EAE Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EAE Business School

EAE موسسه بین المللی آموزش عالی در زمینه مدیریت است. با بیش از 50 سال تجربه در زمینه آموزش و پرورش کسب و کار، آموزش بیش از 56،000 مدیران و مدیران را فراهم کرده است. هر ساله دانش آموزان از بیش از 45 ملیت دارای تخصص حرفه ای در EAE تا موقعیت های مسئولیت در دنیای کسب و کار را حفظ کنند.

EAE در حال حاضر سایت های پردیس در بارسلونا و مادرید است و آموزش آنلاین را از طریق مدرسه آنلاین کسب و کار ارائه می دهد. این ارائه دهنده یکی از گسترده ترین دوره های تحصیلات تکمیلی در اسپانیا، مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و حدود یک صد آموزش و دوره های آموزشی در طول دوره آموزشی است.

EAE همچنین دارای سه دفاتر شعبه بین المللی در لیما (پرو)، بوگوتا (کلمبیا) و مکزیکو سیتی (مکزیک) است که ارتباطات نهادی خود را با امریکا لاتین تقویت می کند. EAE با حدود صد دانشگاه و مدارس تجاری 38 کشور، 16 آمریكا، 17 كشور اروپایی، سه كشور آسیایی و دو كشور آفریقایی موافقت كرده است. EAE تبادل علمی، فرهنگی و حرفه ای بین آنها را ارتقاء می دهد.106806_4.jpg

برنامه های بین المللی در EAE Business School

برنامه های بین المللی در EAE Business School می تواند کلید حرفه حرفه ای شما باشد. برگزار شدن در بارسلونا و مادرید، مهمترین مراکز کسب و کار در جنوب اروپا، بسیاری از فرصت ها در حالی که یادگیری مجموعه های مهارت های جدید، در این شهر های متنوع و جهانگردی مورد بررسی قرار می گیرد.


با کمک EAE Business School و برنامه های بین المللی ما بروید جهانی شوید

  • مهارت های شخصی خود را توسعه دهید
  • در تیم هایی با دانش آموزان از سراسر جهان کار کنید
  • معلمان و حرفه ای های حرفه ای شما را از آخرین تکنولوژی و شیوه های کسب و کار راهنمایی می کنند.
  • لذت بردن از یک فرصت طولانی برای ملاقات با شرکای کسب و کار خود در آینده
  • یادگیری اسپانیایی برای باز کردن درب به بازارهای جدید در اروپا و آمریکای لاتین


کارشناسی ارشد ما در Top 250 توسط El Mundo رتبه بندی شده و یکی از بهترین ها در اسپانیا است. MBA بین المللی راه مناسب برای رسیدن به اهداف خود در این محیط کسب و کار جهانی است.106823_5.jpg

مکان ها

بارسلونا

Address
EAE Business School
C/ Aragó 55

08015 بارسلونا, کاتالونیا, اسپانیا

مادرید

Address
EAE Business School
C/ Menéndez Pidal 43

28036 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

برنامه ها