EDEM - Escuela de Empresarios

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EDEM تیم Escuela د Empresarios بنیاد غیر انتفاعی خصوصی است. ماموریت ما این است که به آموزش رهبران کسب و کار، مدیران و کارآفرینان و ترویج رهبری، روحیه کارآفرینی و فرهنگ تلاش است.

به ارائه بخش کسب و کار در منطقه خودمختار والنسیا با "مدرسه کسب و کار" ترویج شده توسط و با هدف شرکت های خود: EDEM برای دیدار با نیاز تصور می شد. هدف ما این است که یک وسیله نقلیه برای انتقال دانش و تجارب موفق.

EDEM دارای بیش از 12 سال تجربه در آموزش کسب و کار و برنامه های آموزشی با کیفیت ثابت شده است.

مرکز دانشگاه ما، وابسته به د والنسیا را دانشگاه را دانشگاه و Politècnica د والنسیا، تشکیل شده بود به دیدار با خواسته های کسب و کار و جامعه امروز است. ما باور داریم که جوانان است که کلیدی برای آینده؛ تنها از طریق آموزش مناسب می تواند یک جامعه بهتر و بیشتر "طور کامل به کار" را ایجاد کنیم.

هدف ما این است به انتقال دانش، بلکه به القای مهارت های مدیریتی و ارزش هایی که به همه مردم کسب و کار موفق، مانند رهبری، اخلاق کاری قوی، تواضع، پشتکار و صداقت ضروری است، در حالی که همچنین بالا بردن مشخصات کارآفرین.

در سال 2014 EDEM عضو بابسون جهانی، یک ابتکار بین المللی از کالج بابسون، رهبر دانشگاه آمریکایی در کارآفرینی تبدیل شد، و اولین عضو موسسه اسپانیایی این کنسرسیوم است.

ارزشهای ما

هویت EDEM، کارکنان آموزش و روش خود را، آن را می سازد مدرسه کسب و کار منحصر به فرد با ویژگی های متمایز وضوح:

ما یک مدرسه کسب و کار با ریشه در دنیای کسب و کار. برنامه ها توسط رهبران کسب و کار، مدیران و معلمان مجرب که در تجارب خود را منتقل می کند، همراه با ابزارهای مدیریت نوآورانه ترین و موثر و تکنیک های آموزش داده است. اصول اساسی ما رهبری، روح کارآفرینی و اخلاق کاری قوی. برنامه های ما تدریس می شود، نظارت و ارزیابی به یک استاندارد بالا و کیفیت به منظور بهترین توسعه و افزایش توانایی ها و دانش دانش آموزان ما.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • اسپانیایی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد در کارآفرینی و رهبری

Campus تمام وقت October 2017 اسپانیا Valencia

استاد در کارآفرینی و رهبری با هدف آموزش کارآفرینان بالقوه در هر دو مهارت های رهبری لازم برای اجرای یک پروژه و کسب و کار دانش مدیریت است که دانش آموز را قادر به تبدیل یک ایده را به یک کسب و کار پایدار در زمان. [+]

استاد در کارآفرینی و رهبری با هدف آموزش کارآفرینان بالقوه در هر دو مهارت های رهبری لازم برای اجرای یک پروژه و کسب و کار دانش مدیریت است که دانش آموز را قادر به تبدیل یک ایده را به یک کسب و کار پایدار در زمان. مدل های دانشگاهی ما با هدف به شما نشان دهد که چگونه برای تبدیل شدن به یک کارآفرین با نگرش و شور و شوق، برای انتقال فرهنگ کارآفرینی و آموزش کارآفرینان فردا. ما این کار را از طریق چهار سنگ بنای ما: ارزش ها - تفاوت است که باعث تفاوت کارآفرینان و حرفه ای به عنوان معلم آموزش عملی مشاوره و پشتیبانی شخصی تجربه بین المللی از سال 2014 EDEM تبدیل شده است به عنوان اولین نهاد اسپانیایی به عنوان یک عضو از بابسون جهانی، یک ابتکار بین المللی از کالج بابسون. این دانشگاه آمریکایی رهبر جهانی در کارآفرینی است، و فلسفه آن است، بنابراین الهام گرفته برنامه های ما. علاوه بر این، به عنوان اعضای این شبکه، EDEM دانش آموزان از برنامه ارائه می دهد فرصت های اضافی را در ماه های تابستان به یک تبادل بین المللی به بوستون، به تجربه اکوسیستم کارآفرینی آمریکا دست اول. اکوسیستم کارآفرینی این برنامه در مدرن، امکانات بزرگ و مجهز در مارینا رئال خوآن کارلوس اول، که یک مرکز کارآفرینی به شکل همراه با Lanzadera رشد کسب و کار و فرشتگان، که سرمایه گذاری را برای رهبران کارآفرینی تدریس می شود. شما با دیگر بازیکنان کلیدی در فرآیند کارآفرینی و تجربه دست اول از فرهنگ سازمانی... [-]