توضیحات رسمی را مطالعه کنید

112324_rsz_adobestock_136094930.jpg

Cosmopolitan، پیشرفته، شلوغ، انرژی، پر جنب و جوش

ESCP اروپا - مادرید

هدف ما: ارتقاء قابلیت اشتغال. ما در حال کار با شرکت های برتر مانند Deloitte، EY، PwC، Ferrovial و Accenture، در میان بسیاری دیگر هستیم. ما متعهد به ارائه دانش آموزانمان به بهترین کارآموزی و شرکت های شریک ما استادان با استعداد ترین است.

محوطه دانشگاه در یک منطقه آرام قرار دارد، چند متر دور از پارک ملی مونته د ال پدو. پردیس مادرید محل ایده آل برای دانش آموزان برای تمرکز بر تحصیل و پیشرفت حرفه ای خود است.

ساختمان اصلی توسط یک باغ 6000 متر مربع احاطه شده است که شامل یک باغ زیبا و یک چمنزار است. اتاق های چند منظوره راحت، یک کتابخانه، اتاق های کامپیوتر، یک کافه تریا، و یک پارک ماشین وجود دارد.

در محوطه دانشگاه زندگی روزمرهی شدیدی وجود دارد، چون کلاسهای روزانه، جلسات اطلاعاتی و کنفرانسها، بازدید از شرکتهای ملی و بین المللی، جلسات گروههای دانشجویی، انجمنها و بسیاری فعالیتهای دیگر وجود دارد.

از Puerta del Sol و پلازا شهردار به پلازا اسپانیا، Malasaña، Chueca و استادیوم فوتبال برنابئو، این فقط اندازه ی شهر نیست که باعث ایجاد آن می شود.

این نگرش مدریلنی است - عشق اجتماعی، ظهور فرهنگی و گرمای مردم آن. هر گوشه ای که به شما نشان می دهد چیز را تعجب می کنید و لذت می برید ..

محیط بین المللی

مادرید یکی از بهترین مدارس تجاری در جهان است.

پایتخت یک جامعه متنوع و بین المللی را ارائه می دهد که فرصتی برای مطالعه در کنار دانش آموزان از سراسر جهان فراهم می کند. این نیز یکی از مقرون به صرفه ترین شهرهای اروپا برای دانشجویان است.

کار خود را شروع کنید

پایتخت اسپانیا یکی از مراکز مالی پیشرو در اروپا است که به عنوان مرکز تجارت و نوآوری شناخته می شود.

مادرید فرصت های خوبی برای دانش آموزان فراهم می کند تا ارتباطات حرفه ای برقرار کنند و تجربه های مرتبط را به دست آورند. در ESCP Europe ما تلاش می کنیم تا با تقاضاهای و روند های متغیر اقتصاد، با در نظر گرفتن فن آوری های جدید و نوآوری به نیازهای هر دو دانش آموز و کارفرمایان آینده، پی ببریم.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

ESCP Europe Madrid Campus

این برنامه مسائل مدیریتی، مالی، اقتصادی و استراتژیک را با تأکید بر توسعه مهارت های مذاکره پوشش می دهد. علاوه بر این، دانش آموزان از دو هفته کامل سمینار بین المللی برخوردا ... [+]

شروع کار خود را در مدیریت پروژه، استراتژی و مشاوره کسب و کاردیپلم توسط ESCP اروپا مدرسه کسب و کارمطالعات در محوطه دانشگاه ESCP اروپا در مادرید و برلین2 تخصص آهنگ (به انتخاب): مدیریت پروژه بین المللی یا مشاوره مدیریت کسب و کارسمینار بین المللی در سیلیکون ولی، سانفرانسیسکو90٪ از فارغ التحصیلان یک شغل را در مدت 6 ماه از فارغ التحصیلی پیدا کردند

مدت زمان1 سال، برنامه تمام وقت6 ماه در محوطه دانشگاه مادرید و 3 ماه در دانشگاه برلین در سمینار بین المللی در سانفرانسیسکو (ایالات متحده آمریکا).شرایط پذیرشمیانگین سن 23-30 سال.لیسانس (حداقل 180 ECTS) یا مدرک کارشناسی ارشد.Fluency به زبان انگلیسی (C1).حداقل 1 سال تجربه کاری یا بین المللی.... [-]
اسپانیا Madrid
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ESCP Europe Madrid Campus

این برنامه زندگی در حال تغییر به شما آموزش و ابزار شما نیاز به یک حرفه ای موفق و بین المللی در مهمان نوازی است ... [+]

چرا شما باید با ما مطالعه کنید:مطالعه در 2 کشور جهان برجسته گردشگری: اسپانیا و ایتالیاتحصیل در مدرسه مدیریت هتل کرنل (N ° 1 در جهان در مهمانی و گردشگری)، جایی که شما "دیپلم برنامه توسعه حرفه ای" را بدست می آورید، در میان 4 تخصص مختلف را انتخاب کنیدشما در "پروژه های مشاوره بین المللی" شرکت خواهید کرد که در آن شما برای برخی از معتبر ترین زنجیره های هتل در جهان کار خواهید کرد90٪ دانش آموزان ما ظرف شش ماه پس از فارغ التحصیلی شغل را پیدا می کنندشما به مکان ها می رویدسمینار 2 هفته ای در دانشکده مدیریت هتل کرنل... [-]
اسپانیا Madrid
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
15 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
ESCP Europe c/ Arroyofresno, 1 28035 - Madrid Spain
Madrid, Community of Madrid, اسپانیا