EALDE Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

معرفی

دانشکده مدیریت ، رهبری ، مدیریت و کارآفرینی (EALDE) یک مدرسه برتر تجارت آنلاین در دنیای اسپانیایی زبان است. وی بیش از 10 سال تجربه دارد که در آن بیش از 5،000 مدیر و متخصص شرکت کرده است.

کارشناسی ارشد و دوره EALDE Business School کارشناسی ارشد EALDE Business School از یک روش نوآورانه استفاده می کنند و از پتانسیل آموزش الکترونیکی برای ارائه تدریس سطح بالا استفاده می کنند. این آموزش متمرکز بر یادگیری مشارکتی و حل موارد عملی است که برای زندگی واقعی قابل استفاده است. تمام برنامه های آنلاین آن با یک هفته رو در رو مربیگری داوطلبانه در اسپانیا به اوج خود می رسد.

EALDE Business School به شما کمک می کند جهشی در حرفه خود با افتراق درجاتی داشته باشید که توسط اساتید خبره و فعال در شرکتهای معتبر انجام می شود. این دوره دارای کارشناسی ارشد و دوره های تحصیلات تکمیلی است که با هدف مدیران ، متخصصان و کارآفرینان در زمینه هایی مانند مدیریت ریسک ، مدیریت پروژه ، بازاریابی ، امنیت سایبری ، امور مالی و مدیریت تجارت انجام می شود.

EALDE Business School از دفتر مرکزی آن در اسپانیا کار می کند تا یک تجربه دانشگاهی بی EALDE Business School را ارائه دهد. این امر باعث می شود که مطالعات با زندگی دانشجویی و زندگی حرفه ای سازگار شود.

مشخصات دانش آموزان

EALDE Business School ، به ویژه در کشورهای آمریکای لاتین ، دارای یک پیش بینی بین المللی عالی است. همه ساله متخصصان 20 کشور مختلف با این مدرسه تجاری آموزش می گیرند تا مسئولیت مدیریت ارشد شرکت ها و سازمان ها را به عهده بگیرند.

EALDE Business School با هدف:

حسابرسان بین المللی

تحلیلگران مالی

- مهندسان شهری و صنعتی

- مدیران بیمه

-وکلا

توسعه دهندگان نرم افزارهای نرم افزاری

مدیران پروژه

- مأمورین امنیت اطلاعات و امنیت سایبری

- کارآفرینان علاقمند به تجارت الکترونیکی

عملکرد در تدارکات و زنجیره تأمین

- مشاوران بخش نفت و گاز

اعتبارنامه ها:

دانشگاه کاتولیک سن آنتونیو مورسیا (UCAM).

AEEN: انجمن مدارس تجاری اسپانیا.

BALES: انجمن تجاری مطالعات آمریکای لاتین.

ICDE: شورای بین المللی برای آموزش باز و از راه دور.

PMI: حمایت از فصل اسپانیا.

ارزش ها:

انریکه فر ، مدیر EALDE Business School EALDE ، گفت: "هدف ما آموزش رهبران سازمان های آینده است."

در EALDE Business School ما این شرکت را به عنوان سازمانی که توسط افراد با هدف مشترک تشکیل شده است می EALDE Business School . مدیر باید تصمیم بگیرد که در مورد آنها فکر کند ، بداند که هر اقدامی ، هرچند اندک ، روندی باشد که پیامدهای دیگری را به دنبال دارد. اخلاق و رهبری ، پیشرفت حرفه ای و اعتماد ، ارزش هایی هستند که برنامه های ما به دانشجویان منتقل می کنند.

ما در نظر داریم ضمن حفظ مسئولیت اخلاقی و اجتماعی در سازمان خود ، مهارتها و مهارتهایی را فراهم آوریم که دانش آموز را برای دستیابی به موفقیت در کسب و کار تضمین کند.

مکان ها

جامعه مادرید

Address
C/ del Golfo de Salónica, 27
28033 جامعه مادرید, اسپانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: