ERAM Crossmedia College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ارم کالج Crossmedia در کارخانه های فرهنگی کما صلیب واقع در Girona با قطار قرار می گیرد، تنها 37 دقیقه از بارسلونا. اتحادیه اروپا ارم مرکز مطالعات میان رشته ای مربوط به ارتباطات و آموزش و پرورش رسانه متقابل خلاق، به خصوص به جهان حرفه ای گرا است. 

اتحادیه اروپا ارم در سال 1998 توسط یک گروه از متخصصان رشته های مختلف علمی در عرصه های گوناگون مانند اقتصاد، طراحی و مهندسی ایجاد شده است. 

با منافع مشترک در ارزش یک آموزش جامد و با هدف پاسخ به بازار و نیازهای اجتماعی، مطالعات جدید ایجاد شده بود به ارائه پروفایل حرفه ای در زمینه چند رسانه ای، audiovisuals و بعدها در رسانه های متقابل.

مدل آموزشی ما این است که در کار با پروژه های روش آموزشی، با تمرکز بر دانش آموزان چگونه خلاقیت و تفکر استراتژیک طراحی اعمال می شود در روند آن است.

برنامه مطالعات در گرفتن ابزار های فنی و دانستن اینکه چگونه به استفاده از آنها در عمل، در حالی که درک چگونه به ساخت یک تجربه، با شروع از تحقیق و مفهوم به تولید آن و ارتباط کارآمد متمرکز است.

در طول دوره، دانش آموزان ملزم به مقابله با یادگیری برای ساخت اعتماد به نفس خود و دریافت به رسمیت شناختن از کارکنان آموزش و از دانشجویان هم برای کمک به رشد، لازم است حرفه ای بهتر و قدردانی از دانش آنها هر روز به دست آوردن مسئولیت.

این برنامه همچنین خلاقیت و شایستگی دانش آموز تقویت در زمینه ارتباطات سمعی و بصری، به آنها مشخصات کامل برای ورود به بازار کار و درک سیاست صنعت فرهنگ.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در طراحی، خلاقیت و فن آوری

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 اسپانیا Barcelona

استاد در طراحی، خلاقیت و فناوری برنامه دو درجه در همکاری با دانشگاه نورتامپتون (UK) و دانشگاه ها از Girona (SP) است. [+]

استاد در طراحی، خلاقیت و فن آوری

(در سپتامبر 2015 باز می شود)

استاد در طراحی، خلاقیت و فناوری برنامه دو درجه در همکاری با دانشگاه نورتامپتون (UK) و دانشگاه ها از Girona (SP) است.

این برنامه استاد راهنماهای دانش آموزان از طریق پروژه های نوآورانه از نزدیک با شرکت ها، موسسات و مراکز تحقیقاتی مرتبط است. تعامل و صنعت، خلاقیت استراتژیک، تعامل و صنعت و مدیریت و ارتباطات پروژه: پروژه های میان رشته ای با دانش آموزان توانایی های مقطعی بین چهار ماژول به دست آوردن. ... [-]


کارشناسی ارشد در عکاسی

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2017 اسپانیا Barcelona + {تعداد} بیشتر

ظهور عکاسی و رتوش دیجیتال احیای همراه با افزایش علاقه و تقاضا برای افراد با مهارت در زمینه عکاسی را تشویق [+]

استاد در عکاسی

ظهور عکاسی و دیجیتال رتوش تا به احیای همراه با افزایش علاقه و تقاضا برای افراد با مهارت در زمینه عکاسی را تشویق کرد.

هر روز مردم بیشتری دارند دوربین حرفه ای و می خواهند بدانند که چگونه می توانید از بسیاری از آنها، در هر دو جنبه خلاق و فنی.

... [-]