ESCP Business School - Madrid Campus

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده بازرگانی ESCP که در سال 1819 تأسیس شد ، نسلهایی از رهبران و کارآفرینان را تولید کرده است. با داشتن شش پردیس شهری در برلین ، لندن ، مادرید ، پاریس ، تورین و ورشو ، هویت واقعاً اروپایی ESCP به آن اجازه می دهد تا یک سبک آموزش منحصر به فرد چند فرهنگی در زمینه تجارت و یک دید جهانی در موضوعات مدیریت بین المللی ارائه دهد. هر ساله ، ESCP از بیش از 6000 دانشجو و 5000 مدیر از بیش از 120 کشور مختلف استقبال می کند و یک پیشنهاد جامع از دوره های مدیریت و برنامه های تخصصی (کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، MBA اجرایی ، دکتری و آموزش اجرایی) را برای آنها فراهم می کند. ESCP اروپا در میان فقط 1٪ مدارس كسب و كار در جهان قرار دارد كه دارای اعتبارنامه (AACSB و EQUIS) هستند. www.escp.eu - ما را در توییتر دنبال کنیدESCP_bs

128668_rsz_brooke-cagle-uduc5hjx2ew-unsplash.jpg

Cosmopolitan، پیشرفته، شلوغ، انرژی، پر جنب و جوش

دانشکده بازرگانی ESCP - مادرید

هدف ما: ارتقاء قابلیت اشتغال. ما در حال کار با شرکت های برتر مانند Deloitte، EY، PwC، Ferrovial و Accenture، در میان بسیاری دیگر هستیم. ما متعهد به ارائه دانش آموزانمان به بهترین کارآموزی و شرکت های شریک ما استادان با استعداد ترین است.

محوطه دانشگاه در یک منطقه آرام قرار دارد، چند متر دور از پارک ملی مونته د ال پدو. پردیس مادرید محل ایده آل برای دانش آموزان برای تمرکز بر تحصیل و پیشرفت حرفه ای خود است.

ساختمان اصلی توسط یک باغ 6000 متر مربع احاطه شده است که شامل یک باغ زیبا و یک چمنزار است. اتاق های چند منظوره راحت، یک کتابخانه، اتاق های کامپیوتر، یک کافه تریا، و یک پارک ماشین وجود دارد.

در محوطه دانشگاه زندگی روزمرهی شدیدی وجود دارد، چون کلاسهای روزانه، جلسات اطلاعاتی و کنفرانسها، بازدید از شرکتهای ملی و بین المللی، جلسات گروههای دانشجویی، انجمنها و بسیاری فعالیتهای دیگر وجود دارد.

از Puerta del Sol و پلازا شهردار به پلازا اسپانیا، Malasaña، Chueca و استادیوم فوتبال برنابئو، این فقط اندازه ی شهر نیست که باعث ایجاد آن می شود.

این نگرش مدریلنی است - عشق اجتماعی، ظهور فرهنگی و گرمای مردم آن. هر گوشه ای که به شما نشان می دهد چیز را تعجب می کنید و لذت می برید ..

محیط بین المللی

مادرید یکی از بهترین مدارس تجاری در جهان است.

پایتخت یک جامعه متنوع و بین المللی را ارائه می دهد که فرصتی برای مطالعه در کنار دانش آموزان از سراسر جهان فراهم می کند. این نیز یکی از مقرون به صرفه ترین شهرهای اروپا برای دانشجویان است.

کار خود را شروع کنید

پایتخت اسپانیا یکی از مراکز مالی پیشرو در اروپا است که به عنوان مرکز تجارت و نوآوری شناخته می شود.

مادرید فرصت های خوبی برای دانش آموزان برای برقراری تماس های حرفه ای و به دست آوردن تجربه مرتبط فراهم می کند. در ESCP ما تلاش می کنیم تا با تغییر تقاضا و روندهای اقتصاد ، همگام با فن آوری های جدید و نوآوری برای پاسخگویی به نیازهای دانشجویان و کارفرمایان آینده ، همگام باشیم.

مکان ها

مادرید

Address
ESCP Europe
c/ Arroyofresno, 1
28035 - Madrid
Spain

مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

لندن

Address
لندن, انگلستان, بریتانیا

اعتیار سنجی ها