ENAE Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک دانشکده تجاری پیشرو

ENAE Business School یک موسسه بین المللی است که بر آموزش های کارشناسی ارشد و اجرایی متمرکز است. تعامل با شرکتها در الهام بخشیدن و تحویل عملکرد ENAE Business School برخوردار است ، ما معتقدیم آموزش های مدیریتی و مدیریتی باید به یک فرآیند پذیرش انتخابی متکی باشند ، دانشکده های مجرب و مجرب به همراه تعامل بین دانشجویان و بازرگانان ، همه اینها ارتباط مستقیم بین مشاغل را ممکن سازد. شرکت کنندگان ، دانشجویان و اساتید به منظور ایجاد فضای یادگیری لازم برای بهبود ظرفیت های مدیریتی.

ENAE دانشکده تجاری پیشرو در جنوب شرقی اسپانیا بوده است و رهبری ما باعث شده است که در سطح بین المللی رشد کنیم و با یک دانشکده بین المللی و جامعه دانشجویی حساب کنیم. ENAE در یک روند بهبود مستمر قرار دارد که به یک مرجع بین المللی تبدیل شده است.

ما 25 سال است که به رهبران آموزش می دهیم تا بتوانیم در مدیریت و اداره شرکتها به اوج تعالی برسیم و با اعتماد به نفس و امنیت در آینده حرفه ای خود روبرو شویم. با استفاده از دانش ما برای ارائه بهترین آموزش های بعد از تحصیلات تکمیلی می توانیم.

ENAE متعلق به Fundación Universidad Empresa de la Región de Murcia (FUERM) ، سازمانی است که در سال 1988 به عنوان راهی برای پر کردن شکاف بین دانشگاه و دنیای تجارت تأسیس شد. با تشکر از بنیاد ما ، در ENAE می توانیم به حمایت بیش از 300 شرکت شریک توجه کنیم و با بیش از 50 دانشگاه بین المللی روابط و توافق را حفظ می کنیم. این شبکه به ما امکان می دهد تا با سایر شرکت ها و موسسات ملی و بین المللی که با ما همکاری می کنند ، در یک چارچوب بسیار رضایت بخش عمل کنیم.121733_camera-coffee-composition-1509428.jpg

مأموریت

ENAE Business School دانش آموزان حرفه ای فارغ التحصیل را در درجه اول از اسپانیا و آمریکای لاتین برای رهبری در محیط اقتصادی و اقتصادی جهانی آماده می کند. دانش آموزان دانش اثبات شده کاربردی و مهارتهای مدیریتی را که در ارزشهای انسانی و کارآفرینی مبتنی بر اساتید و افراد بازرگان است پایه گذاری می کنند. تعامل با شرکت ها در الهام بخشیدن و ارائه عملکرد ENAE Business School .

بهبود مداوم یادگیری دانش آموزان از اهمیت اساسی برخوردار است و ENAE روش تضمین یادگیری را در برنامه درسی گنجانده است. دانشجویان ENAE روابط نزدیکی با مدیران ، استادان ، مشاوران و استخدام کنندگان شرکت ایجاد می کنند. این روابط در مواجهه با یک بازار جهانی و در حال تغییر ، یک ظرفیت تحلیلی انتقادی و توانایی پیش بینی را القا می کند. به همین ترتیب ، ارتباط مستقیم بین مشارکت کنندگان مشاغل ، دانشجویان و اساتید به ایجاد دانش متمرکز بر تحقیقات کاربردی کارآفرینی و برنامه ریزی شغلی منطبق با محیط اقتصادی ، زمینه فرهنگی و اجتماعی که در آن شرکت های ما فعالیت دارند ، گسترش می یابد.

ارزش های

 1. مسئولیت. ENAE به اهمیت انجام وظایف ما درست و همچنین انجام درست با توجه به مسئولیت های اجتماعی و بازار ما اعتقاد دارد. ENAE مسئولیت را به عنوان فضیلتی برای تحریک در مدیران و متخصصان به منظور دستیابی به توسعه پایدار شخصی و اجتماعی می داند. مسئولیت اجتماعی و فردی به كسانی كه با دقت وظایف خود را انجام دهند منجر به صداقت شخصی می شود.
 2. باز بودن و احترام به تنوع. پذیرش و درک تنوع فرهنگی و شخصی یک ویژگی و قدرت بسیار مثبت است ، علاوه بر این در این جهان یکپارچه رو به رشد با افزایش ارتباط متقابل آن بین مردم ، کشورها و فرهنگ ها.
 3. تعالی. ضرورت و سخت گیری در آموزش و پرورش با مخالفت با انعطاف پذیری و انعطاف پذیر بودن رویکرد روش شناختی جدید مخالف نیست. کسانی که در ENAE Business School تعامل دارند ، همچنین تعالی در ارائه آموزش و پرورش را به احترام به مالکیت معنوی و استفاده مسئولانه از اطلاعات متصل می کنند.
 4. روحیه کارآفرینی. ENAE به شدت از روحیه کارآفرینی حمایت و تبلیغ می کند. این روحیه در هسته نوآوری ، تفکر جایگزین و تصمیم گیری به دنبال ایجاد ارزش است. این جستجوی ایجاد ارزش و پذیرش ریسک در ساختار دانشکده تجارت ما است.
 5. مثال زدگی رهبری از طریق مثال زدنی. ENAE به انسجام اعتقاد دارد و ما آنچه را که در آنچه به آن اعتقاد نداریم ، کار نمی کند ، آموزش می دهیم. صداقت و مثال زدایی شخصی بهترین روش برای آموزش و پیشبرد است. مثال زدایی به معنای صداقت و تعهد به وظیفه است.121734_adult-beautiful-beauty-826349.jpg

حضور بین المللی

در ENAE ، ما به فرصتهای بین المللی که به دانشجویان خود ارائه می دهیم افتخار می کنیم. در حال حاضر ما بیش از 450 معلم داریم که برنامه های کارشناسی ارشد ، برنامه های آموزشی متناسب ، دوره ها و سمینارها را در اسپانیا ، مکزیک ، گواتمالا ، پاناما ، اکوادور ، جمهوری دومینیکن ، کاستاریکا ، کلمبیا ، ونزوئلا و ایالات متحده تدریس می کنند.

ما توسط CLADEA (مکتب مدیریت آمریکای لاتین) و برای ISO-EN-UNE 9001: 2000 گواهی شده ایم و عضو AACSB (انجمن پیشبرد دانشکده های تجاری دانشگاه) هستیم.

دانشگاه ما

امکانات مدرن در ENAE Business School در محدوده پردیس دانشگاه مورسیا واقع شده است ، در یک ساختمان چهار طبقه که شامل 2200 متر مربع فضای یادگیری ، 10 کلاس درس با ظرفیت 18 تا 45 دانش آموز ، 3 اتاق کار ، 1 اتاق IT است. با 31 ایستگاه کاری کامپیوتر پیشرفته ، اتصال wi-fi و 1 اتاق کتابخانه و مستند سازی.121735_businessmen-businesspeople-businesswomen-1249158.jpg

چرا ENAE تفاوت ایجاد می کند؟

 1. از آنجا که ENAE Business School یک موسسه خصوصی آموزشی برجسته است که توسعه تجارت را در سطح بین المللی ترویج می کند.
 2. دامنه بین المللی ، دانشکده ها و دانشجویان ما از سراسر جهان به ویژه از ایالات متحده آمریکا ، اروپا و آمریکای لاتین آمده است.
 3. سالانه 250 استاد در ENAE تدریس می کنند ، بیش از 45 دانشجوی دکترا ، 15 استاد بین المللی بین المللی و همچنین مجریان معتبر
 4. مشخصات دانشجویی ما با 80٪ مدیران و متخصصان مطابقت دارد
 5. 350 شرکت وابسته 500 استخدام شرکت به ما اعتماد دارند.
 6. ما با حضور بیش از 1.200 دانش آموز در این رویدادها ، استخدام را در نمایشگاه های پردیس آماده می کنیم.
 7. امکانات و خدمات 2200 متر مربع (کلاسهای درس ، کتابخانه ، دفاتر سالن اجتماعات و آزمایشگاههای رایانه)
 8. از آنجا که ما کیفیت ، پویا ، آموزش ابتکاری بعد از فارغ التحصیلی دانشجویان را بر اساس روش مطالعه موردی و شبیه ساز تجارت تضمین می کنیم ، شبیه ساز شرکت نوآورانه ما که کار گروهی را ترغیب کرده و شرکت کنندگان را با چالش های دشواری که در دنیای تجارت با آنها روبرو خواهیم بود آشنا می کنیم.
 9. از آنجا که ما به دانشجویان خود کمک می کنیم تا با کمک متخصصان دانشگاهی و حرفه ای با سابقه اثبات شده ملی و بین المللی ، در ایجاد ، اداره و مدیریت شرکت ها به تعالی دست یابند.
 10. از آنجا که ما ارتباط مستقیمی با شبکه مهم دانشگاه ها و مدارس تجاری داریم که به استانداردهای تعالی کمک می کنند و خودمان را برای تحصیلات تکمیلی خود تعیین می کنیم.
 11. از آنجا که ما در کنار بیش از 300 شرکت و سایر موسسات ذیربط (ملی و بین المللی) کار می کنیم ، که تجربه آن به ما کمک می کند تا روحیه خلاقانه ای را که مشخصه ما را دارد و برای پروژه ها و فعالیتهای آموزشی که ارائه می دهیم ، توسعه دهیم.
 12. از آنجا که ما دفتر توسعه شغلی خود را برای پیگیری و ترغیب هر یک از دانش آموزان خود داریم ، نه تنها در طول زمان حضور در مدرسه بلکه برای بقیه کارشان.
 13. زیرا در ENAE ما کارآموزی و تجربه کار را برای دانشجویانمان تضمین می کنیم.
 14. چرا که دانشجویان ما در دنیای تجارت از یک شهرت و اعتبار خوب برخوردار می شوند.
 15. زیرا برنامه های ENAE یکی از بهترین روابط با کیفیت و قیمت در اسپانیا را دارند.
 16. به دلیل نرخ بالای اشتغال ، ما می توانیم ارائه دهیم: 98٪ دانشجویان ما 12 ماه پس از فارغ التحصیلی کار پیدا کرده اند.

مکان ها

مورسیا

Address
Edificio Enae Nº 13. Campus Universitario de Espinardo, Murcia, Spain
30100 مورسیا, منطقه مورسیا, اسپانیا

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited