ESDi - Design School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه

معرفی

از سال 1989 ESDI مدرسه عالی طراحی، مرکز متصل به را دانشگاه رامون لیول (URL) است، به افرادی که جرات به طراحی مجدد جهان، و طراحی و ساخت آن در آینده مشغول اند. ماموریت آن این است برای انتقال هنر و دانش طراحی شده توسط یک فرآیند خلاق حکومت تجزیه و تحلیل، تلاش و استعداد.

در سال 1992، ESDI می شود مرکز برای اولین بار در اسپانیایی دولت در آموزش تحصیلات دانشگاهی طراحی، اعطای مدرک خود را از را دانشگاه رامون لیول: "رسمی کارشناسی در رشته طراحی". پس از همان خط، در سال 2000 همجوشی علمی با Escola D'هنر من Tècniques د لا ها Moda (EATM) بارسلونا امضا شده است، تقویت در این راه هر دو پارچه و لباس و تخصص مد و بقیه از مطالعات تدریس می شود.

از آنجا که در سال تحصیلی 2008-2009، ESDI می آموزد رسمی کارشناسی در رشته طراحی به عنوان یک مرکز متصل به را دانشگاه رامون لیول، به دنبال دستورالعمل حل و فصل شده توسط حوزه آموزش عالی اروپا (EHEA). این یک واقعیت بسیار مهم است که طراح، یک بار فارغ التحصیل را قادر خواهد ساخت، برای به دست آوردن ورود به مقطع کارشناسی ارشد و یا جهان ملی و بین المللی از کار تحت شرایط مشابه از بقیه مدارک تحصیلی رسمی است.

به این ترتیب، ESDI-URL تبدیل شده است اولین دانشگاه اسپانیایی در ارائه رسمی کارشناسی در رشته طراحی در تمام رشته های خود: گرافیک، محصولات، داخلی، مد، سمعی و بصری و مدیریت طراحی (چند رشته ای یکپارچه سازی). ارائه در مجموع 140 کرسی است. همچنین این مرکز دارای پیشگام در طراحی آموزش مطالعات سال سوم بوده است، به طور خاص آموزش مدرک فوق لیسانس رسمی که باز می شود درب دسترسی به طراحی دکترا.

ساختارهای ESDI فعالیت آموزشی خود را در واحدهای مختلف آموزشی و توسعه دانش (UDDC) و در آزمایش و کاربرد واحد (UEA). مرکز ترکیب آموزش، انتقال دانش و انتشار پژوهش. از سال 2012 این مرکز یک گروه تحقیقاتی تایید شده توسط را دانشگاه رامون لیول (URL): تاد، تئوری، تجزیه و تحلیل و طراحی.

مدرسه

10 دلیل برای تحصیل در ESDI

علت 1. رسمی مدرک کارشناسی

در سال 1992 ESDI اولین مرکز اسپانیایی در تحصیلات دانشگاهی آموزش طراحی بود و از سال تحصیلی 2008-2009 می آموزد رسمی کارشناسی در رشته طراحی، به عنوان یک مرکز وابسته به دانشگاه رامون لیول با توجه به دستورالعمل در حوزه آموزش عالی اروپا (EHEA) .

علت 2. سریع و بالا کار ادغام بازار

61 درصد از فارغ التحصیلان ESDI شروع فعالیت حرفه ای خود را بین 1 و 3 ماه پس از فارغ التحصیلی و 70٪ قبل از 6 ماه (92٪ یک سال پس از فارغ التحصیلی). علاوه بر این، فارغ التحصیلان که تصمیم به کارآفرینان و برای شروع پروژه حرفه ای خود، ESDI آنها پشتیبانی از نظر مشاوره و فضاها و زیرساخت های واگذاری ارائه می دهد.

دلیل 3. شش برنامه های طراحی

ESDI-URL تنها دانشگاه اسپانیایی در ارائه رسمی کارشناسی در رشته طراحی در تمام رشته های آن است: گرافیک، محصولات، داخلی، مد، سمعی و بصری و مدیریت طراحی (چند رشته ای یکپارچه سازی).

مدرسه

دلیل 4. آموزش کارشناسان

ESDI آموزش حرفه ای خوب یک برنامه درسی تحصیلی عالی، تجربه عملی است که دانش آموزان به دست آوردن و شبکه روابط در طراحی جهان است. حرفه ای که با سرعت عمل و موفقیت به شرکت های بزرگ جهان سرمایه گذاری، یا پیوستن به طراحان تثبیت تیم و یا شجاعانه برای شروع پروژه خود را دارند.

دلیل 5. کارآموزی و پروژه ها با شرکت

دانش آموزان یک دوره کارآموزی حرفه ای در کار است که اولین تجربه کار خود را در زمینه طراحی می شود، در همان زمان که آنها این شانس را به اعمال تمام دانش به دست آورد در حال حاضر در کلاس می دهد. علاوه بر این، ESDI انجام پروژه های دانشگاهی مختلف در همکاری با شرکت های مشهور در این بخش است.

دلیل 6. خارجی مبادلات

ESDI دارای موافقت به توسعه پروژه های همکاری های بین المللی و به سهولت دانشجویان و اساتید مبادلات با چندین دانشگاه از اروپا، امریکا، آسیا، آفریقا و اقیانوسیه.

مدرسه

دلیل 7. کمک هزینه تحصیلی به برتری علمی

یکی از بنیاد با هدف ESDI است که به ترویج برتری علمی، ترویج مشاغل دانشگاهی و که هیچ دانشجویی با حرفه و توانایی برای طراحی از مدرسه به دلایل اقتصادی از مطالعه حذف شدند. به همین دلیل است انواع مختلفی از کمک هزینه تحصیلی، کمک های مالی و تخفیف داده می شود به راحتی دسترسی به مطالعات.

دلیل 8. روش و اساتید

ESDI رسمی کارشناسی در رشته طراحی توسط استادان و اعضای تیم از حرفه ای به رسمیت شناخته شده در زمینه طراحی شده است. برنامه علمی است که در سه حوزه دانش بر اساس: نظری، ابزاری و پروژه؛ افراد هماهنگ در میان سه حوزه توزیع برای رسیدن به هدف پیش بینی در تمام طول 4 سال است.

دلیل 9. بیش از 10.000 M2 از امکانات

ESDI دارای بیش از 14.000 m2 از امکانات، از جمله آزمایشگاه های کامپیوتر، کارگاه صنعتی، کارگاه خیاطی، کارگاه کوک، کارگاه گچ بری پیش ساخته، مجموعه ای عکاسی، مجموعه ای تصویری با اتاق کنترل جهت و سیستم روشنایی حرفه ای تلفن همراه، کتابخانه، کافه تریا و رستوران، در میان دیگران.

دلیل 10. 10 پژوهش و نوآوری

فارغ التحصیلان ESDI می توانید پیوستن به گروه پژوهش و نوآوری که فعالیت خود را در اطراف مدرسه با کمک هزینه های تحصیلی تحقیق و آزمایش و آموزش سال سوم کمک هزینه تحصیلی ساختار.

مدرسه
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • اسپانیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Master in Industrial Innovation (Double University Degree)

Campus تمام وقت March 2018 اسپانیا Barcelona

Obtain two Master’s degrees in one context of internationalization. Master in Production and Innovation of Industries of the University Ramón Llull. Master’s Degree (Official) in Innovation of Textiles Industries of the University Ramón Llull. [+]

SPECIALIZE IN INNOVATION

Obtain two Master’s degrees in one context of internationalization.

Master in Production and Innovation of Industries of the University Ramón Llull. Master’s Degree (Official) in Innovation of Textiles Industries of the University Ramón Llull.

The students, once they have passed the master, obtain two titles:

I) Master in Production and Innovation of Industries by Ramón Llull University.

This Master is based on the design thinking that has been applied for years ESDI. A powerful tool to develop not only innovative products but also innovation projects business. A tool that allows you to achieve results from a user-centered view by endowing to companies a powerful response in these times of change and need for innovation. Design thinking pivots on three key factors for success: economic viability, technological feasibility and social utility (the satisfaction of the needs of the people). These three factors are essential for an innovative project to be successful. An innovation or has a transfer in the market or is not innovation, and for this, it is essential to develop a business model that is assumed by a company willing to take advantage of innovative ideas. And there is not negotiation model that is sustained without a good definition of the processes of promotion, commercialization, and distribution of its products and services, why industries nowadays consume and produce services. These are pre- and post-production activities, such as innovation, design, marketing, and communication; As much or more important in the generation of value, as the generation of... [-]


استاد در مد مدیریت صنایع و طراحی

Campus پاره وقت March 2018 اسپانیا Barcelona

استاد در مدیریت از مد و طراحی صنعت پیشگام در زمینه بین المللی به عنوان یک ابتکار سازنده بین یکی از اولین شرکت بین المللی مد، مدرسه عالی طراحی و دانشگاه رامون لول بود، با هدف حرفه ای آموزش در زمینه از محصول و مدیریت شرکت و مدیریت بخش مد. [+]

استاد در مدیریت صنعت مد و طراحی یک پیشگام در زمینه بین المللی به عنوان یک ابتکار سازنده بین یکی از اولین شرکت بین المللی مد، مدرسه عالی طراحی و دانشگاه رامون لول، با هدف حرفه ای آموزش در زمینه محصول و مدیریت شرکت و مدیریت از مد بخش.

به عنوان یک شرط بندی منحصر به فرد از آموزش دانشگاه، تخصصی، با کیفیت بالا و رویکرد عملی برجسته است که توسعه آموزش انتگرال در مدیریت مد و طراحی صنعت، با به رسمیت شناختن انبه شرکت.... [-]


استاد در مشاوره از یک ظاهر طراحی شده، تصویر و ارتباطات

Campus تمام وقت March 2018 اسپانیا Barcelona

بیش از 40 سال تدریس در مد EATM به عنوان یک مرکز تجربه زیادی در این زمینه است. میوه این تجربه استاد در یک ظاهر طراحی شده، تصویر و ارتباطات، در مجلس 13TH است. استاد دقیق با یک روش منحصر به فرد، که هدف این است که برای آموزش دانش آموزان، در حال توسعه و تقویت تواناییها و ظرفیتهای لازم برای رسیدن به یک موقعیت حرفه ای در زمینه مد. [+]

به طور فزاینده مورد نیاز است که این رقم از هر دو کارشناس تصویر و کارشناس سبک و ارتباطات، به عنوان یک ابزار استراتژیک برای دستیابی به کیفیت تصویر مطلوب.

بیش از 40 سال تدریس در مد EATM به عنوان یک مرکز تجربه زیادی در این زمینه است. میوه این تجربه استاد در یک ظاهر طراحی شده، تصویر و ارتباطات، در مجلس 13TH است. استاد دقیق با یک روش منحصر به فرد، که هدف این است که برای آموزش دانش آموزان، در حال توسعه و تقویت تواناییها و ظرفیتهای لازم برای رسیدن به یک موقعیت حرفه ای در زمینه مد.... [-]


استاد در هنر Curatorship دیجیتال

Campus تمام وقت زمان ثبت نام باز است اسپانیا Barcelona

استاد در هنر Curatorship دیجیتال در خدمت نیازهای آموزش حرفه ای و دانشگاهی در نمایشگاه گردآوری، نظریه هنر و طراحی، انتقاد و یا مدیریت فرهنگی، با خصوصیات از بودن در ایجاد و استفاده از فن آوری های جدید تخصصی است. [+]

استاد در هنر Curatorship دیجیتال در خدمت نیازهای آموزش حرفه ای و دانشگاهی در گردآوری نمایشگاه ها، نظریه هنر و طراحی، انتقاد و یا مدیریت فرهنگی، با خصوصیات از بودن در ایجاد و استفاده از فن آوری های جدید تخصصی است.

کمیسر در هنر دیجیتال را می توان به عنوان یکی از فعالیت های موفق ترین در همان زمان، یکی از خلاق ترین، برای هدف خاص خود به عمل در متن حاضر. وظیفه او به تعدادی از شیوه های فرهنگی مربوط به فن آوری های جدید، از جمله به اشتراک گذاشته:... [-]


مدرک کارشناسی ارشد در رابط کاربری و تجربه کاربر طراحی (UI / UX طراحی)

Campus or Online تمام وقت زمان ثبت نام باز است اسپانیا Barcelona

استاد در رشته رابط و تجربه کاربر طراحی (استاد UI / UX) به عنوان یک نتیجه از نیاز به آموزش کارکنان حرفه ای واجد شرایط در زمینه طراحی سیستم های اطلاعات برای دستگاه های مختلف تعاملی در بازار ITC بینی شده است. در حال حاضر تقاضای زیادی برای حرفه ای ها که می توانید محصولات مفید تر، موثر تر و ساده تر است که تجارب غنی در کاربران طراحی شده است. [+]

مقدمه

کارشناسی ارشد در رابط کاربری و تجربه کاربر طراحی (استاد UI / UX) به عنوان یک نتیجه از نیاز به آموزش کارکنان حرفه ای واجد شرایط در زمینه طراحی سیستم های اطلاعات برای دستگاه های مختلف تعاملی در بازار ITC بینی شده است. در حال حاضر تقاضای زیادی برای حرفه ای ها که می توانید محصولات مفید تر، موثر تر و ساده تر است که تجارب غنی در کاربران طراحی شده است.

در یک جامعه اطلاعاتی که در آن مشارکت کاربر به طور فزاینده مهم است، رابط گرافیکی، عنصر کلیدی برای تعامل بین مردم و مصنوعات می شود، و از طریق آن تجربه کاربر ممکن است. تجربه کاربر است که می تواند سرنوشت یک شرکت راه و در پی آن، بازار: شرکت ها نه تنها به فروش محصولات و یا خدمات خود را، اما همچنین باید تجربه به یاد ماندنی در مصرف کنندگان خود ایجاد کنید.... [-]


ویدئو ها

ESDi international design

JO ESTUDIO A L’ESDi

تماس
آدرس محل سکونت
ESDi (Campus)
Marquès de Comillas 81-83

Barcelona, 08202 ES
آدرس محل سکونت
Extension classroom in Barcelona
Paseo de Gracia, 114 second floor

Barcelona, 08008 ES