توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ENEB مدرسه کسب و کار است که متخصص در آموزش کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد در عملکرد بالا بر اساس روش های آموزشی ENEB راه دور است. ENEB چندین برنامه مرجع بین المللی در اسپانیا و آمریکای لاتین را آموزش می دهد و مقامات بلند پایه را در سراسر جامعه اسپانیایی زبان تشکیل می دهد.

چرا ENEB ؟

تعالی علمی

ENEB مدرسه کسب و کار است که متخصص در آموزش کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد در عملکرد بالا بر اساس روش های آموزشی ENEB راه دور است. ENEB چندین برنامه مرجع بین المللی در اسپانیا و آمریکای لاتین را آموزش می دهد و مقامات بلند پایه را در سراسر جامعه اسپانیایی زبان تشکیل می دهد.

ENEB در بارسلونا، سومین شهر کسب و کار در اروپا، پس از لندن و پاریس و دومین شهر اروپایی است که بهترین خود را به عنوان یک مرکز کسب و کار ترویج می کند، بر اساس گزارشی از نظرسنجی CITIES و نظرسنجی شرکت Cushman و Wakefield توسط موسسه "

از طریق دانشگاه مجازی و روش 7/24 ما داوطلبانه از تیم معلمین پیوسته و توصیه می شود تا یادگیری شما کامل شود و بتوانید تمام شک و تردیدهایی را که ممکن است در طول تحصیلات شما ایجاد شود، حل کنید. ما ساعت های انعطاف پذیر را برای ترکیب مطالعات خود با فعالیت شخصی و حرفه ای خود، یک سیستم مطالعه به طور کامل با نیازهای شما سازگار می کنیم. شما می توانید از روش مطالعه در اینجا استفاده کنید.

تمام دوره های کارشناسی ارشد، دوره های کارشناسی ارشد و پیشرفته که ENEB آموزش می دهد، توسط دانشگاه ایزابل I مورد تایید قرار گرفته است، که از طریق تأمین اعتبارات ECTS (سیستم انتقال اعتبار اروپایی) در تمامی برنامه های آموزشی مدرسه، در محدوده آموزش عالی اروپایی قرار گرفته است، همگنی و کیفیت مطالعات.

متعهد به کیفیت و برتری، مدرسه کسب و کار اروپا در بارسلونا، همراه با مدرسه کسب و کار EAE و IMF، مهر و موم مهر و موم Cum Laude 2018 به عنوان بهترین مدرسه کسب و کار با ارزش دانش آموزان اهدا شده است. علاوه بر این، گواهینامه EFQM برتری را با بالاترین امتیاز کسب کرده است و یک مرکز مرتبط با دانشگاه ایزابل I است. ENEB توسط وزارت صنایع ثبت شده است و با مرکز دانشگاه بارسلونا همکاری می کند.

روزنامه ال پاسی اخیرا لیستی از بهترین مدارس تجاری واقع در اسپانیا را منتشر کرده است که کیفیت آنها را ارزیابی می کند. ENEB اولین رتبه را به خود اختصاص می دهد که دارای رتبه 4.7 از 5 است، در نتیجه به رسمیت شناختن اعتبار و کیفیت آن به عنوان یک مدرسه کسب و کار پیشرو در بخش. علاوه بر این، آن را نیز در روزنامه مالی مجله مالی به عنوان دومین بهترین مدرسه بازرگانی از راه دور در اسپانیا قرار گرفته است، و همچنین در رتبه بندی از بهترین مدارس بین المللی کسب و کار در MBA باشگاه و سومین بهترین MBA آنلاین در اسپانیا بر اساس پورتال MBA.

شخصیت بین المللی

ENEB یک مدرسه کسب و کار بین المللی و بین المللی است که هدف آن آموزش مدیران و کارشناسان کسب و کار در زمینه کسب و کار است که امکان مطالعه در هر دو زبان اسپانیایی و پرتغالی را ارائه می دهد. مدرسه کسب و کار اروپا از بارسلونا با انواع مختلفی از برنامه های استاد و فوق لیسانس فراهم می کند ابزار مدیریت و مهارت های لازم برای موفقیت در مدیریت هر گروه مدیریت در شرکت ها. طبق گزارش Financial Times "داشتن EMBA یا MBA تاثیر مستقیمی در پیشرفت کار و حقوق و دستمزد دارد." برای تسهیل مراحل، تمام دانشجویان غیر اتحادیه اروپا ممکن است خدمات آپوستیل را در تمام مدارک اداری صادر شده توسط مدرسه درخواست کنند.

113519_pexels-photo-1249158.jpegrawpixel.com / Pexels

تریاسیون سه گانه

در ENEB ما نه تنها ENEB تئوری در دانش کسب و کار را ENEB کنیم، بلکه ما همچنین شامل یک دوره تخصصی در مربیگری و NLP (برنامه نویسی نورولوژیکی) در تمام برنامه های کارشناسی ارشد ما می شود، بنابراین می توانید و می توانید این دانش را در مدیریت و مدیریت تیم ها با استفاده از برای دستیابی به موفقیت های حرفه ای در هر شرکتی.

همه برنامه های آموزشی ما با برنامه Business English همراه است، یک دوره اختیاری و رایگان از سطح مذاکره انگلیسی که به شما اجازه می دهد تا در یک محیط کار بین المللی کار کنید. با تشکر از توافق ENEB و کالج لندن Trinity College، تمام دانش آموزانی که با موفقیت برنامه انگلیسی Business English را امتحان کرده اند، می توانند تحصیلات خود را در مدرسه ادامه دهند و گواهینامه رسمی ISE II را انتخاب کنند.

پس از اتمام مطالعات کارشناسی ارشد ما یک درجه سه گانه صادر شده توسط ENEB تایید شده و تایید شده توسط دانشگاه ایزابل I دریافت خواهید کرد:

  • عنوان مدرک کارشناسی ارشد
  • دیپلم تخصص در مربیگری و NLP
  • گواهی برنامه کسب و کار انگلیسی

برای تسهیل مراحل اداری، همه دانشجویان غیر اتحادیه اروپا ممکن است از خدمات اسفبار در کلیه مدارک اداری صادر شده توسط مدرسه پس از تکمیل برنامه های آموزشی خود با پرداخت هزینه های مربوطه درخواست دهند.

فرآیند قانونی تنها - یعنی apostille - شامل قرار دادن apostille یا حاشیه نویسی در سند اداری خود است که اعتبار اسناد صادر شده در کشور دیگری توسط مدرسه کسب و کار اروپا در بارسلونا را تأیید می کند. کشورهای متعاهد کنوانسیون XII کنفرانس حقوق بین الملل حقوق بین الملل در 5 اکتبر 1961، حصول اطمینان از صحت اسناد صادر شده در کشورهای دیگر و تحویل آپوشتیل را تأیید می کنند. شما می توانید روند آپاندیس را در اینجا بررسی کنید.

قرص هدیه

در ENEB همه دانش آموزان ما دارای پیشرفته ترین منابع فن آوری هستند تا مطالعات خود را در بهترین روش ممکن انجام دهند. به همین دلیل است که هنگام ثبت نام در هر یک از برنامه های استاد ما، شما یک قرص رایگان برای مطالعه بدون محدودیت و با آزادی کامل دریافت خواهید کرد.

متعهد به محیط زیست، تمام مطالعات ما 100٪ در قالب دیجیتال تدریس می شود. مدل مطالعه ما به شما امکان می دهد تمام محتوای برنامه های آموزشی ما را دانلود کنید و آنها را بر روی رایانه لوحی یا هر وسیله دیگری که به آسانی از هر نقطه در جهان مطالعه می کنید، تجسم کنید.

تبادل کار

ENEB توسط شرکت های معتبر در بخش های مختلف به رسمیت شناخته شده است. آموزش او، سازگار با واقعیت فعلی جهان کار، به دانش آموز اجازه می دهد تا به طور کامل در هر شرکتی توسعه یابد و بتواند حرفه حرفه ای را امیدوار کند. برای ایجاد این امکان، مدرسه با شرکت های تجاری مهم و بانک کاری که در آن شما می توانید پیشنهادات شغلی هفتگی را دریافت کنید، توافق داشته باشید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

ENEB

کارشناسی ارشد مربیگری ، مدیریت عاطفی و ذهن آگاهی به شما در پیشرفت مهارت های لازم جهت انتقال احساسات در روابط در شرکت کمک می کند. ... [+]

کارشناسی ارشد مربیگری ، مدیریت عاطفی و ذهن آگاهی به شما در پیشرفت مهارت های لازم جهت انتقال احساسات در روابط در شرکت کمک می کند. این امکان را به شما می دهد که آگاهانه خود را در لحظه کنونی قرار دهید ، یک سری منابع عاطفی را برای پذیرش تجربیات و استخراج حداکثر پتانسیل آنها فراهم کنید.

علاوه بر این ، به شما دانش بیشتری می دهد تا بتوانید ظرفیت مقاومت را در همه زمینه های زندگی تان تقویت کنید و سهولت کار تیمی و فردی را بدست آورید.... [-]

اسپانیا بارسلونا
سپتامبر 2020
اسپانیایی
تمام وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ENEB

کارشناسی ارشد مدیریت پروژه با هدف ارائه ابزارهای لازم برای مدیریت پروژه. ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت پروژه با هدف ارائه ابزارهای لازم برای مدیریت پروژه. امروزه برای شرکت ها و سازمان های فعلی بسیار مهم است که بدانند وضعیت پروژه هایی که در آن مستقر شده اند ، دامنه پروژه هایی که آنها برای اجرای آنها برنامه ریزی کرده اند و نتایج حاصل از آن به اتمام رسیده است. بنابراین ، رقم مدیر پروژه و مدیریت پروژه ها و برنامه ها به منظور پیشنهاد استراتژی های کارآمد تجاری ، اهمیت فزاینده ای پیدا می کند. پویایی فعلی بازار و فضای کسب و کار باعث می شود شرکت ها و سازمان ها نیاز به مدیریت موازی بسیاری از پروژه ها داشته باشند. در این محیط ، شکل مدیر پروژه در سازمانها و شرکتها از هر اندازه اهمیت اساسی پیدا می کند ، زیرا در هنگام طراحی استراتژی های کارآمد تجاری که از تمام منابعی که در دسترس داریم استفاده می شود ، یک ویژگی کلیدی است. برای آموزش در ENEB ، یکی از مهمترین مدارس تجاری از راه دور در اروپا ، که به شما امکان می دهد در بهترین سطح ، از هر کجا و با پشتیبانی روزانه همه معلمان و آموزگاران ، آموزش دهید ، انتخاب کنید.... [-]

اسپانیا بارسلونا
سپتامبر 2020
اسپانیایی
تمام وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ENEB

کارشناسی ارشد مدیریت و بازاریابی تجاری قصد دارد تا متخصصان بخش را به رهبران ادارات بازاریابی و بازاریابی تبدیل کند. ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت و بازاریابی تجاری قصد دارد تا متخصصان بخش را به رهبران ادارات بازاریابی و بازاریابی تبدیل کند. این فرصت را برای شما فراهم می کند تا به نیازهای مشتریان پاسخ دهید و شما می توانید با افزایش فروش آن و جذب خریداران بالقوه بالقوه ، یک شرکت یا سازمان را پرورش دهید.

با تشکر از روش ارزیابی مداوم ENEB توسط معلمان ، موارد عملی ارائه می شود که دانش آموز باید هر آنچه که در هر برنامه درسی آموخته شده را عملی کند و بدین ترتیب دانش لازم را برای رویارویی با چالش های جامعه امروز بدست آورد. .... [-]

اسپانیا بارسلونا
سپتامبر 2020
اسپانیایی
تمام وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ENEB

کارشناسی ارشد در تجارت و ارتباطات شرکت متمرکز بر کلیه متخصصانی است که در زمینه های روابط عمومی و ارتباطات شرکت به دنبال توسعه مهارت ها و دانش خود به شکلی قدرتمندتر هستند. ... [+]

کارشناسی ارشد در تجارت و ارتباطات شرکت متمرکز بر کلیه متخصصانی است که در زمینه های روابط عمومی و ارتباطات شرکت به دنبال توسعه مهارت ها و دانش خود به شکلی قدرتمندتر هستند.

محیط اقتصادی ، اجتماعی و تجاری به سرعت در حال تغییر است. بسترهای ارتباطی دیجیتال جدید ، جهانی سازی از جمله دیگر چالش های جدید در ارتباط سازمان ها با ذینفعان خود است.

شما مفاهیم اساسی و ابزار اصلی کار را در سیستم عامل های دیجیتال جدید مانند وبلاگ ها ، شبکه های اجتماعی ، میکروبلاگینگ و سایر موارد ایجاد خواهید کرد.... [-]

اسپانیا بارسلونا
سپتامبر 2020
اسپانیایی
تمام وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ENEB

کارشناسی ارشد در بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک شما را برای رهبری پروژه ها مطابق با محیط دیجیتالی که ما را احاطه کرده است ، آماده می کند. ... [+]

کارشناسی ارشد در بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک شما را برای رهبری پروژه ها مطابق با محیط دیجیتالی که ما را احاطه کرده است ، آماده می کند. یکی از جذابیت های اصلی این استاد ادغام تکنیک های بازاریابی دیجیتال با تجارت الکترونیکی است که به شما امکان می دهد نحوه مدیریت پروژه های دیجیتال و رسیدن به نتایج اقتصادی عالی را ایجاد کرده و بدانید. علاوه بر این ، با مطالعات موردی ما چندین پروژه عملی را راه اندازی خواهید کرد که به شما امکان می دهد مزایا و معایب هر یک از آنها را تحلیل کنید.... [-]

اسپانیا بارسلونا
سپتامبر 2020
اسپانیایی
تمام وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ENEB

کارشناسی ارشد در داده های بزرگ و هوش تجاری قصد دارد تا دانش آموزان خود را به طور کلی و جهانی سازی فن آوری های Big Data و سودمندی آنها در دستیابی به اهداف تجاری و همچنین آ ... [+]

کارشناسی ارشد در داده های بزرگ و هوش تجاری قصد دارد تا دانش آموزان خود را به طور کلی و جهانی سازی فن آوری های Big Data و سودمندی آنها در دستیابی به اهداف تجاری و همچنین آموزش های کاربردی و کاربردی در تکنیک های تحلیلی شغلی در اختیار دانشجویان خود قرار دهد. تحلیلی) آماده سازی دانش آموز برای تقاضای فعلی در این زمینه کار که نیاز به متخصصانی دارد که حجم زیادی از داده ها را اداره می کنند.... [-]

اسپانیا بارسلونا
سپتامبر 2020
اسپانیایی
تمام وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ENEB

استاد در مدیریت زنجیره تأمین متمرکز بر کلیه متخصصانی است که به دنبال توسعه مهارت ها و دانش خود به شیوه ای قدرتمندتر در زمینه های عملیات و فرآیندهای لجستیک هستند. این مدرک ... [+]

استاد در مدیریت زنجیره تأمین متمرکز بر کلیه متخصصانی است که به دنبال توسعه مهارت ها و دانش خود به شیوه ای قدرتمندتر در زمینه های عملیات و فرآیندهای لجستیک هستند. این مدرک کارشناسی ارشد ابزارهای لازم را برای افزایش رقابت شرکت فراهم می کند. با همه اینها ، شما قادر خواهید بود تا یک چشم انداز استراتژیک از مدیریت منطقه عملیاتی و به ویژه تدارکات و مدیریت یکپارچه زنجیره تأمین را طراحی ، پیاده سازی و حفظ کنید. در طول برنامه یاد خواهید گرفت که یک استراتژی لجستیکی را با در نظر گرفتن محیط و در کنار آن تعریف کنید ، همه مناطق را به روشی خلاقانه و پایدار مدیریت کنید. در ENEB ، یکی از مناسب ترین مدارس کسب و کار در اروپا، آموزش می دهد که به شما اجازه می دهد تا در بالاترین سطح آموزش، از هر کجا و با حمایت روزانه همه معلمان و معلمان، آموزش دهید.... [-]

اسپانیا بارسلونا
سپتامبر 2020
اسپانیایی
تمام وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ENEB

کارشناسی ارشد نوآوری و کارآفرینی با هدف تأکید بر راه اندازی محصول ، کار گروهی و مدیریت در توسعه یک پروژه ، تعمیق کلیدها برای شروع یک تجارت است. ... [+]

کارشناسی ارشد نوآوری و کارآفرینی با هدف تأکید بر راه اندازی محصول ، کار گروهی و مدیریت در توسعه یک پروژه ، تعمیق کلیدها برای شروع یک تجارت است. استاد همچنین هدف این است که استعدادها را در سازمانها تقویت کند تا آنها بتوانند در بخشهای خود نوآوری ایجاد کرده و منابع را بهینه کنند. این مدرک کارشناسی ارشد به شما امکان می دهد مهارت های مهم شخصی را به عنوان یک کارآفرین در زمینه هایی مانند خلاقیت و رهبری و مدیریت پروژه توسعه دهید.... [-]

اسپانیا بارسلونا
سپتامبر 2020
اسپانیایی
تمام وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ENEB

کارشناسی ارشد مدیریت و مدیریت تیم متمرکز بر کلیه آن دسته از متخصصان است که مایل به رهبری و رهبری گروهی از افراد هستند و حداکثر عملکرد را از فعالیتهای کاری خود استخراج می ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت و مدیریت تیم متمرکز بر کلیه آن دسته از متخصصان است که مایل به رهبری و رهبری گروهی از افراد هستند و حداکثر عملکرد را از فعالیتهای کاری خود استخراج می کنند.

در طول دوره مطالعات ، دانش لازم را برای کار و ارتقاء پیشرفت حرفه ای و شخصی ، مدیریت ، مدیریت رهبری یا استفاده از تکنیک های مناسب مذاکره کسب خواهید کرد.

شما مفاهیم اساسی تیم های کاری را توسعه می دهید: تعریف ، اهمیت ، ایجاد تیم ها ، طبقه بندی ، نقش اساسی ، مزایا و معایب ، مراحل تکامل ، رهبری ، انگیزه ، ارتباط ، هیئت و جهت گیری جلسات از طریق تکنیک های مربیگری و NLP... [-]

اسپانیا بارسلونا
سپتامبر 2020
اسپانیایی
تمام وقت
18 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Conoce todo sobre ENEB

ENEB - Escuela de Negocios Europea de Barcelona