام بخش و تولید دانش مربوط به نیازهای دانش آموز ما است. آنها یک رویکرد جمعی را به مشکلات پیچیده پیشنهاد می دهند در حالیکه استعدادهای فردی را از نظر علمی و حرفه ای در حال توسعه است. استادان ESEI از سراسر جهان هستند و دانش آموزان ESEI را با یک چشم انداز کسب و کار واقعا جهانی ارائه می کنند.

روش کار عملی کارآمد

مربیگری برای تعالی

ESEI به دنبال ایجاد یک فرهنگ پرورش و افزایش استعداد حرفه ای های آینده از طریق توسعه شخصی، کسب مهارت و حمایت از ابتکار عمل کارآفرینی است. برنامه های ESEI بر توسعه این صلاحیت های مدیریتی اصلی تمرکز می کنند و رویکردی عملی که تجربه های حرفه ای بین المللی را فراهم می کند.

دانش آموز محور آموزش

توجه شخصی در کلاس های کلاس کوچک

دانش آموزان ESEI از مشاوره شخصی و مشاوره از متخصصان مدیریت آموزش بین المللی ما بهره مند شوند. اندازه کلاس ها برای تشویق و ایجاد یک فرهنگ پرورش و تقویت استعداد جامعه دانشجویان ESEI کوچک هستند.

زندگی دانشجویی VIBRANT

جامعه متشکل از 150 دانش آموز از بیش از 40 کشور

ESEI یک تجربه واقعا جهانی را با دانشجویان بین المللی از زمینه های متنوع ارائه می دهد. جامعه دانشجویی ESEI از افراد جوان حرفه ای تشکیل شده است که علاقمند به کسب و کار هستند. بارسلونا دانش آموزان یک تجربه فراموش نشدنی را در یک بودجه منطقی تضمین می کند. با پشت زمینه ساختمان های معروف معماری، سواحل شنی شگفت انگیز، آب و هوای مدیترانه ای مدیترانه، شب زنده داری هیجان انگیز، غذاهای فوق العاده و فعالیت های فرهنگی و ورزشی فراوان.

فرصت های شغلی

ESEI استعداد را با کسب و کار متصل می کند

ESEI یک فرصت منحصر به فرد برای کسب تجربه حرفه ای در بارسلونا ارائه می دهد. دانش آموزان ESEI قادر به انجام کارآموزی و تجربه حرفه ای بین المللی با شرکت های ملی و بین المللی واقع در بارسلونا می باشند.

مکان ها

بارسلونا

Address
Carrer de Montevideo, 31
08034 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا