توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESADE مدرسه کسب و کار

ESADE یک موسسه علمی بین المللی با بیش از پنجاه سال از تاریخ است. مردم شماره یک ما دارایی. اعضای هیئت علمی و حرفه ای که پرورش انعکاس، گفت و گو، پروژه ها و طرح های ابتکاری برای اطمینان از آموزش عالی، پژوهش پیشگام و سهم با ارزش به بحث و تحول اجتماعی. ماموریت کلیدی ESADE است که به آموزش افراد برای تبدیل شدن به حرفه ای بسیار صالح از مسئولیت اجتماعی خود کاملا آگاه است. ما ترویج آموزش و پژوهش از طریق دانشکده حقوق و دانشکده کسب و کار با تعهد شرکت به دقت فکری، تجزیه و تحلیل انتقادی و برتری علمی. اکثریت قریب به اتفاق تقریبا 50،000 فارغ التحصیلان ESADE را سفرای این ارزش ها در بیش از یک صد کشور جهان است و نگه دارید پست های سطح بالا در شرکت ها، ادارات دولتی و بخش غیر انتفاعی است.

اعتبار جهانی ESADE از آموزش با کیفیت آن، تمرکز بین المللی خود و رویکرد جامع خود را به سمت توسعه حرفه ای و مهارت های شخصی ناشی می شود. در طول سالها، ESADE جعلی دارای روابط ریشه دار با کسب و کار، بخش های اقتصادی و اجتماعی به عنوان یک پلت فرم برای آموزش و نوآوری، به عنوان یک مرکز تحقیقاتی محک و به عنوان یک مرحله برای انعکاس و گفت و گو. چه چیزی بیشتر، ESADE فعالانه در جستجوی راه حل های نوآورانه به چالش های منابع انسانی و مدیریت دانش، نوآوری شرکت های بزرگ و جهانی شدن، کارآفرینی و مسئولیت اجتماعی شرکت ها، و همچنین راه حل مشکلات حقوقی مربوط به چالش های کسب و کار جدید. ESADE مدرسه کسب و کار با بیش از 50 سال تجربه و بیش از 50،000 فارغ التحصیلان در سراسر جهان، ESADE مدرسه کسب و کار بین المللی برای استانداردهای بالای برنامه های مدرک شناخته شده است. با امکانات در بارسلونا و مادرید و همچنین بوئنوس آیرس، برنامه اجرایی ESADE است که به آموزش افراد از پتانسیل بزرگ برای رهبری سازمان از امروز و آینده متعهد است. ESADE است همواره در میان 10 مدارس کسب و کار در جهان قرار گرفت که آن را به خدمت به نیازهای شرکت (فایننشال تایمز، کسب و کار هفته و وال استریت ژورنال) می آید.

چرا ESADE

بعد از نیم قرن تجربه، مشخصات ناشر موسس ESADE است نشانه های مختلفی از هویت که وظایف موسسه الهام گرفته اند، اجازه می دهد آن را به کمک به جامعه را به شیوه ای قابل توجه و نوآورانه نشان می دهد. از طریق آموزش، تحقیق و بحث اجتماعی، ESADE کمک کرده است، کمک می کند و به کمک خواهد کرد:

ترویج چشم انداز باز از مدیریت شامل همه انواع سازمان ها: شرکت، مقامات دولتی و سازمان های غیر انتفاعی پیشبرد روند نوسازی اقتصاد اسپانیا و بین المللی موفقیت آمیز آن در طول چند دهه گذشته تقویت کننده نوآوری و شرکت کارآفرینان آموزش توانایی اجرای مدل کسب و کار نوآورانه و پایدار آموزش و ترویج مسئولیت اجتماعی شرکت ها، ترکیب منظر صلاحیت حرفه ای با چشم انداز از رهبری به عنوان یک سرویس و تعهد به جامعه

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • اسپانیایی
در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: