ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیدار با مدرسه طراحی در بارسلونا

ما آموزش حرفه ای برای تبدیل آنها به موتور تغییر است که آنها را اجازه می دهد تا انتقال از محیط زیست و ایجاد فضاهای جدید، توسعه خلاقیت و نوآوری است.

چرا در ESDESIGN تحصیل می کنید؟

دانشکده طراحی بارسلونا (ESDESIGN) نهادی است که با هدف پاسخگویی به نیاز به آموزش متخصصان طراحی ، با توانایی پیش بینی روندها ، تجزیه و تحلیل موقعیت ها و نیازهای اجتماعی نوظهور و ارائه ابتکاری ترین راه حل ها ایجاد شده است. .

نظر

بودن مدرسه آنلاین طراحی مرجع بین المللی، ارائه بهترین کیفیت در خط مقدم طراحی و آموزش آنلاین.

ماموریت

حرفه ای آموزش، تبدیل آنها به تغییر موتور است که آنها را اجازه می دهد تا انتقال از محیط زیست، و تولید فضاهای جدید، در حال توسعه خلاقیت، نوآوری، کارآفرینی و کیفیت طراحی.

ارزش های ما

بارسلونا

طراحی گهواره، نام تجاری بارسلونا یک رهبر جهانی در طراحی و نوآوری است، ترویج بین المللی و جذب استعداد و سرمایه گذاری. آن را تبدیل به یکی از موتورهای از اقتصاد دانش و نوآوری است.

روش 100٪ آنلاین و انعطاف پذیر

این پیشنهاد آموزشی نتیجه ترکیبی از کار توسط دانش آموزان هر دو سطح نظری و عملی بر اساس یادگیری اجتماعی و مشارکت فعال دانش آموزان با نظرات و تجارب قبلی در موضوعات مختلف خود است.

برنامه های درسی طراحی شده اند به دانش آموزان را قادر به توسعه مهارت، دانش و توانایی های هر برنامه خاص خود را دارند.

تجربه یادگیری قادر به پاسخگویی به این جهان در حال تغییر و خواسته های بازار و کسب و کار جاری از دیدگاه نوآوری و بهبود مستمر.

ما انطباق محتویات تقریبا در زمان واقعی

همه چیز اتفاق می افتد که جهت که در آن حرکت همه چیز تاثیر می گذارد. عملا هیچ زمان و یا انتشار آن را در یک کتاب. همه چیز همه چیز تاثیر می گذارد، بنابراین محتویات امروز بدون شک متفاوت از عرض یک سال خواهد بود.

تجربه دست اول

معلمان از ماژول های مختلف بازیگران اصلی تغییر و تماشاگران محض نیست. بخشی از این گسترش مرزهای، کشف راه های جدید و ایجاد روابط بین مارک ها و مصرف کنندگان به طور مداوم و با دوام در طول زمان.

معلمان 100٪ فعال

نه تنها ما را به ارتباط از محتوای ماژول، نیز آن را اجازه می دهد تا ما را به زندگی و به اشتراک گذاری آنها را با ترمز و فرصت های به طور مداوم در بازار ظاهر می شود.

تنوع ارزش و بین المللی

در جهان مانند خلاقیت، دیدگاه های متفاوتی دارند در مورد همان موضوع است که نه تنها لازم، بلکه غنی سازی. ما تجارب با مردم از کشورهای مختلف، فرهنگ ها و واقعیت است که تقویت خواهد مثل همیشه نتایج به اشتراک بگذارید.

زنده با احساس سرگیجه

چیزی است که شما باید یاد بگیرند به از یک روز زندگی می کنند. تغییر محیط، فن آوری های در حال ظهور، انقلاب اجتماعی؛ هیچ چیز دائمی است و شما باید برای یادگیری به کار در این راه.

هدایت شغلی

تمام برنامه های در میان اهداف خود باید به بهبود وضعیت حرفه ای از افراد شاغل و ترویج اشتغال دانش آموزان خود را. به منظور گسترش این جنبه، علاوه بر یک تیم آموزش که دانش آموزان راهنمای در واقعیت فعلی بازار کار کمک خواهد کرد، ماده ای که اجازه می دهد تا آنها را برای ایجاد یک نمونه کارها دیجیتال برای کمک به آنها موقعیت ایجاد شده است.

تشویق کارآفرینی و ارائه مهارت های مدیریت کسب و کار

فرایند طراحی و ارتباط با شرکت از نقطه نظر مدیریت، مفهومی و سطح عملی به آنها رسیدگی شود. از آنجا که در تماس با این شرکت برای خروج از محصول به بازار، دانش آموز از طریق مراحل مختلف این پروژه، تفاوت های ظریف حقوقی و شرایط اقتصادی راهنمایی خواهید شد. بودن آگاه از مراحل پروژه، دانش آموزان توانایی مدیریت زمان و منابع است.

الهام

آزادی خواهد شد به دانش آموزان داده برای پیدا کردن هویت خود را در دنیای طراحی. ما آموزش شما را به در محیط متفاوت نگاه کنید، به تجزیه و تحلیل، برای پیدا کردن الهام در هر نقطه (در هر نقطه اما احتمالا در جهان همان طراحی). ما انگیزه شما را به در جهان هنری نگاه کنید، در طبیعت، در حرکات روزمره ... به الهام و ایده های جدید.

نزدیکی و حمایت مداوم

دانش آموز احساس در همه زمان ها همراه است، هر دو توسط معلمان برای حل مسائل که در ماژول بوجود می آیند، مانند مدیر برنامه، که تضمین کیفیت آن است. آنها همچنین این رقم از مدیر برنامه دارند، به انجام یک نظارت جامع برای استفاده کامل از برنامه های.

تکنولوژی

هر برنامه شامل نرم افزار های تخصصی که خواهد دانش آموزان ارائه با مهارت ها و توانایی هایی که نیاز به هر دو برای شیوه های برنامه، و محیط کار خود را. ما با در حال ظهور ابزارهای نرم افزاری برای آماده سازی شرط می بندم آنها برای آینده است.

درجه دو

البته در دانشکده طراحی بارسلونا و بسیار عنوان دانشگاه بین المللی بخش خودمختار والنسیا، که آنها را اعتبار به عنوان حرفه ای در تخصص مطالعه قرار گرفت.

روش 100٪ آنلاین و انعطاف پذیر

کارشناسی ارشد ESDESIGN از داشتن 100٪ آنلاین و کاملاً انعطاف پذیر و همچنین داشتن حرفه ای بین المللی واضح است . این طرح پیشنهادی مبتنی بر یادگیری براساس الگوی سازنده گرایانه و کار مشترک با تدریس از طریق ویدئو کنفرانس در زمان واقعی و با فضاهای ارتباطی تأخیر است.

در ESDESIGN شما یک تجربه یادگیری متناسب با خواسته های بازار و شرکت فعلی خواهید داشت ، زیرا این برنامه ها توسط گروهی از متخصصان در زمینه طراحی ، آگاهی از نیازهای حال و آینده محیط و بطور خاص از آنها طراحی شده است. شرکتها و سازمانها

در زیر، ما به طور خلاصه مزایای استفاده از تحصیل با ما:

اتصال در هر زمان و در هر نقطه

پردیس مجازی 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته و 365 روز در سال است در اختیار شما. راهنما، نرم افزار های تخصصی، مقالات، شیوه ها، نمونه های اولیه و مدل های، ویدئو و شبکه های اجتماعی: شما تمام منابع شما نیاز به پیگیری موضوعات به ارمغان می آورد.

در علاوه بر این، شما دسترسی به این مواد و منابع در زمانی که شما می خواهید و هر کجا که شما می خواهید: به لطف فن آوری تخته سیاه که شامل دانشگاه های مجازی ما، شما می توانید از هر دستگاه متصل، از بین بردن محدودیت های جغرافیایی و زمان در یادگیری خود را.

نظارت شخصی

هر موضوع دو چهره ضروری برای بهبود و غنی سازی ترین از تجربه یادگیری خود را: یک مدیر برنامه و استاد، که همه دستورالعمل ها را به انجام فعالیت های ارزیابی مستمر و دریافت اصلاحات و نظرات ارائه. و شما می توانید به معلم خود را برای دیدار با تمام سوالات دانشگاهی خود را بروید.

شما همچنین می خواهید که این رقم از مدیر برنامه، که خواهد رشد مناسب هر یک از نسخه های این برنامه تضمین می کند. علاوه بر این، مدیر برنامه شما را همراهی نموده، پشتیبانی و حل و فصل شک و تردید خود را به طور کلی، بنابراین شما می توانید با کیفیت آموزش خود را ادامه خواهد داد.

طیف گسترده ای از فعالیت های عملی

علاوه بر یادداشت ها و مواد آموزشی است که به شما دانشگاه مجازی، تمام استادان را از انواع فعالیت های برای شما برای رفتن و afiances اجرای محتویات به دست آورد در طول برنامه.

  • تحقیق
  • نقشه های مفهومی
  • طوفان مغزی
  • توسعه پروژه
  • تجزیه و تحلیل مورد
  • تفکر طراحی
  • نمونه های اولیه
  • ارائه

دو محور ارزیابی مکمل

  • ارزیابی مستمر. به طور عمده در شیوه تحویل دوره ای در طول دوره است.
  • ارزیابی نهایی. ارائه پروژه نهایی، که سطح کسب دانش و مهارت برای در برنامه ارائه شده را بررسی خواهد کرد.

نرم افزار های تخصصی

با تقویت ماهیت عملی آموزش ESDESIGN ، ما به دانشجویان خود نرم افزارهای تخصصی ارائه می دهیم. این ابزار به شما امکان می دهد متناسب با نیازهای فعلی مهارت های برنامه را توسعه دهید.

یادگیری بیش از استاد توسعه آینده خود را تسهیل خواهد کرد هر دو نرم افزار خاص ارائه شده توسط مدرسه مانند هر دیگر، با ویژگی های مشابه، که در بازار وجود دارد توسعه یافته است.

مکان ها

بارسلونا

Address
بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: