European College for Liberal Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اختصاص داده شده به آموزش و پرورش میان فرهنگی با یک چشم انداز جهانی، کالج اروپایی برای مطالعات لیبرال (ECLS) یک موسسه آموزش عالی خصوصی مستقل با دانشگاه در اروپا و آسیا است. ECLS ارائه می دهد مطالعات آزاد و جهانی انعطاف پذیر در مقطع کارشناسی / کارشناسی / کارشناسی، کارشناسی ارشد / کارشناسی ارشد / کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد / دکتر / سطح دکترا.

بارسلونا مدرسه کسب و کار یک موسسه آموزشی خصوصی معتبر که بخشی جدایی ناپذیر از دانشگاه بین المللی جنوب اروپا که گروه های کسب و کار، مدیریت، زبان و مطالعات فرهنگی در پردیس اصلی آن در بارسلونا و دانشگاه های ماهواره ای خود در مادرید را به یکی از دانشگاه بین المللی اختصاص داده شده به میان فرهنگی را شکل می دهد آموزش و پرورش با دیدگاه جهانی است.

تحت اقتدار هماهنگی سازمان ملل مدارس بین المللی کسب و کار، برنامه های آموزشی ما و دوره به طور منظم بررسی و مدرن در همکاری با شورای جهانی آموزش مدیریت، شورای علمی این سازمان است. مشارکت و ارتباط با مدارس دیگر، کالج ها و دانشگاه توسعه یافته و نگهداری از طریق ابتکار بین المللی دانشجویی تحرک.

متعهد به ارائه کیفیت کسب و کار و آموزش و پرورش مدیریت در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و سطح اجرایی، ما در تلاش برای بهبود مستمر برنامه های مطالعه علمی حرفه گرا ما مطابق با خواسته های بازار جهانی و همچنین با دستورالعمل دریافت شده از معتبر آمریکایی، اروپایی و سازمان های آموزشی بین المللی است.

کشف ECLS

از در سراسر جهان، دانش آموزان ما بخشی از یک جامعه پر جنب و جوش و بین المللی، نشان دادن قدردانی بزرگ برای تنوع فرهنگی، و در حال توسعه درک ماندگار از دیدگاه های مختلف، اعتقادات و ارزش می باشد. فعالیت های دانشجویی را به صورت منظم از طریق دانشجویان و فارغ التحصیلان شبکه، کارآفرینان متحده سازمان یافته است. دانش آموزان را تشویق به شرکت در رویدادها و تا بیشتر از تجربه مطالعه کنند.

بیانیه ماموریت

کالج اروپایی برای مطالعات لیبرال مشتاق به عنوان یک کالج هنرهای لیبرال خصوصی و مستقل از اولین انتخاب برای کیفیت در مقطع کارشناسی، برنامه ها و دوره های تحصیلات تکمیلی و اجرایی آن اذعان کرد. ما در تلاش برای ارائه به دانش آموزان برتری الهام بخش از یک کالج خصوصی، همراه با استفاده از یک محرک در مقیاس کوچک، میان فرهنگی و انگلیسی زبان محیط زیست است.

برنامه های آموزشی ما و روش های تدریس در خط با استانداردهای بین المللی در آموزش عالی هستند و تحت یک فرایند مداوم از خود ارزیابی و بهبود خود را با استفاده از اعتبار سنجی با کیفیت داخلی و خارجی. در میان اساتید و کارکنان ما تاکید به ویژگی هایی مانند نوآوری، انعطاف پذیری و احساس مداوم از پیشرفت است.

سازمان ما، در حال بین المللی برای کمک های آکادمیک خود را به کسب و کار حرفه ای و مدیریت آموزش و پرورش، تقدیر، از خدمت دانشجویان بسیار منحصر به فرد و متنوع و هر دو پیشرفت علمی و رشد شخصی در میان دانش آموزان خود را تایید. ماموریت ما این است که از طریق برتری علمی، هوشمندانه فعالیت های فوق برنامه و اتحاد فرهنگی متمایز انجام می شود.

ما به قطعنامه های آموزشی زیر اختصاص داده شده:

به ارائه برنامه بسیار رقابتی حرفه گرا دانشگاهی تحصیل در کارشناسی، کارشناسی ارشد و سطح کارشناسی ارشد در تمام وقت، پاره وقت و فرمت آنلاین. به ارائه طیف وسیعی از برنامه های غیر درجه انعطاف پذیر برای پاسخگویی به نیازهای تک تک دانش آموزان، شرکت ها و سازمان در چارچوب یادگیری مادام العمر. به حمایت از استاندارد با کیفیت عالی در برنامه های درسی دانشگاهی ما، روش های تدریس عملی و خدمات دانشجویی شخصی؛ به استقبال دانش آموزان واجد شرایط، استادان و کارکنان از همه پس زمینه ها، ملیت ها و مذاهب؛ تجهیز دانشجویان مهارت های تحلیلی، مفهومی، کمی و بین فردی به خوبی توسعه یافته؛ به عنوان یک فرصت برای توسعه مهارت های خاص مطابق با منافع و استعدادهای فرد؛ به منظور توسعه در دانش آموزان درک درستی از مدیریت میان فرهنگی، رهبری و کسب و کار اخلاق جهانی؛ برای افزایش شایستگی دانش آموزان در تفکر جهانی با ارائه یک محیط مطالعه پویا و واقعا بین المللی است.

چرا ECLS؟

برنامه های آموزشی ما و دوره ها حرفه ای در طبیعت گرا و دانش آموزان با سطح بالایی از انعطاف پذیری در طول مطالعات خود. تمرکز بر روی طیف گسترده ای از موضوعات تخصصی، دانش آموزان با مهارت ها و دانش لازم مجهز به در اقتصاد جهانی امروز موفق، و برای طیف گسترده ای از توسعه و حرفه ای فرصت های حرفه ای آماده شده است.

برنامه های ما یک انتخاب عالی برای فارغ التحصیلان اخیر دبیرستان و همچنین برای دانشجویان و انتقال دانشگاه که می خواهم برای دیدن استخدام خود را در کار افزایش بازار امروز با درگیر شدن در مطالعات دقیق و علمی به چالش کشیدن برای به دست آوردن یک مدرک دانشگاهی مرتبط را در لیبرال زمینه هنر.

پس از فارغ التحصیلی، دانشجویان عمدتا شروع و یا پیشبرد حرفه خود با مدیریت ورود به سطح در شرکت های ملی و چند ملیتی و سازمان ها در بخش های مختلف اقتصادی. دیگران تصمیم به راه اندازی یک سرمایه گذاری کسب و کار جدید یا پیوستن به یک کسب و کار خانوادگی موجود است. دانشجویان همچنین می توانند به ادامه مطالعات خود را بدون وقفه در تقریبا هر کدام از برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد دیگر ما بیشتر به منظور افزایش چشم انداز شغلی خود را انتخاب کنید.

21 قرن هنر آزاد آموزش و پرورش

از طریق نزدیک استاد-دانشجو استاد و کلاس ها در گروه های نسبتا کوچک، ECLS فراهم می کند برای یک فضای دانشگاهی حرفه ای به نیازهای فردی دانش آموزان در یک محیط واقعا بین المللی است.

تعامل دائمی تضمین شده است به طوری که دانش آموزان درک شرکت از مواد درسی ارائه شده به دست آورد. در گروه های کوچک (تا حدود 24 نفر) دانش آموزان بحث در مورد مسائل، به اشتراک گذاری ایده ها، آزمایش نظریه ها و بهره مند شدن از استانداردهای علمی دقیق ما.

اعضای هیئت علمی از سراسر جهان کشیده شده است، در این زمینه خود را (بازدید کنندگان) از تجربه و تخصص مجرب و ترکیب یک پس زمینه علمی جامد و تجربه حرفه ای کافی به عنوان رهبران کسب و کار، صنعتگران، کارآفرینان و / یا مشاوران.

برای جلوگیری از تئوری کسب و کار از باقی مانده انتزاعی و غیر قابل اجرا، ترین دوره ها به روش موردی و دانش آموزان با رویکرد حل مسئله دست در عملی برای کسب و کار و مدیریت مسائل معاصر.

دانش آموزان در راه عمل گرا با استفاده از تکنیک های شبیه سازی آموزش داده، تا به تاریخ مطالعات موردی و پس زمینه های نظری مورد نیاز است. آنها همچنین یاد بگیرند به تفکر استراتژیک در هنگام تصمیم گیری، به همدردی با همسالان خود، برای الهام بخشیدن به کار گروهی و تیم سازی و کمک به موفقیت یک پروژه است.

تفکر خلاقانه و به طور مستقل با پرسش، به جای کورکورانه پذیرش مواد موضوع به شدت تشویق. در طول سال تحصیلی، دانش آموزان به طور منظم از طریق یک ترکیب ایده آل از پروژه های فردی و تیم ها، سخنرانیها، مقالات، اواسط شرایط و امتحانات نهایی به طوری که پیشرفت خود را می توانید از نزدیک نظارت ارزیابی شده است.

این رویکرد مهارت های بسیار عملی و مبتنی بر دانش به یادگیری شامل نظارت مداوم و اقتباس از دوره به خواسته های بازار جهانی با کمک یک شورای علمی متشکل از شخصیت های برجسته از جامعه کسب و کار.

مکان ها

بارسلونا

Address
Rambla de Catalunya 2-4

08007 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

بروکسل

Address
Rue Guimard 7

1040 بروکسل, بلژیک

مادرید

Address
Calle de Goya 6
28001 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

زوریخ

Address
Brandschenkestrasse 38
8002 زوریخ, زوریخ, سویس

توکیو

Address
1-6-1 Otemachi

100-0004 توکیو, ژاپن

آنتورپ

Address
آنتورپ, فلاندرها, بلژیک