توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EBES School EBES Business Spain ™ School of Business اسپانیا - مدرسه اسپانیایی کسب و کار اسپانیایی، یک شرکت تابعه EBES .com، با نام تجاری آن در اینترنت کار می کند © EBES .es ™، با سرمایه ای بزرگ از سرمایه خصوصی در اسپانیا و توسعه مستمر آموزش آنلاین، داشتن یک محدودیت برای رهبر جهان در آموزش آنلاین مجازی آنلاین. صدها نفر از دانشجویان و متخصصان در سراسر جهان با یک تثبیت قوی در بازار هر روز از این صفحه بازدید می کنند. وب سایت و برنامه های EBES .es بازدید کنندگان را در جستجوی آموزش نخبگان و آماده سازی کسب و کار در بالاترین سطح بین المللی دریافت می کنند.

EBES School EBES Business اسپانیا ™ سالانه بهترین آموزش مجازی در بیش از 50 کشور را با انتخاب بهترین متخصصان معتبر در جهان تضمین می کند. در اسپانیا مستقر است و به طور مستقیم و عملا در سراسر جهان و به ویژه در راه های شخصی در شهرهای اروپا از مادرید، بارسلونا، سویا، گرانادا، آمستردام، آتن، برلین، بروکسل، بوردو، کمبریج، دوبلین ، دوسلدورف، فارو، لیسبون، لندن، مالاگا، پاریس، رم، ونیز و زوریخ. ما یک تیم خدمات مشتری چند زبانه داریم که به همه مشتریان ما کمک می کند.

EBES School EBES Business اسپانیا کجاست؟

EBES School EBES Business اسپانیا یک مدرسه بین المللی از زبان اسپانیایی است و دارای دانش آموزان در بیش از 30 کشور مختلف است. دفتر مرکزی ما در شهر سویل واقع شده است، اگرچه ما بسیار خوش شانس هستیم تا متخصصان بیشتری در بیش از 10 کشور مختلف داشته باشیم که ما را یکی از مدارس کسب و کار چند فرهنگی در جهان می داند.

در مدرسه بازرگانی EBES اسپانیا چه می توانم EBES ؟

پیشنهاد آموزش در حال حاضر شامل بیش از 20 درجه است. کارشناسی ارشد پیشرفته، کارشناسان، کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد، MBA و آموزش تخصصی.

آموزش تخصصی شامل تقریبا منحصرا آموزش های منحصر به فرد شرکت ها، سازمان ها و مؤسسات و زبان های دولتی است.

آیا می توانم از هر نقطه از جهان تحصیل کنم؟

EBES اسپانیا مدرسه کسب و کار نوآورانه، چند رشته ای و چند فرهنگی است که بر روی آموزش آنلاین و از راه دور با یک مجتمع مجازی بصری و قابل دسترس تمرکز دارد.

در مشخصات دانش آموزان ما تنوع و حذف مرزها را برجسته می کند، زیرا اعضای جامعه آموزشی ما می توانند در هر کجا تحصیل کنند، توسط اساتید برجسته بین المللی آموزش داده شوند، با دانش آموزان کشورهای دیگر ارتباط برقرار کنند ... و غیره

از طریق اتصال به اینترنت دانش آموز می تواند در هر کجا و در هر زمان، بدون توجه به جایی که هستند، تحصیل کند.

سیاست کیفیت

ممیزی های کیفیت در سطح تشکیل خدمات ارائه شده به شرکت ها و دانش آموزان مختلف، احساس بهبودی مداوم را به دست می آورند و برای تعیین سیاست های هدایت برتری، به این معنی است که به حداقل رساندن هزینه ها، بهبود بهره وری و پیروی مشخص ارائه حداکثر سطح آموزش از طریق ما © Campus مجازی EBES ™.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
اسپانیایی