ESDi - Design School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

school

درباره ESDi

در سال 1989، تعدادی از ارگان های اداری، شرکت ها و انجمن های کسب و کار برای تقویت صنعت کاتالان از طریق حرفه ای سازی طراحی گرد آمدند. نتیجه این تلاش، دانشکده عالی طراحی ESDi بود که با هدف آموزش فارغ التحصیلان طراحی رقابتی و رقابتی ایجاد شد.

از آن به بعد، مدرسه به عنوان پیشگام در زمینه آموزش و پرورش، شامل مدرک دانشگاهی رسمی در طراحی، مجموعه ای از دوره های کارشناسی ارشد و دوره های کارشناسی ارشد و مطالعات نوآورانه مانند کارشناسی در طراحی هوشمند و کارشناسی علوم انسانی دیجیتال .

مدرسه که در Sabadell (بارسلونا، اسپانیا) واقع شده است، دارای بیش از 14.000 مگاوات امکانات مجهز به تکنولوژی پیشرفته مانند خود آزمایشگاه های تولید افزودنی، واقعیت مجازی (در همکاری با HP) و دیجیتالی کردن فرایندهای طراحی و تولید است.

رتبه بندی

 • مدرسه عالی طراحی ESDi ، شماره 1 در میان مدارس طراحی کاتالونیا برای دو سال به طور ESDi در رتبه بندی UBA بنیاد BBVA 2016-2017
 • دانشگاه Ramon Llull، Nº6 در رتبه بندی U-Foundation BBVA Foundation 2017
 • دانشگاه Ramon Llull، شماره 125 در علوم اجتماعی و مدیریت رتبه بندی دانشگاه جهانی QS با موضوع 2017
 • دانشگاه Ramon Llull، بالاترین رتبه از رتبه جهانی اشتغال در جهان 2017
 • دانشگاه Ramon Llull، top 151-200 در مدیریت رتبه بندی جهانی رتبه بندی دانشگاه ها در موضوعات علمی 2017
 • دانشگاه Ramon Llull، N ° 6 ایالت اسپانیا در رتبه CYD دانشگاه های اسپانیا 2017

school

جوایز دریافت شده توسط دانشجویان ما

 • آین کاسترو و نوری کاستا (مد طراحی)، برندگان پروژه نوآوری سامسونگ EGO برای مجموعه خود CONECT3D، جایزه ای که به آنها اجازه می دهد خلاقیت خود را در هفته مد مرسدس بنز مد
 • عین کاسترو و نوری کاستا (مد طراحی)، برندگان روز 080 سرمایه گذار 2018 از باند کاتالان 080 بارسلونا مد و پلت فرم بذر
 • جرارد آردیوس (طراحی گرافیک)، برنده ی طلایی لوس (اسپانیا) 2018 ADG-FAD برای پروژه ی نهایی خود "El soso catalán que hace reír"
 • Mireia Mesalles (طراحی محصول)، برنده Medal ADI طلایی (اسپانیا) 2018 از ADI-FAD برای پروژه نهایی خود Minial
 • Alba Alaminos (طراحی داخلی)، برنده جایزه سوم در جوایز CODIC (اسپانیا) 2018 از Col·legi Oficial de Dissenyadors d'Interiors من Decoradors د کاتالونیا برای پروژه نهایی خود را "Skyline Flight School"
 • راجر فونت (طراحی گرافیک)، برنده ی برنز لاوس (اسپانیا) 2018 ADG-FAD برای پروژه ی نهایی خود "Children's Apparel Original"

school

9 دلیل برای مطالعه در ESDi

 1. درجه رسمی و امکان دریافت دو درجه: درجه رسمی در طراحی کارشناسی در طراحی هوشمند. ما همچنین تنها مرکز در اسپانیا است که 6 رشته طراحی را آموزش می دهد.
 2. پیشگامان در مطالعات طراحی هوشمند و علوم انسانی دیجیتال.
 3. شبکه گسترده بین المللی ما در بیش از 20 کشور حضور داریم.
 4. بیش از 14000 مترمربع امکانات در یک ساختمان تاریخی واقع در مرکز Sabadell.
 5. کارگاه ها و آزمایشگاه های مجهز به تکنولوژی آوانگارد. علاوه بر کارگاه ها، آزمایشگاه ها، مجموعه های ویدئویی و عکاسی، فضاهای باز و کلاس های فن آوری، ما سه آزمایشگاه خود و یک آزمایشگاه راهنما (تولید افزودنی و چاپ سه بعدی، واقعیت مجازی و همه جانبه هولوگرافی و همکاری با HP و دیجیتالی کردن طراحی پارچه و فرآیندهای تولید).
 6. اشتغال بالا و ورود سریع در بازار کار: 95.5٪ از فارغ التحصیلان ما قادر به پیدا کردن کار در یک سال از فارغ التحصیلی خود هستند.
 7. پیوند دانشگاهی و کسب و کار، با پروژه ها و همکاری با مارک های مهم و موسسات: مانگو، TV3، صندلی، Yerse، Ajuntament د Sabadell، eMobike و هارلی دیویدسون، و غیره. تحقیق و نوآوری داخل و خارج از کلاس های درس.
 8. کارکنان صالح و انگیزه، متصل به صنعت و کسب و کار آن است. دانش آموزان و فارغ التحصیلان با پروژه هایی که توسط مهم ترین نمایشگاه ها، نمایشگاه ها و مسابقات در این بخش شناخته شده اند.
 9. کمک هزینه تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی هیچ کس با مشاغل و رانندگی نباید از نظام آموزشی خارج شود.

school

مکان ها

سبادل

Address
Carrer del Marquès de Comillas,81
08202 سبادل, کاتالونیا, اسپانیا