ENEB

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ENEB مدرسه کسب و کار است که متخصص در آموزش کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد در عملکرد بالا بر اساس روش های آموزشی ENEB راه دور است. ENEB چندین برنامه مرجع بین المللی در اسپانیا و آمریکای لاتین را آموزش می دهد و مقامات بلند پایه را در سراسر جامعه اسپانیایی زبان تشکیل می دهد.

چرا ENEB ؟

تعالی علمی

ENEB مدرسه کسب و کار است که متخصص در آموزش کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد در عملکرد بالا بر اساس روش های آموزشی ENEB راه دور است. ENEB چندین برنامه مرجع بین المللی در اسپانیا و آمریکای لاتین را آموزش می دهد و مقامات بلند پایه را در سراسر جامعه اسپانیایی زبان تشکیل می دهد.

ENEB در بارسلونا، سومین شهر کسب و کار در اروپا، پس از لندن و پاریس و دومین شهر اروپایی است که بهترین خود را به عنوان یک مرکز کسب و کار ترویج می کند، بر اساس گزارشی از نظرسنجی CITIES و نظرسنجی شرکت Cushman و Wakefield توسط موسسه "

از طریق دانشگاه مجازی و روش 7/24 ما داوطلبانه از تیم معلمین پیوسته و توصیه می شود تا یادگیری شما کامل شود و بتوانید تمام شک و تردیدهایی را که ممکن است در طول تحصیلات شما ایجاد شود، حل کنید. ما ساعت های انعطاف پذیر را برای ترکیب مطالعات خود با فعالیت شخصی و حرفه ای خود، یک سیستم مطالعه به طور کامل با نیازهای شما سازگار می کنیم. شما می توانید از روش مطالعه در اینجا استفاده کنید.

تمام دوره های کارشناسی ارشد، دوره های کارشناسی ارشد و پیشرفته که ENEB آموزش می دهد، توسط دانشگاه ایزابل I مورد تایید قرار گرفته است، که از طریق تأمین اعتبارات ECTS (سیستم انتقال اعتبار اروپایی) در تمامی برنامه های آموزشی مدرسه، در محدوده آموزش عالی اروپایی قرار گرفته است، همگنی و کیفیت مطالعات.

متعهد به کیفیت و برتری، مدرسه کسب و کار اروپا در بارسلونا، همراه با مدرسه کسب و کار EAE و IMF، مهر و موم مهر و موم Cum Laude 2018 به عنوان بهترین مدرسه کسب و کار با ارزش دانش آموزان اهدا شده است. علاوه بر این، گواهینامه EFQM برتری را با بالاترین امتیاز کسب کرده است و یک مرکز مرتبط با دانشگاه ایزابل I است. ENEB توسط وزارت صنایع ثبت شده است و با مرکز دانشگاه بارسلونا همکاری می کند.

روزنامه ال پاسی اخیرا لیستی از بهترین مدارس تجاری واقع در اسپانیا را منتشر کرده است که کیفیت آنها را ارزیابی می کند. ENEB اولین رتبه را به خود اختصاص می دهد که دارای رتبه 4.7 از 5 است، در نتیجه به رسمیت شناختن اعتبار و کیفیت آن به عنوان یک مدرسه کسب و کار پیشرو در بخش. علاوه بر این، آن را نیز در روزنامه مالی مجله مالی به عنوان دومین بهترین مدرسه بازرگانی از راه دور در اسپانیا قرار گرفته است، و همچنین در رتبه بندی از بهترین مدارس بین المللی کسب و کار در MBA باشگاه و سومین بهترین MBA آنلاین در اسپانیا بر اساس پورتال MBA.

شخصیت بین المللی

ENEB یک مدرسه کسب و کار بین المللی و بین المللی است که هدف آن آموزش مدیران و کارشناسان کسب و کار در زمینه کسب و کار است که امکان مطالعه در هر دو زبان اسپانیایی و پرتغالی را ارائه می دهد. مدرسه کسب و کار اروپا از بارسلونا با انواع مختلفی از برنامه های استاد و فوق لیسانس فراهم می کند ابزار مدیریت و مهارت های لازم برای موفقیت در مدیریت هر گروه مدیریت در شرکت ها. طبق گزارش Financial Times "داشتن EMBA یا MBA تاثیر مستقیمی در پیشرفت کار و حقوق و دستمزد دارد." برای تسهیل مراحل، تمام دانشجویان غیر اتحادیه اروپا ممکن است خدمات آپوستیل را در تمام مدارک اداری صادر شده توسط مدرسه درخواست کنند.

113519_pexels-photo-1249158.jpegrawpixel.com / Pexels

تریاسیون سه گانه

در ENEB ما نه تنها ENEB تئوری در دانش کسب و کار را ENEB کنیم، بلکه ما همچنین شامل یک دوره تخصصی در مربیگری و NLP (برنامه نویسی نورولوژیکی) در تمام برنامه های کارشناسی ارشد ما می شود، بنابراین می توانید و می توانید این دانش را در مدیریت و مدیریت تیم ها با استفاده از برای دستیابی به موفقیت های حرفه ای در هر شرکتی.

همه برنامه های آموزشی ما با برنامه Business English همراه است، یک دوره اختیاری و رایگان از سطح مذاکره انگلیسی که به شما اجازه می دهد تا در یک محیط کار بین المللی کار کنید. با تشکر از توافق ENEB و کالج لندن Trinity College، تمام دانش آموزانی که با موفقیت برنامه انگلیسی Business English را امتحان کرده اند، می توانند تحصیلات خود را در مدرسه ادامه دهند و گواهینامه رسمی ISE II را انتخاب کنند.

پس از اتمام مطالعات کارشناسی ارشد ما یک درجه سه گانه صادر شده توسط ENEB تایید شده و تایید شده توسط دانشگاه ایزابل I دریافت خواهید کرد:

  • عنوان مدرک کارشناسی ارشد
  • دیپلم تخصص در مربیگری و NLP
  • گواهی برنامه کسب و کار انگلیسی

برای تسهیل مراحل اداری، همه دانشجویان غیر اتحادیه اروپا ممکن است از خدمات اسفبار در کلیه مدارک اداری صادر شده توسط مدرسه پس از تکمیل برنامه های آموزشی خود با پرداخت هزینه های مربوطه درخواست دهند.

فرآیند قانونی تنها - یعنی apostille - شامل قرار دادن apostille یا حاشیه نویسی در سند اداری خود است که اعتبار اسناد صادر شده در کشور دیگری توسط مدرسه کسب و کار اروپا در بارسلونا را تأیید می کند. کشورهای متعاهد کنوانسیون XII کنفرانس حقوق بین الملل حقوق بین الملل در 5 اکتبر 1961، حصول اطمینان از صحت اسناد صادر شده در کشورهای دیگر و تحویل آپوشتیل را تأیید می کنند. شما می توانید روند آپاندیس را در اینجا بررسی کنید.

قرص هدیه

در ENEB همه دانش آموزان ما دارای پیشرفته ترین منابع فن آوری هستند تا مطالعات خود را در بهترین روش ممکن انجام دهند. به همین دلیل است که هنگام ثبت نام در هر یک از برنامه های استاد ما، شما یک قرص رایگان برای مطالعه بدون محدودیت و با آزادی کامل دریافت خواهید کرد.

متعهد به محیط زیست، تمام مطالعات ما 100٪ در قالب دیجیتال تدریس می شود. مدل مطالعه ما به شما امکان می دهد تمام محتوای برنامه های آموزشی ما را دانلود کنید و آنها را بر روی رایانه لوحی یا هر وسیله دیگری که به آسانی از هر نقطه در جهان مطالعه می کنید، تجسم کنید.

تبادل کار

ENEB توسط شرکت های معتبر در بخش های مختلف به رسمیت شناخته شده است. آموزش او، سازگار با واقعیت فعلی جهان کار، به دانش آموز اجازه می دهد تا به طور کامل در هر شرکتی توسعه یابد و بتواند حرفه حرفه ای را امیدوار کند. برای ایجاد این امکان، مدرسه با شرکت های تجاری مهم و بانک کاری که در آن شما می توانید پیشنهادات شغلی هفتگی را دریافت کنید، توافق داشته باشید.

مکان ها

بارسلونا

Address
C/ Llull 321-329
08019 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا